Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.177
Κριτικές
166
Like
27.037
Πόντοι
34.538

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Το θεμα ειναι καθαρα θεμα Αστυνομιας..
Εδω δεν ξερω γιατι,δεν αφηνουν ελευθερα τα μασατζιδικα..
Στην ΑΘΗΝΑ οχι μονο τα αφηνουν,αλλα εχουν και ιστοσελιδες με φωτο των κορασιδων!!
Πες μου ποτε διαβασες στις ειδησεις για πεσιμο σε μασατζιδικο στην Αθηνα?
ΠΟΤΕ!!

Εδω καθε τρεις και λιγο εχουμε μπουκες..

Λες να μην θελουν τα μασατζιδικα να εχουν ανοικτη προσβαση και
να κονομανε πιο πολλα?Σιγουρα θελουν,αλλα φοβουνται..

Ηθελα να ηξερα τα μασατζιδικα στην Αθηνα,δεν εχουν γειτονες που ενοχλουνται,ρουφιανευουν κλπ??
Ας πούμε , απλά, ότι στην Αθήνα τα στρουμφάκια του Ηθών (νυν Οργανωμένο Έγκλημα), είναι πιο ευεπίφορα στα "δωράκια"...
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Το βροντερο ΟΧΙ που παει?
Στους γειτονες?
Στην επιλογή του χώρου.
Εδω δυο φορές συναντήθηκα με ενοίκους του διπλανού διαμερίσματος, στην Αθήνα ποτέ!
Την άλλη φορά που θα πας(αν πας) προσεξε τους γυρω χώρους.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Στην επιλογή του χώρου.
Εδω δυο φορές συναντήθηκα με ενοίκους του διπλανού διαμερίσματος, στην Αθήνα ποτέ!
Την άλλη φορά που θα πας(αν πας) προσεξε τους γυρω χώρους.
Μόνο δύο? Καλά είσαι!
Εγώ πολύ περισσότερες. Και η μόνιμη απορία μου είναι τι να πω αν με ρωτήσουν τι είναι δίπλα. Δυο απαντήσεις μου έρχονται στο μυαλό. Η μια είναι να πω με σοβαρό τρόπο "κέντρο αισθητικής, μασάζ, νύχια για γυναίκες κλπ" και η άλλη είναι "μπουρδέλο". Δε χρειάστηκε μέχρι σήμερα τίποτα απ'τα δύο. :2funny:
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλησπέρα! Πριν ένα χρόνο είχα πάει στο aqua spa. Είχα πάρει την Ξένια και το μόνο που έγινε ήταν χερομάλαξη. Έχει πάει κανείς τελευταία?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
περασμα με λενα την τριτη στην βανα για ακομη μια φορα απιθανα στον εν λογω ιδρυμα 30 μια ωριτσα κι οτι αγαπας δινεισ μεσα εγω αυτη τη φορα εδωσα 30 μεσα γτ ηθελα και περασα καλα κισσες μαγκες! :boobies:
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Μόνο δύο? Καλά είσαι!
Εγώ πολύ περισσότερες. Και η μόνιμη απορία μου είναι τι να πω αν με ρωτήσουν τι είναι δίπλα. Δυο απαντήσεις μου έρχονται στο μυαλό. Η μια είναι να πω με σοβαρό τρόπο "κέντρο αισθητικής, μασάζ, νύχια για γυναίκες κλπ" και η άλλη είναι "μπουρδέλο". Δε χρειάστηκε μέχρι σήμερα τίποτα απ'τα δύο. :2funny:
χααχαχχα πσιχ φαν θεε! χααχχααχαχαχαχαχ
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Μετά από μια μίνι έρευνα που έχω κάνει, έχω διαπιστώσει ότι πολλά από αυτά που γράφονται εδώ μέσα είναι ασύστολα ψέματα. Από τα 100 που διαβάζετε να πιστεύετε μόνο τα 20 και πολλά είπα. Δεν ξέρω τι σκοπό έχουν οι φίλοι που το κάνουν αυτό, προφανώς έχουν απωθημένα με κάποιες κοπέλες που δεν τους κάθισαν στο τζάμπα και προσπαθούν να τις βγάλουν τρελά πορνίδια. Αν δε δείτε κάτι, μην το πιστέψετε. Αν δεν ισχύει σε σας, δεν ισχύει σε κανένα...ή σχεδόν σε κανένα. Από τους πιο φερέγγυους και φιλαλήθεις του θρεντ είναι ο Θοδωρής αλλά και οι Χυσέας, Καρδινάλιος, Akarnan και stallion41. Λένε τα πράγματα ως έχουν χωρίς υπερβολές και φαντασιοπληξίες.
Αδερφε μου σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια.Με τιμα το γεγονος οτι αναφερεις το ονομα μου διπλα σε αυτουνον που εχουν προσφερει πολυ περισσοτερα απο μενα και που εχουν συμβαλει τα μεγιστα στην σωστη ενημεροση τον συναθλητον τους.Απλα RESPECT.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Έχει τίποτα περισσότερα από χειρομάλαξη? Προτείνεις κάποια να διαλέξω. Σ' ευχαριστώ πολύ!
προτεινω αρκετες φιλαρακο ευα αρχικα μικρο με ωραιο προσωπο και γενικα δυνατο μωρακι νατασσαρα εγγυηση εντυπωσιακη αλλα θελει τροπο οι πρωτες δυο που ανεφερα μικρεσ ηλικιακα 19 η νατασσα και 20 21 νομιζω η ευα.τωρα απο μιλφ κοιτα για λενα και ελισαβετ και οι 2 καλεσ για την ελισαβετ παλαιοτερα εχω γραψει κριτικη ειναι η φαση που αν την δεισ με καλτσοδετα και γοβα ψηλη χρειαζεσαι υπογλωσσσιο για να γλιτωσεις την ταχυπαλμια...ελπιζω να σε καλυψα αδρεφε καλα να περασεις οποια κι αν επιλεξεις..αν θες παντως μιλφ η ελσα σημερα δουλευει στη βανα ! !
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αδερφε μου σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια.Με τιμα το γεγονος οτι αναφερεις το ονομα μου διπλα σε αυτουνον που εχουν προσφερει πολυ περισσοτερα απο μενα και που εχουν συμβαλει τα μεγιστα στην σωστη ενημεροση τον συναθλητον τους.Απλα RESPECT.
χεχε χυσεα και πσιχ φαν σας αγαπω ! !
 

csl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
92
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα  υπαρχει καποιος που εχει βρεθει με την κατερινα απο dames μια ξανθια με μεγαλο στηθος να μου πει εντυπωσεις.Βασικα εαν οντως μεγαλο στηθος.ευχαριστω εκ των προτερων.
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
εχω βρεθει με την κατερινα ζουμερο κοριτσι και καλη στο γαμησι
ειχα περασει τυχαια απο το νταμς και την ακουγα στο αλλο δωματιο να γαμιεται τοσο γκαυλωσα που θα μπαινα μεσα
μετα ηρθε σε μενα την γαμησα δυνατα γιατι μου αρεσουν οι γεματουλες και πρεπει να πω πως μου εκανε αρκετα γουστα
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Καλησπερα  υπαρχει καποιος που εχει βρεθει με την κατερινα απο dames μια ξανθια με μεγαλο στηθος να μου πει εντυπωσεις.Βασικα εαν οντως μεγαλο στηθος.ευχαριστω εκ των προτερων.
εγω προσωπικα την ειδα και δεν περασα γτ δε μου κανε το κλικ...γτ δεν περνας με ηρω καλυτερα που εχει και ωραιο κορμι ? λεω εγω τωρα οτι αγαπας εσυ βεβαια φιλαρακο
 

csl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
92
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα σας ευχαριστω παρα πολυ για την ενημερωση,εχω σκαλωμα με το μεγαλο στηθος και ειναι ενας λογος παραπανω που θελω να την επισκεφτω.θα παω και θα δω θα υπαρχει και απο μερους μου της επομενες μερες ενημερωση.ευχαριστω και παλι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom