Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (9 μέλη και 51 επισκέπτες)

xouanito32

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
39
Like
6
Πόντοι
0
Mαριαννα ολο το επιτελειο κανονικα απο χθες

Μακης αντιστρες παιζει με 2 καινουργιες ρωσσιδες

εβιτα παλι σε νεο χωρο ελεος μας ζαλισες
ας προσεχε οταν τη λεγαμε να προσεχει γενικα μας εγραφε
ουτε τροχοσπιτο να ηταν δε θα εκανε τοσες αλλαγες
κ απο κοπελες πολυ παρακμη τα 3 Σ  Σοφια Σισσυ Σαντρα
φιλε μπορεις να πεις ποιες εχει η μαριαννα?
 

Dr.Socrates

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
120
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Και μια κριτικη μετα από καιρο. Επίσκεψη προ ημερών στο aqua spa olgas με σκοπό να τιμήσω την εύα την οποία ξαναείχα επισκεφθεί παλαιότερα 1-2 φορες αλλά ποτέ δεν περασαμε στο στοματικό... παρά μόνο χειρομάλαξη.
Ωστόσο όταν πήγα ήταν μόνο 2 εκεί. η ξένια, η οποία δεν ξέρω τι έκανε αλλά μούνεψε πολύ και σαν να γλύκυνε λίγο. Ωστόσο φοβήθηκα την ξινίλα της προηγούμενης φοράς και δεν την προτίμησα. Προτίμησα την Νίνα (μελαχρινή με πρόστυχο βλέμμα) την οποία όταν την είδα έμεινα με το στόμα ανοιχτό.... και με τον κύριο κάτω να διαμαρτύρεται... πέρασμα λοιπόν στο δωμάτιο όπου στα του μασάζ ήταν γαμάτη αν και βάζει πολύ λάδι. Ήταν απ τα καλύτερα μασάζ που μου έχουν κάνει. Ακόμη κι όταν γύρισα ανάσκελα ήταν πολύ περιποιητική... καθόταν και σε τέτοιο σημείο που τούρλωνε το ωραίο της κωλαράκι... ωστόσο όταν της είπα για στοματικό... δεν...
Σαν να μου άφησε υπονοούμενα για την επόμενη φορά όμως...

Ξένια,τις περισσότερες φορές είναι ξινισμένη,αν είναι να ρίξουμε τα χαρτιά για το πώς θα περάσουμε...
Η Νίνα σε προδιαθέτει για αγριάδες αλλά και μένα με το υπονοούμενο με άφησε.
Θα μου πεις αν δεν σε τσιτώσει πως θα σε κάνει να ξαναπεράσεις μαζί της;
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
παιδια σε μας τους παλιους απευθυνομαι γτ δεν κανουμε ενα νεο μασαζοκαταλογο 2017 με τα πριβε και τα μη πριβε οπως ειχαμε κανει τοτε παλια ωστε να βοηθιομαστε ολοι μεταξυ μας ?
Μη ρωτάς γτ ! Κάντο!
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Ξένια,τις περισσότερες φορές είναι ξινισμένη,αν είναι να ρίξουμε τα χαρτιά για το πώς θα περάσουμε...
Η Νίνα σε προδιαθέτει για αγριάδες αλλά και μένα με το υπονοούμενο με άφησε.
Θα μου πεις αν δεν σε τσιτώσει πως θα σε κάνει να ξαναπεράσεις μαζί της;

Αυτο για την ξενια ισχυει φιλε 100%. Απλά μου φάνηκε πως μούνεψε πάρα πολύ... Αυτή κάνει μπουκιτσι? :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:

Αυτό το υπονοούμενο της νίνας πόσο να το περιμένω...? άλλη μια ευκαιρία να της δώσω και μετα θα φάει άκυρο....


Άραγε αυτές εκεί μέσα δεν προσφέρουν ποτέ σεξ?  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Αυτο για την ξενια ισχυει φιλε 100%. Απλά μου φάνηκε πως μούνεψε πάρα πολύ... Αυτή κάνει μπουκιτσι? :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
Αυτό το υπονοούμενο της νίνας πόσο να το περιμένω...? άλλη μια ευκαιρία να της δώσω και μετα θα φάει άκυρο....
Άραγε αυτές εκεί μέσα δεν προσφέρουν ποτέ σεξ?  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
Φιλτατε αν ειναι να παρακαλάμε να μας παρουν μια πιπα οι συγκεκριμενες και να μας παιρνουν και το 80άρι για ενα μισαωρο τοτε χαθήκαμε ! Εχω κανει το λαθος με τη Ρενα οπότε μην πετας τα λεφτα σου!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Η Ξένια παει στο 80ρι. Αλλα ποιος θα το τολμουσε να το πεταξει?
 

rabbit81

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
50
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές
Μόλις εφθασα και εγώ στην πόλη σας
όποιος μπορεί ας δώσει μια βοήθεια για το μασαζο-ιδρύματα!
ευχαριστώ πολύ
:) ;)
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Καλημέρα συναγωνιστές
Μόλις εφθασα και εγώ στην πόλη σας
όποιος μπορεί ας δώσει μια βοήθεια για το μασαζο-ιδρύματα!
ευχαριστώ πολύ
:) ;)
Παιχτή έχεις 6 χρόνια ενεργός. 94 μηνύματα και μόνο σε 2 λες κάτι. Στο 1 κιόλας από τα 2 απλά μας λες ότι δοκίμασες. Εσύ θα σου απαντούσες?
 

rabbit81

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
50
Πόντοι
1
Παιχτή έχεις 6 χρόνια ενεργός. 94 μηνύματα και μόνο σε 2 λες κάτι. Στο 1 κιόλας από τα 2 απλά μας λες ότι δοκίμασες. Εσύ θα σου απαντούσες?
μπορεί και ναι
μπορεί και όχι

αυτή είναι η αλήθεια

αλλά μην βαράτε ρε παιδιά
τώρα μετακόμισα Θεσσαλονίκη
 

nkarditsa2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2014
Μηνύματα
20
Like
26
Πόντοι
0
Παιχτή έχεις 6 χρόνια ενεργός. 94 μηνύματα και μόνο σε 2 λες κάτι. Στο 1 κιόλας από τα 2 απλά μας λες ότι δοκίμασες. Εσύ θα σου απαντούσες?

Συγνώμη ρε φίλε έχω και εγώ πολλά χρόνια που διαβάζω αλλά ποτέ δεν πήγα κάπου και δεν έχω την εμπειρία  για να κάνω ανάρτηση…. Θες τύψεις .. θες μαλακία …… θες ότι θέλω να κάνω όνειρα και μπορεί να μου βγει ξινό … μπορείς να το πεις όπως θέλεις. Αν θες να βοηθήσεις κάποιον που μπορεί να κάνει το επόμενο βήμα ΟΚ  αλλά μην τον κρίνεις έτσι χωρίς να ρωτήσεις πέντε πράματα. Αυτά που σου γράφω είναι αυτά που αισθάνομαι εγώ εσύ ή ο φίλος που ζήτησε την βοήθεια μπορεί να αισθάνεται διαφορετικά και πάλι συγνώμη     
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
εχεις να προτινεις καποια-ες απο αυτες?

Έχω πάει μόνο με Αλεξάνδρα από τις παραπάνω κοπέλες  (3φορες) φίλε ένα μόνο μπορώ να πω ... το πηδημα όπως θα έπρεπε να διδάσκεται σε σεμινάρια.. αν υπήρχαν σχετικά σεμινάρια φυσικά.  Δεν θα κλαψεις  τα λεφτά σου με Αλεξάνδρα αυτό είναι σίγουρο:)
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Συγνώμη ρε φίλε έχω και εγώ πολλά χρόνια που διαβάζω αλλά ποτέ δεν πήγα κάπου και δεν έχω την εμπειρία  για να κάνω ανάρτηση…. Θες τύψεις .. θες μαλακία …… θες ότι θέλω να κάνω όνειρα και μπορεί να μου βγει ξινό … μπορείς να το πεις όπως θέλεις. Αν θες να βοηθήσεις κάποιον που μπορεί να κάνει το επόμενο βήμα ΟΚ  αλλά μην τον κρίνεις έτσι χωρίς να ρωτήσεις πέντε πράματα. Αυτά που σου γράφω είναι αυτά που αισθάνομαι εγώ εσύ ή ο φίλος που ζήτησε την βοήθεια μπορεί να αισθάνεται διαφορετικά και πάλι συγνώμη     
Μη ζητάς συγνώμη...απλά το να ρωτάς μόνο και να μη δίνεις είναι μαλακία. Εσύ είσαι one of a kind προφανώς :)
 

xouanito32

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
39
Like
6
Πόντοι
0
εχεις να προτινεις καποια-ες απο αυτες?

Έχω πάει μόνο με Αλεξάνδρα από τις παραπάνω κοπέλες  (3φορες) φίλε ένα μόνο μπορώ να πω ... το πηδημα όπως θα έπρεπε να διδάσκεται σε σεμινάρια.. αν υπήρχαν σχετικά σεμινάρια φυσικά.  Δεν θα κλαψεις  τα λεφτά σου με Αλεξάνδρα αυτό είναι σίγουρο:)
εχω παει με αλεξανδρα απλα με χαλασε η πολυ κρεμα που εβαζε για μασαζ το οποιο ειχε ποτισει τα σωματα και των 2. θεωρω πως εχεις δικιο αλλα θα ηθελα να δοκιμασω κατι αλλο οχι αλλη κρεμα για αυτο σε ρωταω?????? φαντασου απο την πολυ την κρεμα εκανε να συνελθει το αισθημα της γευσης μια εβδομαδα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
μιλαμε για πολυ κρεμα φιλε ελεος

εχω παρει τη φρυνη πολυ καλη

τη ρωσιδα επισης πολυ καλη

τη σοφια πολυ ξυνη σε αγχωνει (για μενα παντα)

 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
Baby oil είναι ρε παιδιά αλλά ναι σε μεγάλη ποσότητα  :2funny:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
εχω παει με αλεξανδρα απλα με χαλασε η πολυ κρεμα που εβαζε για μασαζ το οποιο ειχε ποτισει τα σωματα και των 2. θεωρω πως εχεις δικιο αλλα θα ηθελα να δοκιμασω κατι αλλο οχι αλλη κρεμα για αυτο σε ρωταω?????? φαντασου απο την πολυ την κρεμα εκανε να συνελθει το αισθημα της γευσης μια εβδομαδα
Πλάκα κάνεις τώρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom