Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
και ακομη ενας για το τηλ της μαγκυς(προσωπικο μνμ που εστειλε) δε θυμαμαι θα ρωτησω ενα φιλο που παει και θα σου γραψω τι λεει στο κουδουνι...εχει μια μαργαριτα πολυ καλη ,ανα πας θελω να μου πεις εντυπωσεις μηπως και παω και αλλου περα απο το dames...που ειμαι κολλημενος με εβελινα και αθανασια (που ομως εχει φυγει πλεον))ελπιζω απο αυριο να υπαρχει η δυνατοτητα να στελνω και προσωπικα μηνυματα...

Η Μαργαριτα εφυγε πριν 2 μηνες...
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
λοιπον για να ξεκαθαρισω τη θεση μου και να τελειωνουμε σε κεινον που ειπε εκθειαστικα λογια για εβελινα μεταχα δεν εστειλα πριβε μηνυμα εγω επισης δε μπορω αλλο τους βαλτους απο μαγαζια μην πω πως ειναι ιδιοκτητες μαγαζιων που καθονται και γραφουν...ελεος...τωρα πσιχ φαν το μεταχα οκ ειναι αλλα υπαρχουβ και καλυτερα ιδρυματα για τη αλεξια δεν εχω αλλαξει γνωμη αυτα τα απλα και λιτα
 

nekosg

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2017
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
λοιπον για να ξεκαθαρισω τη θεση μου και να τελειωνουμε σε κεινον που ειπε εκθειαστικα λογια για εβελινα μεταχα δεν εστειλα πριβε μηνυμα εγω επισης δε μπορω αλλο τους βαλτους απο μαγαζια μην πω πως ειναι ιδιοκτητες μαγαζιων που καθονται και γραφουν...ελεος...τωρα πσιχ φαν το μεταχα οκ ειναι αλλα υπαρχουβ και καλυτερα ιδρυματα για τη αλεξια δεν εχω αλλαξει γνωμη αυτα τα απλα και λιτα
δεν ειπα οτι εστειλες πριβε μνμ ρε φιλε τι δν καταλαβαινεις αν θελεις ελα να με γνωρισεις να δεις ποιος ειμαι...σιγα μην ειμαι και νταβας...εστειλε ενας αλλος για την εβελινα αν βγαζει τα ρουχα της,σε εκινον εστειλα πριβε μην  μπερδευεις τις βουρτσες με τις....
 

nekosg

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2017
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
απο vana spa κατι ?μου ειχε αρεσει μια  βερονικα και μια χρυσα πιο παλια...ειναι ακομη εκει αυτα τα θεικα πλασματα?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
απο vana spa κατι ?μου ειχε αρεσει μια  βερονικα και μια χρυσα πιο παλια...ειναι ακομη εκει αυτα τα θεικα πλασματα?
η βερονικα δουλευει και στα δυο ειναι και στο βενους σπα καραμανλη φιλε
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
δεν ειπα οτι εστειλες πριβε μνμ ρε φιλε τι δν καταλαβαινεις αν θελεις ελα να με γνωρισεις να δεις ποιος ειμαι...σιγα μην ειμαι και νταβας...εστειλε ενας αλλος για την εβελινα αν βγαζει τα ρουχα της,σε εκινον εστειλα πριβε μην  μπερδευεις τις βουρτσες με τις....
οκ φιλε εκει μπερδευτηκα ετσι πως το διαβασα φανηκε σα να λεγες πως εγω εστειλα παρολαυτα παιζει στησιμο εδω μεσα οταν μπαινει ο αλλος και εκθειαζει ετσι την εβελινα ποια? αυτη τη χοντρελω που και ξινη ειναι αν εχεις λιγο μυαλο την ψιλιαζεσαι
 

nekosg

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2017
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
το ποιοι ειναι βαλτοι εδω μεσα φαινεται απο 2 χρονια που παρακολουθω το site.....με τα ιδια ονοματα κοριτσιων που αναφερουνε που μεσα στο δωματιο ειναι μη μου απτο και μουφα..σε συμμετοχη!!επισης αν γνωριζει καποιος κατι καλο απο αμαρυλλις να ενημερωσει..ακουστηκε κατι για μια καινουρια πολυ καλο κομματι!!κατι ακομη μια συλβια απο ευ ζην που εχει κλεισει μηπως δουλευει στο πρωην olgas day spa(τωρινο ευ ζην με αλλαγη στα μαλλια της)ηταν μελαχρινη με tatoo αγκυρα κ κατι αλλα..η αποσυρθηκε τελειως απο το μασαζοχωρο?
 

nekosg

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2017
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
α οκ ελα δν ειδα το μνμ σου το καταλαβες ...οκ ευχαριστω για την κατανοηση,απλα δν υπαρχει πουθενα ποιοτητα σε συγκριση με τιμη το value for money οι πολυ εμφανισιμες δυστυχως ειναι κοκετες και θελουνε τρελο χρημα για να κανουν κατι ειδικα στα venus spa kai vana spa ετσι δν ειναι?αν ξερει κατι καποιος ας γραψει ολοι ψαχνουμε σε αυτους τους καιρους να εξοικονομησουμε χρημα και να περασουμε καλα παραλληλα...
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
α οκ ελα δν ειδα το μνμ σου το καταλαβες ...οκ ευχαριστω για την κατανοηση,απλα δν υπαρχει πουθενα ποιοτητα σε συγκριση με τιμη το value for money οι πολυ εμφανισιμες δυστυχως ειναι κοκετες και θελουνε τρελο χρημα για να κανουν κατι ειδικα στα venus spa kai vana spa ετσι δν ειναι?αν ξερει κατι καποιος ας γραψει ολοι ψαχνουμε σε αυτους τους καιρους να εξοικονομησουμε χρημα και να περασουμε καλα παραλληλα...
ναι ναι φιλε μου απλα ειπα πως δυστυχως εδω μεσα γραφουν και βαλτοι και παραπληροφοριοδοτουν τους συναδελφους κι ειναι κριμα )) οτι αφορα το value for money που λες αστα δυσκολο ..αμαριλισ εχει μια μουναρα οντως επισης η σιλβι π λες μια κορμαρα αν μιλαμε για την ιδια ελληνιδα δουλευει καρακαση 57 νυχτα πλεον αλλα εχει κι εκει εκτονωση
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
απο vana spa ποιες κοπελες προσφερουν φραπεδια ?γνωριζει κανεις ?
Nαι! Η Βερόνικα, Η Ελισαβετ, Η Άννα, Η Βάλια και η Θεώνη!
Ποιος τις έχει δοκιμάσει όλες ν μας πει ποια είναι ποιο χύμα κ παίζει καλύτερη μπάλα από λες.;
H Ελισάβετ!
 

maik19755

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
79
Like
16
Πόντοι
0
εκλεισε στη β.γεωργιου πανω απο τι φορντ.ισωσ το καλητερο μασατζιδικο με της τρεισ αδελφεσ και τι λουιζα τι μαυρουκο,
 

nekosg

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2017
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
ευχαριστω ,μαλλον θα με βοηθησει πολυ αυτο το site μπραβο παιδια ηταν χρησιμες οι πληροφοριες σας...για βερονικα ,ελισαβετ κλπ..καρακαση 57 που λεει ενας φιλος ποιο ειναι εκει που δουλευει η συλβι γραφει κατι στο κουδουνι?
 

koulalex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
64
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα κι από μένα, να γράψω κι εγώ την πρόσφατη εμπειρία μου, αν και λόγω απώλειας εργασίας αραίωσα κατά πολύ τις επισκέψεις. Πήρα λοιπόν το δρόμο για Μαριάννα-Χαριλαου, παλιά γνωστή που ευτυχώς με θυμήθηκε μια που δεν έχω και μεγάλη πρόσβαση στα πριβέ. Αλεξάνδρα, Σοφία και από τα παλιά η Στέλλα... Η Σοφία ήταν η πιο άμεσα διαθέσιμη και μια που είχα ταξίδι επιστροφής και παρόλο που διάβασα κάποια κριτική που με απασχόλησε, επέλεξα να περάσω. Ευτυχώς δηλαδή, γιατί εγώ προσωπικά πέρασα υπέροχα! Πολύ εντυπωσιακή κοπέλα, μασάζ για να κα@λώσεις παρά για να χαλαρώσεις, βυζί κάγκελο στήσιμο κόλαση... Τι να πω εγώ πέρασα γ@μάτα! Στα θετικά και χάρηκα που το έχει κρατήσει έτσι, καθαρά σεντόνια, φιλικότατη υποδοχή και άφθονους ξηρούς καρπούς που τους έχω αδυναμία. Να περνάτε όλοι καλά και να μυο-χαλαρώνουμε!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Καλησπέρα κι από μένα, να γράψω κι εγώ την πρόσφατη εμπειρία μου, αν και λόγω απώλειας εργασίας αραίωσα κατά πολύ τις επισκέψεις. Πήρα λοιπο δρόμο για Μαριάννα-Χαριλαου, παλιά γνωστή που ευτυχώς με θυμήθηκε ....
Καλώς τον Άλεξ!!! Χάθηκες!! Αλλα, εσένα δε θα θυμόταν???? Πλάκα μας κάνεις!!?!!
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
ευχαριστω ,μαλλον θα με βοηθησει πολυ αυτο το site μπραβο παιδια ηταν χρησιμες οι πληροφοριες σας...για βερονικα ,ελισαβετ κλπ..καρακαση 57 που λεει ενας φιλος ποιο ειναι εκει που δουλευει η συλβι γραφει κατι στο κουδουνι?
χαχα φιλε μου καρακαση 57 ειναι μπαρακι της νυχτας που δουλευει μια σιλβι μουναρα μεσα δεν ξερω αν λεμε την ιδια σιλβι..ομως παιζει φραπεδια μεσα στο μπαρακι ..νυχτοκαταστασεις αφτερ !
 

koulalex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
64
Like
22
Πόντοι
0
Εμεινες λιγο πισω....
Χρονια κ ζαμανια...
Καλώς τον Άλεξ!!! Χάθηκες!! Αλλα, εσένα δε θα θυμόταν???? Πλάκα μας κάνεις!!?!!
Καλημέρα εχω να πάω απο το 2012 που σταμάτησα από τη δουλειά και μένω σε νομό εκτός Θεσσαλονίκης, εξάλλου και για άλλους έχω διαβάσει οτι δεν τους δέχτηκε. Ασε κακό πράγμα να φεύγεις απο εδώ χάνεις ολα τα ωραία...
 

maik19755

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
79
Like
16
Πόντοι
0
Εμεινες λιγο πισω....
Χρονια κ ζαμανια...
για παλια μηλουσα.εχω παει 100 φορες εκει.ξερω ποτε εκλεισε.ακομα η λουιζα η μαυροκο μενει 200 μετρα διπλα απο μενα.και οι αδελφεσ μια μια παντρευτηκαν και οι 2 εκτος τι μεγαλη τι μουναρα που εχει παιδια απο τοτε.φουσκομενη 7 μηνων ηταν και ακομα  υδρωνε στα δοματια η μεγαλη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom