Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Λέμε για την παλιά στη Σοφούλη.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Λέμε για την παλιά στη Σοφούλη.

Sorry, γιατί δεν καταλαβαίνω Αγαπητε μου.

Η Μαρία Καλαμαρία, είναι άλλη από Μαρία Λαδάδικα που ξέρω.
Η Μαρία Καλαμαρία υπάρχεί τώρα σαν μασαζο :fuck1:μάγαζο?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Δεν ξερω για Καλαμαρία,Σοφούλη ηθελα να γράψω.Τωρα πια Λαδάδικα.
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Καλησπέρα μάγκες. Είδα τις προάλλες ένα μωρό μελαχρινό καυλιάρικο και μου είπαν ότι αυτή δουλεύει σε ''μασατζιδικο :fuck2:-κέντρο αισθητικής :pipa2:΄΄ στην τούμπα. Ξέρετε τίποτα για κανένα τέτοιο  :knockinb: ''μαγαζί'' Τούμπα να την βρω?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Που το είδες ρε παίχτη?Σε μπαρ?Στη Λαική?Σε προμότιον απορρυπαντικών στο καρφούρ?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Φίλε μου χωρίς διάθεση να σε προσβάλω.Είσαι μέλος 2,5 χρόνια σχεδόν εδώ μέσα,δεν έχεις ενημερώσει ποτέ για τίποτα, ρωτάς κάτι να σου πούμε και ρωτάμε μπας και βγει καμια άκρη και μάθεις-μάθουμε κάτι παραπάνω. Μας τη λες κι απο πάνω.οκ
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Καλησπέρα μάγκες. Είδα τις προάλλες ένα μωρό μελαχρινό καυλιάρικο και μου είπαν ότι αυτή δουλεύει σε ''μασατζιδικο :fuck2:-κέντρο αισθητικής :pipa2:΄΄ στην τούμπα. Ξέρετε τίποτα για κανένα τέτοιο  :knockinb: ''μαγαζί'' Τούμπα να την βρω?

ρε μπας κ εννοεί ο τύπος το κυλικείο του ναού ????  :2funny: :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Αφου δε θέλει να πει. μπας και φοβάται μη τη γαμήσουμε τζάμπα και της αρέσει κιόλας. :2funny:
 

masazian

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα
αν και λάτρης του σπορ λόγω περιορισμένου χρόνου δεν έχω δοκιμάσει πολλά μασαζομάγαζα
παρά μόνο τα ελεύθερα (χωρίς συστάσεις). ο λόγος που γράφω είναι αυτός www.agelioforos.gr/default.asp?pid=170&agid=1019068&sa=1]http://www.agelioforos.gr/default.asp?pid=170&agid=1019068&sa=1[/url]
αν έχει ιδέα κάποιος περί ΄τίνος πρόκειται θα το εκτιμούσα μιας και οι καιροί είναι δύσκολοι για περιττά έξοδα.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
καλημέρα
αν και λάτρης του σπορ λόγω περιορισμένου χρόνου δεν έχω δοκιμάσει πολλά μασαζομάγαζα
παρά μόνο τα ελεύθερα (χωρίς συστάσεις). ο λόγος που γράφω είναι αυτός www.agelioforos.gr/default.asp?pid=170&agid=1019068&sa=1]http://www.agelioforos.gr/default.asp?pid=170&agid=1019068&sa=1[/url]
αν έχει ιδέα κάποιος περί ΄τίνος πρόκειται θα το εκτιμούσα μιας και οι καιροί είναι δύσκολοι για περιττά έξοδα.

Noμίζω, ότι είναι καιρός masazian, να πας από εκεί,
να περάσεις αν σου αρέσει και αν έχει κοκό  :fuck1:,
και να μας ενημερώσεις, ΕΣΥ αυτήν την φορα.

Θα το κάνεις?
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Τι σημασία έχει ρε συ? Δούλευε (παράλληλα) σε ένα μέρος (ΟΧΙ πονηρό) που σύχναζα


Τι θα γίνει με νεότερους?
Θα δώσετε καμία ενημέρωση ή όχι?
Μόνο ερωτήσεις.
Τουλάχιστον, για το συμφέρον σας, δώστε κανένα στοιχείο όταν "απαιτήται" βοήθεια, μήπως και βοηθήσουμε.
Ας το καλό.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Πλάκα καλοπροαίρετη κάνουμε και νομίζω το καταλαβαίνουν , όλα καλα.,
 

masazian

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
αν δεν έχεις κάτι καλό να πεις μην μιλάς.
αν είχα την άνεση χρόνου και χρήματος για δοκιμές θα το έκανα.
αν θέλει κάποιος να βοηθήσει καλώς, αν πάλι όχι......
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
αν δεν έχεις κάτι καλό να πεις μην μιλάς.
αν είχα την άνεση χρόνου και χρήματος για δοκιμές θα το έκανα.
αν θέλει κάποιος να βοηθήσει καλώς, αν πάλι όχι......

Έπιασες το nick μου... Δεν έχω δοκιμάσει το συγκεκριμένο αλλά για να το πασάρουν έτσι μάλλον θα έχει και κάτι άλλο το μενού.
 

munitis_kalirois

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
πόσους κλώνους-λογαριασμούς έχει η χοντρή????

σαν την Λερναία Ύδρα

πρέπει να έχει πέσει πολλή αναδουλειά στην βρωμιάρα και επιστρατεύει καθημερινά κλώνους....

ό,τι και να λέτε αβανταδόροι,ξέρουμε τί εστί Εβίτα....

ποτέ δεν είχε κοπέλα πάνω από 5(με άριστα το 10)-ούτε τώρα έχει (ΧΩΡΙΣ να έχω πάει το λέω αυτό γιατί είμαι σίγουρος),και συν τοις άλλοις κανένας μας δεν θα ήθελε να δει τα μούτρα του σε ένα από τα δεκάδες βίντεο-κλαμπ με τσόντες που υπάρχουν στην πόλη μας

εσύ αφού δεν πατάς εκεί πως ξέρεις ? όσο για τις κάμερες περσινά ξινά σταφυλια από τον τρόπο που εκφράζεσαι Παλέρμο δείχνεις το ποιον σου πετάς λάσπη χωρίς λόγω. χωρίς να γνωρίζεις. εκφράζεις γνώμη για τους πάντες βρόμικο μυαλό και σκέψεις όσο για τις κοπέλες οι 5 από τις 10ειναι θεές οι άλλες μέτριες. πως μιλάς έχεις αποδείξεις; αν έχεις στείλε βίντεο γιατί από λόγια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom