Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
564
Πόντοι
81
κανένα μαγαζί με μασαζοκρεβατο και όχι σε κανονικό κρεβάτι με φουλ πρόγραμμα????
θέλω τηλέφωνα σε πμ
ευχαριστώ πολύ
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
κανένα μαγαζί με μασαζοκρεβατο και όχι σε κανονικό κρεβάτι με φουλ πρόγραμμα????
θέλω τηλέφωνα σε πμ
ευχαριστώ πολύ
θα σου πρότεινα το κάτωθι:

Διαθέτει 2 κορίτσια: Έυη(RU) ξανθιά και Άννα(UK) μελαχροινή καθώς επίσης και 3 μασαζοδωμάτια με μασαζοκρέβατα και ξεχωριστές ντουζίερες. Τα κορίτσια κάνουν καλούτσικο μασάζ αλλά στα υπόλοιπα δεν είναι και οτι καλύτερο κυκλοφορεί.
Τιμές λογικές! 40-50-70!

 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
επίσκεψη στον στανταρακι μου την μαρω ..για ακόμη μια φορά καταπληκτική το τιμάει το μεροκάματο...έβαλε και καινούργια αγγελία όπως μου είπε..
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
εθεαθη πουθενα η αγγελικη αλβνιδα ποθ προσφατα δουλεψε εντελβαις??????
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Καλημερα στους συναγωνηστες. Εχω να παραθεσω λοιπων την ΤΡΑΥΜΑΤΙΚΗ εχθεσινη εμπειρια μου, για να σωσω κανενα νεο σαν εμενα (οχι βιολογικα αλλα με χιλιομετρα στο μπουρδελα).  Πεμπτη λοιπον ημερα με μεγαλες καβλες για μενα (κακος συμβουλατορας η καβλα) και το μεσιμερακι οπου εχει χαλαρωσει η εργασια αρχιζω τα τηλεφωνα για ραντεβου. Η μια κλειστο , ο αλλος δεν το σηκωνε , η αλλη εκτως θα δουλεψει απο ευδομαδα,κλπ κλπ ,  καταληγω στην αγγελια τις Αγαπης-Ζετας. Απο που να αρχισω τα χαλασματα, πρωτον ο χωρος που μου θυμηζε σπιτι γιαγιας με αραδιασμενα διαφορα κεντηματα και καναπεδες 70's , με το μπασταρδοκοκερακι σκυλιτσα που στρογγυλοκαθησε στο χαρτοφυκαλα μου και μου τον γεμισε τριχες , με το ξυλινο πατομα που περπατουσες και ενιωθες οτι θα πας με τον συντομοτερο τροπο στο απο κατω διαμερισμα. Ειπαμε η καβλα σε θολονει και δικαιολογεις τα αδικαιολογητα, περναω λοιπον στο "δωματιο" με την τριτη της παρεας κοπελα γιατι η Ζετα δεν δουλευε και η Αγαπη ηταν μεσα με πελατη, οπου δεν θημαμε ουτε το ονοματης, δωματιο με ιδιου τυπου χρονολογιας κρεβατι - ντουλαπα - σουμιε κλπ κλπ και αρχισε το τελιωτικο χαλασμα, αεροπιπα, λαδοχαιδεμα , με αρκετη υπομονη απο μερια της. Ξερεις ειναι απο τις εμπειριες που αναρωτιεσε , "ποσο πιο χαμηλα θα πεσω?  :cheesy: :cheesy: " Απλα ρε μαγκες καποιος που ξερει για αυτο τον χορο ας ελεγε κατι, και περισσοτερο απευθηνομε στους πολυπειρους παλαιους , οκ τα ξερετε τα ζησατε , τα μυριζετε απο χιλιομετρα , ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΠΑΤΑΛΑΜΕ ΠΟΡΟΥΣ. Εκτως αν ειμαι ο πρωτος μαλακας που πηγε σε αυτη την αγγελια, οποτε παω πασο. Καλη συνεχεια.
 

radiohead

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Like
35
Πόντοι
1
Εχει κανείς ενημέρωση για το ποιες κοπελες υπαρχουν αυτη τη στιγμη στη Μαρία στα Λαδάδικα;
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
επίσκεψη στον στανταρακι μου την μαρω ..για ακόμη μια φορά καταπληκτική το τιμάει το μεροκάματο...έβαλε και καινούργια αγγελία όπως μου είπε..
λαθος κατηγορια φιλος,δεν επρεπε να το βαλεις στα <Μασατζιδικα στη Θεσσαλονικη> αλλα στα <Πατσατζιδικα στη Θεσσαλονικη>  :rolleyes:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.981
Πόντοι
34.538
λαθος κατηγορια φιλος,δεν επρεπε να το βαλεις στα <Μασατζιδικα στη Θεσσαλονικη> αλλα στα <Πατσατζιδικα στη Θεσσαλονικη>   :rolleyes:
Μαζι με του... ΤΣΑΡΟΥΧΑ και του...ΜΠΑΛΛΗ?

:think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
περι ορεξεος............ :sunglasses:
 

DIMISPRINCE

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα φιλε συνπολεμιστη
μην περιμενεις και πολλα γιατι και εγω ζητησα καποια βοηθεια παλαιοτερα αλλα δεν την ειχα
ολα τα καλα ειναι πριβε και καταλαβενεις....και εγω μια απο τα ιδια με σενα
τωρα αν υπαρχει καποιος που πραγματικα θελει να βοηθησει ειναι καλοδεχουμενος
Καλημερα στους συναγωνηστες. Εχω να παραθεσω λοιπων την ΤΡΑΥΜΑΤΙΚΗ εχθεσινη εμπειρια μου, για να σωσω κανενα νεο σαν εμενα (οχι βιολογικα αλλα με χιλιομετρα στο μπουρδελα).  Πεμπτη λοιπον ημερα με μεγαλες καβλες για μενα (κακος συμβουλατορας η καβλα) και το μεσιμερακι οπου εχει χαλαρωσει η εργασια αρχιζω τα τηλεφωνα για ραντεβου. Η μια κλειστο , ο αλλος δεν το σηκωνε , η αλλη εκτως θα δουλεψει απο ευδομαδα,κλπ κλπ ,  καταληγω στην αγγελια τις Αγαπης-Ζετας. Απο που να αρχισω τα χαλασματα, πρωτον ο χωρος που μου θυμηζε σπιτι γιαγιας με αραδιασμενα διαφορα κεντηματα και καναπεδες 70's , με το μπασταρδοκοκερακι σκυλιτσα που στρογγυλοκαθησε στο χαρτοφυκαλα μου και μου τον γεμισε τριχες , με το ξυλινο πατομα που περπατουσες και ενιωθες οτι θα πας με τον συντομοτερο τροπο στο απο κατω διαμερισμα. Ειπαμε η καβλα σε θολονει και δικαιολογεις τα αδικαιολογητα, περναω λοιπον στο "δωματιο" με την τριτη της παρεας κοπελα γιατι η Ζετα δεν δουλευε και η Αγαπη ηταν μεσα με πελατη, οπου δεν θημαμε ουτε το ονοματης, δωματιο με ιδιου τυπου χρονολογιας κρεβατι - ντουλαπα - σουμιε κλπ κλπ και αρχισε το τελιωτικο χαλασμα, αεροπιπα, λαδοχαιδεμα , με αρκετη υπομονη απο μερια της. Ξερεις ειναι απο τις εμπειριες που αναρωτιεσε , "ποσο πιο χαμηλα θα πεσω?  :cheesy: :cheesy: " Απλα ρε μαγκες καποιος που ξερει για αυτο τον χορο ας ελεγε κατι, και περισσοτερο απευθηνομε στους πολυπειρους παλαιους , οκ τα ξερετε τα ζησατε , τα μυριζετε απο χιλιομετρα , ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΠΑΤΑΛΑΜΕ ΠΟΡΟΥΣ. Εκτως αν ειμαι ο πρωτος μαλακας που πηγε σε αυτη την αγγελια, οποτε παω πασο. Καλη συνεχεια.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
φιλε dimisprince δικιο εχεις αλλα εχουμε κ μεις απο τη μερια μας

παραδειγμα δε μπορει να μη εχεις παει πουθενα ειτε σε πριβε ειτε οχι

καμια ενημερωση δεν εχω δει ομως
 

DIMISPRINCE

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
humax εχεις ενα δικιο αλλα τι ενημερωση να κανω αφου στα μονα που εχω παει μπορει να παει ο καθενας και ξερεις ποια ειναι αυτα τα ιδρυματα bodyfree κτλ....
οσο για τα αλλα θα σου πω
φοινικα πορτα
εβιτα πορτα
απο οτι καταλαβενεις στα καλα και πριβε δεν εχω βοηθεια για να μπω και να ενημερωσω
διστυχως εμεις οι νεοι δεν εχουμε και πολλες επιλογες
αν εχω βοηθεια να μπω στα καλα το μονο σιγουρο ειναι οτι θα ενημερωσω πληρως
το οτι ειμαι νεος στο αθλημα δεν σημαινει οτι ειμαι και βλακας στο να μην βοηθησω και εγω με ενημερωση που να αξιζει
φιλε dimisprince δικιο εχεις αλλα εχουμε κ μεις απο τη μερια μας

παραδειγμα δε μπορει να μη εχεις παει πουθενα ειτε σε πριβε ειτε οχι

καμια ενημερωση δεν εχω δει ομως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom