Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
και εγω θελω,θα ακολουθήσει ενημέρωση ...
χαχαχα άντε να δούμε πόσοι θα ενημερώσουν

Με τόσοι πού μου ζήτησαν τηλ σκέφτομαι να ανοίξω κ Εγώ μαγαζί




Υγ. Κάποιος θα με ενημερώσει για το σοφα spa η μόνο ζητάτε
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
χαχαχα άντε να δούμε πόσοι θα ενημερώσουν

Με τόσοι πού μου ζήτησαν τηλ σκέφτομαι να ανοίξω κ Εγώ μαγαζί




Υγ. Κάποιος θα με ενημερώσει για το σοφα spa η μόνο ζητάτε

Sofa spa τι έχει ρε τσακάλια?
καρφίτσα ή μόνο απλά?
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Στο zesi spa τις κοπέλες θα τις δω και θα διαλέξω? η θα με στείλει οποία είναι ελεύθερη εκείνη τη στιγμή? Επειδη θεωρείται μασάζ και σου λέει δε σε ενδιαφέρει ποια θα σε κάνει αφού “υποτίθεται” είναι επαγγελματίες  :grin:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Στο zesi spa τις κοπέλες θα τις δω και θα διαλέξω? η θα με στείλει οποία είναι ελεύθερη εκείνη τη στιγμή? Επειδη θεωρείται μασάζ και σου λέει δε σε ενδιαφέρει ποια θα σε κάνει αφού “υποτίθεται” είναι επαγγελματίες  :grin:
διαλέγεις κ παίρνεις

Σαν τη λαϊκή ένα πράγμα

Δε σ αρέσει καμία την κάνεις με ελαφρά
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Στο zesi spa τις κοπέλες θα τις δω και θα διαλέξω? η θα με στείλει οποία είναι ελεύθερη εκείνη τη στιγμή? Επειδη θεωρείται μασάζ και σου λέει δε σε ενδιαφέρει ποια θα σε κάνει αφού “υποτίθεται” είναι επαγγελματίες  :grin:

Όχι ρε τι γουρούνι στο σακί θα πάρεις?
Αναμονή να τις δεις όλες και μπαίνεις με όποια σου αρέσει...
Πρόσεξε να μην χάσεις το μέτρημα, γτ όλες είναι μία & μία!!!
χαχαχα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

pa2004

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
έχουμε τίποτε καλό στο sofa;;;;
Πάντως πριν δυο χρόνια που είχα κανει καταδρομική δεν έπαιζε τίποτα μόνο μασάζ. Ήταν μια Ρωσίδα milf η οποία αποκαλούνταν αφεντικό κι έκανε πολυ καλό μασάζ και μέχρι εκει
 

kaiafas666

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Τελευταία βλέπω πολύ στα μέσα το melispa massage στην Μητροπόλεως με πολύ καλές κορασίδες. Γνωρίζει κανείς αν παίζει κάτι παραπάνω από ένα μασάζ? Δεν με ενδιαφέρει απαραίτητα σεξ αλλά κι ένας φραπές μας κάνει. Ευχαριστώ!
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Επίσκεψη σήμερα κατα τις μια το μεσημέρι στο Relax spa στην Εγνατία 112.Παρουσες δυο κοπελες Ιωαννα και Ευα.Οταν πηγα η Ευα ηταν μεσα με πελατη οποτε περασα με την Ιωάννα.Για οσους δεν γνωρίζουν η Ιωάννα ειναι μια κοπελιτσα γυρω στα 22 με κόκκινο μαλλι κοντουλα λιγο γεματουλα με γλυκο προσωπακι.Η Ιωάννα κανει καλο μασαζ δυνατό το οποιο το ευχαριστηθηκα.Το ολο πρόγραμμα κρατησε γυρω στα 40 λεπτα και το κοστος 30 ευρω εξω συν 20 μεσα στην κοπελα για το χειροποιητο φραπε που μου εκανε.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Επίσκεψη σήμερα κατα τις μια το μεσημέρι στο Relax spa στην Εγνατία 112.Παρουσες δυο κοπελες Ιωαννα και Ευα.Οταν πηγα η Ευα ηταν μεσα με πελατη οποτε περασα με την Ιωάννα.Για οσους δεν γνωρίζουν η Ιωάννα ειναι μια κοπελιτσα γυρω στα 22 με κόκκινο μαλλι κοντουλα λιγο γεματουλα με γλυκο προσωπακι.Η Ιωάννα κανει καλο μασαζ δυνατό το οποιο το ευχαριστηθηκα.Το ολο πρόγραμμα κρατησε γυρω στα 40 λεπτα και το κοστος 30 ευρω εξω συν 20 μεσα στην κοπελα για το χειροποιητο φραπε που μου εκανε.
Οταν βγηκα απο το δωμάτιο ειδα και την Ευα συνομιλικη της περίπου ξανθια πιο γεματη απο την Ιωάννα αδιαφορη γενικα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Καλησπέρα σε όλους. Τελευταία βλέπω πολύ στα μέσα το melispa massage στην Μητροπόλεως με πολύ καλές κορασίδες. Γνωρίζει κανείς αν παίζει κάτι παραπάνω από ένα μασάζ? Δεν με ενδιαφέρει απαραίτητα σεξ αλλά κι ένας φραπές μας κάνει. Ευχαριστώ!
 

Δεν έχει τίποτα περισσότερο από μασάζ,αλλά το μασάζ στο εν λόγω ίδρυμα είναι κορυφαίο και το ποιο φθηνό στην πόλη!!
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
 

Δεν έχει τίποτα περισσότερο από μασάζ,αλλά το μασάζ στο εν λόγω ίδρυμα είναι κορυφαίο και το ποιο φθηνό στην πόλη!!

πήγα και ΔΕΝ πρόκειται να ξαναπάω!
ακου δεν σου αφηνουν να ξανακανεις ντους μετα το μασαζ!!!!
με 40 βαθμους ζεστη ,να φευγεις μεσα στα λαδια και να πρεπει να πας ετσι στην δουλεια.. :rockon: :rockon: :rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ewan

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Επίσκεψη σήμερα κατα τις μια το μεσημέρι στο Relax spa στην Εγνατία 112.Παρουσες δυο κοπελες Ιωαννα και Ευα.Οταν πηγα η Ευα ηταν μεσα με πελατη οποτε περασα με την Ιωάννα.Για οσους δεν γνωρίζουν η Ιωάννα ειναι μια κοπελιτσα γυρω στα 22 με κόκκινο μαλλι κοντουλα λιγο γεματουλα με γλυκο προσωπακι.Η Ιωάννα κανει καλο μασαζ δυνατό το οποιο το ευχαριστηθηκα.Το ολο πρόγραμμα κρατησε γυρω στα 40 λεπτα και το κοστος 30 ευρω εξω συν 20 μεσα στην κοπελα για το χειροποιητο φραπε που μου εκανε.

περασμα απο Relax και εφυγα unrelaxed!

στην αρχη τηλεφωνησα και μου ειπαν οτι δουλευει μια Ευα και μια Ιωαννα,εκλεισα με την Ιωαννα.
οταν πηγα στο ραντεβου,βλεπω 2  κοπελες,την Αφρο και την Ελπιδα,ζηταω την Ιωαννα πια ειναι και μου λενε οτι σχολασε,οπως και η Ευα.
κοντοχωντρες  κ η δυο,την εκανα με ελαφρια πηδηματάκια... :vomit:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Λυσαξατε όλοι να πάτε relax

Μέχρι στιγμής μετράμε 4 χοντρούλες

Μαρία κορίνα Ιωάννα κ Εύα

Εχουν μείνει κ άλλες πού δεν είδαμε??
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
περασμα απο Relax και εφυγα unrelaxed!

στην αρχη τηλεφωνησα και μου ειπαν οτι δουλευει μια Ευα και μια Ιωαννα,εκλεισα με την Ιωαννα.
οταν πηγα στο ραντεβου,βλεπω 2  κοπελες,την Αφρο και την Ελπιδα,ζηταω την Ιωαννα πια ειναι και μου λενε οτι σχολασε,οπως και η Ευα.
κοντοχωντρες  κ η δυο,την εκανα με ελαφρια πηδηματάκια... :vomit:


δεν υπαρχουν τετοια ονοματα στο Relax μηπως κανεις λαθος?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα σε όλους. Τελευταία βλέπω πολύ στα μέσα το melispa massage στην Μητροπόλεως με πολύ καλές κορασίδες. Γνωρίζει κανείς αν παίζει κάτι παραπάνω από ένα μασάζ? Δεν με ενδιαφέρει απαραίτητα σεξ αλλά κι ένας φραπές μας κάνει. Ευχαριστώ!
Πού το είδες αυτό δώσε να το δούμε κ μεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom