Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (7 μέλη και 36 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αγαπητέ το Αμαριλίς αν και "παλιά" η αφεντικίνα (είχε και παλιά μαγαζί), έχει πολλά προβλήματα απειρίας.
Πήγα πριν λίγες μέρες. Εύκολο το ραντεβού. Πολύ καλός ο χώρος και καθαρός.
Είχε 1 πιτσιρίκα και γενικά θα έφερνε και άλλες. Ως πρώτο ραντεβού μου είπε οτι 1ο πρόγραμμα μπορώ να επιλέξω 45 λεπτά στα 60€ (για να γνωριστούμε και καλά)!!!! Οι τιμές στα 60-70-80.
Η πιτσιρίκα άσχετη με μασάζ, στο εικοσάλεπτο με γύρισε ανάσκελα.
Η ασχετοσύνη της σε όλο το μεγαλείο με ερωτήσεις, "πως να το κάνω? Θέλεις πιο γρήγορα ή πιο αργά? Τελειώνεις? Αργείς, ε?
Μέχρι αύριο εδώ θα είμαστε".
Εννοείται οτι με ξενέρωσε απίστευτα και έφυγα. Με ρώτησαν από 3 φορές αν θα ξαναπεράσω. ΑΣΤΕΙΟ!!!
Η αφεντικίνα με καμάρι μου είπε οτι οι κοπέλες της είναι πρωτάρες, μικρές σε ηλικία και δεν τις έχω δει πότε σε κανένα μαγαζί. (Άρα άσχετες τελειώς με την ευχαρίστηση ενός άνδρα, που πρέπει να έχεις εμπειρία ώστε σε 45 λεπτά να τον χαλαρώσεις και μετά να τον εκτοξέυσεις για να ξαναέρθει και να έχεις δουλειά).
Κρίμα γιατί έχει προοπτικές με τέτοιο χώρο, αλλά στο management πάσχει!
Νεάρες μου λέει όλες και δεν έχω δουλέψει πουθενά!
αρα απλα παιρνω το τηλ απο εφημεριδα και λεω βρηκα τηλ απο εκει και αμεσα σου λεει που ειναι ο χωρος? για ναπαω και να πω κι εγω προσωπικη αποψη...τουλαχιστον φοραγαν γοβες φουστες οπως στο μεταχα? για μενα μετραει πολυ η πρωτη αυτη εμφανιση..
 

adela9

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Κι εμένα η Μιχαέλα μου άρεσε αδερφέ.... απίστευτη πίπα!!
Αλλά και η Μελίνα. Που χάθηκαν αυτά τα κορμια... έφυγα και από την πόλη και χάθηκα
κι εγώ μαζι... Ωραίες εποχές
Νταξει η Μιχαελα σου ρουφουσε κ τον πυρετο αμα ειχες......
Ομορφες εποχες...
Λοιπον μια μικρη συνοψη γιατι οντως οι τελευταιες 60 σελιδες δεν εχουν τιποτα εκτος απο πετσετες  :)

Δεν εχουμε κονε για τα πριβε που ολοι λενε οτι περνας καλα κ η συνοψη του συνφορουμιτη πιο πανω κανει την κατασταση ακομα πιο απελπιστικη το καλυτερο πραγμα που μπορεις να πας αυτη την εποχη πιο ακριβως ειναι γιατι εχω μπερδευτει?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Νταξει η Μιχαελα σου ρουφουσε κ τον πυρετο αμα ειχες......
Ομορφες εποχες...
Λοιπον μια μικρη συνοψη γιατι οντως οι τελευταιες 60 σελιδες δεν εχουν τιποτα εκτος απο πετσετες  :)

Δεν εχουμε κονε για τα πριβε που ολοι λενε οτι περνας καλα κ η συνοψη του συνφορουμιτη πιο πανω κανει την κατασταση ακομα πιο απελπιστικη το καλυτερο πραγμα που μπορεις να πας αυτη την εποχη πιο ακριβως ειναι γιατι εχω μπερδευτει?
ολα σκατα ειναι το καλυτερο ισως ειναι μεταξα που ειναι φρεε κι εχεις καυλωτικες επιλογες με φουστες γοβες
 

tsanzan69

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2017
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα, νέος στο forum με όχι πολλές εμπειρίες συμφωνώ ότι το μεταξά είναι για μένα το καλύτερο με την έννοια της ευκολίας πρόσβασης, περιοχής, και ωρών λειτουργίας. Από άποψη κοριτσιών έχουν αναφερθεί εντυπώσεις στις οποίες συμφωνώ για Αλεξία. Παλιότερα ήταν η Ντίνα και η Έλλη οι οποίες ήταν εξαιρετικές.
 

aeimisgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
127
Κριτικές
19
Like
999
Πόντοι
991
Καλησπέρα, επειδή PRIVE ακούμε και PRIVE δεν βλέπουμε, υπάρχει κάποιος στο συγκεκριμένο θέμα (Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη) του forum, που έχει πρόσβαση σε PRIVE χώρο?
Εάν ΝΑΙ, θα μπορούσε βάσει προσωπικής εμπειρίας να μας ενημερώσει για την διαδικασία απόκτησης της πρόσβασης?
Θεωρώ ότι όλοι μας ως καταναλωτές, μόνο να κερδίσουμε έχουμε από την μεγέθυνση της συγκεκριμένης πίτας.  
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
γιαυτο κ λεγονται πριβε γιατι δε φαινονται  ;)

οσο για το τροπο αποκτησης της προσβασης τοχουμε πει απειρες φορες
κ εμεις δε μπηκαμε με τη πρωτη στα πριβε
πρωτα πηγαμε στα ελευθερα απο αγγελιες κ μετα απο αναφορες εδω μεσα αποκτησαμε την εμπιστοσυνη καποιων που μας βοηθησανε

 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
879
Like
614
Πόντοι
86
Stallion έχεις αυτοεξόριστη στα μασαζτσαδικα και έχεις ξεχάσει την πιάτσα και τα ρντελα.
Κανονίσε να έρθεις στην επόμενη μάζωξη.
Θα σου στείλω προσκλητήριο.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538
Stallion έχεις αυτοεξόριστη στα μασαζτσαδικα και έχεις ξεχάσει την πιάτσα και τα ρντελα.
Κανονίσε να έρθεις στην επόμενη μάζωξη.
Θα σου στείλω προσκλητήριο.
Του χουμε στειλει προ πολλου..
Αλλα μας γραφει κανονικα..
 

aeimisgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
127
Κριτικές
19
Like
999
Πόντοι
991
γιαυτο κ λεγονται πριβε γιατι δε φαινονται  ;)

οσο για το τροπο αποκτησης της προσβασης τοχουμε πει απειρες φορες
κ εμεις δε μπηκαμε με τη πρωτη στα πριβε
πρωτα πηγαμε στα ελευθερα απο αγγελιες κ μετα απο αναφορες εδω μεσα αποκτησαμε την εμπιστοσυνη καποιων που μας βοηθησανε
stallion41 καταρχάς σε ευχαριστώ για την τοποθέτηση. ΟΚ το κατάλαβα. Παρόλα αυτά τι παραπάνω προσφέρουν τα PRIVE σε υπηρεσίες ρε φίλε.......
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Τα περισσότερα ελεύθερα είναι πετσεταδικα ενώ τα private είναι full προγραμμα με  :knockinb:, Α και πάει λιγότερος κόσμος στα private
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Καλημέρα , θέλω τα φώτα σας για το μεταξά . Όταν είχα πάει στην μητροπόλεως η κοπέλα για να βγάλει τα ρούχα της ήθελε έξτρα λεφτά , και γενικά πολύ ξεπέτα . Είναι ακόμα έτσι ;;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Καλημέρα , θέλω τα φώτα σας για το μεταξά . Όταν είχα πάει στην μητροπόλεως η κοπέλα για να βγάλει τα ρούχα της ήθελε έξτρα λεφτά , και γενικά πολύ ξεπέτα . Είναι ακόμα έτσι ;;

Εγώ που θέλω να βάλει επιπλέον ρούχα,πάλι πρέπει να πληρώσω έξτρα?
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Πήρα σήμερα το πρωί τηλέφωνο στο Μεταξά ( dames ) το σηκώνει μια τύπισσα , ρωτάω για τιμές και προγράμματα με λέει για 45 λεπτά και τα προγράμματα από 40 εώς 80 και οτι στον χώρο υπάρχουν 5 Ελληνίδες 23-24 χρονών...Όταν έφτασα υπήρχε μόνο 1 κοπέλα περίπου 40 με καλό σώμα μετριότατο πρόσωπο ( που την ήξερα από ένα απέναντι από τον σταθμό που μ είχε σπάσει τα νεύρα με το να τελειώνω λες και είμαι 15 χρονών και τελειώνω σε 5 λεπτά) με λέει τιμές 40 εκτόνωση , 60 πίπα , 80 φουλ διάρκεια 30 λεπτά ... Όπως πήγα έτσι έφυγα  , αν από την αρχή με λέγαν το τη παίζει θα καθόμουν για το 60 αλλά όχι να με κουβαλάς από την άλλη άκρη της πόλης και να με λες πράματα που δεν ισχύουν.. Και πραγματικά 30 λεπτά μασάζ και έξτρα είπαμε ξεπέτα αλλά όχι και έτσι 
 

aeimisgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
127
Κριτικές
19
Like
999
Πόντοι
991
Παιδιά πραγματικά είναι περίεργη η αλλαγή συμπεριφοράς από πελάτη σε πελάτη στα ίδια μαγαζιά.
Γι' αυτό καλό είναι όταν περιγράφουμε εμπειρία, να αναφέρουμε και το όνομα της κοπέλας, μπας και καταλήξουμε εάν το πρόβλημα είναι στην κοπέλα, στον πελάτη, η στο κέντρο γενικά.
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Παιδιά πραγματικά είναι περίεργη η αλλαγή συμπεριφοράς από πελάτη σε πελάτη στα ίδια μαγαζιά.
Γι' αυτό καλό είναι όταν περιγράφουμε εμπειρία, να αναφέρουμε και το όνομα της κοπέλας, μπας και καταλήξουμε εάν το πρόβλημα είναι στην κοπέλα, στον πελάτη, η στο κέντρο γενικά.
Στο μαγαζί η κοπέλα λεγόταν Έλενα , στο τηλέφωνο ήταν άλλη δεν την ξέρω
 

aeimisgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
127
Κριτικές
19
Like
999
Πόντοι
991
Εγώ που θέλω να βάλει επιπλέον ρούχα,πάλι πρέπει να πληρώσω έξτρα?

Θα πληρώσεις κάτι για τα ρούχα, εκτός εάν τα κουβαλάς μαζί σου.
Σε αυτή τη περίπτωση πρόσεχε το νούμερο.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom