Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
Εμένα φίλε δεν μου λένε τίποτα οι εξετάσεις γιατί τυχαινει να γνωρίζω προσωπικά ιδιοκτήτες μπουρδέλων που τα σκάνε χοντρά σε γιατρούς για να σφραγίζονται τα βιβλιάρια των κοριτσιών.Από κει και πέρα ο καθένας κάνει τις επιλογές του και είναι υπευθυνος για αυτές
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
ρε παιδια καποιος που εχει προγραμμα να παει στο edelweis τωρα αμεσα (σημερα, αυριο, σαββατοκυριακο) δε γινεται να με παρει και μενα μαζι του για να γινω μελος και γω? θα δωσω και ανταλλαγμα οποιος κανει το ψυχικο, οποιος προσφερεται ας με στειλει pm
:think:
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
16
Εντάξει ο καθένας με τις επιθυμίες του, αλλά σαν τη θα μπορούσε να δώσει κάποιος για να του ξεκλειδώσει τους ορίζοντες και με ποια λογική...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538

ANGELOSMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Kαθυστερημενη ενημερωση...
Επισκεψη προ 20ημερου ΕΝΤΕΛΒΑΙΣ.
Επειδη περασαν μερες πολλες,δεν θυμαμαι ονοματα παρα μονο οτι ειδα
πολλες μελαχρινες ,πολλες ξανθιες και ηταν ολες να τις παρεις πακετο
και ας μην σηκωνοσουν ουτε μετα απο μερες...(υποψιν οτι δεν ειμαι με κανενος το μερος.Για οποιοδηποτε μαγαζι μου κανει εντυπωση,τα ιδια θα γραψω)!
Προτιμηθηκε Ελληνιδα μετριου αναστηματος πολυ γλυκιακοπελα οπου προτιμαει
χουφτωματακια και δαχτυλακια οχι μονο απο μπροστα...  ;)
Στο θεμα μασαζ normal,αλλα στο θεμα ρουφηγματος και κυριως μενου, Αστερι!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
Kαθυστερημενη ενημερωση...
Επισκεψη προ 20ημερου ΕΝΤΕΛΒΑΙΣ.
Επειδη περασαν μερες πολλες,δεν θυμαμαι ονοματα παρα μονο οτι ειδα
πολλες μελαχρινες ,πολλες ξανθιες και ηταν ολες να τις παρεις πακετο
και ας μην σηκωνοσουν ουτε μετα απο μερες...(υποψιν οτι δεν ειμαι με κανενος το μερος.Για οποιοδηποτε μαγαζι μου κανει εντυπωση,τα ιδια θα γραψω)!
Προτιμηθηκε Ελληνιδα μετριου αναστηματος πολυ γλυκιακοπελα οπου προτιμαει
χουφτωματακια και δαχτυλακια οχι μονο απο μπροστα...  ;)
Στο θεμα μασαζ normal,αλλα στο θεμα ρουφηγματος και κυριως μενου, Αστερι!
Βαλτος εισαι ρε φιλε!!!!

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
:2funny:  :2funny: :2funny: ξεκαρδιστηκα να σαι καλα ρε φακιρη
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Kαθυστερημενη ενημερωση...
Επισκεψη προ 20ημερου ΕΝΤΕΛΒΑΙΣ.
Επειδη περασαν μερες πολλες,δεν θυμαμαι ονοματα παρα μονο οτι ειδα
πολλες μελαχρινες ,πολλες ξανθιες και ηταν ολες να τις παρεις πακετο
και ας μην σηκωνοσουν ουτε μετα απο μερες...(υποψιν οτι δεν ειμαι με κανενος το μερος.Για οποιοδηποτε μαγαζι μου κανει εντυπωση,τα ιδια θα γραψω)!
Προτιμηθηκε Ελληνιδα μετριου αναστηματος πολυ γλυκιακοπελα οπου προτιμαει
χουφτωματακια και δαχτυλακια οχι μονο απο μπροστα...  ;)
Στο θεμα μασαζ normal,αλλα στο θεμα ρουφηγματος και κυριως μενου, Αστερι!
τη μαγδουλα θα πηρες ξανθο πιπινακι  :smitten: :smitten: :smitten:
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
καλημερα συντροφια  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
λογο επαγγελματικων υποχρεωσεων βρισκομαι στην αθηνα και ειπα να επισκευτω τα εδω ιδρυματα.
Γιατι το εκανα????? εεε???? Γιατι????
Οι τιμες πανω κατω ειναι οι ιδιες η διαφορα ειναι στο "προιον" και στην εξυπηρετηση.
Αιωνες πισω βρισκομαστε. καταρχην δεν υπαρχει αυτο το πριβε, πας οπου θες οτι ωρα θες. τιμες απο 50+ για φουλ προγραμμα.
Παντα με το χαμογελο στα χειλη, και ευγενια στο δωματιο οχι σαν μερικες δικες μας εδω πανω που νομιζουν πως καποιες ειναι.
και φυσικα ο καθενας ας σκεφτει ποια κορασιδα του αρεσει (για μην πω ονομα εγω και αρχισουμε ποια ειναι ομορφοτερη και ποια καλυτερη) εεε αυτη που θα βαλετε στο μυαλο σας στα 4 ιδρυματα που επισκευτηκα θα ειναι το πιο μπαζο να πω, η πιο ασχημη να πω, αυτη που θα δουλευε λιγοτερο τελως παντων. εμενα παντως με επιασε καταθλιψη οταν σκεφτηκα το τι εχουμε Θεσσαλονικη και τι εχουν στην αθηνα ΚΑΙ με τι τιμες.
Αυτα τα ολιγα.
Γαργαλιστικες λεπτομεριες στην επιστροφη
Υ.Γ. στο χερι μας ειναι να κατεβουν οι τιμες και να ανανεωσουν το εμψυχο δυναμικο τους τα ιδρυματα της πολης μας
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Επισκεψη εχθες στη Δωδεκανησου, οπου καθε φορα που πηγενω ολο και περισσοτερο ανεβενει στην εκτιμηση μου σαν μαγαζι, χορος, επικοινωνια με τις αφεντικινες, και αρχιζω να δικαιολογω τον Ric για το κολημα που εχει. Οι κοπελες λοιπον 2, η Χριστινα Ελληνιδα γυρω στα 30-35 , και μια αλλη που δε συγκρατισα το ονομα της μια και δε μου εκανε κλικ, θυμαμε τα μεγαλα ζυγοματικα στο πρωσοπο κι το ξανθο κοντο μαλι. Η Χρισιτνα λοιπον με εντυπωσιασε με το μασαζ,και προσωπικα το κατατασω πολυ πανω του μεσου ορου. Μου θυμησε τη Μελινοτατη και την Αλεξανδρα του Σακη. Θα την καταχωρουσα αναμεσα σε αυτες τις 2 πανω απο Μελινα κατω απο Αλεξανδρα. Στα του αγωνα μια χαρα, με δεκτικοτητα στις επιθυμιες μου και ευχαριστη διαθεση και αρκετη υπομονη απο μεριας της. Γενικα μια ευχαριστη συναντηση. Καλη συνεχεια συναγωνιστες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom