Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
ε ναι λογικό είναι να αποσυρθεί,ποιος τρώει πατσά το καλοκαίρι???...
 

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
Χθεσινή επίσκεψη στην Εύα.3 κοπέλες.Η Μελίτα που την έχω πάρει και έχω γράψει και 2 καινούριες που δεν έχω ξαναδεί.Η μία πανύψηλη Ελβίρα πληθωρικότατη .Μου είπε οτι εχει ξαναδουλεψει αλλα εγω πρωτη φορα την βλεπω.Η άλλη γυρω στα 25 με φοβερη φάτσα πολύ μεγάλο αγελαδινό στήθος αλλα αρκετά κιλά στην περιφέρεια.Δοκίμασα Ελβίρα.Για τελείως kinky καταστάσεις.Αν είχε μαστίγιο θα μ έδερνε κανονικά  :s&m_3: :s&m_3:.Πολύ καλή για κάποιους προφανώς αλλά όχι του γούστου μου όσον αφορα τα sm γούστα της
 

gerojimmy

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
102
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Για την Στέφη του Νικόλα που διάβασα  μερικές σελίδες πιο κάτω να ενημερώσω πως σε τελευταία μου επίσκεψη πριν κανά 10 μέρες η τιμή ήταν 80 και δεν κάνει φουλ.....εμένα πάντως το μασάζ της με ικανοποιεί και είναι αρκετά δυνατό. Μου έχει πει ότι έκανε και σεμινάρια έχοντας και δίπλωμα!  Στα της  :pipa1: τώρα δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο! Απλά πράγματα...
 

petros132

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
75
Like
6
Πόντοι
0
Το νεο μικρο στην Μαριαννα εχει  τρελες :tits: :tits: :tits: πριν απο καμια 20 μερες .
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
δε νομιζω γιατι δεν ειναι  :tits:
αυτη που λεει παει πεταξε  ;)
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
καλησπέρα στους συναδέλφους

συγκεντρωτική αναφορά από πρόσφατες επισκέψεις μου σε διάφορα μασαζο-ιδρύματα:

Επίσκεψη στο νέο μαγαζί της Μαρίας της ψηλής πακτζού με τα πολλά τατουάζ κοντά στην διαστάυρωση Δελφών με Καλλιδοπούλου. Υπάρχει και σχετική αγγελία στο site του αγγελιοφόρου για νέο χώρο κλπ (συγχωρέστε με δεν κράτησα το τηλέφωνο). Δύο κοπέλλες παρούσες μια ξανθιά και μια μελαχρινή, ονόματα δεν συγκράτησα, αλλά τα κορίτσια έχουν δουλέψει και σε άλλα καταστήματα παλιότερα. Για τον λόγο αυτό δεν έκατσα περισσότερο εκεί.

Από το μέτωπο του Εντελβάϊς-Εύας οι γνωστές παρουσίες (Σοφία, Λένα, Αναστασία) με νέα παρουσία την Ελληνίδα milf κοντούλα καστανομάλλα Στέφη με τα τεράστια  :tits: και την επιστροφή από τα παλιά της επίσης κοντούλας ρουμάνας Αλεξάνδρας που την βρήκα εμφανισιακά πολύ βελτιωμένη από παλιότερα. Συνεδρία με την Στέφη, με εντυπώσεις καλές. Συνιστάται κυρίως για λάτρεις των μεγάλων μπαλκονιών. Δεν ξέρω αν πρόκειται για την ίδια Στέφη που αναφέρθηκε από άλλους συναδέλφους σχετικά με άλλα μαγαζιά. Πάντως η συγκεκριμένη προχωρούσε και στο πλήρες πρόγραμμα.

Τέλος πιο πρόσφατη επίσκεψή μου στο κατάστημα στην Δωδεκανήσου στον χώρο της Έλενας-Ελίζας. Παρούσες η Σία γεματούλα καστανομάλλα με επίσης μεγάλα :tits: , η Θάλεια καστανομάλλα επίσης γεματούλα και η ξανθιά milf Χριστίνα. Αν και μου άρεσε περισσότερο η Θάλεια, λόγω προβλήματος στην μεσούλα της δεν μπορούσε να κάνει καλό μασάζ, οπότε και έγινε συνεδρία με την Σία. Εμφανισιακά μπορεί να μην τραβάει η κοπέλλα, συνιστάται όμως για καλό μασάζ και δυνατό δεύτερο πρόγραμμα. Το link της αγγελίας από το site του αγγελιοφόρου:


για να μην λέτε ότι δεν βοηθάμε τα παλιά μέλη

να' μαστε όλοι καλά


 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.981
Πόντοι
34.538
καλησπέρα στους συναδέλφους

συγκεντρωτική αναφορά από πρόσφατες επισκέψεις μου σε διάφορα μασαζο-ιδρύματα:

Επίσκεψη στο νέο μαγαζί της Μαρίας της ψηλής πακτζού με τα πολλά τατουάζ κοντά στην διαστάυρωση Δελφών με Καλλιδοπούλου. Υπάρχει και σχετική αγγελία στο site του αγγελιοφόρου για νέο χώρο κλπ (συγχωρέστε με δεν κράτησα το τηλέφωνο). Δύο κοπέλλες παρούσες μια ξανθιά και μια μελαχρινή, ονόματα δεν συγκράτησα, αλλά τα κορίτσια έχουν δουλέψει και σε άλλα καταστήματα παλιότερα. Για τον λόγο αυτό δεν έκατσα περισσότερο εκεί.

Από το μέτωπο του Εντελβάϊς-Εύας οι γνωστές παρουσίες (Σοφία, Λένα, Αναστασία) με νέα παρουσία την Ελληνίδα milf κοντούλα καστανομάλλα Στέφη με τα τεράστια  :tits: και την επιστροφή από τα παλιά της επίσης κοντούλας ρουμάνας Αλεξάνδρας που την βρήκα εμφανισιακά πολύ βελτιωμένη από παλιότερα. Συνεδρία με την Στέφη, με εντυπώσεις καλές. Συνιστάται κυρίως για λάτρεις των μεγάλων μπαλκονιών. Δεν ξέρω αν πρόκειται για την ίδια Στέφη που αναφέρθηκε από άλλους συναδέλφους σχετικά με άλλα μαγαζιά. Πάντως η συγκεκριμένη προχωρούσε και στο πλήρες πρόγραμμα.

Τέλος πιο πρόσφατη επίσκεψή μου στο κατάστημα στην Δωδεκανήσου στον χώρο της Έλενας-Ελίζας. Παρούσες η Σία γεματούλα καστανομάλλα με επίσης μεγάλα :tits: , η Θάλεια καστανομάλλα επίσης γεματούλα και η ξανθιά milf Χριστίνα. Αν και μου άρεσε περισσότερο η Θάλεια, λόγω προβλήματος στην μεσούλα της δεν μπορούσε να κάνει καλό μασάζ, οπότε και έγινε συνεδρία με την Σία. Εμφανισιακά μπορεί να μην τραβάει η κοπέλλα, συνιστάται όμως για καλό μασάζ και δυνατό δεύτερο πρόγραμμα. Το link της αγγελίας από το site του αγγελιοφόρου:


για να μην λέτε ότι δεν βοηθάμε τα παλιά μέλη

να' μαστε όλοι καλά
Αψογος!!!!!
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Η μαλλον θα ησουν αψογος αν εβαζες και το λινκ της πρωτης αγγελίας...

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ευχαριστώ πολύ, προσπαθούμε φίλε, ως προς το τηλέφωνο της Μαρίας της ψηλής δυστυχώς δεν το κράτησα γιατί εκείνη την στιγμή μου την έσπασε που πάλι είδα παλιά ξινά σταφύλια (ούτε καν περσινά), με λίγο ψάξιμο στο παραπάνω site δεν θα είναι πολύς κόπος θεωρώ
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
Για οσους ενδιαφέρονται και σκοπευουν να ετην επισκεφθουν,ας το βιασουν.

Σε 1,5 μηνα τελος!!!!!
Εχουμε αποσυρση...
  προς αποφυγή παρεξηγήσεων μαλον ο φίλος φακιρης μπερδεύτηκε η δεν κατάλαβε καλά..το πολύ ένα εικοσαήμερο να σταματιση και αυτο για διακοπές .και η πληροφορία μου δεν δε χετε αμφισβήτηση....
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Καλημερα συναγωνιστες,
επιστροφη στα πατρια εδαφη μετα απο 2 εβδομαδες. Παιζει τπτ καλο πουθενα? αν και μετα απο την επισκεψη μου εις τας Αθηνας νομιζω πως δυσκολα θα επισκευτω ξανα ελαιοτριβιο της θεσσαλονικης.
Πρεπει λιγο να κατεβασουν τις τιμες τους και να βελτιωσουν κατα πολυ το σερβις και τις κορασιδες τους (ειδικα τις κορασιδες).
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Καλημερα συναγωνιστες,
επιστροφη στα πατρια εδαφη μετα απο 2 εβδομαδες. Παιζει τπτ καλο πουθενα? αν και μετα απο την επισκεψη μου εις τας Αθηνας νομιζω πως δυσκολα θα επισκευτω ξανα ελαιοτριβιο της θεσσαλονικης.
Πρεπει λιγο να κατεβασουν τις τιμες τους και να βελτιωσουν κατα πολυ το σερβις και τις κορασιδες τους (ειδικα τις κορασιδες).
:thumbsup:
εδω μονο κορασιδες δεν ειναι...βετερανοι και βαλε...
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
δε νομιζω γιατι δεν ειναι  :tits:
αυτη που λεει παει πεταξε  ;)

Το μικρό-pettite, με το τέλει σωματάκι και τις  :tits: ΑΡΕΣ, ήταν σκέτη ΚΑΥΛΙΤΣΑ,
πολύ πρόσχαρο , γελαστό, ζεστός άνθρωπος,μαζί μου πολύ ορεξάτο, αν και άκουσα αντίθετα λόγια
μόνο που ήταν ασυνήθιστο στον συνεχή  :bigdick: , και ζοριζόταν...

Ελπίζουμε να το ξαναπετύχουμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
ε ναι λογικό είναι να αποσυρθεί,ποιος τρώει πατσά το καλοκαίρι???...

"Ζωγράφε" ακόμα και μένα που με "τρελένει" ο καλός πατσάς,
χειμώνα- καλοκαίρι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

με τα γραφώμενα σου με κάνεις να κυλιέμαι από τα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: στο πάτομα ...

Να είσαι καλά.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom