Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 94 άτομα (4 μέλη και 90 επισκέπτες)

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
ο σακης που ειναι τωρα δουλευει οδηγος για αλλα αφεντικα τα ξημερωματα γλοιωδης βλαχος τυπος τεσπα

Τον εχεις μεγαλη συμπαθεια ??? Παντως ο Σακης ειναι ξηγημενος κιας ειναι επαρχιωτης προσωπικα δε με χαλαει η "βλαχια" του και θα σημφωνησω με ton MAGOULI οτι εχει χαβαλε το ατομο , γνησιο γκαρντασι ειναι.
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Αμαρυλλις έχει πάει κανείς να μας πει τι έχει

βλεπεις ρε ??.. ακομα και με αγγελια το αμαριλης και καμια ενημερωση.... μονο για τα πετσεταδικα. Ενημερωση στο φουλ λεμε..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
οχι αλεξανδρα και αθηνα ειναι πολυ καλες. προχθες δοκιμασα μια σοφια απο χαλκηδονα εκλαψα πολυ λυπηθηκα τα χρηματα μου μια παγοκωλονα με ψυχολογικα προβληματα. ειδα μια μελαχρινη με γυαλια ξερει κανεις κατι για αυτη? μου εκανε κλικ!!!!
Η Σοφία είναι περίεργο παιδί. Κάποιες φορές είναι μια χαρά. Μου έτυχε και μένα μια φορά που πήγαμε να αρπαχτούμε από ένα κοπλιμάν που της έκανα κι εκείνη το ήθελε αλλιώς! Είναι ανάλογα τη μέρα της. Σαν σώμα είναι σούπερ για μένα, με κωλάρα καλή και μπουτάρες, αλλά η φατσούλα της δεν με φτιάχνει καθόλου. 
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Πέρασμα σήμερα για ταιλανδεζικο μασάζ(στην ταιλανδη)ολα τα άλλα που ακούτε στην Ελλάδα είναι μουφες!!!
2 άτομα για μια ώρα μασάζ και δώσαμε 300 μπατ δλδ 7.5€
Πέρασμα και από μασαζερι με φουλ πρόγραμμα,πάλι 2 άτομα για 1.5 ω ρα,όπου η κοπέλα με έπλυνε από την κορυφή ως τα νύχια,με μποντι του μποντι μασάζ και μια εκτόνωση κόστος και για τους 2 μας 5000 μπατ δλδ 125€ και διαλέξαμε ανάμεσα σε 60 κοπέλες οι οποίες καθόταν σε σαλόνι και τις βλέπαμε για αρκετή ώρα μέχρι να επιλέξουμε!!!
Γαμω τις πατσαβουρες που έχουμε στην Ελλάδα και την ψευτοδουλεια που κάνουν.

Καλά να περνάτε εκεί στο Ελλαδιστάν..
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Πέρασμα σήμερα για ταιλανδεζικο μασάζ(στην ταιλανδη)ολα τα άλλα που ακούτε στην Ελλάδα είναι μουφες!!!
2 άτομα για μια ώρα μασάζ και δώσαμε 300 μπατ δλδ 7.5€
Πέρασμα και από μασαζερι με φουλ πρόγραμμα,πάλι 2 άτομα για 1.5 ω ρα,όπου η κοπέλα με έπλυνε από την κορυφή ως τα νύχια,με μποντι του μποντι μασάζ και μια εκτόνωση κόστος και για τους 2 μας 5000 μπατ δλδ 125€ και διαλέξαμε ανάμεσα σε 60 κοπέλες οι οποίες καθόταν σε σαλόνι και τις βλέπαμε για αρκετή ώρα μέχρι να επιλέξουμε!!!
Γαμω τις πατσαβουρες που έχουμε στην Ελλάδα και την ψευτοδουλεια που κάνουν.

Καλά να περνάτε εκεί στο Ελλαδιστάν..
Αζα,κρύβε λόγια,θα γυρίσεις πίσω και δεν θα μπορείς να λειτουργήσεις  :2funny: :2funny:
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
ειναι μελος ο μλκ μου! :rockon: :grin:
δε με απασχολει καθολου που ειναι μελος παιδια οκ χαβαλες ειναι ουτε εμενα με πειραζει που ειναι επαρχιωτης η υπουλια του και το συμφερον με απασχολει τον ξερω πολλα χρονια πριν αφηστε το...τεσπα πολυ ασχοληθηκαμε νομιζω εδω ειμαστε για αλλο λογο οποτε συντομα θα επισκεφτω αμαριλις και σκοπευω να ενημερωσω μολις απελευθερωθω λιγο απο τις δουλειες μου
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Πέρασμα σήμερα για ταιλανδεζικο μασάζ(στην ταιλανδη)ολα τα άλλα που ακούτε στην Ελλάδα είναι μουφες!!!
2 άτομα για μια ώρα μασάζ και δώσαμε 300 μπατ δλδ 7.5€
Πέρασμα και από μασαζερι με φουλ πρόγραμμα,πάλι 2 άτομα για 1.5 ω ρα,όπου η κοπέλα με έπλυνε από την κορυφή ως τα νύχια,με μποντι του μποντι μασάζ και μια εκτόνωση κόστος και για τους 2 μας 5000 μπατ δλδ 125€ και διαλέξαμε ανάμεσα σε 60 κοπέλες οι οποίες καθόταν σε σαλόνι και τις βλέπαμε για αρκετή ώρα μέχρι να επιλέξουμε!!!
Γαμω τις πατσαβουρες που έχουμε στην Ελλάδα και την ψευτοδουλεια που κάνουν.

Καλά να περνάτε εκεί στο Ελλαδιστάν..
καλα να περνας μωρη κουφαλιτσα

α και πουσε οπως θα ερχεσαι βαλε μια ταυλανδεζουλα μεσα στη βαλιτσα για να θυμαμαι πως πηγες ταυλανδη ετσι μικρες που ειναι σιγουρα θα τη βολεψεις
 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
επισκεψη προ ημερων στην Κατερινα στην Καλαμαρια...μπαμπατσικο μιλφ ειχε τυμηθει παλαιοτερα και λόγω της περιοχης που ημουν για δουλεια τιμηθηκε ξανα....καλο μασαζ και μαλακια στο τελος.....30+20Ε η μαλακια ,δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο καθως απο εξωτερικη εμφανιση δεν λεει και τιποτα...τις καλημερες μου
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
414
Πόντοι
26
επισκεψη προ ημερων στην Κατερινα στην Καλαμαρια...μπαμπατσικο μιλφ ειχε τυμηθει παλαιοτερα και λόγω της περιοχης που ημουν για δουλεια τιμηθηκε ξανα....καλο μασαζ και μαλακια στο τελος.....30+20Ε η μαλακια ,δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο καθως απο εξωτερικη εμφανιση δεν λεει και τιποτα...τις καλημερες μου
Εκεινο το εργαλειο το εχει ακομα?
 

bpap999

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
26
Πόντοι
0
Επίσκεψη στη Βάνα για πρώτη φορά πριν κανά δυο εβδομάδες. Ραντεβού, ωραίος χώρος, μπανάκι και πατάς το υηλέφωνο για να μπει στο δωμάτιο. Μία κοπέλα ήταν ελεύθερη. Όνομα δεν θυμάμαι. Νεαρά αρκετά με στρουμπουλό σώμα και όμορφο πρόσωπο. Όχι πετσέτα και ξεκινάει το μασάζ. Απαλό πολύ. Μέτρια πράγματα δηλαδή. Μετά από ώρα μου λέει και γυρίζω μπροστά. Κάνει μασάζ και ξαφνικά σηκώνεται το φίδι. Γελάει και τότε ρωτάω για το τι κάνουμε. +20 μαλακία και εξτρά αν θέλω βγάζει μπλούζα. Τις είπα οκ γιατί είχε πλούσιο μπούστο. Βέβαια ακόμη και η μαλακία είναι στο χέρι της κοπέλας. Δεν έχει στάνταρ. Μαλακία μέτρια προς καλή και άνοιγμα της σαμπάνιας γιατί γούσταρα το βυζί. Τώρα που έκανα την αρχή θα πηγαίνω γιατί έχει 9 κοπέλες μου είπαν και είναι και καλές. 7/7 ανοιχτό. Ελπίζω να γίνει πριβέ κάποτε μπας και φάμε τίποτα. Αυτά τα ολίγα.
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές,
Τελικά καλά που λειπουμε από την πόλη και δεν ζούμε τα χάλια της στο επίπεδο των ελαιοτριβείων.
Πέρασμα από Εβιτα... (καποιες πρεπει να παρουν συνταξη)
Πέρασμα από Στελιο... (μετρια πραγματα)
Πέρασμα από Κατερινα... (2 κορασιδες, μετρια προς κακα πραγματα)
Πέρασμα από Αμαρυλις... (μετρια πραγματα, καβαλησε το καλαμι με τις τιμες)
Πέρασμα από Μαριαννα... (εχουν περασει και καλυτερες κορασιδες)
Γενικά στο πέρασμα έμεινα από ότι καταλαβαίνεται.
Και εδώ, έχω γυρίσει 60 σελίδες πίσω και το μόνο που διαβάζω είναι για "φραπεδες" και "πετσεταδικα".
Το έγινε ρε παίδες? Που είναι οι κορασίδες που κάναμε ουρά για να μας τριψουν? Τόσο ξέπεσε η πόλη? Συνεχίζεται να πηγαινεται?
Εγω μετα απο αυτα που ειδα και ακουσα εχθες και σημερα, δεν νομιζω να ξανατιμησω καποιο ελαιοτριβειο. (φτασαμε στο σημειο να λεμε που εισαι ρε Ευα, και στις παρουσιες αλλα ΕΙΔΙΚΑ στην υποδοχη του πελατη και στο αφτερφακινγκ σαπορτ)
 

anemos17

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2011
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
85
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια,
Το resort ακα βασ.ολγας44 εχει κλεισει;
Ή εχει μεταφερθει και αλλαξει ονομα;
Καποτε ειχα 3 τηλεφωνα....πριν κανα χρονο που δοκιμασα δεν απαντουσε κανενα...πηγα και απο εκει..και καταλαβα οτι εκλεισε (ελειπαν και οι καλαμωτες απο τα καγκελα των μπαλκονιων)...
Ευχαριστώ.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Πέρασα απο το νέο χώρο της Εβίτα. Κατι σαν την εποχη 2010 μου θύμισε. Μικρός και δύσκολα διαχειρίσιμος. Μπάνιο κοινό και τα κορίτσια ίδια παντα. Επιλογή κλασικής αξίας για να μη πετάμε €. Σάντρα και ξερό ψωμι. Εξαιρετικό στήσιμο,σφιχτή και δεκτική, πίπα σεμιναρίου και ευχάριστο social.
Μαλλον και η μονη που κρατάει το μαγαζι.
Σοφια Σίσση και μια μελαχρινή βαμμένη λιγνή πιτσιρίκα.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Πέρασα απο το νέο χώρο της Εβίτα. Κατι σαν την εποχη 2010 μου θύμισε. Μικρός και δύσκολα διαχειρίσιμος. Μπάνιο κοινό και τα κορίτσια ίδια παντα. Επιλογή κλασικής αξίας για να μη πετάμε €. Σάντρα και ξερό ψωμι. Εξαιρετικό στήσιμο,σφιχτή και δεκτική, πίπα σεμιναρίου και ευχάριστο social.
Μαλλον και η μονη που κρατάει το μαγαζι.
Σοφια Σίσση και μια μελαχρινή βαμμένη λιγνή πιτσιρίκα.
η μελαχρινη αδυνατη καυλα ειναι η σαντρα που λες ειναι η μιλφ? η εβιτα χθες στο τηλ μ ειπε για μια καινουρια παντως δεν πηγα ακομη
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Καλησπέρα συναγωνιστές,
Τελικά καλά που λειπουμε από την πόλη και δεν ζούμε τα χάλια της στο επίπεδο των ελαιοτριβείων.
Πέρασμα από Εβιτα... (καποιες πρεπει να παρουν συνταξη)
Πέρασμα από Στελιο... (μετρια πραγματα)
Πέρασμα από Κατερινα... (2 κορασιδες, μετρια προς κακα πραγματα)
Πέρασμα από Αμαρυλις... (μετρια πραγματα, καβαλησε το καλαμι με τις τιμες)
Πέρασμα από Μαριαννα... (εχουν περασει και καλυτερες κορασιδες)
Γενικά στο πέρασμα έμεινα από ότι καταλαβαίνεται.
Και εδώ, έχω γυρίσει 60 σελίδες πίσω και το μόνο που διαβάζω είναι για "φραπεδες" και "πετσεταδικα".
Το έγινε ρε παίδες? Που είναι οι κορασίδες που κάναμε ουρά για να μας τριψουν? Τόσο ξέπεσε η πόλη? Συνεχίζεται να πηγαινεται?
Εγω μετα απο αυτα που ειδα και ακουσα εχθες και σημερα, δεν νομιζω να ξανατιμησω καποιο ελαιοτριβειο. (φτασαμε στο σημειο να λεμε που εισαι ρε Ευα, και στις παρουσιες αλλα ΕΙΔΙΚΑ στην υποδοχη του πελατη και στο αφτερφακινγκ σαπορτ)
αμαριλις τι φαση???
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Καλησπέρα συναγωνιστές,
Τελικά καλά που λειπουμε από την πόλη και δεν ζούμε τα χάλια της στο επίπεδο των ελαιοτριβείων.
Πέρασμα από Εβιτα... (καποιες πρεπει να παρουν συνταξη)
Πέρασμα από Στελιο... (μετρια πραγματα)
Πέρασμα από Κατερινα... (2 κορασιδες, μετρια προς κακα πραγματα)
Πέρασμα από Αμαρυλις... (μετρια πραγματα, καβαλησε το καλαμι με τις τιμες)
Πέρασμα από Μαριαννα... (εχουν περασει και καλυτερες κορασιδες)
Γενικά στο πέρασμα έμεινα από ότι καταλαβαίνεται.
Και εδώ, έχω γυρίσει 60 σελίδες πίσω και το μόνο που διαβάζω είναι για "φραπεδες" και "πετσεταδικα".
Το έγινε ρε παίδες? Που είναι οι κορασίδες που κάναμε ουρά για να μας τριψουν? Τόσο ξέπεσε η πόλη? Συνεχίζεται να πηγαινεται?
Εγω μετα απο αυτα που ειδα και ακουσα εχθες και σημερα, δεν νομιζω να ξανατιμησω καποιο ελαιοτριβειο. (φτασαμε στο σημειο να λεμε που εισαι ρε Ευα, και στις παρουσιες αλλα ΕΙΔΙΚΑ στην υποδοχη του πελατη και στο αφτερφακινγκ σαπορτ)
αμαριλις τι φαση???
Επίσκεψη στη Βάνα για πρώτη φορά πριν κανά δυο εβδομάδες. Ραντεβού, ωραίος χώρος, μπανάκι και πατάς το υηλέφωνο για να μπει στο δωμάτιο. Μία κοπέλα ήταν ελεύθερη. Όνομα δεν θυμάμαι. Νεαρά αρκετά με στρουμπουλό σώμα και όμορφο πρόσωπο. Όχι πετσέτα και ξεκινάει το μασάζ. Απαλό πολύ. Μέτρια πράγματα δηλαδή. Μετά από ώρα μου λέει και γυρίζω μπροστά. Κάνει μασάζ και ξαφνικά σηκώνεται το φίδι. Γελάει και τότε ρωτάω για το τι κάνουμε. +20 μαλακία και εξτρά αν θέλω βγάζει μπλούζα. Τις είπα οκ γιατί είχε πλούσιο μπούστο. Βέβαια ακόμη και η μαλακία είναι στο χέρι της κοπέλας. Δεν έχει στάνταρ. Μαλακία μέτρια προς καλή και άνοιγμα της σαμπάνιας γιατί γούσταρα το βυζί. Τώρα που έκανα την αρχή θα πηγαίνω γιατί έχει 9 κοπέλες μου είπαν και είναι και καλές. 7/7 ανοιχτό. Ελπίζω να γίνει πριβέ κάποτε μπας και φάμε τίποτα. Αυτά τα ολίγα.
θα γινει πριβε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom