Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
αυτο ειναι σταυρουπολη !!! η ελενα απο οτι ειδα εχει πολλα.να δωσει απο φωτο !!! αμα θες να πας παντος στειλε μου να σε πω πμ
Δηλαδή το ευα σπα ειναι σταυρουπολη και η ελενα ποια ειναι και που την ειδες?  :think:
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
εγω πιστευω πως εννοει "κ ποτε ειχε κατι πολυ δυνατο η χοντρη κ θα εχει τωρα"

που σ αυτο συμφωνω κ επαυξανω

απ οτι ξερω εχει τη σαντρα την σοφια κ την σισσυ
αυτο ακριβως ενοοω συναδελφε ! !
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
επισκεψη στον χωρο απεναντι από τον σταθμο
παρούσα η εφη 40αρα και η σαρα σωμα οπως την βλεπετε, απο σερβια 25 ετων. αρχικη τιμη 60 αλλα καντε παζαρια
χωρος ψιλοχαλια αλλα η κοπελα ευγενικη και χαμογελαστη. κλασικο next door girl
ισως ξαναπηγαινα αν εβλεπα αγγελια που μου κινει το ενδιαφερον
συναδελφε η εφη απο οσο μου ειπε στο τηλ αυτη που σε στελνει στο χωρο ειναι ελληνιδα εχει καλο προσωπο?? δεν περασες με την εφη ετσι??? σκεφτομουν να παω αλλα με κερδισε μια μινι επισκεψη σε βανα και περασμα με ελισαβετ που ιδρωνει τη φανελα
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
συναδελφε η εφη απο οσο μου ειπε στο τηλ αυτη που σε στελνει στο χωρο ειναι ελληνιδα εχει καλο προσωπο?? δεν περασες με την εφη ετσι??? σκεφτομουν να παω αλλα με κερδισε μια μινι επισκεψη σε βανα και περασμα με ελισαβετ που ιδρωνει τη φανελα
οπως ειπα και προχθες αν δεις την εφη στην φατσα θα φας ολο το φαι σου απο την τρομαρα και σιγουρα δεν ειναι μονο 40
με την σαρα αρκετα καλα περασα παντως
 

petros132

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
75
Like
6
Πόντοι
0
καλημερα, στην Μαριαννα ηρθε καμια καινούργια;
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266

mparmpastrouf

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
συναδελφε η εφη απο οσο μου ειπε στο τηλ αυτη που σε στελνει στο χωρο ειναι ελληνιδα εχει καλο προσωπο?? δεν περασες με την εφη ετσι??? σκεφτομουν να παω αλλα με κερδισε μια μινι επισκεψη σε βανα και περασμα με ελισαβετ που ιδρωνει τη φανελα
  μονο φραπε ειχε ????
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
καλησπερα αλανια στη μαγκυ τπτ καινουριο? καποιος π πηγε προσφατα??
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αγαπη-Κατια-Ηρω και η μεταγραφη Bαλεντινα απο Μαριαννα...
η βαλεντινα ελληνιδα εμφανισημη? δεν τη ξερω φιλε μ γτ δεν εχω προσβαση σε μαριαννα..ηρω καλη κατια κλασσικη αγαπη ποια ειναι η βουλγαρογυφιτσσα? αρα λογικα αξιζει να παω για βαλεντινα? δεν την ξερω
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Παράθεση από: P1  (σήμερα στις 09:55)
Αγαπη-Κατια-Ηρω και η μεταγραφη Bαλεντινα απο Μαριαννα...
η βαλεντινα ελληνιδα εμφανισημη? δεν τη ξερω φιλε μ γτ δεν εχω προσβαση σε μαριαννα..ηρω καλη κατια κλασσικη αγαπη ποια ειναι η βουλγαρογυφιτσσα? αρα λογικα αξιζει να παω για βαλεντινα? δεν την ξερω


Βαλεντινα καλη, αλλα σαν την Μαργαριτα ΔΕΝ εχει!!
Δυστυχώς μας εγκατέλειψε
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Παράθεση από: P1  (σήμερα στις 09:55)
Αγαπη-Κατια-Ηρω και η μεταγραφη Bαλεντινα απο Μαριαννα...
η βαλεντινα ελληνιδα εμφανισημη? δεν τη ξερω φιλε μ γτ δεν εχω προσβαση σε μαριαννα..ηρω καλη κατια κλασσικη αγαπη ποια ειναι η βουλγαρογυφιτσσα? αρα λογικα αξιζει να παω για βαλεντινα? δεν την ξερω


Βαλεντινα καλη, αλλα σαν την Μαργαριτα ΔΕΝ εχει!!
Δυστυχώς μας εγκατέλειψε
για να κανω μια επιδρομη στη μαγκυ να δω τη βαλεντινα απο κοντα ε καλα η μαργαριτα ηταν τρελη καλο κομματακι ηταν ομως η βαλεντινα ελληνιδα οπως μαργαριτα συναδελφε? και η ηρω ειναι καλο αν φοραγε και γοβες ακομα καλυτερο θα ταν χαχα
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Παράθεση από: P1  (σήμερα στις 09:55)

Βαλεντινα καλη, αλλα σαν την Μαργαριτα ΔΕΝ εχει!!
Δυστυχώς μας εγκατέλειψε
Όντως πολύ καλή και σε κορμί και σε υπηρεσίες! Καιρός ήταν όμως να σταματήσει γιατί αρκετό καιρό πριν αποσυρθεί έβγαζε πολύ τρέλα και ψυχεδέλεια, φαινόταν ότι δεν το γούσταρε το άθλημα. Έφευγα από το μαγαζί τσιτωμένος αντί χαλαρωμένος. Τη συμπαθώ πολύ όμως. Θα ήθελα, αφού ξεκουραστεί σωματικά και ψυχολογικά, να ξαναρχίσει το επάγγελμα. Δε νομίζω όμως να το έχει σκοπό... Της στέλνω τα φιλιά μου γιατί ξέρω ότι ΚΑΙ ΑΥΤΗ μας διαβάζει. ;)

για να κανω μια επιδρομη στη μαγκυ να δω τη βαλεντινα απο κοντα ε καλα η μαργαριτα ηταν τρελη καλο κομματακι ηταν ομως η βαλεντινα ελληνιδα οπως μαργαριτα συναδελφε? και η ηρω ειναι καλο αν φοραγε και γοβες ακομα καλυτερο θα ταν χαχα
Υποκλίνομαι! Είσαι μεγάλος δάσκαλος, τέλος! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom