Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Επειδή εισαι λίγος μικρουλης , σε ποια ευα απο τις 2 ;
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
agnus;εχεισ ιδεα σε ποιο κρεβατι ειναι η λιαγουρο και ποιεσ ψολιεσ εχει στο στμα τησ?αρα μη μου λεσ αν ξερω η οχι το μιναρετζη.αλο μπαινει μεσα γεια την εκπομπη και αλο παιζει στο καζινο.φιλια.μην γραφεισ οτι ακουσ.
Εξακολουθεις να γραφεις μαλακιες,εισαι τελειως αναξιοπιστος.Δεν αμφισβητω οτι την ξερεις την αδερφω (το αντιθετο μαλιστα,μαλλον την παραξερεις)αλλα για το καζινο αστο.
Τον εχω δει απειρες φορες,δεν σε παιρνει...
 

egwgeiasena

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Εξακολουθεις να γραφεις μαλακιες,εισαι τελειως αναξιοπιστος.Δεν αμφισβητω οτι την ξερεις την αδερφω (το αντιθετο μαλιστα,μαλλον την παραξερεις)αλλα για το καζινο αστο.
Τον εχω δει απειρες φορες,δεν σε παιρνει...
ok :2funny:
 

egwgeiasena

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι πριβε το Edelweiss?  :think: :think:  :think:
πριν το βενζινα καληδοπουλου με ολγασ απο αριστερα απεναντη απο το χοτελ και το σουπερ μαρκετ.οποια φερνει ο κωτσοσ εκει τησ αμολαει 2-3 μερεσ, τωρα δεν ειναι.μη ψαχνεισ αδικα.ΠΕΤΑΞΕ
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
πριν το βενζινα καληδοπουλου με ολγασ απο αριστερα απεναντη απο το χοτελ και το σουπερ μαρκετ.οποια φερνει ο κωτσοσ εκει τησ αμολαει 2-3 μερεσ, τωρα δεν ειναι.μη ψαχνεισ αδικα.ΠΕΤΑΞΕ


Και πως βρίσκεις άκρη με τον Κώτσο? του έστειλα στο fb και δεν μου απάντησε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
χοντρή δεν είναι η τύπισσα, ψιλομπάζο βέβαια είναι.... βασικά είναι κοντοπούτανο με βυζάρες και για πολύ ξεφτύλισμα λέμε...
πάντως τα κάνει όλα με τιμή τζαμπέ..
Έλα μιστερ, στείλε τηλεφωνάκι με π.μ. μας κάβλωσες πάλι!
 

tsorak60

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γνωριζει κανενας για υατο?   
Προσφορά!!!!!!!! full body massage 50΄ λεπτών μόνο 15 ...
thessaloniki.olx.gr/full-body-massage-50-15-eur-iid-706294674
ΕΠΙΚ: 6982114451. ΣΤΕΛΛΑ. (ΜΟΝΟ ΣΟΒΑΡΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ). starci22. Θεσσαλονίκη, Μακεδονία, Ελλάδα; ΜΠΟΤΣΑΡΗ; Άλλες αγγελίες του χρήστη; 6982114451.
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Λοιπόν , επειδή μου στέλνετε pm , ότι ηταν να πω το είπα  :woldman: , δεν έχω το κινητο της ιδιας . Ξερω ότι ήταν από την προηγούμενη εβδομάδα στο εντελβαίς , για πόσο καιρό θα είναι ακομα δεν ξέρω . Οσοι ενδιαφέρεστε πάρτε τηλέφωνο στο εντελβαις ή περάστε μια βόλτα απο εκεί .
 

egwgeiasena

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Και πως βρίσκεις άκρη με τον Κώτσο? του έστειλα στο fb και δεν μου απάντησε.
καλημερεσ.μπεσ στο τελετεχτ του σταρ.θα βρεισ την αγγελια που εχει.μπαμ κανει.απο φβ ουτε πρκειτε να σου απαντσει ο κωστασ.και λογικο ειναι.
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
καλημερεσ.μπεσ στο τελετεχτ του σταρ.θα βρεισ την αγγελια που εχει.μπαμ κανει.απο φβ ουτε πρκειτε να σου απαντσει ο κωστασ.και λογικο ειναι.


Any extra help....?

Εχω μπερδευτεί με τόσες αγγελίες. Αντε και θελω να οργανώσω ενα μπατσελορ
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Νεα κριτική στα μπουρδελα για όποιον ενδιαφέρεται.


Απ: Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης
« Απάντηση #42037 στις: σήμερα στις 17:21 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση  ΑλλαγήΤροποποίηση  ΔιαγραφήΔιαγραφή
Νέα κριτική. Πέρασμα προ ημερών απο νικηφόρου ουρανού 6. Νομιζω λεγόταν red light κατι. Μεσα η Βίκη εξ Μολδαβιας. Ψήουτςικο μελαχρινό με απιςτευτο κορμί.Τρελό μωρο. 2 γαματα τατουάζ ενα στο πόδι κι ενα στην πλάτη. Πολυ καλό σέρβις. Γεμάτη ενέργεια. Έδειχνε να το γουστάρει αυτο που κάνει. Αρνητικό η πίπα με καποτα. Μου κάνε εντύπωση οτι μετα το σκηνικό κάθισε μαζι μου, μου κάνε μασαζ κτλ... Πρώτη φορα σε Ντελο μου συμβαίνει αυτο. Γενικη εικόνα πολυ θετική. Θα ξαναπηγαίνα άνετα.
 

egwgeiasena

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Νεα κριτική στα μπουρδελα για όποιον ενδιαφέρεται.


Απ: Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης
« Απάντηση #42037 στις: σήμερα στις 17:21 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση  ΑλλαγήΤροποποίηση  ΔιαγραφήΔιαγραφή
Νέα κριτική. Πέρασμα προ ημερών απο νικηφόρου ουρανού 6. Νομιζω λεγόταν red light κατι. Μεσα η Βίκη εξ Μολδαβιας. Ψήουτςικο μελαχρινό με απιςτευτο κορμί.Τρελό μωρο. 2 γαματα τατουάζ ενα στο πόδι κι ενα στην πλάτη. Πολυ καλό σέρβις. Γεμάτη ενέργεια. Έδειχνε να το γουστάρει αυτο που κάνει. Αρνητικό η πίπα με καποτα. Μου κάνε εντύπωση οτι μετα το σκηνικό κάθισε μαζι μου, μου κάνε μασαζ κτλ... Πρώτη φορα σε Ντελο μου συμβαίνει αυτο. Γενικη εικόνα πολυ θετική. Θα ξαναπηγαίνα άνετα.
:2funny:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Από το 2012 παραθέτω απάντηση συναγωνιστή...


Απ: Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη
« Απάντηση #20720 στις: 18 Μαΐου 2012, 17:42:56 »

Studio Royal στην Π.Μελά 33 πετσέτες και ξεφτίλα?βρε ούστ θέλετε και 25 ευρώ

Αν δεν έχει αλλάξει κάτι θα είναι το ίδιο...
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην παρέα!
Την προηγούμενη εβδομάδα πόσταρα 3 αγγελίες, που όμως εξαφανίστηκαν από αγγελιοφόρο και αν και τις σχολιάσατε δεν κράτησα τα τηλέφωνά τους.
Αναρτώ άλλες 3 με την υποψία οτι μπορεί και να είναι αυτές (έχουν σημερινή ημερομηνία ανάρτησης):




Ευχαριστώ και sorry αν κουράζω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom