Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Προς ολους τους ερωτιάρηδες και φαν τις Ευας απο Βανα Σπα......................την Παρασκευη εχει γενέθλια  :rose: :rose: :rose:
φιλε μου επεστρεψε το ευακι απο τις διακοπες της ? χεχε ! καλο αυτο θα επισκεφτουμε αμεσα !!!!!!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αδερφε μεινε ηρεμος.Δεν αξιζει να συγχύζεσαι.Οι περισσότεροι εδω μεσα γνωρίζουμε την ουσιαστικη προσφορά σου.Εξαλου ειναι γνωστό οτι όλοι χτυπούν το δεντρο που εχει καρπο.     
χυσεα καλε μου αγγελε κι αδρεφε γι αυτο και δε θα απαντησω ξανα στους κακεντρεχεις το χει πει κι ο νοτις δεντρο που ολοι το πετροβολουν ειναι αυτο που εχει για να δωσει τον αετο πολλοι πυροβολουν μα δυσκολα κανεις να τον σκοτωσει !!! απο τα λιγα παιδια εδω μεσα που αξιζουν ρε χυσεα ωραιοι ανθρωποι κακως μπηκα στο τριπακι να απανταω σε ανυπαρκτους δε θα ξανασυμβει αδερφε!
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Κάτι γίνεται με τον φίλο μας τον stef γράφει κ δε φαίνεται τίποτε η γράφει κ σβήνει στις 11.48 έγραψε κ στις 00.03
[/quot
Κάτι γίνεται με τον φίλο μας τον stef γράφει κ δε φαίνεται τίποτε η γράφει κ σβήνει στις 11.48 έγραψε κ στις 00.03
σταλιον φανηκαν αυτα που εγραψε απλα δεν εχει νοημα να του ξανααπαντησω...γτ αυτος αυτο θελει..δεν μπαινω στο κολπο του και παλι..κριμα γτ εκτεθεικε ολοι γνωριζουν ποοιος ειμαι και τι εχω προσφερει εδω..ολα τα αλλα απλα ειναι για να με σπηλωσει ανευ λογου και αιτιας..και επειδη μετα καταλαβα πως επαιρνες θεση υπερ μου κι οχι κατα μου ας το ελεγες πιο καθαρα για να το καταλαβουν κι οι υπολοιποι συναγωνιστες αυτα κι ευχαριστω.
 

makis 72

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
68
Like
28
Πόντοι
0
φίλε τι πίνεις και δεν μας δίνεις; Από φαντασία έχεις μπόλικη! Κανένας akarman δεν είμαι φυσικά και ούτε που τον γνωρίζω τον άνθρωπο.Πετας λάσπη σε εμένα , ενώ υπερασπίζεσαι με πάθος το φιλαράκι σου που όταν έκλεισε η Μάγκυ για ένα μήνα κάθε μέρα και πολλαπλώς , έστελνε μηνύματα κλαψας λες και είναι τρίχρονο και του πήραν το παγωτό από το στόμα!! Όσον αφορά το πουλεν του Θοδωρή πάνε να φας τη φόλα και εσύ, λες και είμαι ο μοναδικός που την εκραξε και όχι ΟΛΛΟΙ οι υπόλοιποι του φόρουμ.Ενα μεγάλο μπράβο για την αξιοπιστία σας!
σε ειπα παρτο αλλιως δε με ενδιαφερει ποιος εισαι και τι εισαι αλλα και ο σταλιον σε καταλαβε πως εισαι κλωνακι σεβασου τους παλιους ειτε λεγεται ακαρναν ειτε θοδωρης ειτε σταλιον που κατι εχουν δωσει εδω στο σαιτ το ρημαδι και αποσυρσου στη μιζερια σου και παλι
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Τέλος καλό ολα καλά λήγει το θέμα εδώ

Ευτυχώς το κατάλαβες πως δε κατηγόρησα εσένα κ τέλος

Καμία επιδρομή έκανε κάνεις να μας πει??
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Τέλος καλό ολα καλά λήγει το θέμα εδώ

Ευτυχώς το κατάλαβες πως δε κατηγόρησα εσένα κ τέλος

Καμία επιδρομή έκανε κάνεις να μας πει??
κατι καταλαβα ρε νεαρε..επιδρομες μνημονιακες πια..στα βαλιου φορ μανευ βενους και βανα προς το παρον..
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
4
Like
1.457
Πόντοι
216
Στις Dames έχει μασαζοκρέββατα?
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Επίσκεψη Vana Spa, ποδομασάζ με Θεώνη, άριστη και ειδική στην ποδολαγνεία, ένα ένα τα δαχτυλα των ποδιων της λάτρεψα...συστηνεται..
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
φιλε μου επεστρεψε το ευακι απο τις διακοπες της ? χεχε ! καλο αυτο θα επισκεφτουμε αμεσα !!!!!!

Ωραια η Μυκονος,λεει!!
εαν πας,πανε τουρτα γενεθλίων,αλλα εως την Πεμπτη,γιατι στα γενέθλια της την Παρασκευη εχει αδεια!
 

sikatinavra

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, καινουριος εδώ. Βλεπω αρκετη κινηση και θα ηθελα να ρωτησω αν αυτη η Ευα απο βανα σπα αξιζει τοσο πολυ και αν δουλευει καθε μερα. Ευχαριστω πολυ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
μια σελιδα πισω αν γυρισετε θα το ξαναδειτε
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα, καινουριος εδώ. Βλεπω αρκετη κινηση και θα ηθελα να ρωτησω αν αυτη η Ευα απο βανα σπα αξιζει τοσο πολυ και αν δουλευει καθε μερα. Ευχαριστω πολυ
οχι κ πολλα θα ελεγα ειναι λιγο κρυα

προσωπικη αποψη παντα
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Σε αυτές τις περιπτώσεις τον πελάτη τον τραβάνε κι αυτόν;
Τα έχω γράψει 1000 φορές, ας το ξαναγράψω μια ακόμη...
Ο πελάτης της κοπέλας, δεν έχει κανένα απολύτως, νομικό, πρόβλημα, γιατί πολύ απλά η συνεύρεση με αδήλωτη (παράνομη) ιερόδουλο, ΔΕΝ είναι ποινικό αδίκημα κατά τον Ελληνικό Ποινικό Κώδικα.
 

frank zane

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
386
Like
47
Πόντοι
1
θα καταθεσω και την δικη μου εμπειρια
κολλητος πελατης στην ελενη τοτε που της κανανε πεσιμο τον τσακωσανε και αυτον και τον τραβουσανε στο τμημα για καταθεση του κανανε και δικαστηριο μετα 6 μηνες και ειχε τραβηγματα οχι οτι επαθε κατι αλλα ηταν παντρεμενος και καταλαβαινετε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom