Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

thess37

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες
Ενημέρωση απο ανατολικά ,Κων.καραμανλη στου Βασίλη ,γιωτα μακριά ,μια φορά έκανα το λάθος ,Βαλερια για αυτούς που γουσταρουν γυναίκες με ερωτικες λαβες ,γύρισε η Έλενα milf ξανθιά τιμά τα λεφτά αλλα  milf milf ,στου Στέλιου πάνω απο την eurobank τα ίδια ,προτείνω Μελινα πιπινι ελληνικό η το μαύρα κι που έχει ονόματι Τζούλια ,αν κανενας συνάδελφος έχει να προτείνει κάτι άλλο ανατολικά ας στείλει ένα pm
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Παίδες καλημερα.Να είστε καλά όλοι για της πληροφορίες που αναρτάτε. Μας εχουν βοηθήσει όλους πιστευω. Στο θέμα μου τωρα, Ψάχνω τηλ από μασαζ του Βασίλη στη Κωλλέτη. Αν μπορεί κάποιος να μου το στείλει σε Π.Μ. θα το εκτιμούσα. Επίσης από κορίτσια τι παίζει εκεί? Ενδιαφέρομαι για  :tits: και μιλφ! Αν έχετε κάποιο άλλο να προτείνετε εκτός απο αυτό θα ηταν καλοδεχούμενη η πληροφορια! Δεδομένο ότι έχω πάει Νεμεας , Νάνσυ(ποτέ ξανά). Ευχαριστώ 
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
και στα 2 που εχεις παει ειναι free

στο βασιλη για να πας πρεπει να σε ξερει

καπου εχουν αγγελια η μαριαννα κ το body free

καλυτερα κατα κει να κατευθυνθεις
 

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες
Ενημέρωση απο ανατολικά ,Κων.καραμανλη στου Βασίλη ,γιωτα μακριά ,μια φορά έκανα το λάθος ,Βαλερια για αυτούς που γουσταρουν γυναίκες με ερωτικες λαβες ,γύρισε η Έλενα milf ξανθιά τιμά τα λεφτά αλλα  milf milf ,στου Στέλιου πάνω απο την eurobank τα ίδια ,προτείνω Μελινα πιπινι ελληνικό η το μαύρα κι που έχει ονόματι Τζούλια ,αν κανενας συνάδελφος έχει να προτείνει κάτι άλλο ανατολικά ας στείλει ένα pm
για ποια ελενα λες φιλε?για αυτη που δουλευε μαριαννα και παλιοτερα στου βασιλη παλι?
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
και στα 2 που εχεις παει ειναι free

στο βασιλη για να πας πρεπει να σε ξερει

καπου εχουν αγγελια η μαριαννα κ το body free

καλυτερα κατα κει να κατευθυνθεις
Για ''Μαριάννα'' Δεν γνωρίζω. Θα το ψάξω! Για Body Free πήγα ( και πέρασα καλά)  και για αυτό ψάχνω άλλα για να μην πετάξω λεφτά τζάμπα! Δεν ξέρω αν μπορεί κάποιος να με συστήσει στο Βασίλη?Για αυτό ζητάω  ΠΜ το τηλ.!
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
επισκεψη χθες απογευμα στο "Νεμεας" που ΔΕΝ ειναι πια Νεμεας!!! Μετακομισαν Επι της Κ.Καραμανλη. 2 κοπελες εκει αλλα για καλη μου τυχη η Χριστινα που ειχα σαν στοχο!!! Ο και νουργιος χωρος τους ωραιος πολυ μεγαλυτερος με πολυ καλυτερα στρωματα(τα εχω μια αδυναμια)και..... Dolimazoooooooooooooooooooooooooooooooooo  μεγαλο και ανακαινισμενο μπανιο!! Η προταση σου επειασε τοπο! χαχαχαχα  Μαλιστα μου ει[ανε οτι ετοιμαζουν εκπληξη Roof Garfen στο μπαλκονι με εκπληξεις!!!! Θα δουμε. Στην συνευρεση εχω να πω οτι η Χριστινα ειναι κορμαρα με Φυσικο σφιχτο 2-3αρι βυζι και κορμαρα ατελειωτη (Μαλιστα της ζητησα να μου επιτρεψει 2-3 φωτο για τους συνφορουμιτες που θελουν να δουν και να μην κανουν κασκαντεριλικια, και δεν το αρνηθηκε και
[move][size=30pt]Here they are[/size][/move]
 

Συνημμένα

  • 03062012477.jpg
    03062012477.jpg
    61,3 KB · Εμφανίσεις: 22
  • 03062012481.jpg
    03062012481.jpg
    37,3 KB · Εμφανίσεις: 20

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
απο μασαζ δεν μπορω να κανω σχολειο γιατι για να ειμαι ειλικρινης με επειασε μια μανια που δεν μπορουσα να περιμενω τα περαιτερω!!!Οπου και θεωρω οτι ητανε αψογη με πολυ καλη συμετοχη και ενδιαφερων για να τιμησει τα χρηματα που πηρε! ( ειναι κατα 20 ευρω ακριβοτερη απο τα αλλα κοριτσια της παρεας)
 

Συνημμένα

  • 03062012480.jpg
    03062012480.jpg
    29,9 KB · Εμφανίσεις: 21
  • 03062012479.jpg
    03062012479.jpg
    52,8 KB · Εμφανίσεις: 23

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Τελος εχω και 2 φωτος απο τον χωρο.Ελπιζω να μου το επιτρεψουν κι αλλοι για να κανουμε καλυτερη ενημερωση!!!!(προσπαθειστε κι αλλοι να κανετε τετοια ρεπορταζ απο αλλα ιδρυματα!!!!!
 

Συνημμένα

  • 03062012476.jpg
    03062012476.jpg
    58,2 KB · Εμφανίσεις: 25
  • 03062012474.jpg
    03062012474.jpg
    48,1 KB · Εμφανίσεις: 19

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Ευγε Μητσο!Μακαρι και οι υπολοιποι ιδιοκτητες η οι συν αυτω να ειναι παρομοιως κατατοπιστικοι ωστε να ξερουμε που παμε.
 

EYFYHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
72
Like
15
Πόντοι
0
Και γιατί όχι;αν οι φωτο ειναι αληθινές,δεν παναναι ιδιοκτήτης ή μιζαδορος η ότι θέλει;εγω ενημερώνομαι...αν ειναι φωτοσοπ όμως θα βγούμε να τον κραξουμε.Αλήθεια,αμαρυλλις πήγε κανείς τελευταία;Ζούνε αυτές ακόμα;
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Εγω Κοι ειμαι πελατης που ενα χρονο τωρα προσπαθω να μαθω και ολα ειναι απαγορευμενα!(ενα τηλ μονο μου εστειλε ενα φιλος με απολυτη μυστικοτητα)!! Αυτοι υπαρχουν στον Αγγελιοφορο πηγα ευκολα και μετα απο 3 επισκεψεις τους ειπα οτι μιας και ειμαι ευχαριστημενος  και δεν ειστε κρυφοι αν μου επειτρεπετε τραβαω 5 φωτος προς ενημερωση των συνφορουμιτων!!Και μου το επετρεψαν!(κακο που τους εκανα χαχχαχαχα) Οποιος αλλος μου το επιτρεψει θα το κανω και για εκεινον δεν ειμαι ουτε αβανταδορος ουτε μιζες περνω! Οι φωτος ειναι απο το κινητο μου! Με το Φωτοshop  τις τριμαρισα(εκοψα) και λιγο τις φωτισα μιας και με κινητο δεν εχω φλας της προκοπης!!ΚΑΜΜΙΑ επαναλαμβανω Καμμια επεξεργασια!!!!
 

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
102
Like
187
Πόντοι
1
Καλησπέρα φίλοι του μασαζ και του έρωτος!!! χαχαχα, λοιπόν, επίσκεψη στον χώρο που περιέγραψε αλλά και μας έδειξε ο φίλος Μήτσος-Δημήτρης!!! είναι όντως έτσι, είναι όλες οι φωτό αληθινές. η κοπέλα είναι όντως η Χριστίνα. συστήθηκε σαν κύπρια αλλά είναι μάλλον Αλβανίδα. το κορμί είναι εντυπωσιακό και το μωρό πολύ καβλιάρικο. γουστάρει να γαμιέται με γοβούλα και έχει καλό ρεπερτόριο ενώ χύνει σχετικά εύκολα. αλλά ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή. τηλεφώνησα γνωρίζοντας ότι πηγαίνω Νεμέας αλλά μου είπανε την νέα διεύθυνση και κατευθύνθηκα εκεί. με υποδέχτηκε η Στέλλα μια μελαχρινή κοπελίτσα που μιλάει πολύ και έχει λίγα κιλάκια παραπάνω. όμορφο προσωπάκι, γλυκό χαμόγελο, με γυαλάκια, Ελληνίδα. μπαίνοντας ήρθα φάτσα κάρτα με τρεις κυρίους, οι δύο του μαγαζιού, καλά παιδιά με μια ιδιαίτερη χαρά για την δουλειά τους και πολλά όνειρα. ο τρίτος συναγωνιστής. με χάλασε πάρα πολύ η συνάντηση. δεν είμαι φαν του να με βλέπουν αλλά ούτε και του να βλέπω τους άλλους. στη συνέχεια αναμονή για να δω τα κορίτσια, ήταν εκτός της Στέλλας η Σίσυ και η Χριστίνα. η Σίσυ ξανθιά με καλό κορμί και καβλιάρικο ντύσιμο, επίσης Ελληνίδα, ωραίο πρόσωπο με λίγη κυτταρίτιδα στα οπίσθια τα οποία φαινόντουσαν από το ανάλαφρο φορεματάκι της. επόμενη η Χριστίνα με λεοπάρ φουστάκι, γόβες κάβλας, πολύ καλό σώμα, αρκετά ψηλή αλλά με πολλά σπυράκια στο πρόσωπο. με χάλασε αυτό αλλά τελικά προτιμήθηκε, διότι η Σίσυ είχε ήδη μπει σε θέση μάχης με άλλο συναγωνιστή. η στέλλα θα δοκιμαστεί σύντομα αλλά μόνο για πίπα.  καθώς περίμενα λοιπόν τα κορίτσια, έβλεπα άλλους συναγωνιστές να πηγαίνουν στο μπάνιο, δηλαδή όποιος κάθεται και περιμένει βλέπει αυτούς που μπαίνουν και βγαίνουν στο μπάνιο με τα μπουρνούζια. τελείως λάθος και κακό για όλους. στο δωμάτιο το μωρό ήτανε όλο κάβλα, έχει υπέροχο δερματάκι, είναι σφιχτό με τέλειο στήθος. το πρόσωπο όπως είπα με σπυράκια. κακή πίπα...πολύ δάγκωμα και αυτό με χαλάει αλλά με ένα εκπληκτικά ζεστό και σφιχτό μουνάκι. πολλά υγρά και σχετικά ικανοποιητική φάση.
Χρειάζονται πολλές βελτιώσεις, όπως να μην συναντιούνται οι πελάτες, να μην βλέπεις ποιος κάνει μπάνιο και ποιος όχι, να επιτρέπεται η δεύτερη φορά, να αλλάζονται τα σεντόνια μετά την πράξη, να ενισχυθεί το ρόστερ με νέα μωρά και να μείνουν αυστηρά οι τιμές μέχρι 60 ευρώ. Α ξέχασα, 40,50,60 με την χριστίνα στα 80.
Νομίζω ότι πρέπει να προσέξουν αρκετά για να μην χάσουν πελάτες. Αυτά...
 

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Προχθές παίδες πήγα και εγώ στο εν λόγω μαγαζί. Ισχύει ότι ακριβώς ανάφερε ο Νίκος στο προηγούμενο thread. Οι φωτό 100% πραγματικές. Και εγώ πήρα τη Χριστίνα. Πιο πολύ για Αλβανίδα μου κάνει πάρα για Κύπρια. Πίπα δαγκωτή και λίγο απρόσεχτη από ένα σημείο και μετά. Τα υπόλοιπα σπέσιαλ. Βασικό ατού ότι της άρεσε να το κάνει τουλάχιστον με εμένα είδα διάθεση και ένταση.
Την επόμενη φορά θέλω να δοκιμάσω τη Σίσυ γιατί έχει πολύ έκφυλο προσωπάκι. Αν πάει κάποιος ας μας πει πώς είναι.
Στο μπάνιο δεν έβαλαν κουρτίνα γύρω γύρω οπότε αν έμπαινε κανείς πριν από σένα κάτω ήταν γεμάτο νερά. Τους το είπα και μου είπαν ότι έχουν ήδη παραγγείλει. Έφυγα από τη δεύτερη πόρτα για να αποφύγω να βλέπω τους υπόλοιπους πελάτες γιατί όταν τέλειωσα μαζεύτηκαν πολλοί. Ωστόσο ο Νίκος πιο πάνω για άλλη μια φορά είχε απόλυτο δίκιο. Όταν πήγα στο μπάνιο φαινόταν από το σαλόνι ποιοι ήταν μέσα. Ίσως εκεί θα πρέπει να μπει κάποιο διακριτικό διαχωριστικό. Κατά τα άλλα θα έχει μέλλον αν φυσικά θα κρατηθούν οι τιμές στα 40, 50, 60 και 80 €.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα.
Πάτε και οι υπόλοιποι να έχουμε πιο σφαιρική ενημέρωση. :-)
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Ωραίο το  αβαντάρισμα Μίτσος δημήτρης Τηλέμαχος και Πηνελόπη

Πανηλίθιοι

να πάμε σε αυτήν την σάπια την Αλβανίδα την βρωμιάρα,που ντρέπεται να πει  και την  καταγωγή της και διάλεξε την Κύπρο!

Ουστ πανυβλακες,βάλατε και φωτογραφίες από το σαλόνι..σοκολατάκια Τζοκόντα Παυλίδης είχε?
ή μήπως τα πράσινα τα ΝΟΙΣΕΤΤΑ?
και τυχαία μπήκατε την ίδια στιγμή και μας φλομώσατε στην διαφήμιση,τενεκέδες
εσείς κάνατε τον Μαριαννίνο αλκίνο να φαίνεται άγιος.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Έφυγα από τη δεύτερη πόρτα για να αποφύγω να βλέπω τους υπόλοιπους πελάτες γιατί όταν τέλειωσα μαζεύτηκαν πολλοί.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ούτε η μάνα τους δεν ξέρει αυτό το μαγαζί με τις αλβανίδες τις λέρες και μαζευτηκαν και πολλοί!
πόσοι ήταν τους μέτρησες ?

Μήπως άρχισαν κα κόβουν και χαρτάκι προτεραιότητας όπως στην Εθνική Τράπεζα?
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
Ωραίο το  αβαντάρισμα Μίτσος δημήτρης Τηλέμαχος και Πηνελόπη

Πανηλίθιοι

να πάμε σε αυτήν την σάπια την Αλβανίδα την βρωμιάρα,που ντρέπεται να πει  και την  καταγωγή της και διάλεξε την Κύπρο!

Ουστ πανυβλακες,βάλατε και φωτογραφίες από το σαλόνι..σοκολατάκια Τζοκόντα Παυλίδης είχε?
ή μήπως τα πράσινα τα ΝΟΙΣΕΤΤΑ?
και τυχαία μπήκατε την ίδια στιγμή και μας φλομώσατε στην διαφήμιση,τενεκέδες
εσείς κάνατε τον Μαριαννίνο αλκίνο να φαίνεται άγιος.

χαχαχα
καιρο ειχα να σ ακουσω
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
επισκεψη χθες απογευμα στο "Νεμεας" που ΔΕΝ ειναι πια Νεμεας!!! Μετακομισαν Επι της Κ.Καραμανλη. 2 κοπελες εκει αλλα για καλη μου τυχη η Χριστινα που ειχα σαν στοχο!!! Ο και νουργιος χωρος τους ωραιος πολυ μεγαλυτερος με πολυ καλυτερα στρωματα(τα εχω μια αδυναμια)και..... Dolimazoooooooooooooooooooooooooooooooooo  μεγαλο και ανακαινισμενο μπανιο!! Η προταση σου επειασε τοπο! χαχαχαχα  Μαλιστα μου ει[ανε οτι ετοιμαζουν εκπληξη Roof Garfen στο μπαλκονι με εκπληξεις!!!! Θα δουμε. Στην συνευρεση εχω να πω οτι η Χριστινα ειναι κορμαρα με Φυσικο σφιχτο 2-3αρι βυζι και κορμαρα ατελειωτη (Μαλιστα της ζητησα να μου επιτρεψει 2-3 φωτο για τους συνφορουμιτες που θελουν να δουν και να μην κανουν κασκαντεριλικια, και δεν το αρνηθηκε και
[move][size=30pt]Here they are[/size][/move]

:shit: :shit: :shit: :shit:

ας πλυθεί πρώτα η βρώμα,που όλη η οικοδομή μύριζε σκόρδο όταν πήγα μια μέρα
εκείνο το χοντρό και μακρόστενο,πράσινο και στην κορυφή άσπρο
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Δεν έχω συναντήσει αλβανίδα που να μην  μυρίζει
σκατίλα
σκορδίλα
μασχαλίλα
πουτσίλα

και παίρνει και πιο πολλά από τις  άλλες,  προφανώς επειδή  βρωμάει! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τα γούστα πληρώνονται :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom