Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Και μια συμβουλη για τις κοπελες που σκεφτονται να δουλεψουν σε μασατζιδικο.Αν δεν την γουσταρετε αυτη την δουλειά μην την κάνετε μονο απο αναγκη.Σεβαστειτε τα λεφτα που παιρνεται και αυτους που σας τα δίνουν γιατι κοπιαζουν να τα βγαλουν.
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Φιλε μου εγω την περασμενη εβδομάδα που την πηρα στο στοματικο με 60 ευρω περασα καλα μαζι της και μου είπε οτι γουσταρει να πηδιεται.Πάντως θα συμφονησω μαζι σου οτι αυτες οι τιμες για 30 λεπτά πρόγραμμα για αυτές της κοπελες και με αυτες της υπηρεσίες ειναι υπερβολικες.Το πολυ 30 ευρώ αξιζουν αυτες οι υπηρεσιες.Αν υπαρχει αλλη επιλογη συμφονω οτι ειναι καλύτερα να το αποφευγει ο κοσμος.Κοροιδια σκετη.
Εδω και χρονια το μαγαζι αυτο προσφερει αυτες τις υπηρεσιες γιατι στοχευει στα κοροιδα και στους περαστικους ψαρευει με αγγελιες περασα αρκετες φορες αλλα τελος
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Τηλ. από ρελαξ έχουμε? Ευχαριστώ.
Μπορούμε σας παρακαλώ να έχουμε ενημέρωση από relax κάτι για Άννα που αναφέρετε λίγο νωρίτερα στο thread γιατί εγώ πήγα μία φορά για να δω τι παίζει και μου άνοιξαν δυο χοντρούλες άστα να πάνε και τρόμαξα!!!
Ευχαριστώ. 
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Διαβαζα απο συναθλητες μια και εγω δεν εχω πρόσβαση στο εν λογο μαγαζι οτι στην Μαριαννα το φουλ πρόγραμμα ειναι στα 80 ευρω και διαρκεί μια ωρα.Η επιλογές ειναι αρκετές και οι υπηρεσιες καλες.Στις Νταμες με 80 ευρω αγοραζεις μιση ωρα αθλιων υπηρεσιών με μετριες εως ασχημες κοπελες και λιγες επιλογες.Ποιο να προτιμησουμε;Μεγαλο το δίλημμα.
 

anemos17

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2011
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
85
Πόντοι
0
ειπα να γραψω και εγω τη δικη μου εμπειρια απο dames metaxa γιατι ειναι διαφορετικη απο τους προηγουμενους. εχω παει 4 φορες (μια στην β.ολγας με μια αδυνατουλα γυμνη με αρβυλες, και αλλες τρεις τσιμισκη με δεσποινα και βαλερια) παντα με το προγραμμα των 40€ και μενω παντα απολυτα ικανοποιημενος.

σαφως το μασαζ δεν ειναι ορθοπεδικου, αλλα ειναι πολυ αισθησιακο και η συμπεριφορα καθε κοπελας εδειχνε ορεξη (που ισως τους τη βγαζω εγω). ειδικα η τελευταια η βαλερια ειναι οτι καλυτερο εχω ζησει σε αισθησιακο μασαζ. ελπιζω να μη φυγει γρηγορα απο το συγκεκριμενο μαγαζι και να προλαβω να την ξαναπετυχω.

(επισης η αννα, η κοπελα που απανταει το τηλεφωνο εχει καταπληκτικη φωνη και θα την παρω συντομα μονο και μονο για να την ακουσω. ελπιζω να καταλαβει οτι ειμαι εγω...που γραφω τα καλα λογια για τη βαλερια...τη θεα μου)
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
ειπα να γραψω και εγω τη δικη μου εμπειρια απο dames metaxa γιατι ειναι διαφορετικη απο τους προηγουμενους. εχω παει 4 φορες (μια στην β.ολγας με μια αδυνατουλα γυμνη με αρβυλες, και αλλες τρεις τσιμισκη με δεσποινα και βαλερια) παντα με το προγραμμα των 40€ και μενω παντα απολυτα ικανοποιημενος.

σαφως το μασαζ δεν ειναι ορθοπεδικου, αλλα ειναι πολυ αισθησιακο και η συμπεριφορα καθε κοπελας εδειχνε ορεξη (που ισως τους τη βγαζω εγω). ειδικα η τελευταια η βαλερια ειναι οτι καλυτερο εχω ζησει σε αισθησιακο μασαζ. ελπιζω να μη φυγει γρηγορα απο το συγκεκριμενο μαγαζι και να προλαβω να την ξαναπετυχω.

(επισης η αννα, η κοπελα που απανταει το τηλεφωνο εχει καταπληκτικη φωνη και θα την παρω συντομα μονο και μονο για να την ακουσω. ελπιζω να καταλαβει οτι ειμαι εγω...που γραφω τα καλα λογια για τη βαλερια...τη θεα μου)
Την καλυτερη δουλειά κανεις που παιρνεις το πρόγραμμα των 40 ευρω.Περιοριζεις στο ελαχιστο την χασουρα.
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Διαβαζα απο συναθλητες μια και εγω δεν εχω πρόσβαση στο εν λογο μαγαζι οτι στην Μαριαννα το φουλ πρόγραμμα ειναι στα 80 ευρω και διαρκεί μια ωρα.Η επιλογές ειναι αρκετές και οι υπηρεσιες καλες.Στις Νταμες με 80 ευρω αγοραζεις μιση ωρα αθλιων υπηρεσιών με μετριες εως ασχημες κοπελες και λιγες επιλογες.Ποιο να προτιμησουμε;Μεγαλο το δίλημμα.
Οι επιλογές είνσι αρκετές όταν έχεις πρόσβαση στα πριβέ, αλλιώς ο Μεταξάς είναι ο μόνος που έχει πρόγραμμα με φούλ.

Και για να μην πω για κάποια άλλα ιδρύματα που σου χρεώνουν το να βγάλουν οι κοπέλες τα ρούχα τους. Στο τέλος θα έχουν άλλες τιμές για φραπέ με το δεξί χέρι και άλλες με το αριστερό!
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
...και διορθώστε με παρακαλώ αν κάνω λάθος!
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Οι επιλογές είνσι αρκετές όταν έχεις πρόσβαση στα πριβέ, αλλιώς ο Μεταξάς είναι ο μόνος που έχει πρόγραμμα με φούλ.

Και για να μην πω για κάποια άλλα ιδρύματα που σου χρεώνουν το να βγάλουν οι κοπέλες τα ρούχα τους. Στο τέλος θα έχουν άλλες τιμές για φραπέ με το δεξί χέρι και άλλες με το αριστερό!
Υπαρχει και ο Νικολας
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Υπαρχει και ο Νικολας
Αν και ξεκίνησα την καριέρα μου στα ελαιοτριβεία από το μαγαζί του Νικόλα, σόρρυ φίλοι μου, αλλά ποτέ δεν έφυγα ευχαριστημένος. Όλες οι κοπέλες που είχα περάσει (εκτός μιας) έβγαζαν ότι έκαναν τη δουλειά τους από αγγαρεία. Συν του ότι οι τιμές του ήταν τσιμπημένες σε σχέση με άλλα ιδρύματα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Πάντως απο τοτε που σταματησαν η Ηρω ηΔεσποινα και η Κατερινα δεν υπάρχει ποιοτητα και καλες υπηρεσιες στις Νταμες.
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Καλησπέρα, χρόνια πολλά στους εορτάζοντες και καλή χρονιά.

Γι' αυτούς που κουράστηκαν να πηγαίνουν στα "ελεύθερα" Relax και Dames, μήπως θα έπρεπε πια α ανοίξει και ο κύκλος των Prive; Για να αποκτήσουμε σιγά-σιγά και εμείς οι υπόλοιποι γνώση και άποψη και για τα υπόλοιπα μασατζίδικα.

Υγεία, σεξ και ό,τι καλύτερο για το 2019.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Καλησπέρα, χρόνια πολλά στους εορτάζοντες και καλή χρονιά.

Γι' αυτούς που κουράστηκαν να πηγαίνουν στα "ελεύθερα" Relax και Dames, μήπως θα έπρεπε πια α ανοίξει και ο κύκλος των Prive; Για να αποκτήσουμε σιγά-σιγά και εμείς οι υπόλοιποι γνώση και άποψη και για τα υπόλοιπα μασατζίδικα.

Υγεία, σεξ και ό,τι καλύτερο για το 2019.
Σωστό αυτό που λες αδερφέ, αλλά δεστο λίγο και από την άλλη πλευρά . Πως μπορείς να συστήσεις και να εγγυηθεις για κάποιον που δεν γνωρίζεις, σε ένα μαγαζί που σε ξέρουν και σε εμπιστεύονται; Κι αν , πάρ´ ελπιδα, γίνει η στραβή, μετά εσυ δεν θα είσαι εκτεθειμένος;
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Μαζί σου, δεν αντιλέγω. Αλλά και πάλι αυτό είναι ένα ρίσκο που καλούνται να πάρουν οι "μαγαζάτορες" αν θέλουν αύξηση του τζίρου τους.

Δεν ξέρω, δηλαδή, αν ντε και καλά εσύ που θα με πάρεις από το χέρι και θα με πας να με συστήσεις, είσαι και ο υπεύθυνος για την όποια στραβή μπορεί να συμβεί.

Είτε οι "μαγαζάτορες" θα πρέπει να ανοιχτούν λίγο παραπάνω είτε εμείς να σταματήσουμε γενικότερα να ρίχνουμε μαύρο χρήμα στην αγορά.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Μαζί σου, δεν αντιλέγω. Αλλά και πάλι αυτό είναι ένα ρίσκο που καλούνται να πάρουν οι "μαγαζάτορες" αν θέλουν αύξηση του τζίρου τους.

Δεν ξέρω, δηλαδή, αν ντε και καλά εσύ που θα με πάρεις από το χέρι και θα με πας να με συστήσεις, είσαι και ο υπεύθυνος για την όποια στραβή μπορεί να συμβεί.

Είτε οι "μαγαζάτορες" θα πρέπει να ανοιχτούν λίγο παραπάνω είτε εμείς να σταματήσουμε γενικότερα να ρίχνουμε μαύρο χρήμα στην αγορά.
1. Από την στιγμή που δεν φαίνονται διατεθειμένοι να πάρουν αυτό το ρίσκο, τότε, προφανώς, είναι ικανοποιημένοι με τον υπάρχοντα τζίρο.
2. "Δεν ξέρω, δηλαδή, αν ντε και καλά εσύ που θα με πάρεις από το χέρι και θα με πας να με συστήσεις, είσαι και ο υπεύθυνος για την όποια στραβή μπορεί να συμβεί."
Αυτό δεν το κατάλαβα.
3. Δικό τους το μαγαζί, δικός τους και ο τρόπος με τον οποίο το λειτουργούν. Εγώ πχ. την εταιρία μου την λειτουργώ κατά πως θεωρώ προσφορότερα και καλύτερα.

Λάβε υπόψη σου και κάτι τελευταίο. Αν γίνει πέσιμο και κλείσει το μαγαζί, δεδομένου ότι η πόλη μας είναι ένα μεγάλο χωριό, μακροπρόθεσμα, όλοι θα χάσουμε. Γιατί αφενός μεν θα υπάρχει ένα μαγαζί λιγότερο στην αγορά, αφετέρου δε φοβούνται και οι υπόλοιποι (πριβέ ή ελεύθεροι), και γίνεται ακόμη "σκληρότερη" η πόρτα...
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ VOL 4 1/2

Επίσκεψη στην Εβίτα, ξανά, για να μπει καλά το νέο έτος. Άλλωστε ήταν το μόνο ανοιχτό μαγαζί εκείνη την ημέρα (02 Ιανουαρίου).
Ο χώρος όπως έγραψα και σε παλαιότερη ενημέρωση, και οι παρουσίες τρεις, Σάσα (BLR), Σύλβια (BUL) και Τζούλι (GR). Απούσα η Σάντρα λόγω κρυολογήματος.
Πέρασμα με Τζούλι, Ελληνίδα, 30-32 ετών, ξανθιά, στήθος 2 - ίσως και λίγο παραπάνω - τσουπωτή προς το μπαμπάτσικη. Καλό πρόγραμμα, γλυκιά κοπέλα, ομιλιτική, και διάθεση από μέρους της να περάσω καλά (παρόλο που ήταν 2η μέρα του χρόνου, και λογικό θα ήταν να είναι κάπως). Φιλιά δίνει απλόχερα και βαθιά, και ενδύκνειται για GFE καταστάσεις. Πίπα όχι ιδιαίτερα καλή (βάζει πολύ δόντι), αλλά σεξ σε γενικές γραμμές αρκετά καλό. Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο , 1 ώρα και κάτι, κάστος 100 ευρώ (με 2 φορές).
Αυτά...
ΥΓ. Το τι γκαβλώνει τον καθένα είναι εντελώς υποκειμενικό και εν πολλοίς εγκεφαλικό.
ΥΓ2. Πιθανόν , κάποιοι που την έχετε δει ή θα την δείτε, να με χαρακτηρίσετε τσουβαλολάγνο/τσουβαλοπνίχτη. Είμαι, αλλά δεν το έκρυψα ποτέ. Όταν έχω την γυναίκα στα 4 , θέλω να ακούω πλάτσα - πλούτσα και όχι κράτσα - κρούτσα.
ΥΓ3. Από σήμερα θα έχει 3 νέες αφίξεις. Λεπτομέρειες δεν γνωρίζω (για να προλάβω τα πμ). Πάρτε τηλέφωνο να μάθετε - άντε , μασημένη τροφή θέλετε όλοι σας...
ΥΓ4. ΕΒΙΤΑ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ !!!
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Élit η Relax Spa, Εγνατίας 112, Άννα άριστη εκτόνωση 30 συν 20..ισογειο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom