Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
ρε αρχιστε να σεβεστε μερικοι συνελθετε λιγο πια ελεος δε γουσταρετε ευα μην την παρετε αν δε θελετε ενημερωσεις μην ρωτατε ...ο καθενας εχει το γουστο του και πιο πανω στον σταλιον ο αλλοσ τον λεει τυπε και μιλαει θρασυτατα και μπαινουν μελη τησ μιασ βδομαδασ να μασ την πουν  ρε συνελθετε και κρυφτειτε η συρθειτε καλυτερα στις τρυπες σασ φτανει πια ειναι ντροπη το ξεφτιλησατε
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Ρε συνάδελφοι, σταματήστε να τη λέτε στο Θοδωρή που είναι το πιο ευγενικό και καλόκαρδο μέλος του site. Κανείς δε σας υποχρέωσε να πάτε με την Εύα κι εσείς. Προσωπικά κι εγώ συμφωνώ μαζί σας, δε μου αρέσει η Εύα, είναι κρύα, ειρωνική και προσβλητική. Ποια, η Εύα! Έλεος δηλαδή. Αν όμως ο φίλος μας περνάει καλά, εμάς μας περισσεύει.
καλε μ ανθρωπε εχει παραγινει το κακο... τι να πω οσο ζω εκπλησσομαι μερα τη μερα με ανθρωπινεσ συμπεριφορες αξεστων ανθρωπων χωρις ιχνοσ σεβασμου παιδειας ηθους τι να πω ειλικρινα μαθηματα ζωης καθε μερα παντου στη ζωη καλε μ αδερφε υγ. ειναι ξες μεχρι να παρω αναποδες ε ξεπερασαν πια τα ορια καλε μ αδερφε και αρχισαν να το κανουν και σε αλλους εγραψα πιο κατω ο αλλοσ λεει τον σταλιον τυπε χαλαρωσε ρε μαγκακο σου λεω αδερφε ξεφυγανε
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Πρόσεχε μη πάθεις τίποτα τόσο καλά που πέρασες
Με την Εύα.. εσείς κοροϊδεύετε τους εαυτούς σας..
Τ ν πω..
πατε καλα? τωρα σοβαρα τι να σου απαντησω εσυ δεν την γουσταρεις...το θεμα σου ποιο ειναι κανε εξοδο μεγαλη φιλαρακο αιντε αιντε ..ξεφτιλιζεστε απο την κακια σας λιγη ντροπη
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
έχω διαβάσει αλλά αν λες ότι πέρασες καλά με Εύα που είναι κρυοπλασμα σταματάω να ρωτάω απλά
έχω διαβάσει αλλά αν λες ότι πέρασες καλά με Εύα που είναι κρυοπλασμα σταματάω να ρωτάω απλά
ξερεις η συμπεριφορα που θα δεχτεις απο μια κοπελα εχει να κανει και με το πως φερθηκες εσυ σε εκεινη δεν ειναι τσουβαλια με παπατες τα κοριτσια σεβαστειτε κατι επιτελους και συνελθετε λιγη ντροπη
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
το ξερω τυπε

αλλο ειπα ομως εγω ;)
παραγινε το κακο με τους κλωνους τουσ κακοπροαιρετους δεν αντεξα να μην παρω θεση και υπερ σου ξεφυγαν πια μπαινουν σε μασ μονο για να βρουν μια παπαρια να πουν να μας τσιτωσουν
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
καλησπερα
πειτε μου καποια αξιολογη στη βανα η βενους
αξιολογη εμφανισιακα η στο προγραμμα γτ εχει και μερικους που προτιμουν και εμυ περι ορεξεως τραβα περνα και πες μας εσυ ποια γουσταρες τι ρωτας
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
το ξερω τυπε
αλλο ειπα ομως εγω ;)
παραγινε το κακο με τους κλωνους τουσ κακοπροαιρετους δεν αντεξα να μην παρω θεση και υπερ σου ξεφυγαν πια μπαινουν σε μασ μονο για να βρουν μια παπαρια να πουν να μας τσιτωσουν
Πές τα ! Πές τα! Αυτο το "τύπε" είναι στο λεξιλόγιο όλων των εμπαθών κακοπροαίρετων κλώνων, εδώ μέσα!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
πισσα κ πουπουλα στους κλωνους  :happy:

δε μασαμε λεμε παμε παρακατω  :fuck2:

 

Gerostoymoria

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2018
Μηνύματα
13
Like
16
Πόντοι
0
Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα γούστα είναι αυτά

Αλλος περνάει καλά άλλος οχι

Εγώ προσωπικά θέλω να σκισω τι νατάσα  :boobies:
εγώ έχω μπερδευτεί λίγο, πριν μέρες είχες πει ότι την πήρες , τώρα μας λες αλλα. Πες μας και τη τιμή για να ξεμπερδευτουμε λίγο.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
εγώ έχω μπερδευτεί λίγο, πριν μέρες είχες πει ότι την πήρες , τώρα μας λες αλλα. Πες μας και τη τιμή για να ξεμπερδευτουμε λίγο.
δε νομίζω να είπα κάτι τέτοιο βάλε τα γιαλια σου Κολοκοτρώνη κ ξαναδιαβάσε
 

Gerostoymoria

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2018
Μηνύματα
13
Like
16
Πόντοι
0
Καλά έχετε πολύ πλάκα τελικά βγήκε ο άλλος με 3 ποστ κ σας έκανε ανω κάτω πού μπορεί κάλλιστα  να είναι κλώνος μη πω τίνος κάνει μπαμ πιστεύω για χαλαρώστε λίγο κ απλά μη ασχολείστε
Οσο για τι νατάσα να πω πως την έχω πάρει κ αν βρεις το κουμπί της περνάς καλά τώρα αν είσαι ταραμάς μη τη παίρνεις απλά πράγματά

την έχω πάρει, τη σημαίνει?
οι ερωτησεις γινονται για να μην χανουμε τον χρονο μας τζαμπα, με την καθε κοπελα.
δεν χρειαζεται να τα παρεξηγουμε ολα.
με εκτιμηση
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
παραγινε το κακο με τους κλωνους τουσ κακοπροαιρετους δεν αντεξα να μην παρω θεση και υπερ σου ξεφυγαν πια μπαινουν σε μασ μονο για να βρουν μια παπαρια να πουν να μας τσιτωσουν

Πές τα ! Πές τα! Αυτο το "τύπε" είναι στο λεξιλόγιο όλων των εμπαθών κακοπροαίρετων κλώνων, εδώ μέσα!
βλεπουν τα ματια μου καλα η ειναι ονειρο ! ακαρναν πηρες θεση υπερ μου...με εξεπληξες θετικα τολμω να πω θοδωρας εδω !!!ολο τον κοσμο να σας εχει καλα ο θεος !
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
πισσα κ πουπουλα στους κλωνους  :happy:

δε μασαμε λεμε παμε παρακατω  :fuck2:
και το συνεχιζουν με σενα τωρα τι να πω θελει απλα να μην ασχοληθεις απλα παραγινε το κακο θελουν να μας βγαλουν εκτος εαυτου ε στα ορια μας φτασαν να εκνευριστουμε βρισκουν να πουν ετσι απλα για να πουν εδω ο ακαρναν με υποστηριξε να που γινονται και θαυματα μετα απο αυτο τουρτα σοκολατα τι να πουμε περετερω
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Πρόσεχε μη πάθεις τίποτα τόσο καλά που πέρασες
Με την Εύα.. εσείς κοροϊδεύετε τους εαυτούς σας..
Τ ν πω..
Φιλε μου ολες η απόψεις  είναι  δεκτές. Εσένα μπορεί  να μην σου αρέσει  η συγκεκριμενη κοπελα αλλα ο Θοδωρής  μπορεί  να βρηκε το κουμπι της και να περναει καλα.Σεβαστή  και η μια άποψη και η αλλη.Απλά έπρεπε να βρεις εναν πιο κομψο τρόπο να εκφρασεις την αποψη σου και οχι να την πεις ετσι σε εναν συναθλητη σου που πασχιζει για την σωστή ενημέρωση. Εξαλου ειπαμε οτι τα γουστα ειναι υποκειμενική έννοια. ΘΘθ
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
την έχω πάρει, τη σημαίνει?
οι ερωτησεις γινονται για να μην χανουμε τον χρονο μας τζαμπα, με την καθε κοπελα.
δεν χρειαζεται να τα παρεξηγουμε ολα.
με εκτιμηση
δηλαδή οσοι πάνε βάνα βένους που όλοι ξέρουμε ότι είναι φραπεδαδικα κ λένε πήρα τη μία κοπέλα πήρα την άλλη κοπέλα τι εννοούνε απλά πράγματά
Συζήτησή κάνουμε δεν υπάρχει παρεξήγηση
Αν πω το ίδιο στη μαριάννα η στο Μάκη τότε ναι ισχύει αυτό σου λες
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Φιλε μου ολες η απόψεις  είναι  δεκτές. Εσένα μπορεί  να μην σου αρέσει  η συγκεκριμενη κοπελα αλλα ο Θοδωρής  μπορεί  να βρηκε το κουμπι της και να περναει καλα.Σεβαστή  και η μια άποψη και η αλλη.Απλά έπρεπε να βρεις εναν πιο κομψο τρόπο να εκφρασεις την αποψη σου και οχι να την πεις ετσι σε εναν συναθλητη σου που πασχιζει για την σωστή ενημέρωση. Εξαλου ειπαμε οτι τα γουστα ειναι υποκειμενική έννοια. ΘΘθ
καλε μου χυσεα εισαι μια γλυκυτατη ψυχη!!!!!!!
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
Αντε να ενημερωσουμε και λιγο το θρεντ.....
Περασμα απο Ζετα Αγαπη τις προαλλες παρουσες και οι 2 καθως και η κυρια που εχει το διαμερισμα. Ο Χωρος πεντακαθαρος και πολυ καλος και τακτοποιημενος, τα κοριτσια και τα 2 παροντα περασμα με Αγαπη μιας και Ζετα εχω ξαναδοκιμασει. Ντουζακι μασαζακι πθιπα και σεξ σε οποια σταση ηθελα γενικα πολυ προθυμη και δεκτικη η κοπελα τελειωμα στο στομα και βυζια γιατι δεν προλαβαινε.... Γενικα θα ηθελα λιγο μεγαλυτερο βυζακι γιατι το σουτιεν με ξεγελασε. Μου ειπε οτι κατα περιοδους ερχονται και διαφορες αλλες ΣΙΤΥ ΤΟΥΡ αλλα ειναι αν θα την πετυχεις και τι θα πετυχεις...Α κοστος στα 60Ε και 80Ε αν θελεις και δευτερο γυρο. Γενικα πολυ καλο και τιμιο εμενα με καλυψε πληρως.
 

stef14

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλε μ ανθρωπε εχει παραγινει το κακο... τι να πω οσο ζω εκπλησσομαι μερα τη μερα με ανθρωπινεσ συμπεριφορες αξεστων ανθρωπων χωρις ιχνοσ σεβασμου παιδειας ηθους τι να πω ειλικρινα μαθηματα ζωης καθε μερα παντου στη ζωη καλε μ αδερφε υγ. ειναι ξες μεχρι να παρω αναποδες ε ξεπερασαν πια τα ορια καλε μ αδερφε και αρχισαν να το κανουν και σε αλλους εγραψα πιο κατω ο αλλοσ λεει τον σταλιον τυπε χαλαρωσε ρε μαγκακο σου λεω αδερφε ξεφυγανε
ρε συ φίλε πραγματικά είσαι πολύ φαύλος!! Μιλάς συνεχώς για αγάπη , για συμπόνια ,για κακια στους ανθρώπους αναφέρεσαι στο θεό ( αν είναι δυνατόν) και μοιράζεις ευλογίες!!! Και όλα αυτά όχι σε κάποιο χριστιανικό site η του κατηχητικού site αλλά (κρατηθειτε όλοι)στο bourdela.com!!!!!!! Να σε δω όταν θα σταθείς μπροστά ΤΟΥ τι θα του πεις ρε αθεοφοβε!! Είμαι σίγουρος ότι κάθε Κυριακή είσαι παρών στο εκκλησίασμα , να το παίζεις συντηρητικός και να κριτικάρεις αυστηρά όσους δεν διάγουν ζωή ενάρετη , αλλά εσύ να σχολιάζεις με τρελό Ρυθμό σε site για που....νες !! Και φυσικά έχεις και τους παρατρεχαμενους σου να συμφωνούν μαζί σου και με τα σάλια σου! Ευτυχώς που μετά από εμένα , βγήκαν παρά πολλοί και σου την είπαν πολλαπλώς για τις παπαριες που λες.Ανακαλυψες μάλιστα ότι όσο πιο πολλά λεφτά δίνεις στις πόρνες τόσα περισσότερα σου προσφέρουν (είσαι πολύ μεγάλος αδερφέ) και μας προτείνεις αντί να δίνουμε και λιγότερα από αυτά που ζητάνε τα μαγαζιά , να δίνουμε τελικα και ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΑ!! Καληνύχτα σε όσους.... κοιμούνται όρθιοι και να ακούτε τις λογικές φωνές εδώ μέσα.
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
ρε συ φίλε πραγματικά είσαι πολύ φαύλος!! Μιλάς συνεχώς για αγάπη , για συμπόνια ,για κακια στους ανθρώπους αναφέρεσαι στο θεό ( αν είναι δυνατόν) και μοιράζεις ευλογίες!!! Και όλα αυτά όχι σε κάποιο χριστιανικό site η του κατηχητικού site αλλά (κρατηθειτε όλοι)στο bourdela.com!!!!!!! Να σε δω όταν θα σταθείς μπροστά ΤΟΥ τι θα του πεις ρε αθεοφοβε!! Είμαι σίγουρος ότι κάθε Κυριακή είσαι παρών στο εκκλησίασμα , να το παίζεις συντηρητικός και να κριτικάρεις αυστηρά όσους δεν διάγουν ζωή ενάρετη , αλλά εσύ να σχολιάζεις με τρελό Ρυθμό σε site για που....νες !! Και φυσικά έχεις και τους παρατρεχαμενους σου να συμφωνούν μαζί σου και με τα σάλια σου! Ευτυχώς που μετά από εμένα , βγήκαν παρά πολλοί και σου την είπαν πολλαπλώς για τις παπαριες που λες.Ανακαλυψες μάλιστα ότι όσο πιο πολλά λεφτά δίνεις στις πόρνες τόσα περισσότερα σου προσφέρουν (είσαι πολύ μεγάλος αδερφέ) και μας προτείνεις αντί να δίνουμε και λιγότερα από αυτά που ζητάνε τα μαγαζιά , να δίνουμε τελικα και ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΑ!! Καληνύχτα σε όσους.... κοιμούνται όρθιοι και να ακούτε τις λογικές φωνές εδώ μέσα.
εσυ ρε παπαρα στεφ εφαγες τοσο κραξιμο σχεδον απο ολους και τους παλιους εδω μεσα που μπηκες για να την πεις σε 1 συγκεκριμενο μελος και το συνεχιζεις τετοιος κακεντρεχης εισαι εσυ δεν εισαι ικανος να μιλας για θεους ουτε για δαιμονες και ποιος εισαι εσυ να κρινεις τον αλλον το απολυτο τιποτα εισαι στεφ ο απολυτος κανενας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom