Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές,
Εκτός πόλης για αρκετό διαστήμα και είπα να ενημερωθώ για καμιά επισκεψούλα χαλάρωσης. Αλλα διαβάζω μόνο για μασαζ χαϊδεματα, φραπεδες, πετσετες, ο ενας έδωσε 100 για να βγαλει τα ρουχα, ο αλλος 150 για βαλει δαχτυλο και ο τριτος 80 για να την μαμισει.
Και ερωτω:
Εκτός απο Εβίτα  :knockinb: , έμεινε τπτ άλλο ανοιχτό  :fuck1: :pipa3: :fuck2: ;
Μην αρχίσετε βενους μενους σπα ξεσπα.
Για  :wanker:  :jerking: δεν δίνω ούτε 1 γιουρο.

Υ.Γ.
Ανοίξτε ένα άλλο θρεντ για τα φραπομαγαζα και τα φριιι.
Ξερετε ποσο κουραστικο ειναι να διαβαζεις 80 σελιδες για μλκς και φραπεδες;

 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους! Παρακολουθώ το φόρουμ εδώ και πολλά χρόνια και αποφάσισα να συμμετάσχω και εγώ.Θα ενημερώνω και εγώ αλλά πιο πολύ θα έχω και μια κριτική άποψη σε αυτά που λέγονται από προσωπική φυσικά εμπειρία. Καταρχήν μια πρώτη υποκειμενική άποψη είναι ότι ο akarman είναι το μέλος με την πιο σωστή , αληθινή και χωρίς φανφάρες ενημέρωση!! Λιτός και κατατοπιστικός. Όταν γράφει δώστε του προσοχή! Εν αντιθέσει με το μέλος Θοδωρή    ο οποίος μάλλον από ενθουσιασμό , από απειρία ...δεν ξέρω , λέει παρά πολλά και στην ουσία προσφέρει λίγα. Χαρακτηριστικότερο παράδειγμα η περίφημη Νατάσα από Βάνα σπα η οποία πέρα από την ομολογουμένως ωραία παρουσία της κατά τα άλλα μάλλον μας δουλεύει η κορασίδα ( μασάζ αισθησιακο για γέλια) σε ρωτάει κιόλας που να σε κάνει μασάζ!!! Μια φορά  πήγα και φυσικά δεν ξαναπατησα!Η Βάλια από το συγκεκριμένο ίδρυμα ή πιο τίμια αν και εμφανισιακά τίποτα το ιδιαίτερο! Αυτά για αρχή ......

συμφωνω απολυτα για την Νατασα πιο ξυνη δεν γινεται..θεωρω οτι κοροιδευει τον κοσμο..
 
  • Like
Αντιδράσεις: 444

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλημέρα συναγωνιστές,
Εκτός πόλης για αρκετό διαστήμα και είπα να ενημερωθώ για καμιά επισκεψούλα χαλάρωσης. Αλλα διαβάζω μόνο για μασαζ χαϊδεματα, φραπεδες, πετσετες, ο ενας έδωσε 100 για να βγαλει τα ρουχα, ο αλλος 150 για βαλει δαχτυλο και ο τριτος 80 για να την μαμισει.
Και ερωτω:
Εκτός απο Εβίτα  :knockinb: , έμεινε τπτ άλλο ανοιχτό  :fuck1: :pipa3: :fuck2: ;
Μην αρχίσετε βενους μενους σπα ξεσπα.
Για  :wanker:  :jerking: δεν δίνω ούτε 1 γιουρο.

Υ.Γ.
Ανοίξτε ένα άλλο θρεντ για τα φραπομαγαζα και τα φριιι.
Ξερετε ποσο κουραστικο ειναι να διαβαζεις 80 σελιδες για μλκς και φραπεδες;
ξέχασες τον Μάκη κ τη μαριάννα είμαι σίγουρος στη μαριάννα κάτι θα βρεις έχει κ ένα καλό καινούργιο ξέχασα να στο πω sorry
 

stef14

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές!
Ηθελα να ρωτήσω για το Dames.Μπορει κάποιος να μου πει που βρίσκεται κι αν είναι ελεύθερη η πρόσβαση ή πρεπει να σε πάει κάποιος γνωστός?
Αν η Ευα που δουλεύει εκεί είναι η πρώην Λία από τη Μαριάννα (αν μπορει κάποιος να το επιβεβαιώσει θα το εκτιμούσα) να πω κι εγώ ότι είναι ξανθιά, ψηλή με πιασίματα κι ωραίο πρόσωπο, εντυπωσιακή γυναίκα. Δεν είναι τόσο καλή στο μασάζ, αλλα στο σεξ τα δίνει όλα.
οκ οκ
Παρακολουθείς χρόνια το φορουμ και αποφάσισες να στείλεις το πρώτο σου μήνυμα για να κράξεις κάποιον συναγωνιστή.... Μάλιστα!!  :think: :think:
Παρακολουθείς χρόνια το φορουμ και αποφάσισες να στείλεις το πρώτο σου μήνυμα για να κράξεις κάποιον συναγωνιστή.... Μάλιστα!!  :think: :think:
το ένα φίλε μου άσχετο με το άλλο. Δηλαδή εάν εκραζα στο 6ο μήνυμα θα αισθανοσουν καλύτερα;το θέμα τι ισχύει από αυτά που λέγονται και τι όχι!
 

stef14

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
αναφερομαι στο μελος στεφ14 ..μιας και εισαι νεος στο φορουμ αλλα παλιος οπως λες ξεκινα με την ουσια δλδ να ενημερωνεις αμεροληπτα κι αντικειμενικα με τις προσωπικες σου εμπειριες κι ασε τισ κριτικες σε μασ τουσ παλιους που εχουμε μια πορεια και μια συνεισφορα αξιοσεβαστη στο φορουμ και αναφερομαι και σε μενα και για τον ακαρναν ...κοιτα εσυ στεφ τι κανεισ εσυ κι ασε εμασ και το πως ενημερωνοθμε εμεις.αντε αγορι μ πρωινιατικο να μας ανεβασεις παλμο θελεις αντε !
καταρχήν μην τρελαίνεσαι μην πάθεις και τίποτα! Δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου φυσικά ,αλλά αν νομίζεις ότι μπορεί να γράφει οποιοσδήποτε ότι του κατέβει , χωρίς κάποιος να μπορεί να τον απαντήσει, με επιχειρήματα πάντα ,πλανασαι πλανην οίκτρα! Εξάλλου είμαστε εδώ να βοηθάμε ο ένας τον άλλον.
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
καλησπερα απο εμενα πολυ παλιος στα μασαζ ως και παλαιμαχος ηλικιακα σας παρακολουθω καιρο θα ενημερωνω και θα προσπαθω να βοηθω τα μεγιστα θα ξεκινησω με ενημερωση για μεταξα μιας και πηγα προσφατα και περασα με ηρω που ειναι καταπληκτικη σε ολα και θα συνεχισω με μια μικρη αλλα ουσιαστικη και σημαντικη παρατηρηση το μελος θοδωρης ειναι ενα απο τα πιο αξιοσεβαστα μελη του φορουμ που αληθινα θελει να βοηθαει και κανειτα μεγιστα για να ενημερωσει και να προσφερει το χει αποδειξει καιρο τωρα αυτο το ελαχιστο ιεροσυλια προσ μελη σα τον θοδωρη τοσο παλιους και σοβαρους ανθρωπους να μπαινει καποιος μονο για να τους κραξει αναφεςρομαι σε  ενα αλλο μελοσ στεφ που μαλον στημμενοσ ειναι αν δεν ειναι ο ιιδιοσ ο ακαρναν τωρα οτι αφορα τον ακαρναν ακομα κι αν ειναι ενημερωσεις του ειναι σωστες και γω προσωπικα δεν τισ αμφισβητω εχει φανερωσει μια εμπαθεια προσ το μελον θοδωρη ανευ λογου και αιτιας...παιδια εδω ειμαστε για να ενημερωνομαστε και να προσφερουμε κι οχι να φανερωνουμε παθη και μιση αυτα και συντομα επανερχομαι με νεα ενημερωση μιας και ο ιδιιοσ προσωπικα θα παω βανα να περασω με νατασσα και να ενημερωσω πολυ συντομα τι αξιζει και τι οχι η συγκεκριμενη κοπελα
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
φιλε μαγουλη σε ευχαριστω πολυ για την υποστηριξη ! απο καρδιας! μα χαιρομαι που εχω και ατομα που με αντιπαθουν γτ φαινεται πως εχω προσωπικοτητα..επισησ χαιρομαι περισσοτερο γτ αυτοι που με εκτιμουν και αγαπουν ειναι περισσοτεροι δοξα τω θεω...και στην τελικη γτ ειναι η τελευταια φορα που ασχοληθηκα σοβαρα θα διαλεγω καλυτερα τους ''φιλους''' απο δω και περα μιας και σημασια δεν εχει τι γνωμη εχουν εκεινοι..αλλα τι γνωμη εχω εγω γι αυτους ... ! υγ. οσο για τη νατασσα που αναφερθηκαν πολλοι εμφανισιακα ειναι ωραια γυναικα δε γινεται νβα αμφισβητηθει αυτο απο κει και επειτα αν ειναι ξυνη προσ μερικους μαλον δεν βρηκατε τον τροπο..πατε λοιπον με την ασχημομουρα μιλφ βαλια κι αφηστε το πιπινι 19 σε μας τους αγνωστικιστες...!!
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Παρακολουθώ το φόρουμ εδώ και πολλά χρόνια και αποφάσισα να συμμετάσχω και εγώ.Θα ενημερώνω και εγώ αλλά πιο πολύ θα έχω και μια κριτική άποψη σε αυτά που λέγονται από προσωπική φυσικά εμπειρία. Καταρχήν μια πρώτη υποκειμενική άποψη είναι ότι ο akarman είναι το μέλος με την πιο σωστή , αληθινή και χωρίς φανφάρες ενημέρωση!! Λιτός και κατατοπιστικός. Όταν γράφει δώστε του προσοχή! Εν αντιθέσει με το μέλος Θοδωρή    ο οποίος μάλλον από ενθουσιασμό , από απειρία ...δεν ξέρω , λέει παρά πολλά και στην ουσία προσφέρει λίγα. Χαρακτηριστικότερο παράδειγμα η περίφημη Νατάσα από Βάνα σπα η οποία πέρα από την ομολογουμένως ωραία παρουσία της κατά τα άλλα μάλλον μας δουλεύει η κορασίδα ( μασάζ αισθησιακο για γέλια) σε ρωτάει κιόλας που να σε κάνει μασάζ!!! Μια φορά  πήγα και φυσικά δεν ξαναπατησα!Η Βάλια από το συγκεκριμένο ίδρυμα ή πιο τίμια αν και εμφανισιακά τίποτα το ιδιαίτερο! Αυτά για αρχή ......
εκτιθεσαι με οσα λες δημοσια
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
προ λιγων ημερων επισκεψη σε μακη περασμα με ιουλια το κοριτσι ειναι εγγυηση θα τιμηθει ξανα τιμη 80 ειχε και 2 καινουριες που δε συγκρατισα ονοματα θα ενημερωνω οσο πιο συχνα μπορω
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές!
Ηθελα να ρωτήσω για το Dames.Μπορει κάποιος να μου πει που βρίσκεται κι αν είναι ελεύθερη η πρόσβαση ή πρεπει να σε πάει κάποιος γνωστός?
Αν η Ευα που δουλεύει εκεί είναι η πρώην Λία από τη Μαριάννα (αν μπορει κάποιος να το επιβεβαιώσει θα το εκτιμούσα) να πω κι εγώ ότι είναι ξανθιά, ψηλή με πιασίματα κι ωραίο πρόσωπο, εντυπωσιακή γυναίκα. Δεν είναι τόσο καλή στο μασάζ, αλλα στο σεξ τα δίνει όλα.
ελευθερη η προσβαση ειναι τσιμισκη φιλε μου αξιζει γενικα το μαγαζι
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
φιλε μαγουλη σε ευχαριστω πολυ για την υποστηριξη ! απο καρδιας! μα χαιρομαι που εχω και ατομα που με αντιπαθουν γτ φαινεται πως εχω προσωπικοτητα..επισησ χαιρομαι περισσοτερο γτ αυτοι που με εκτιμουν και αγαπουν ειναι περισσοτεροι δοξα τω θεω...και στην τελικη γτ ειναι η τελευταια φορα που ασχοληθηκα σοβαρα θα διαλεγω καλυτερα τους ''φιλους''' απο δω και περα μιας και σημασια δεν εχει τι γνωμη εχουν εκεινοι..αλλα τι γνωμη εχω εγω γι αυτους ... ! υγ. οσο για τη νατασσα που αναφερθηκαν πολλοι εμφανισιακα ειναι ωραια γυναικα δε γινεται νβα αμφισβητηθει αυτο απο κει και επειτα αν ειναι ξυνη προσ μερικους μαλον δεν βρηκατε τον τροπο..πατε λοιπον με την ασχημομουρα μιλφ βαλια κι αφηστε το πιπινι 19 σε μας τους αγνωστικιστες...!!
για μενα θοδωρη εισαι το καλυτερο μελος εδω μεσα εσυ και μερικοι ακομα παλιοι ουσιαστικα παιδια και παληκαρια συνεχισε ετσι και μην πτοεισαι απο κακεντρεχεις ανθρωπους να ταν η ζηλεια ψωρα λενε στο χωριο μου
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
καταρχήν μην τρελαίνεσαι μην πάθεις και τίποτα! Δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου φυσικά ,αλλά αν νομίζεις ότι μπορεί να γράφει οποιοσδήποτε ότι του κατέβει , χωρίς κάποιος να μπορεί να τον απαντήσει, με επιχειρήματα πάντα ,πλανασαι πλανην οίκτρα! Εξάλλου είμαστε εδώ να βοηθάμε ο ένας τον άλλον.
στεφ παρτο αλλιως γτ θα βρεις
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές,
Εκτός πόλης για αρκετό διαστήμα και είπα να ενημερωθώ για καμιά επισκεψούλα χαλάρωσης. Αλλα διαβάζω μόνο για μασαζ χαϊδεματα, φραπεδες, πετσετες, ο ενας έδωσε 100 για να βγαλει τα ρουχα, ο αλλος 150 για βαλει δαχτυλο και ο τριτος 80 για να την μαμισει.
Και ερωτω:
Εκτός απο Εβίτα  :knockinb: , έμεινε τπτ άλλο ανοιχτό  :fuck1: :pipa3: :fuck2: ;
Μην αρχίσετε βενους μενους σπα ξεσπα.
Για  :wanker:  :jerking: δεν δίνω ούτε 1 γιουρο.

Υ.Γ.
Ανοίξτε ένα άλλο θρεντ για τα φραπομαγαζα και τα φριιι.
Ξερετε ποσο κουραστικο ειναι να διαβαζεις 80 σελιδες για μλκς και φραπεδες;
μαριαννα ειναι το καλυτερο πριβε
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
Να πω και εγω τη δικη μου εμπειρια με Κατερινα καλαμαρια.Μετα απο οσα διαβασα εδω μου δημιουργηθηκε η εντυπωση οτι προκειται για μια "καλη" περιπτωση απο μιλφ-γκιλφ.Μετα την επισκεψη η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι για απλο μασαζ απλα οκ(εκεινο το μηχανημα,λες και τριβω ξυλο,δεν μου αρεσε που το χρησιμοποιει σε ολους οπως ειναι,θεμα υγιεινης)για τα αλλα μια διεκπεραιωτικη μαλακια.  :effemine:
συμφωνω απολυτα για την καλαμαριωτισσα φιλε
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
μαριαννα ειναι το καλυτερο πριβε

Αρκεί να έχεις πρόσβαση!
:dancing: :hi:

φιλε μαγουλη σε ευχαριστω πολυ για την υποστηριξη ! απο καρδιας! μα χαιρομαι που εχω και ατομα που με αντιπαθουν γτ φαινεται πως εχω προσωπικοτητα..επισησ χαιρομαι περισσοτερο γτ αυτοι που με εκτιμουν και αγαπουν ειναι περισσοτεροι δοξα τω θεω...και στην τελικη γτ ειναι η τελευταια φορα που ασχοληθηκα σοβαρα θα διαλεγω καλυτερα τους ''φιλους''' απο δω και περα μιας και σημασια δεν εχει τι γνωμη εχουν εκεινοι..αλλα τι γνωμη εχω εγω γι αυτους ... ! υγ. οσο για τη νατασσα που αναφερθηκαν πολλοι εμφανισιακα ειναι ωραια γυναικα δε γινεται νβα αμφισβητηθει αυτο απο κει και επειτα αν ειναι ξυνη προσ μερικους μαλον δεν βρηκατε τον τροπο..πατε λοιπον με την ασχημομουρα μιλφ βαλια κι αφηστε το πιπινι 19 σε μας τους αγνωστικιστες...!!

Φίλε Θοδωρή δε γίνετε να είμαστε αρεστοι σε όλους. Συνέχισε την καλή δουλειά.
Όσο για τα γούστα στις γυναίκες ο καθένας έχει τα δικά του. Οπότε αν σε κάποιον δεν αρέσει αυτή που αρέσει
σε εσένα δε είναι τόσο κακό. Ο καθένας έχει την αποψη του και θα σου έλεγα να μην ακούς αν σου λένε ότι η τάδε
δεν είναι ωραία. Αν εσένα σου αρέσει το λες και απο εκεί και πέρα καθένας βλέπει και επιλέγει αν θα την πάρει.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
μαγουλη να σαι καλα αδερφε ειναι μερικα παιδια εδω πολυ αξια και σωστα και καλα παιδια και πανω απο ολα αντικειμενικα..μας λεει ο αλλος τωρα που μπηκε πρωτη μερα πως εδω ειμαστε για να ενημερωνουμε και ξεκινησε με επιθεση ανευ λογου και αιτιασ σε μενα και κραξιμο σε νατασσα και επαινο σε βαλια που πιο ασχημη πεθαινεισ τι να πω ρε αδρεφε εκπλησσομαι καθημερινα με την ανθρωπινη φυση αληθεια φιλε μ κυριολεκτικο θεατρο παραλογου ειλικρινα
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
φιλε μαγουλη σε ευχαριστω πολυ για την υποστηριξη ! απο καρδιας! μα χαιρομαι που εχω και ατομα που με αντιπαθουν γτ φαινεται πως εχω προσωπικοτητα..επισησ χαιρομαι περισσοτερο γτ αυτοι που με εκτιμουν και αγαπουν ειναι περισσοτεροι δοξα τω θεω...και στην τελικη γτ ειναι η τελευταια φορα που ασχοληθηκα σοβαρα θα διαλεγω καλυτερα τους ''φιλους''' απο δω και περα μιας και σημασια δεν εχει τι γνωμη εχουν εκεινοι..αλλα τι γνωμη εχω εγω γι αυτους ... ! υγ. οσο για τη νατασσα που αναφερθηκαν πολλοι εμφανισιακα ειναι ωραια γυναικα δε γινεται νβα αμφισβητηθει αυτο απο κει και επειτα αν ειναι ξυνη προσ μερικους μαλον δεν βρηκατε τον τροπο..πατε λοιπον με την ασχημομουρα μιλφ βαλια κι αφηστε το πιπινι 19 σε μας τους αγνωστικιστες...!!
μαζι σου ειμαστε ολοι η συνεπεια σου καιρο τωρα στις ενημερωσεις και η ουσια σου ειναι κατι που σπανιζει και σε ευχαριστουμε για οτι προσφερεις στο φορουμ θοδωρη δε ξερω ποσω χρονων εισαι εγω ειμαι 49 ομως ευγε για το συνολικο σου ηθος
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
οκ οκτο ένα φίλε μου άσχετο με το άλλο. Δηλαδή εάν εκραζα στο 6ο μήνυμα θα αισθανοσουν καλύτερα;το θέμα τι ισχύει από αυτά που λέγονται και τι όχι!
ειπε ο μαιντανος του φορουμ στεφ και το μαπετ σοου γελασε
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
καταρχήν μην τρελαίνεσαι μην πάθεις και τίποτα! Δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου φυσικά ,αλλά αν νομίζεις ότι μπορεί να γράφει οποιοσδήποτε ότι του κατέβει , χωρίς κάποιος να μπορεί να τον απαντήσει, με επιχειρήματα πάντα ,πλανασαι πλανην οίκτρα! Εξάλλου είμαστε εδώ να βοηθάμε ο ένας τον άλλον.
που να ειχες δλδ και κατι προσωπικο οκ στεφ τα επιχειρηματα σου ειναι ανυπαρκτα ο μονος που γραφει οτι του κατεβει εδω και μια μερα που εισαι μελος εισαι εσυ κοιταξε το αυτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom