Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (3 μέλη και 58 επισκέπτες)

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
καλημερεσ.μπεσ στο τελετεχτ του σταρ.θα βρεισ την αγγελια που εχει.μπαμ κανει.απο φβ ουτε πρκειτε να σου απαντσει ο κωστασ.και λογικο ειναι.

εχουμε ξεφιγγγγγγγγ λεμε,  :thumbsup: ωραια, τωρα εκτως απο αγγελιοφορο , αγγελιοχωρο  (εκδοτικη βορ.ελλαδος γενικοτερα), αδοος , φρι λιστ, πιανουμε και το τελετεξτ!! περιμενω τωρα να δω φωτο απο την τηλεοραση καποιου με την αναλογη αγγελια για σχολιασμο!! χωρις παρεξιγηση εγω για σενα  ;)
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην παρέα!
Την προηγούμενη εβδομάδα πόσταρα 3 αγγελίες, που όμως εξαφανίστηκαν από αγγελιοφόρο και αν και τις σχολιάσατε δεν κράτησα τα τηλέφωνά τους.
Αναρτώ άλλες 3 με την υποψία οτι μπορεί και να είναι αυτές (έχουν σημερινή ημερομηνία ανάρτησης):




Ευχαριστώ και sorry αν κουράζω..


θα πας να μας πείς η θα πάω εγω; η πάμε μαζι? :P
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
ναι μεν πουστρα του θανατα αλλα στα καζινο ουτε απαιξω αδελφε δεν περασε.καζινο και κοκα κολα με τιποτα.απλα σαν ενημερση στο λεω
κοψτε τησ παπαριεσ για την λουγγρα οτι κ καλα δεν παει στο καζινο και ιστοριεσ του κωλου γιατι θα τα παρω στο κρανιο.δηλαδη εγω που εχω παιξειblack jack στο ιδιο τραπεζι μαζι του απειρεσ φορεσ ποιον εβλεπα?κανενα φαντασμα η τον δυδιμο αδερφο που δεν εχει!!!εδω λεμε αληθειεσ μαγκεσ κ οχι οτι νανε για να λεμε απλα πωσ κατι πρεπει να πουμε.αντιοσ και καλα γουστα σε ολουσ φιλουσ κ μη!!!
 

egwgeiasena

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
κοψτε τησ παπαριεσ για την λουγγρα οτι κ καλα δεν παει στο καζινο και ιστοριεσ του κωλου γιατι θα τα παρω στο κρανιο.δηλαδη εγω που εχω παιξειblack jack στο ιδιο τραπεζι μαζι του απειρεσ φορεσ ποιον εβλεπα?κανενα φαντασμα η τον δυδιμο αδερφο που δεν εχει!!!εδω λεμε αληθειεσ μαγκεσ κ οχι οτι νανε για να λεμε απλα πωσ κατι πρεπει να πουμε.αντιοσ και καλα γουστα σε ολουσ φιλουσ κ μη!!!
ποτε παιζεισ black jack?ολη μερα ον εισαι στο burdela.στον υπνο σου?
 

egwgeiasena

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
εχουμε ξεφιγγγγγγγγ λεμε,  :thumbsup: ωραια, τωρα εκτως απο αγγελιοφορο , αγγελιοχωρο  (εκδοτικη βορ.ελλαδος γενικοτερα), αδοος , φρι λιστ, πιανουμε και το τελετεξτ!! περιμενω τωρα να δω φωτο απο την τηλεοραση καποιου με την αναλογη αγγελια για σχολιασμο!! χωρις παρεξιγηση εγω για σενα  ;)
βαζει στο τελετεχ του σταρ γιατι ειναι χεστησ γενικα.φβατε ο κωτσοσ.το σταρ εχει πανω απο 15 χρονια που εχει τετοια κονε.αν δεισ μετα τησ μια που παιζει τα 090,απο τησ 10 οι 7 ειναι του κωστα. :thumbsup:το τελετεχτ του σταρ ειναι η μεγαλητερη γαμιστρωνα.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Η εχει ξεφύγει το thread η εχω μεινει πολυυυυύ πισω. Χριστό δε καταλαβαινω.
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
βαζει στο τελετεχ του σταρ γιατι ειναι χεστησ γενικα.φβατε ο κωτσοσ.το σταρ εχει πανω απο 15 χρονια που εχει τετοια κονε.αν δεισ μετα τησ μια που παιζει τα 090,απο τησ 10 οι 7 ειναι του κωστα. :thumbsup:το τελετεχτ του σταρ ειναι η μεγαλητερη γαμιστρωνα.
Δηλαδή σε διαφορετικό κοινό;
 

egwgeiasena

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
οτι θεσ εχει εκει απο αγγελιεσ. mylist free list adoos kai alla tetoia  ειναι γεια τον πουτσο μπρωστα στο τελεχτ του σταρ
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην παρέα!
Την προηγούμενη εβδομάδα πόσταρα 3 αγγελίες, που όμως εξαφανίστηκαν από αγγελιοφόρο και αν και τις σχολιάσατε δεν κράτησα τα τηλέφωνά τους.
Αναρτώ άλλες 3 με την υποψία οτι μπορεί και να είναι αυτές (έχουν σημερινή ημερομηνία ανάρτησης):




Ευχαριστώ και sorry αν κουράζω..

Λοιπόν καρντάσια ενημερώνω:
η αγγελία που τελειώνει το τηλέφωνο σε 998, είναι της Έλενας - Νίκης στη  Δωδεκανήσου..
Οι άλλες 2 αγγελίες, πρόκειται στην ουσία για τον ίδιο χώρο που επισκέφτηκα σήμερα.
2 κοπέλες 21 κ 28 ετών με πολύ καλά κορμιά. Αρκετά προγράμματα και free είσοδος..
:fuck1:

 

ΠΑΟΚ ΡΕ

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
Λοιπόν καρντάσια ενημερώνω:
η αγγελία που τελειώνει το τηλέφωνο σε 998, είναι της Έλενας - Νίκης στη  Δωδεκανήσου..
Οι άλλες 2 αγγελίες, πρόκειται στην ουσία για τον ίδιο χώρο που επισκέφτηκα σήμερα.
2 κοπέλες 21 κ 28 ετών με πολύ καλά κορμιά. Αρκετά προγράμματα και free είσοδος..
:fuck1:

Από εμφάνιση τι λένε οι κορασίδες
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Από εμφάνιση τι λένε οι κορασίδες
Και οι 2 είναι πολύ καλές. Ψηλές, αδύνατες και κοινωνικές. Ελληνίδες είναι. Πήγα με την μικρή και είχε πολύ καλή συμμετοχή.
Μέτριος χώρος, ένα μπάνιο.
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
Και οι 2 είναι πολύ καλές. Ψηλές, αδύνατες και κοινωνικές. Ελληνίδες είναι. Πήγα με την μικρή και είχε πολύ καλή συμμετοχή.
Μέτριος χώρος, ένα μπάνιο.
Οι Αγγελίες έχουν διαγραφεί! Σε π.μ. κανένας συανγωνιστής!
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Και οι 2 είναι πολύ καλές. Ψηλές, αδύνατες και κοινωνικές. Ελληνίδες είναι. Πήγα με την μικρή και είχε πολύ καλή συμμετοχή.
Μέτριος χώρος, ένα μπάνιο.

Τιμές , Περιοχή ????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom