Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ πάντως τα πήρα με τους νεότερους House of Fun .
Είτε είναι μαγαζάτορες είτε πραγματικα ρωτούν, μια στοιχειώδη ευγένεια δεν βλάπτει, γμτ.

  Καλημερα Αλκινοε και ολη η παρεα!
Εγω σαν νεοτερος οποτε ρωτησα κατι συγκεκριμενη απαντηση δεν πηρα παρα μονο χλευασμο απο τους παλιοτερους!!!!!!!!!(μονο εσυ προσωπικα καποια στιγμη μου εδωσες μια πληροφορια με ΠΜ!!!) Μπεικα καπου που ειχα αγγελεια ευκολα, εκανα κανα δυο επισκεψεις απεκτεισα οικειοτητα και μεχρι φωτος σας εβγαλα εδω απο κοριτσια και χωρους!!!Το αποτελεσμα???Με ειπανε προμοτορα!!!Και να πεις οτι ελεγα αυτη αστερι και την αλλη ΘΕΑ παει στο ^%#^#!!! εδειχνα φωτο και ελεγα εδω δοκιμασα και μ'αρεσε εδω δεν δοκιμασα δεν ξερω!!!Το αποτελεσμα?παλι χλευασμος!Οποτε τωρα πια εκτος του οτι δεν παω γιατι δυσκολοι καιροι για ρισκα και απο πουθενα καποια συγκεκριμρνη βοηθεια δεν εχω ορεξη ουτε για χλευασμο και ετσι διαβαζω και περναω την ωρα μου!Αν θελετε να βοηθεισουν οι Νεοι πρεπει πρωτα να βοηθειθουν να ξεψαρωσουν!
αυτα με ολο το σεβασμο πορος τους παλιοτερους και εμπειροτερους συναγωνοστες!
Πηρα κι αλλα ΠΜ βεβαια αλλα χωρις καμμια συγκεκριμρνη και χρησιμη πληροφορεια!
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Πρέπει να ναι γύρω στα 43. Στα υπόλοιπα συμφωνώ απολύτως. Ένα διάστημα (περίπου πριν 10 χρόνια) είχα είχε και δικό της χώρο σ' ένα στενό, Μπότσαρη και Όλγας, όπου το κοκό ήταν άμεσο
Ο δαίμων του τυπογραφείου  :<.. Να μην παρεξηγούμαστε κιόλας..
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Ο δαίμων του τυπογραφείου  :<.. Να μην παρεξηγούμαστε κιόλας..
και τώρα κάπου εδώ θα πεταχτεί κάποιος και θα μιλήσει για λανθάνουσα γλώσσα...α ρε τρεφλ...απέκτησες και χώρο :P
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
και τώρα κάπου εδώ θα πεταχτεί κάποιος και θα μιλήσει για λανθάνουσα γλώσσα...α ρε τρεφλ...απέκτησες και χώρο :P
:< :< :<
Αυτό με την λανθάνουσα γλώσσα το σκέφτηκα κι εγώ.. Τελικά είσαι ωραίος τύπος ρε gagarin
 

Gabriel11

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Και τωρα που μεγαλωνει το δινει πιο δυσκολα????χαχαχα  :o :o :o.Ε θα τρελαθουμε
Το  δίνει  στάνταρ . Οχι  όμως απο  την  πρώτη  φορά και  αυτό  αφου  την  πείσεις  ότι  δεν  είσαι  μπάτσος . Βέβαια  στην  αρχη  σε  αρχίζει με  τις  γνωστές  μαλακίες  οτι  είναι  πτυχιουχος αισθητικός , φυσικοθεραπεύτρια , οτι  κάνει  μόνο  μασαζ  κ.τ.λ.  , Πάντως είναι  αρκετα  πανω  απο  40 και πολυ- πολύ  μέτρια απο  εμφάνιση .Εγω  προσωπικά  την  βάζω  κάτω  απο  τη  Νάσια . 
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Το  δίνει  στάνταρ . Οχι  όμως απο  την  πρώτη  φορά και  αυτό  αφου  την  πείσεις  ότι  δεν  είσαι  μπάτσος . Βέβαια  στην  αρχη  σε  αρχίζει με  τις  γνωστές  μαλακίες  οτι  είναι  πτυχιουχος αισθητικός , φυσικοθεραπεύτρια , οτι  κάνει  μόνο  μασαζ   κ.τ.λ.   , Πάντως είναι  αρκετα  πανω  απο  40 και πολυ- πολύ   μέτρια απο  εμφάνιση .Εγω  προσωπικά  την  βάζω  κάτω  απο  τη  Νάσια . 

Συμφωνώ απόλυτα.

Και ο χώρος της μάπα τελειως
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Στην προσπάθεια καταπολέμησης της ύφεσης και δημιουργίας νέων θέσεων εργασίας, νέες επιχειρηματικές πρωτοβουλίες στον δυναμικό τομέα του μασάζ έρχονται από έμπειρες εργαζόμενες του χώρου. Έτσι λοιπόν σύμφωνα με πληροφορίες δύο καινούργιες μονάδες φυσιοχαλάρωσης ξεκίνησαν/θα ξεκινήσουν την λειτουργία τους:
- Η πρώτη από την γνωστή ως Τζένη του Βασίλη/Smile
- Η δεύτερη από το team Ιόλη/Γιώτα/Έλενα (+/-)
Περισσότερα (πού/πότε/πώς) δεν γνωρίζω, αλλά και να μάθω δεν θα σας πω. Το promotion έχει και τα όρια του. Εξ άλλου αυτά τα πράγματα μαθαίνονται ούτως ή άλλως.
--------
:2funny: Κυβερνητική πηγή χαιρέτησε την πρωτοβουλία λέγοντας ότι επιτέλους δεν πρέπει να δαιμονοποιείται η επιχειρηματική δραστηριότητα, ενώ δήλωσε ότι θα τεθεί στις Βρυξέλλες θέμα συγχρηματοδότησης τέτοιων επενδύσεων από κονδύλια του ΕΣΠΑ. Στην ερώτηση αν η τρόϊκα θα έχει αντιρρήσεις, δήλωσε χαρακτηριστικά: «δεν συζητούμε τέτοια θέματα με υπαλλήλους. Είναι θέμα πολιτικής διαπραγμάτευσης. Ο κλάδος αυτός ως γνωστόν χαρακτηρίζει το σύνολο της ελληνικής οικονομίας».
Πάντως στέλεχος της τρόϊκας, που ρωτήθηκε σχετικά, αρνήθηκε να κάνει κάποια δήλωση. Ακούστηκε όμως να μουρμουρίζει σε ακατάληπτα αγγλικά κάτι σαν «vraki den ehi o kolos sas..» :2funny:
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Στην προσπάθεια καταπολέμησης της ύφεσης και δημιουργίας νέων θέσεων εργασίας, νέες επιχειρηματικές πρωτοβουλίες στον δυναμικό τομέα του μασάζ έρχονται από έμπειρες εργαζόμενες του χώρου. Έτσι λοιπόν σύμφωνα με πληροφορίες δύο καινούργιες μονάδες φυσιοχαλάρωσης ξεκίνησαν/θα ξεκινήσουν την λειτουργία τους:
- Η πρώτη από την γνωστή ως Τζένη του Βασίλη/Smile
- Η δεύτερη από το team Ιόλη/Γιώτα/Έλενα (+/-)
Περισσότερα (πού/πότε/πώς) δεν γνωρίζω, αλλά και να μάθω δεν θα σας πω. Το promotion έχει και τα όρια του. Εξ άλλου αυτά τα πράγματα μαθαίνονται ούτως ή άλλως.
--------
:2funny: Κυβερνητική πηγή χαιρέτησε την πρωτοβουλία λέγοντας ότι επιτέλους δεν πρέπει να δαιμονοποιείται η επιχειρηματική δραστηριότητα, ενώ δήλωσε ότι θα τεθεί στις Βρυξέλλες θέμα συγχρηματοδότησης τέτοιων επενδύσεων από κονδύλια του ΕΣΠΑ. Στην ερώτηση αν η τρόϊκα θα έχει αντιρρήσεις, δήλωσε χαρακτηριστικά: «δεν συζητούμε τέτοια θέματα με υπαλλήλους. Είναι θέμα πολιτικής διαπραγμάτευσης. Ο κλάδος αυτός ως γνωστόν χαρακτηρίζει το σύνολο της ελληνικής οικονομίας».
Πάντως στέλεχος της τρόϊκας, που ρωτήθηκε σχετικά, αρνήθηκε να κάνει κάποια δήλωση. Ακούστηκε όμως να μουρμουρίζει σε ακατάληπτα αγγλικά κάτι σαν «vraki den ehi o kolos sas..» :2funny:







Πολύ ωραία νέα φίλε. Να δεις που θα ανεβεί το επίπεδο υπηρεσιών ή θα κατεβεί το κόστος των υφιστάμενων υπηρεσιών. Προσωπικά θα προτιμούσα να μείνουν όλα όπως έχουν και να ανεβεί το επίπεδο των γυναικών. Γιατί έχουμε να δούμε υπερμούναρο σε μασαζερί απο το 2009.
ΥΓ όλοι οι κανόνες έχουν εξαιρέσεις μη μου τα ζαλίσει κανένας αγαπούλης. Τη γνώμη μου λέω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Στην προσπάθεια καταπολέμησης της ύφεσης και δημιουργίας νέων θέσεων εργασίας, νέες επιχειρηματικές πρωτοβουλίες στον δυναμικό τομέα του μασάζ έρχονται από έμπειρες εργαζόμενες του χώρου. Έτσι λοιπόν σύμφωνα με πληροφορίες δύο καινούργιες μονάδες φυσιοχαλάρωσης ξεκίνησαν/θα ξεκινήσουν την λειτουργία τους:
- Η πρώτη από την γνωστή ως Τζένη του Βασίλη/Smile
- Η δεύτερη από το team Ιόλη/Γιώτα/Έλενα (+/-)
Περισσότερα (πού/πότε/πώς) δεν γνωρίζω, αλλά και να μάθω δεν θα σας πω. Το promotion έχει και τα όρια του. Εξ άλλου αυτά τα πράγματα μαθαίνονται ούτως ή άλλως.
--------
:2funny: Κυβερνητική πηγή χαιρέτησε την πρωτοβουλία λέγοντας ότι επιτέλους δεν πρέπει να δαιμονοποιείται η επιχειρηματική δραστηριότητα, ενώ δήλωσε ότι θα τεθεί στις Βρυξέλλες θέμα συγχρηματοδότησης τέτοιων επενδύσεων από κονδύλια του ΕΣΠΑ. Στην ερώτηση αν η τρόϊκα θα έχει αντιρρήσεις, δήλωσε χαρακτηριστικά: «δεν συζητούμε τέτοια θέματα με υπαλλήλους. Είναι θέμα πολιτικής διαπραγμάτευσης. Ο κλάδος αυτός ως γνωστόν χαρακτηρίζει το σύνολο της ελληνικής οικονομίας».
Πάντως στέλεχος της τρόϊκας, που ρωτήθηκε σχετικά, αρνήθηκε να κάνει κάποια δήλωση. Ακούστηκε όμως να μουρμουρίζει σε ακατάληπτα αγγλικά κάτι σαν «vraki den ehi o kolos sas..» :2funny:
Γράψε κανένα δοκίμιο ή κανένα πολιτικό βιβλίο ρε φίλε, αφού το' χεις! :rockon: :rockon: :rockon:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
team Ιόλη/Γιώτα/Έλενα (+/-)  ???
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Mη σου βγει Γκέλυ απ το Βαγγέλη μόνο.
 

stef2211

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξέρω, μου είπε ότι έχει διάφορες κοπέλες. Δηλαδή είναι trans φίλε μου;;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Δεν ξέρω δεν εχω πάει,κάνε μια βόλτα και ενημέρωσε να ξερουμε.
 

tolisv

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2011
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
masatzidiko pou na gamas iparxei? episis iparxei masatzidiko me trans?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Μασατζίδικα που γαμάς ναι.Με τρανσ απ όσο ξέρω όχι ΕΥΤΥΧΩΣ.
 

tolisv

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2011
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
auta pou gamas.. kseroume kanena? thelw na paw..k de vriskw
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Διάβασε εδώ το θέμα , σε κάποια πας και χύμα σε κάποια θα πρεπει να σε συστήσει κάποιοσ πρώτα.
Για τρανσ κανε μια βόλτα μετα τις 11 το βράδυ απ τη Γιαννιτσών και το city gate θα βρεισ οτι γουστάρεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom