Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Πάρε τηλέφωνο και θα στα πουν όλα... Και πως πας θα σου πουν γιατί είναι λίγο μπέρδεμα...
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα το απόγευμα  πήγα  σε  βασιλή ν,εγνατία και  πήρα μια ξανθιά γιώτα

Απογοήτευση  πλήρης,μια κανονική  ξανθιά,μέτριο σώμα,κοντόχοντρα χέρια πράγμα  που με  ξενερώνει  σε μια γυναίκα

υποψία αλβανικής καταγωγής,από ρεπερτόριο  πολύ μη μου άπτου και σε παρακαλώ μην αγγίζεις,μην αυτό,μη εκείνο.Ξυνισμένα μούτρα διαρκώς.

θα με κάνει αυτό το μπάζο  να μην ξαναπατήσω σε μασαζάδικο.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
να που μας βγηκε κ βιτσιοζος ο κοκομος  :boobies:

και πουσε σαλονικα28 παρε κ το τζεκο μαζι σου  :2funny:

Γελάσαμε,τέτοιες μαλακίες λες και στις γκόμενες  και  δεν σου κάθεται καμία? :2funny:

Μακάρι να  με έπαιρνε μαζί του σαλόνικα  στην Σαντορίνη..ζωή και κότα θα περνούσαμε
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Γελάσαμε,τέτοιες μαλακίες λες και στις γκόμενες  και  δεν σου κάθεται καμία? :2funny:

Μακάρι να  με έπαιρνε μαζί του σαλόνικα  στην Σαντορίνη..ζωή και κότα θα περνούσαμε
εμ ειδες εγω για καλο το ειπα κ εσυ στραβα το πηρες

μα τοσο μαλακας  νασαι τελικα  :jerking:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Γελάσαμε,τέτοιες μαλακίες λες και στις γκόμενες  και  δεν σου κάθεται καμία? :2funny:

Μακάρι να  με έπαιρνε μαζί του σαλόνικα  στην Σαντορίνη..ζωή και κότα θα περνούσαμε
Υπερβάλεις χωρίς να ξέρεις παίχτη, απ ότι ξέρω του κάθονται κι αρκετές και ωραίες.Την καλημέρα μου "γεροπαράξενε". :)
Σαλόνικα καλά να περάσεις παίχτη στη Σαντορίνη. Πάνε και για κανά ποτό στο belair το υπόσκαφο μπαράκι του Χρήστου στα Φηρά,πατριωτάκι είναι.
Κερνάει και κουλούρι Θεσσαλονίκης. :rockon:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376

Καλημέρα σε όλους.

Καλό ταξίδι Salonica28, καλά να περάσεις και καλά  :fuck1:

Σε αναμένουμε άμμεσα και όχι από Σεπτέμβριο.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Σήμερα το απόγευμα   πήγα  σε  βασιλή ν,εγνατία και  πήρα μια ξανθιά γιώτα

Απογοήτευση  πλήρης,μια κανονική  ξανθιά,μέτριο σώμα,κοντόχοντρα χέρια πράγμα  που με  ξενερώνει  σε μια γυναίκα

υποψία αλβανικής καταγωγής,από ρεπερτόριο  πολύ μη μου άπτου και σε παρακαλώ μην αγγίζεις,μην αυτό,μη εκείνο.Ξυνισμένα μούτρα διαρκώς.

θα με κάνει αυτό το μπάζο  να μην ξαναπατήσω σε μασαζάδικο.

Καλημέρα tzekos78

Αφού με διαβάζεις και ακολουθείς τις επιλογές μου,
αφού το μάτι σου κόβει στις γυναίκες γιατί αφήνεις ο χαρακτήρας σου να τα χαλάει όλα,
τουλάχιστον ακολούθα και αυτά που γράφω για να περνάς καλά γμτ
και να μην  :headbang: :headbang: :headbang:
Πάρε με ένα τηλέφωνο αμά είναι, να σου δίνω σαφέστερες οδηγίες χρήσης, γμτ.
 

papnik012

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα καικαλο μηνα σε ολους  :grin:.Ευχομαι να σας μπηκε καλα :grin:Ενα γρηγορο διαλλειμα για μια τζουρα καφε και μια τζουρα αντε δυο τρεις τζουρες τσιγαρακι παρεα με σας...Ειλικρινα Θελω να σας ευχαριστησω ολους εσας που ειστε σταθεροι στο φορουμ για τις ωραιες ατακες και συζητησεις σας που με κανουν λιγο να ξεχνιεμαι απο την καθημερινοτητα...Ειστε μια ευχαριστη συνηθεια και χαιρομαι να σας διαβαζω :grin:..Τελικα τι εγινε με την Μαριαννα? Ανοιξε?Μουπανε οτι πηγε Κων.καραμανλη ισχυει?

salonika28 σε ζηλευω.Εκει που πας να περασεις τελεια.Καλα  :fuck2: ναχεις εκει που παντα παιζουν ωραιες γκομενες.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα tzekos78

Αφού με διαβάζεις και ακολουθείς τις επιλογές μου,
αφού το μάτι σου κόβει στις γυναίκες γιατί αφήνεις ο χαρακτήρας σου να τα χαλάει όλα,
τουλάχιστον ακολούθα και αυτά που γράφω για να περνάς καλά γμτ
και να μην  :headbang: :headbang: :headbang:
Πάρε με ένα τηλέφωνο αμά είναι, να σου δίνω σαφέστερες οδηγίες χρήσης, γμτ.

Δεν ψοφάω καλύτερα  στην  πλατεία Αριστοτέλους που θα  π΄άρω τηλέφωνο εσένα ?
με τα μπουτάκια και τα πηγούνια και τις κλειδώσεις και  τους αγκώνες....
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.156
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Ύστερα από εναν πολύ κουραστικό χειμώνα ήρθε η ώρα για ξεκούραση  .Επιτέλους φεύγω Σαντορίνη.Μπορεί εκεί να μην έχει studio μασατζίδικα,call girl ή τουλάχιστον εγώ δεν τα γνωρίζω.Και επειδή δεν θέλω να τα μάθω :) :) φεύγω από το site απενεργοποιώντας το λογαριασμό μου.Χαιρετώ όλη την παρέα και εύχομαι σε όλους αναιξερέτως ένα πολύ πολύ καλό,τρελό και γεμάτο sex καλοκαίριΠιθανόν να επιστρέψω τον Σεπτέμβριο σαν salonica29 πιθανόν και όχι.

Τέλος θέλω να παρακαλέσω τα studio και τα μασατζίδικα που ωφεληθηκαν από τις αναφορές μου ,να τακτοποιήσουν τις οικονομικές τους εκκρεμότητες καταθέτοντας την συνδρομή τους στον τραπεζικό μου λογαριασμό.

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ~
ασε ρε σαλονικα...αποπλανηση στη σαντορινη με ντουβλη ειδες και την κανεις για εκει
 

tsakist

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
χέσιμο στην μάπα σε όλες τις μπουρούχες....ας πάνε να κάνουν τις καθαρίστριες για να βγάλουν λεφτά.....ΟΧΙ ΝΑ ΑΡΜΕΓΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΑΝΕΡΓΟ ΚΑΙ ΑΦΡΑΓΚΟ.........ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΟΛΕΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΜΗΝ ΞΕΡΑΣΩ..................
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
γνωριζει κανεις τιμες απο νεμεας?εμαθα οτι ειναι εκει μια στελλα με βαθυ λαρυγγι  :pipa1: :pipa1: εχει κανεις καμια εμπειρια με την εν λογο?
φιλε αν και απο έξω δεν λεει πολλα. Κανει πολύ καλό κρεβάτι!60 Ευρω αλλα αξίζουν.
Παιδες με το στουντιο L O V E τι παίζει? Έχει παεί κανείς?
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Επίσκεψη στον Βασίλη τον Smile, Ανατολικά:


Η Βάνα, ξανθεία 35άρα, με το χαμόλελο στα χείλη, μπουτάρες, κολάρα με μπόλικα πιασήματα- χωρίς να θεωρήτε γεμάτη, με 2άρι καυλωτικό  με μητερή ρώγα :tits:, φυσιογνωμία καυλωτική για να αναστενάξουν τα   :knockinb:.


Η Ιόλη, μελαχρινή 26-28άρα, μπουτάρες, κολάρα με μπόλικα πιασήματα που εμένα προσωπικά μου αρέχουν ,με 2άρι  :tits2: , φυσιογνωμία γλυκιά, μακρί μαύρο μαλλί. Πολύ καλή  :pipa1:,  :fuck1: σε όλα.


Η Γιώτα 35αρα, ξανθεία, ο ορισμός της όμορφης γυναίκας, τέλεια πόδια, ωραίες γάμπες,  :tits:άρη στητό. Αυτό που μου αρέσει περισσότερο σε αυτήν την κοπέλα, είναι το χαμόγελο στα χείλη της και η άνεση στην επικοινωνία που απέκτησε τελευταία. Πάντα άψογα ντυμένη.


Η Ελπίδα, μικρή 22-25, όμορφη κοπέλα με τέλειο σώμα παρόλο που πήρε μερικά κιλάκια στην πριφέρεια. Άψογο 3άρη  :tits:, μακριά λευκά πόδια.


Η Βικτώρια, μικρή γύρω στα 22-24 με μάυρο μαλλί και μάυρη επιδερμίδα. Αδύνατη, ψηλή κοπέλα με μακριά πόδια.


Η Σιμόνε., Ρουμάνα, μετρίου αναστήματος με 2άρη :tits:, ωραία πόδια, αγέλαστη- μεγάλο μειονέκτημα για αυτήν την δουλειά.
φιλε μου στελνεις π.μ. για βασιλη στη κωλλετη!! ευχαριστώ
 

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές γνωρίζει κανείς σας αν έκλεισε το avis;
Τηλεφωνώ εδώ και μέρες και βγάζει μήνυμα ότι η τηλεφωνική γραμμή δεν είναι προσωρινά διαθέσιμη για τεχνικούς λόγους.
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
γνωριζει κανεις τιμες απο νεμεας?εμαθα οτι ειναι εκει μια στελλα με βαθυ λαρυγγι  :pipa1: :pipa1: εχει κανεις καμια εμπειρια με την εν λογο?
φιλαρακι αν γουσταρεις βαθυ λαρυγγι εισαι μεσα!!!Και επεισης και καραμπαλικινγκ χωρις τελειωμο!!!
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Καλημέρα παίδες, την ερχομενη εβδομάδα ανεβαίνω Σαλόνικα και θεα ήθελα τη βοήθειά σας για μασάζ κατ΄οίκον με εκτόνωση βέβαια  :pipa2:......(στο ΜΕΤ). 2-3 φορές που έχω καλέσει κοπέλες από αγγελία και πιο συγκεκριμένα από τον αγγελιοφόρο μου έρχονται κάτι μπουρούχες και κλαίω τα λεφτά μου. Αν υπάρχει κάτι αξιόλογο θα το εκτιμούσα να μου το στέλνατε με PM ή και εδώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom