Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

ac/dc

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
42
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα...
Καλό Μήνα...
Καλή εβδομάδα...

Θα ήθελα πληροφορίες για μια κυρία 40+ σίγουρα η οποία προ ετών είχε αγγελία αν δεν κάνω λάθος στον αγγελιοφόρο (μασάζ) και να δεν κάνω λάθος ήταν στην οδό Δελφών με κάποια ακόμη στον πρώτο όροφο( ή ημιόροφο αν κάνω λάθος.)
Γνωρίζει κάποιος να μου πεί περισσότερα?
 

giannispk

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2010
Μηνύματα
61
Like
10
Πόντοι
0
Πέρασα πρόσφατα από venus spa.Τρεις παρουσίες: Βερόνικα,Φωτεινή και Βάλια.Πήρα Βερόνικα.Απλά πράγματα,τίποτα ιδιαίτερο.Βγάζει μπλούζα,αλλά ήταν πολύ διεκπαιρωτική.Μ αρέσει το μαγαζί σαν χώρος αλλά τα κορίτσια θέλουν δουλειά.50€ το κόστος.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Πέρασα πρόσφατα από venus spa.Τρεις παρουσίες: Βερόνικα,Φωτεινή και Βάλια.Πήρα Βερόνικα.Απλά πράγματα,τίποτα ιδιαίτερο.Βγάζει μπλούζα,αλλά ήταν πολύ διεκπαιρωτική.Μ αρέσει το μαγαζί σαν χώρος αλλά τα κορίτσια θέλουν δουλειά.50€ το κόστος.
Σαν τι έπρεπε να κάνει δηλαδή? Να βάλει πάθος, να πει ότι είσαι ο καλύτερος πελάτης που είχε ποτέ, να σου πει ότι σ'αγαπάει?  :think:
 

akismouse

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2013
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Καλημέρα...
Καλό Μήνα...
Καλή εβδομάδα...

Θα ήθελα πληροφορίες για μια κυρία 40+ σίγουρα η οποία προ ετών είχε αγγελία αν δεν κάνω λάθος στον αγγελιοφόρο (μασάζ) και να δεν κάνω λάθος ήταν στην οδό Δελφών με κάποια ακόμη στον πρώτο όροφο( ή ημιόροφο αν κάνω λάθος.)
Γνωρίζει κάποιος να μου πεί περισσότερα?
Η Μαρία η παοκσού είχε κάποτε στη Δελφών ίδρυμα.Δεν γνωρίζω τι κάνει τώρα.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους. Επιστροφή εδώ μετά από αρκετό καιρό. Πολλά έχουν αλλάξει, εννοείται προς το χειρότερο. Αντί να μας παρακαλάνε, παρακαλάμε εμείς. Αντί να βελτιώνεται το επίπεδο, έχει πέσει στο ναδίρ. Πάνε οι εποχές με μαγαζαρες (ως χώρος) από ΕΒΙΤΑ, Εύα (το μαγαζί στο πανόραμα έλεγε πολλά), κτλ κτλ. Και εδώ μέσα, όλοι ζητάνε την εύκολη πληροφορία. Όπως και να έχει, χαιρετώ τους πάντες ξανά. Ας δείξουμε στις κοπέλες πως τις σεβόμαστε, αλλά δεν γουστάρουμε την κοροϊδία και την ευκολία. Και οποία δεν γουστάρει, ας αλλάξει επάγγελμα.
 
Εγγρ.
10 Νοε 2017
Μηνύματα
45
Like
2
Πόντοι
0
Εχει κανεις αποψη για την εν λογω κυρια?
ειναι γυρω στα 52-55,μελαχρινη,σχετικα καλο σωμα,μετριο βυζι,την ειχα παρει οταν εχει χωρο στην σολωνος(δελφων),πανε 2 χρονια,εκανε και duo με μια χοντρη στον ευοσμο,σχετικα καλη εντυπωση εαν εισαι φαν αυτης της ηλικιας
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
καλησπερα
επίσκεψη στο Βάνα σπα,, έχω δοκιμάσει κάποιες αλλά τελευταία κόλλησα με την ευα. Μικρούλα με πολύ όμορφο πρόσωπο και αρκετά καλά προσόντα για τα γούστα μου,καλό σωματάκι με πρυσμένο στήθος και κωλάρα, μιας και μαρέσουν τέτοιου στυλ κορίτσια. Γενικά πέρασα τέλεια,μου έφτιαξε τη διάθεση. Αρκετά αισθησιακό μασάζ,Και μετά με έστειλε......επίσης μου είπε ότι δεν δουλεύει πολλές μέρες αλλά θα την προτιμήσω ξανά εννοείται! Βερόνικα, Λένα θα ελεγα αδιάφορες μέχρι αηδίας και κοιτάνε πότε θα σε ξεπετάξουν για να τελειώνουν, από προσόντα δεν λεει κάτι εκτός από τη Λένα που τα έχει φουσκωμένα όλα απο πλαστικές. δουλευουν κάθε μέρα έλισάβετ μιλφαρα μελαχρινή και η Θεανώ λίγο παρτόλα ξεσκισμένη μου φαίνεται.
Από μεταξά τι καλό εχετε να μου προτινεται???

Τιμές στον συγκεκριμένο χώρο; Ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: nekosg

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Και τώρα κάνει μασάζ και η Μάγγυ αλλά είναι πριβέ το μαγαζί. Και να σου πω να πας άμα δε σε ξέρουν δε σου ανοίγουν.

Έγινε και η Μαγγυ από Αιγυπτοβουλγαρια πριβέ... Θα τρελαθούμε...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
εκλεισε στη β.γεωργιου πανω απο τι φορντ.ισωσ το καλητερο μασατζιδικο με της τρεισ αδελφεσ και τι λουιζα τι μαυρουκο,

Νομίζω πως το συγκεκριμένο έκλεισε επι κυβερνήσεως ΓΑΠ
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
η στελλιτσα ειναι η πιο παλια στη μαριαννα ηταν καποτε γεματουλα κ τωρα εχει αδυνατισει αρκετα

δε δουλευει σε καθημερινη βαση το ιδιο κ η φρυνη

οσο για τις υπολοιπες που ρωτησε ο φιλος

φρυνη αλεξανδρα σοφια αθηνα κ ηρω αν θυμαμαι καλα

Η φρυνη δούλευε και παλιότερα στην ΜΑΡΙΑΝΝΑ με άλλο όνομα; Και η ΗΡΩ επίσης; Αναρωτιέμαι αν με θυμάται η ΜΑΡΙΑΝΝΑ. Για να δούμε...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Η φρυνη δούλευε και παλιότερα στην ΜΑΡΙΑΝΝΑ με άλλο όνομα; Και η ΗΡΩ επίσης; Αναρωτιέμαι αν με θυμάται η ΜΑΡΙΑΝΝΑ. Για να δούμε...
ειναι η πρωτη φορα που δουλευουν στη μαριαννα κ οι 2
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
4
Like
1.457
Πόντοι
216
Η φρυνη δούλευε και παλιότερα στην ΜΑΡΙΑΝΝΑ με άλλο όνομα; Και η ΗΡΩ επίσης; Αναρωτιέμαι αν με θυμάται η ΜΑΡΙΑΝΝΑ. Για να δούμε...
Η Φρ'υνη δούλευε ως Ηρώ, και η Ηρώ ως Φρύνη
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Έγινε και η Μαγγυ από Αιγυπτοβουλγαρια πριβέ... Θα τρελαθούμε...
Από την ώρα που πήγε στον καινούριο χώρο έγινε πριβέ. Και κατά τη γνώμη μου, καλά έκανε. Μόνο να φέρνει καλά κομμάτια και να έχουμε και ποικιλία γιατί τον τελευταίο καιρό όλο οι ίδιες και οι ίδιες.

Νομίζω πως το συγκεκριμένο έκλεισε επι κυβερνήσεως ΓΑΠ
:2funny: :2funny: Έκλαψα!!

Αξίζει τουλάχιστον; Χρειάζονται συστάσεις για το μαγαζί ή περνάω συνέντευξη και ... μπαίνω ;
Δίνεις βιογραφικό, περνάς συνέντευξη από την υποδιευθύντρια και σε ενημερώνουν μετά από 15 μέρες αν πέρασες. :grin: :cheesy: :hi:
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Από την ώρα που πήγε στον καινούριο χώρο έγινε πριβέ. Και κατά τη γνώμη μου, καλά έκανε. Μόνο να φέρνει καλά κομμάτια και να έχουμε και ποικιλία γιατί τον τελευταίο καιρό όλο οι ίδιες και οι ίδιες.
:2funny: :2funny: Έκλαψα!!
Δίνεις βιογραφικό, περνάς συνέντευξη από την υποδιευθύντρια και σε ενημερώνουν μετά από 15 μέρες αν πέρασες. :grin: :cheesy: :hi:

Έλα ρε psix, σοβαρά τώρα φίλε!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

maik19755

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
79
Like
16
Πόντοι
0
P1 χθες επινα  καφεδακο με την ελσα.δε με ειπεw :2funny: το ονομα σου ρε μπαγασα να σoy εστελνε χαιρετισματα
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom