Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (7 μέλη και 43 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Kαι εδώ το roster ενισχύθηκε πρόσφατα με δύο γυναίκες :
1. Μαρία (ΒG) μελαχροινή γύρω στα 35 με επιδόσεις κάτω του μετρίου και
2. Αγάπη (GR) άνω των 40 με μεγάλη προϋπηρεσία στο χώρο, αλλά χωρίς άλλα προτερήματα
Άρα η απάντηση στο παραπάνω ερώτημα είναι : Τίποτα!
καταλαβα τοσο χαλια ε? τουλαχιστον εμφανισιακα δε λενε κατι?
Ναί τόσο χάλια! Ούτε εμφανισιακά λένε κάτι!
καποιοι συναδελφοι ειπαν εφερε 2 καινουριες ρε συ η μαγκυ..
Μαρία και Αγάπη.
Η Μαρία που δοκιμάστηκε δεν ήταν κάτι το αξιόλογο.Μέτριο προς κακό μασάζ και διεκπαιρεωτική στο 2ο σκέλος.
Για Αγάπη δεν γνωρίζω.
Αν είναι να ανανεώνεται το ρόστερ και να γίνεται χειρότερο τότε δεν κάνουμε δουλειά.
Παρεμπιπτόντως η Σίσυ που αναφέρεται πιο πάνω νομίζω πως πέρασε για ένα μικρό διάστημα από Μάγκυ.  
εμφανισιακα τι λενε οι καινουριεσ φιλε? θελω να παω μμ
Ρε συνάδελφε αντί να ρωτάς τα ίδια γιατί δεν πάς να δείς και να μας πεις και τη δική σου γνώμη??
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Ρε συνάδελφε αντί να ρωτάς τα ίδια γιατί δεν πάς να δείς και να μας πεις και τη δική σου γνώμη??
γτ δεν παω...γτ ρε φιλε στο σημειο που ειναι η μαγκυ ταλαιπωρια στο παρκινγ..χρονο δεν εχω με τη δουλεια και οπου πηγαινω καλο να ξερω απο πριν κι οχι να παω να δω και να φυγω αν ειναι σαβουρες το κανα στην εγνατια και συνηθως κατεληγα αλλου εκτος απο τη περιοδο που ειχα μια νικολεττα αν θυμασαι με ταττο στο ποδι που ειχα ψιλοκολλησει γτ ηταν μουναρα...γι αυτο ρωταω αν αξιζουν να πεταχτω αλλιως παμε γι αλλα...στη εβιτα πηγα γτ μου παν εχει 2 καλες..αν ειναι ετσι το φορουμ να μη το χουμε ρε αδερφε να μη ρωταμε τιποτα εγβ προσωπικα παντα πρωτα ενημερωνω και μετα ρωταω δεν ζηταω χωρις να δινω οποτε η απορια σου για μενα δεν ειναι ευλογη ρε φιλε
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
γτ δεν παω...γτ ρε φιλε στο σημειο που ειναι η μαγκυ ταλαιπωρια στο παρκινγ..χρονο δεν εχω με τη δουλεια και οπου πηγαινω καλο να ξερω απο πριν κι οχι να παω να δω και να φυγω αν ειναι σαβουρες το κανα στην εγνατια και συνηθως κατεληγα αλλου εκτος απο τη περιοδο που ειχα μια νικολεττα αν θυμασαι με ταττο στο ποδι που ειχα ψιλοκολλησει γτ ηταν μουναρα...γι αυτο ρωταω αν αξιζουν να πεταχτω αλλιως παμε γι αλλα...στη εβιτα πηγα γτ μου παν εχει 2 καλες..αν ειναι ετσι το φορουμ να μη το χουμε ρε αδερφε να μη ρωταμε τιποτα εγβ προσωπικα παντα πρωτα ενημερωνω και μετα ρωταω δεν ζηταω χωρις να δινω οποτε η απορια σου για μενα δεν ειναι ευλογη ρε φιλε
Στην είπα γιατί ενώ πήρες απάντηση, ξαναρωτας το ίδιο και παίρνεις την ίδια απάντηση. Τελως πάντων!
Το Ζετάκι που δεν είναι και prive το έχεις δοκιμάσει?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Στην είπα γιατί ενώ πήρες απάντηση, ξαναρωτας το ίδιο και παίρνεις την ίδια απάντηση. Τελως πάντων!
Το Ζετάκι που δεν είναι και prive το έχεις δοκιμάσει?
φιλε ισως το μοναδικο μη πριβε ! που δεν εχω παει ο χωρος παπαναστασιου δεν ειναι? γνωριμο το τηλ..δεν ετυχε ποτε να περασω απο κει ολο πηγαινα η σε καποιο πριβε η καπου αλλου φρεε
 

akismouse

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2013
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
γτ δεν παω...γτ ρε φιλε στο σημειο που ειναι η μαγκυ ταλαιπωρια στο παρκινγ..χρονο δεν εχω με τη δουλεια και οπου πηγαινω καλο να ξερω απο πριν κι οχι να παω να δω και να φυγω αν ειναι σαβουρες το κανα στην εγνατια και συνηθως κατεληγα αλλου εκτος απο τη περιοδο που ειχα μια νικολεττα αν θυμασαι με ταττο στο ποδι που ειχα ψιλοκολλησει γτ ηταν μουναρα...γι αυτο ρωταω αν αξιζουν να πεταχτω αλλιως παμε γι αλλα...στη εβιτα πηγα γτ μου παν εχει 2 καλες..αν ειναι ετσι το φορουμ να μη το χουμε ρε αδερφε να μη ρωταμε τιποτα εγβ προσωπικα παντα πρωτα ενημερωνω και μετα ρωταω δεν ζηταω χωρις να δινω οποτε η απορια σου για μενα δεν ειναι ευλογη ρε φιλε
Από εμφάνιση δεν λένε και πολλά.
Δεν αξίζει να τραβιέσαι αν δεν βολεύει. Εγώ πηγαίνω γιατί δεν έχω πρόσβαση στα υπόλοιπα.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Από εμφάνιση δεν λένε και πολλά.
Δεν αξίζει να τραβιέσαι αν δεν βολεύει. Εγώ πηγαίνω γιατί δεν έχω πρόσβαση στα υπόλοιπα.
ειναι σε κωλοσημειο δε βρισκω ποτε παρκαρισμα στο νεο χωρο αν ειναι και τοσο χαλια οπως τα λετε ουτε καν μπαινω στο κοπο
 

μαλακας

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2015
Μηνύματα
24
Like
20
Πόντοι
0
φιλε ισως το μοναδικο μη πριβε ! που δεν εχω παει ο χωρος παπαναστασιου δεν ειναι? γνωριμο το τηλ..δεν ετυχε ποτε να περασω απο κει ολο πηγαινα η σε καποιο πριβε η καπου αλλου φρεε

Ζέτα και Αγάπη μαζί 2φορές  100€ χωρίς βιασύνες , ακα πιπα και από τις δύο GFE , Ζέτα 25άρα γεματούλα  , Αγάπη 50άρα πολύ καλοστεκούμενη , φωτο  στις αγγελίες πραγματικές
 

μαλακας

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2015
Μηνύματα
24
Like
20
Πόντοι
0
Επίσκεψη σε Κορίνα , 60+ κρεμασμένα όλα , έπρεπε να πληρώνει χοντρά να την πηδήξουν , έφυγα αμέσως και ακόμα τρέχω
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Καλησπέρα σε όλους. Έχει δοκιμάσει κανενας αυτη εδω? https://a g g e l i e s s e x.gr/aggelia/%CE%BC%CE%B1%CF%83%CE%AC%CE%B6-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CF%87%CF%8E%CF%81%CE%BF-%CF%83%CE%BF%CF%85/
 

μαλακας

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2015
Μηνύματα
24
Like
20
Πόντοι
0
Επίσκεψη σε Αλεξία μεσημεριανές  ώρες , πέρασμα με Νικόλ , μικρούλα βυζαρού καλό σώμα καλή προσπάθεια  αλλά όχι στο επίπεδο της Αλεξίας , για την άλλη παρουσία όταν θα δοκιμάσω
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Επίσκεψη σε Αλεξία μεσημεριανές  ώρες , πέρασμα με Νικόλ , μικρούλα βυζαρού καλό σώμα καλή προσπάθεια  αλλά όχι στο επίπεδο της Αλεξίας , για την άλλη παρουσία όταν θα δοκιμάσω
ενοεις επισκεψη σε μεταξα ..η αλεξια απλα δουλευει εκει..ποια ειναι η νικολ ρε φιλε? καινουρια ελληνιδα???????????
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Δεν πήγε στο Μεταξας ο συνάδελφος
 

mainomenosorlandos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2015
Μηνύματα
39
Like
10
Πόντοι
0
:birdman:  Πήγα στο αμαριλις, 50 μασάζ :birdman:, 60 μασάζ με :pipa2:και 80μασαζ με φουλ πρόγραμμα...  Έχει 3 τουλάχιστον κοπέλες σήμερα για πρώτη φορά που πήγα ήταν η ομώνυμη κοπέλα... Ζουμερο καστανοξανθο ωραίο προσωπακι και σχετικά καλό σηματάκι με αρκετά πιασηματα (οι μοντέλοπνηχτες θα την χαρακτήρισαν χοντρή) για τα γούστα μου είναι πολύ καλή..... Το μασάζ ήταν αδιάφορο, αν και μου είπε ότι ξέρει να κάνει καλό μασάζ  :think:και στον αγώνα ήταν πολύ καλή, με δυνατό  :pipa2: και γενικά καλή στον αγώνα... 30 λεπτά έμεινα περίπου και θα ξαναπάω    ..... Αν και υπάρχει σε αγγελία το μαγαζί είναι πριβε,στη περιοχή της τούμπας..... Για γνωστά άτομα μπορούν να γίνουν συστάσεις, αν και νομίζω πως δεν θα χρειαστεί αν σας κόψει για εντάξει και όχι στρουμφακια

Υπάρχει αγγελία γι'αυτό;
 

mainomenosorlandos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2015
Μηνύματα
39
Like
10
Πόντοι
0
Σουρωμένη είπα ότι ήταν ρε τύπε, όχι μαστουρωμένη. Βρομούσε αλκοόλ από 10 μέτρα.Κατά τα λοιπά δεν είναι και κανένα φοβερό μουνί η Σίσυ, , ούτε κάνει κανένα φοβερό κρεβάτι, και τα χει τα χρονάκια της (35αρα σίγουρα),απλά σε σχέση με την μπαζοθύελλα εκεί μέσα ήταν ο μονόφθαλμος ανάμεσα στους τυφλούς.

Και είπες ότι έδωσε κουλούρι όμως....;
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Για οποιον ρωταει για αγγελιες...
 

Συνημμένα

  • IMG_20170904_182618.jpg
    IMG_20170904_182618.jpg
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 27
  • IMG_20170904_182610.jpg
    IMG_20170904_182610.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 32
  • IMG_20170904_182607.jpg
    IMG_20170904_182607.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 27

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Και μια κριτικη μετα από καιρο. Επίσκεψη προ ημερών στο aqua spa olgas με σκοπό να τιμήσω την εύα την οποία ξαναείχα επισκεφθεί παλαιότερα 1-2 φορες αλλά ποτέ δεν περασαμε στο στοματικό... παρά μόνο χειρομάλαξη.
Ωστόσο όταν πήγα ήταν μόνο 2 εκεί. η ξένια, η οποία δεν ξέρω τι έκανε αλλά μούνεψε πολύ και σαν να γλύκυνε λίγο. Ωστόσο φοβήθηκα την ξινίλα της προηγούμενης φοράς και δεν την προτίμησα. Προτίμησα την Νίνα (μελαχρινή με πρόστυχο βλέμμα) την οποία όταν την είδα έμεινα με το στόμα ανοιχτό.... και με τον κύριο κάτω να διαμαρτύρεται... πέρασμα λοιπόν στο δωμάτιο όπου στα του μασάζ ήταν γαμάτη αν και βάζει πολύ λάδι. Ήταν απ τα καλύτερα μασάζ που μου έχουν κάνει. Ακόμη κι όταν γύρισα ανάσκελα ήταν πολύ περιποιητική... καθόταν και σε τέτοιο σημείο που τούρλωνε το ωραίο της κωλαράκι... ωστόσο όταν της είπα για στοματικό... δεν...
Σαν να μου άφησε υπονοούμενα για την επόμενη φορά όμως...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom