Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (7 μέλη και 24 επισκέπτες)

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Έχεις δίκιο. Δεν είμαι ψυκτικός. Έτσι το είπα. Εισοδηματίας είμαι. Έχω 2 πολυκατοικίες, τις νοικιάζω και ζω από αυτό. Στις επόμενες εκλογές θα βάλω υποψηφιότητα με δικό μου κόμμα. Τόσα λεφτά που έχουμε θα μας περισσέψουν και γι'αυτό.
Στο μαγαζί είμαι τώρα ρε τρελέ.

Άμα έχεις τέτοιο εισόδημα σε παντρεύομαι τύπε!!!  :2funny: :2funny:

 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Zakthess μαλλον βλακας εισαι εσυ που πας elit spa κτλ και σε δουλευουν ψιλο γαζι οι του κατηχητικου κατα τα αλλα θεραπευτριες...
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.881
Κριτικές
73
Like
8.010
Πόντοι
24.436
Zakthess μαλλον βλακας εισαι εσυ που πας elit spa κτλ και σε δουλευουν ψιλο γαζι οι του κατηχητικου κατα τα αλλα θεραπευτριες...
τύπε διόρθωσε με αν κανω λάθος αλλά και συ δεν πήγαινες για τα ματάκια της Δεσποινας στο elite; δείχνεις να ξέρεις το σύστημα του 20€. Εκτός αν στο πρότεινε η λυσσάρα αλλά εσυ βράχος. Ούτε να σου το δει που λεμε
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Zakthess μαλλον βλακας εισαι εσυ που πας elit spa κτλ και σε δουλευουν ψιλο γαζι οι του κατηχητικου κατα τα αλλα θεραπευτριες...
Σου ειχα πει να διαλεξεις τι απο τα 3 εισαι, οποτε χαιρομαι που διαλεξες το βλακας. Γιατι μονο ενας βλακας λεει πραγματα που δεν ισχυουν κ κανει κακο κ σε κοπελες κ σε συναδελφους που πηγαινουν κ περιμενουν πραγματα χωρις λογο. Να ειχες καποιο λογο να το δεχτω αλλα η βλακεια ειναι μαλλον ανικητη
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
η παρακμη στη πολη μας σε ολο της το μεγαλειο....εκτος απο προσωπικες διαμαχες-αναφορες εχετε να πειτε κατι αλλο?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Mαριαννα ολο το επιτελειο κανονικα απο χθες

Μακης αντιστρες παιζει με 2 καινουργιες ρωσσιδες

εβιτα παλι σε νεο χωρο ελεος μας ζαλισες
ας προσεχε οταν τη λεγαμε να προσεχει γενικα μας εγραφε
ουτε τροχοσπιτο να ηταν δε θα εκανε τοσες αλλαγες
κ απο κοπελες πολυ παρακμη τα 3 Σ  Σοφια Σισσυ Σαντρα
 

Gkargkas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Mαριαννα ολο το επιτελειο κανονικα απο χθες

Μακης αντιστρες παιζει με 2 καινουργιες ρωσσιδες

Μαριαννα διαβαζω και Μαριαννα δεν βλεπω! Εαν δε σε θυμαται,τρως ακυρο! Χαχαχαχ

Τι φαση ο Μακης? Που ειναι αυτο?
 

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
Καλημέρα στην παρέα. Πειραιώτης μεν αλλά ανεβαίνω συχνά στην πόλη σας για δουλειές, παλιότερα πιο συχνά. Ανέβηκα Θεσσαλονίκη πριν μερικές μέρες και πήγα στην Εβίτα που την γνωρίζω από παλιά (2010-11) και είχα να πάω 2-3 χρόνια και ήξερα ότι είχε ωραία κορίτσια και προσεγμένο χώρο. Ο νέος χώρος καμία σχέση με τον παλιό στην Καλαμαριά, πολύ πιο χειρότερος. Οι κοπέλες 4, στο σαλοναρισμα είδα 3 γιατί η άλλη ήταν σε ραντεβού. Η Σάντρα (αλβανίδα), όταν την είχα πρωτογνωρίσει καλούτσικο μωρό τώρα έχει γίνει φακλάνα και έχει περιφέρεια σαν την Β Αθηνών,μια γιαγιά , ελληνίδα, 50+ ,skinny, με φάτσα για μπουρδέλο (δεν συγκράτησα όνομα), και η Σίσυ, ελληνίδα, 34-35 ίσως και παραπάνω. Πέρασμα με Σίσυ, ωραίο σώμα, μέτρια πίπα, με λίγη επιμονή δίνει και κώλο, τα χαλάει όλα όμως το ότι όταν μπήκε ήταν εμφανώς σουρωμένη και βρώμαγε η ανάσα της αλκοόλ (1 το μεσημερι ρε πουστη μου, έλεος !!!)κι όταν βγαίνοντας το είπα στην Εβίτα μου έλεγε μαλακίες ότι τα κορίτσια πίνουν λίγο (τι λίγο η άλλη ήταν ντίρλα) για να χαλαρώσουν. Δεν με βλέπω να ξαναπατάω εκεί.
Χαιρετίσματα στην όμορφη πόλη σας.
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Καλημέρα στην παρέα. Πειραιώτης μεν αλλά ανεβαίνω συχνά στην πόλη σας για δουλειές, παλιότερα πιο συχνά. Ανέβηκα Θεσσαλονίκη πριν μερικές μέρες και πήγα στην Εβίτα που την γνωρίζω από παλιά (2010-11) και είχα να πάω 2-3 χρόνια και ήξερα ότι είχε ωραία κορίτσια και προσεγμένο χώρο. Ο νέος χώρος καμία σχέση με τον παλιό στην Καλαμαριά, πολύ πιο χειρότερος. Οι κοπέλες 4, στο σαλοναρισμα είδα 3 γιατί η άλλη ήταν σε ραντεβού. Η Σάντρα (αλβανίδα), όταν την είχα πρωτογνωρίσει καλούτσικο μωρό τώρα έχει γίνει φακλάνα και έχει περιφέρεια σαν την Β Αθηνών,μια γιαγιά , ελληνίδα, 50+ ,skinny, με φάτσα για μπουρδέλο (δεν συγκράτησα όνομα), και η Σίσυ, ελληνίδα, 34-35 ίσως και παραπάνω. Πέρασμα με Σίσυ, ωραίο σώμα, μέτρια πίπα, με λίγη επιμονή δίνει και κώλο, τα χαλάει όλα όμως το ότι όταν μπήκε ήταν εμφανώς σουρωμένη και βρώμαγε η ανάσα της αλκοόλ (1 το μεσημερι ρε πουστη μου, έλεος !!!)κι όταν βγαίνοντας το είπα στην Εβίτα μου έλεγε μαλακίες ότι τα κορίτσια πίνουν λίγο (τι λίγο η άλλη ήταν ντίρλα) για να χαλαρώσουν. Δεν με βλέπω να ξαναπατάω εκεί.
Χαιρετίσματα στην όμορφη πόλη σας.

Ρε ψηλε 1 το μεσημέρι το πρόλαβε το τσιπουρακι της. Ας πήγαινες νωρίτερα να σε κερνουσε. Χαχαχα πλάκα κάνω. Τραγικό σκηνικό.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Καλημέρα στην παρέα. Πειραιώτης μεν αλλά ανεβαίνω συχνά στην πόλη σας για δουλειές, παλιότερα πιο συχνά. Ανέβηκα Θεσσαλονίκη πριν μερικές μέρες και πήγα στην Εβίτα που την γνωρίζω από παλιά (2010-11) και είχα να πάω 2-3 χρόνια και ήξερα ότι είχε ωραία κορίτσια και προσεγμένο χώρο. Ο νέος χώρος καμία σχέση με τον παλιό στην Καλαμαριά, πολύ πιο χειρότερος. Οι κοπέλες 4, στο σαλοναρισμα είδα 3 γιατί η άλλη ήταν σε ραντεβού. Η Σάντρα (αλβανίδα), όταν την είχα πρωτογνωρίσει καλούτσικο μωρό τώρα έχει γίνει φακλάνα και έχει περιφέρεια σαν την Β Αθηνών,μια γιαγιά , ελληνίδα, 50+ ,skinny, με φάτσα για μπουρδέλο (δεν συγκράτησα όνομα), και η Σίσυ, ελληνίδα, 34-35 ίσως και παραπάνω. Πέρασμα με Σίσυ, ωραίο σώμα, μέτρια πίπα, με λίγη επιμονή δίνει και κώλο, τα χαλάει όλα όμως το ότι όταν μπήκε ήταν εμφανώς σουρωμένη και βρώμαγε η ανάσα της αλκοόλ (1 το μεσημερι ρε πουστη μου, έλεος !!!)κι όταν βγαίνοντας το είπα στην Εβίτα μου έλεγε μαλακίες ότι τα κορίτσια πίνουν λίγο (τι λίγο η άλλη ήταν ντίρλα) για να χαλαρώσουν. Δεν με βλέπω να ξαναπατάω εκεί.
Χαιρετίσματα στην όμορφη πόλη σας.
να εισαι σιγουρος πως αν δε πιει καθολου δε προκειται να περασεις καλα

αυτη ειναι η στρατηγικη της σισσυ

οντως ο χωρος απαισιος ξεχασα να το δηλωσω πιο πανω
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
να εισαι σιγουρος πως αν δε πιει καθολου δε προκειται να περασεις καλα

αυτη ειναι η στρατηγικη της σισσυ

οντως ο χωρος απαισιος ξεχασα να το δηλωσω πιο πανω
και ποσο παει το μαλλι? :dancing:
 

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
να εισαι σιγουρος πως αν δε πιει καθολου δε προκειται να περασεις καλα

αυτη ειναι η στρατηγικη της σισσυ

οντως ο χωρος απαισιος ξεχασα να το δηλωσω πιο πανω
Η μια, στρατηγική να είναι ντίρλα, η άλλη γιαγιά σταφιδιασμένη και η τρίτη με ένα κώλο 2 στρέμματα, ο χώρος μάπα, πως περιμένουν να έχουν δουλειά; Όταν κάποτε ανέβαινα Θεσσαλονίκη και πήγαινα στην Εβίτα, ο χώρος ήταν πολύ ωραίος και είχε στάνταρ 6 και πολλές φορές και περισσότερα κορίτσια. Τώρα, μαύρη είναι η νύχτα στα βουνά. Και να χεις και την Εβιτα να σου λέει μαλακίες ότι πίνουν για να χαλαρώσουν. Και για τον φίλο που ρώτησε, 60 ευρώ η τιμή.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
η σισυ ειναι παντα κομματια? δεν την εχω παρει ποτε παιδια ελειπε οταν πηγα λεει ειναι καλη εμφανισιακα πως ειναι? εγω περασα με μια αλλη με σωμα ποιημα αλλα κι αυτη τιν πινει δυνατα δεν ειναι απαραιτητα κακο αυτο ε συναδελφοι
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
η σισυ ειναι παντα κομματια? δεν την εχω παρει ποτε παιδια ελειπε οταν πηγα λεει ειναι καλη εμφανισιακα πως ειναι? εγω περασα με μια αλλη με σωμα ποιημα αλλα κι αυτη τιν πινει δυνατα δεν ειναι απαραιτητα κακο αυτο ε συναδελφοι

είναι ωραίο μουνί η Σίσσυ...και την Σάντρα πριν ενα χρόνο που την είδα καλή ηταν......ο χώρος της δεν ηταν καλός.....οχι βρόμικος αλλα οχι και τοσο καλος......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom