Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
για παλια μηλουσα.εχω παει 100 φορες εκει.ξερω ποτε εκλεισε.ακομα η λουιζα η μαυροκο μενει 200 μετρα διπλα απο μενα.και οι αδελφεσ μια μια παντρευτηκαν και οι 2 εκτος τι μεγαλη τι μουναρα που εχει παιδια απο τοτε.φουσκομενη 7 μηνων ηταν και ακομα  υδρωνε στα δοματια η μεγαλη

Σοφια,Νατασσα,Ελσα,Λουιζα,Κορινα ...καλες εποχες
Αρα μενεις Καλαμαρια μερια...
 

maik19755

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
79
Like
16
Πόντοι
0
το λουιζακι στα 4 ακομα και τωρα στα 57 της δεν υπαρχει
 

bignose4all

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα.Ερχομαι συχνα στη Θεσσαλονικη για δουλειές και πάντα πήγαινα στη Μάγκυ,από τότε που έκανε και η ίδια μασάζ και είχε και μια κοπέλα,τη Νένα.Που μπορώ να την βρω?Thank you!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.076
Πόντοι
25.015
Για την ισπανιδα την καινουρια που εσκασε μυτι στο αμαρυλις μπορει καποιος που την εχει δει και δοκιμασει να δωσει μια σωστη καλη περιγραφη? Ονομα κοπελας, ειναι ξανθια? μελαχροινη? κοντη? γραφτηκε απλα ενα "μουναρα" και δεν εχουμε ιδεα περι τινος προκειται.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.076
Πόντοι
25.015
επισης καποιος με ΠΜ το τηλεφωνο του Αμαριλυς?? βρηκα το σαιτ αλλα και ενα κινητο και ενα σταθερο που εχουνε δεν απανταει κανεις. ειναι τα σωστα τηλ αυτα? ενα σταθερο με πολλα πενταρια και ενα κινητο που τελιωνει σε 325
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
Θα μπορούσε κανείς να μας διαφωτίσει για το Edelweiß και την Εύα! Εξαφανίστηκαν!

 

cada23

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2016
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα και καλο μηνα. μπορει καποιος να στειλει το σαιτ της αγγελιας απο την Κατερινα απο την καλαμαρια?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.076
Πόντοι
25.015
παιδια ακυρο για το ΠΜ. το τηλεφωνο ισχυει και μιλησα με μια κοπελα αλλα δυστηχως εχει ρεπο λεει η ισπανιδα. και σημερα μαλλον ρεπο θα εχουν ολα τα κοριτσια. απο εβδομαδα λοιπον θα δοκιμαστει η σπανιολα.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Καλημέρα.Ερχομαι συχνα στη Θεσσαλονικη για δουλειές και πάντα πήγαινα στη Μάγκυ,από τότε που έκανε και η ίδια μασάζ και είχε και μια κοπέλα,τη Νένα.Που μπορώ να την βρω?Thank you!
Και τώρα κάνει μασάζ και η Μάγγυ αλλά είναι πριβέ το μαγαζί. Και να σου πω να πας άμα δε σε ξέρουν δε σου ανοίγουν.
 

ilikegirlsss

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα
επίσκεψη στο Βάνα σπα,, έχω δοκιμάσει κάποιες αλλά τελευταία κόλλησα με την ευα. Μικρούλα με πολύ όμορφο πρόσωπο και αρκετά καλά προσόντα για τα γούστα μου,καλό σωματάκι με πρυσμένο στήθος και κωλάρα, μιας και μαρέσουν τέτοιου στυλ κορίτσια. Γενικά πέρασα τέλεια,μου έφτιαξε τη διάθεση. Αρκετά αισθησιακό μασάζ,Και μετά με έστειλε......επίσης μου είπε ότι δεν δουλεύει πολλές μέρες αλλά θα την προτιμήσω ξανά εννοείται! Βερόνικα, Λένα θα ελεγα αδιάφορες μέχρι αηδίας και κοιτάνε πότε θα σε ξεπετάξουν για να τελειώνουν, από προσόντα δεν λεει κάτι εκτός από τη Λένα που τα έχει φουσκωμένα όλα απο πλαστικές. δουλευουν κάθε μέρα έλισάβετ μιλφαρα μελαχρινή και η Θεανώ λίγο παρτόλα ξεσκισμένη μου φαίνεται.
Από μεταξά τι καλό εχετε να μου προτινεται???
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
Θα μπορούσε κανείς να μας διαφωτίσει για το Edelweiß και την Εύα! Εξαφανίστηκαν!


Αδερφουλη εδω και μηνες ρωταω και απαντηση δεν περνω
Γιατι ειμαι και γνωστός  καψουρης με την ευα οποτε οποιος γνωριζει κατι έστω και με πμ
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
Θα μπορούσε κανείς να μας διαφωτίσει για το Edelweiß και την Εύα! Εξαφανίστηκαν!


Αδερφουλη εδω και μηνες ρωταω και απαντηση δεν περνω
Γιατι ειμαι και γνωστός  καψουρης με την ευα οποτε οποιος γνωριζει κατι έστω και με πμ
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να έχει κλείσει.
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να έχει κλείσει.
ότι έχει κλησει ρε παιδιά το ξερό
άπλα ρωτάω αν ξέρει κάνεις κάτι
γιατί η ευα είναι μια πολύ αγαπημένη μου
και  στεναχωρηθηκα που χαθηκαμε

 

bignose4all

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Και τώρα κάνει μασάζ και η Μάγγυ αλλά είναι πριβέ το μαγαζί. Και να σου πω να πας άμα δε σε ξέρουν δε σου ανοίγουν.
Με ξέρουν,έχω αφήσει πολύ χρήμα.Το θέμα είναι ότι και σταθερό που είχα,δεν λειτουργεί
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
ότι έχει κλησει ρε παιδιά το ξερό
άπλα ρωτάω αν ξέρει κάνεις κάτι
γιατί η ευα είναι μια πολύ αγαπημένη μου
και  στεναχωρηθηκα που χαθηκαμε
Το edelweiß ήταν το νούμερο ένα και η Εύα πολύ καλή όπως επίσης και οι παρέες της! νομίζω ότι κυνηγήθηκε άδικα.
το σκίπτρο έχει αναλάβει η Μαριάννα απολύτως επάξια!
 

maik19755

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
79
Like
16
Πόντοι
0
tonymonontana εχει 200 αγγελιεσ ο τυποσ με αυτο το κιν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom