Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Celer

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2017
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα στα φιλαράκια...που προτείνετε να πάω σήμερα; Έχω πάει ΜΕΤΑΞΑ,στην Γυμναστρια καλαμαριά στο vana στο venus θελω κατι πιο πριβε...ο λογος που δεν γραφω συχνα ειναι επειδη λειπω λογω δουλειας !!!
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Καλησπέρα στα φιλαράκια...που προτείνετε να πάω σήμερα; Έχω πάει ΜΕΤΑΞΑ,στην Γυμναστρια καλαμαριά στο vana στο venus θελω κατι πιο πριβε...ο λογος που δεν γραφω συχνα ειναι επειδη λειπω λογω δουλειας !!!
αν στα προηγουμενα 11 μηνυματα σου δεν έγραψες πως περασες εκει που πήγες και απλα με το σημερινο μας ρωτας που να πας, εγω προτείνω να πας να γαμηθεις 
 

groot

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2017
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
προτείνω σε αυτους που λενε vfm τα μαγαζιά της πόλης μας, να διαθέσουν 40 ευρώ με Ryan(τόσο έχει ένα αυθημερόν εισιτήριο, αν το κλείσεις νωρίς), να επισκεφτούν τα αντίστοιχα μαγαζιά της Αθήνας έτσι σαν μέτρο σύγκρισης, σε υπηρεσίες και εγκαταστάσεις.
της Αθήνας τα καταστήματα ειναί πολύ καλύτερα , υπάρχουν και μερικά "αχούρια"αλλά γενικά είναι πολύ καλύτερα
 

cum gun

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
Τύποι, η Νασια από Παπαφη ζει/πέθανε?
Προφανώς έχει γίνει θείτσα πλέον, αλλά συμμετέχει στο πρωτάθλημα ή έχει κρεμάσει τα παπούτσια?
Θέλει κολλητός να τον πάω και η μόνη επαφή που έχω (είχα) είναι αυτή....
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Πανε πολλα χρονια. Ειχε ακουστει οτι πηγε Κυπρο

Παντως ηταν η "πρωτη" μου στα μασατζιδικα
 

ac/dc

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
42
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες έχουμε καμιά λεπτομέρεια για 50άρα στις αρχές της Βας.Όλγας και γενικά για κανένα μιλφάκι πάνω απο 45+?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.076
Πόντοι
25.015
αν στα προηγουμενα 11 μηνυματα σου δεν έγραψες πως περασες εκει που πήγες και απλα με το σημερινο μας ρωτας που να πας, εγω προτείνω να πας να γαμηθεις 

ρε τυπε, να παει να γαμηθει θελει ο ανθρωπος, οπως και ολοι μας.  :dancing:
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
Τύποι, η Νασια από Παπαφη ζει/πέθανε?
Προφανώς έχει γίνει θείτσα πλέον, αλλά συμμετέχει στο πρωτάθλημα ή έχει κρεμάσει τα παπούτσια?
Θέλει κολλητός να τον πάω και η μόνη επαφή που έχω (είχα) είναι αυτή....
Έχει σταματήσει από ότι ξέρω.. Την βλέπω συχνά πυκνά.. Δεν έχει αλλάξει και πολύ. Κάποια στιγμή στον φούρνο που πηγαίνουμε την ρώτησα τι κάνει και αν ασχολείται και μου είπε ότι πλέον δουλεύει σε μια εταιρεία και κάτι τέτοια...
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
έχει παει κανεις? ειναι ιδιο account με πολλές κοπέλες που πανε μονο σπιτι
στο τηλ με ειπε 80 ευρα
άκυρο αυτήν εννοουσα στην Εφη πηγα προχθες, θα επανελθω με ενημερωση
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Παίδες έχουμε καμιά λεπτομέρεια για 50άρα στις αρχές της Βας.Όλγας και γενικά για κανένα μιλφάκι πάνω απο 45+?


Ποιά είναι αυτή αδέλφια. Στείλτε info inbox παρακαλω.
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Ρε μαγκες ξερουμε κατι για την μελινοτατη (μελινα) που δουλευε παλια στον σακη?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καμία πρόταση για κοπέλες στην Εβίτα;
Στον καινούργιο χώρο της δεν έχω δοκιμάσει ακομα, και ομολογώ πως μόνο κάτι πολύ δυνατό θα να έστελνε εκει. Επισης, αν γνωρίζει κάποιος για αξιόλογη παρουσία στο Aqua spa. Ευχαριστώ guys
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom