Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (2 μέλη και 40 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
καλημερα σε ολους. κατι νεοτερο απο μαριαννα εχουμε?

επισης, κανεις τελευταια επισκεψη σε αντιστρες? λεω να περαω μια βολτιτσα. οχι ιλιανα κτλ, κατι καινουργιο ψαχνω...
 

papnik012

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα;Καλημέρα; και από εμένα. Αν και δεν γράφω σχεδόν σας παρακολουθώ αρκετό καιρό.Μένω αρκετά εκτός Θεσ/νίκης και η μόνη περιοχή που με βολέυει είναι ανατολικά.Πρόσφατα επισκέφτηκα την Μαριάνα και σαν πρώτη φορά πήρα αυ΄τη που μου άρεσε πιο πολύ στο μάτι.Τελικά έκανα λάθος.Μετά την πρώτη φορά με ξενέρωσε απίστευτα και άναψε και τσιγάρο για να περάσει η ώρα να φύγει(όνομα δεν θυμάμαι).Επειδή όπως σας είπα το κέντρο είναι πολυ μακριά για μένα ξαναπήγα στο ίδιο μαγαζί και δοκίμασα μία μαυρομάλα που είχε και τατουάζ η οποία να πω την αλήθεια με τρέλανε(μαλλον ιόλη) είχε πολυ καλό :pipa2: και  :knockinb:. Από εκεί και πέρα έχασα τα ίχνη τους.οπώς αναφέρατε και πιο πάνω δεν απαντάει σε κανένα τηλέφωνο.Ένα ακόμη μαγαζί που δοκίμασα ήταν η Έυα(angel Spa).Πολύ ωραίο στήθος αλλά στο πρόγραμμα το κάνει λες και θέλει να τελειώσει μια δουλειά για να πάει να κάνει μια άλλη.την τελευταία φορά που πήγα είχε μια ψηλή μαυρομάλα την οποία πέτυχα πιο μετά στην Μαριάνα(όνομα δεν θυμάμαι) και μύριζαν οι μασχάλες,και τισ 2 φορές προσπάθησε να μου πει την ίδια ιστορία(δεν έχω δουλεψει ποτέ ελλάδα κ.α)χαμένα λεφτά(τουλάχιστον όταν είχε το υποκατάστημα :P στο πανόραμα είχες να κάνεις και άλλα πράγματα).Αυτά από μένα.Αν έχεται κανένα άλλο μαγαζι ανατολικά ενημερώστε με με ενα πμ. γιατί οπωσ είπε κάποιος κάποτε 'ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ' :rockon: :rockon: :rockon:



Γεια σου φιλε,και γω σαν και σενα βαριεμαι κεντρο.Τελευταια πηγα Εβιτα (Εχει 2 την Ελενα και την Μαριαννα κουκλαρεςκαι καλοπρογραμμα) ανετα τις περνεις.Εξισου καλα μωρα και στην κ.Ελενη .Ολες καθαρες ευτυχως :grin:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Καλημέρα σε όλους τους συν :fuck1:, νομίζω ώρα για ενημέρωση.

Επίσκεψη στην Μαριάννα. Η Μαριάννα Κυρία και άψογη Επαγγελματίας. Χαρίρομαι πολύ όταν συναντάω τέτοια άτομα στον χώρο, με ευαισθησίες και αγάπη και εργατικότητα για την "δουλεία" τους.
Στους χώρους της, είναι εμφανής η ύπαρξη του "γυναικείου χεριού" της. Όλα τα δωμάτια, θεματικά-το κόκκιινο δωμάτιο Moulen Rouge, το μώβ δωμάτιο, το έθνικ πράσινο-χρυσαφί δωμάτιο- και προσεγμένα στην λεπτομέρεια.  
Προτίμησα το μωβ. Νομίζω είναι πιο όμορφο, από της φωτογραφίας.

purple.jpg


Το team , δυνατό.


Έλενα, milf 45+, ανανεωμένη με πολύ όμορφη ξανθειά κόμμωση, κανονικό σώμα, αδυνατισμένη με  :tits: 2-3, μετρίου αναστήματος, πολύ καλοντυμένη με μαύρο φόρεμα γόβες και από παλιαότερη εμεπειρία κάνει τα  :knockinb: να αναστενάζουν.


Ηρώ, νέα κοπέλα γύρω στα 26, ψηλή, αδύνατη με 1ή 1-2  :boobies:, με μεγάλα και ελκυστικά πόδια, όμορφη με μαύρα μαλλιά. Απλά και όχι ιδιαίτερα "ελκυστικά" ντυμένη.


Ειρήνη, νέα κοπέλα γύρω στα 22, ψηλή, γυμανσμένη, κατά δήλωση της γυμνάστρια με 2  :boobies:,  και ελκυστική λεκάνη και υπέροχα λευκά μπούτια , όμορφα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο και μακριά μαύρα μαλλιά. Το δυνατό σημέιο το λευκό δέμα της. Στο ντύσιμο για αυτήν την δουλειά, γνώμη μου, σηκώνει πολύ βελτίωση ακόμα.


Μαρίνα, Milf γύρω στα 38, ωραία χαρακτηριστικά στο πρόσωπο . Η γυναίκα που έχει αυτό το "κάτι", αδύνατο σώμα με 1 ή 1-2  :boobies:.  Άψογο ντύσιμο η Μαρίνα, άτυχος που και αυτήν την φορά δεν μπόρεσα να περάσω 1 ώρα μαζί της.


Κατερίνα, νέα κοπέλα γύρω στα 25,  στον συγκεκριμένο χώρο, ψηλή νταρντάνα με  2άρη  :tits:. Όμορφα πιασήματα. Νομίζω πρέπει να την έχω πετύχει αλλού.


Φοίβη, γύρω στα 26, μετρίου αναστήματος, στητό 3άρη  :tits:, ωραία μπούτια, λίγο μαυρισμένη. Μοιάζει με γυναίκα που το  :fuck1: το έχει στο dna της.

Υ.Γ. Η Αναστασία( δες παλαιότερη κριτική μου) μου είπαν απουσίαζε την μέρα που πήγα.
καλησπέρα θα μπορούσες να μου στείλεις πληροφορίες (δ/νση, τηλνο...) με pm για το θεραπευτήριο;;;Ευχαριστώ
 

Gamakutra

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, Επίσκεψη Smile, 3 απο τις 6 κοπέλες για τα δικά μου γούστα ωραίες. Προτιμήθηκε η Γιώτα, ξανθιά γύρω στα 35, ωραίο πρόσωπο-χαμόγελο-σώμα :boobies:κάπου 2. Στο δωμάτιο ήτανε Κυρία, ο τρόπος που περπατάει, που μιλάει, η άνεση της μαζί μου, το μασάζ πολύ καλό με χαλαρωτική κουβεντούλα. Ωραίες εναλλαγές στάσεων, με τα λόγια που ήθελα να ακούσω. πολύ καλή  :pipa1:και  :knockinb:  Υπόψη, ότι την διάλεξα παρόλο που δεν είχα διαβάσει καλές κριτικές γιαυτήν στο προηγούμενο μαγαζί που δούλευε με το όνομα Ελίζα, όμως εγώ έμεινα ευχαριστημένος και οφείλω να το πώ! Τώρα το δύσκολο είναι να ξαναγεμίσει ο...κουμπαράς :) βλέπω και στο Star κι αυτήν την διαφήμιση ''ΟΤΕ νέα εποχή τιμών'' με τα μελαχροινά μωρά, με τα μίνια, να χορεύουν κι έχω γκαβλώσει, συνάδελφοι :2funny: άστα να πάνε! :fuck2:γιατί χανόμαστε!!!
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
καλησπέρα θα μπορούσες να μου στείλεις πληροφορίες (δ/νση, τηλνο...) με pm για το θεραπευτήριο;;;Ευχαριστώ

Καλημέρα καη εβδομάδα σε όλους.

gepap, από ότι λένε οι συν :fuck1:, έχει το τηλέφωνο κλειστό, μάλλον μετακομίζει  :think:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
... Προτιμήθηκε η Γιώτα, ξανθιά γύρω στα 35, ωραίο πρόσωπο-χαμόγελο-σώμα :boobies:κάπου 2. Στο δωμάτιο ήτανε Κυρία, ο τρόπος που περπατάει, που μιλάει, η άνεση της μαζί μου, το μασάζ πολύ καλό με χαλαρωτική κουβεντούλα. Ωραίες εναλλαγές στάσεων, με τα λόγια που ήθελα να ακούσω. πολύ καλή  :pipa1:και  :knockinb:  ....

Η Γιώτα, τελικά, νομίζω ότι άδικα "κατηγορήθηκε" για "αδιάφορη" στην δουλειά της,
όμορφη και γλυκιά γυναίκα με το χαμόγελο στα χείλη , για μένα ΜΟΥΝΑΡΑ,
εγώ την γουστάρω πολύ...............
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Μετακομίζει για να χάσει τα ιχνη της ο Τζέκος

:2funny: :2funny: :2funny:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Πολύ δεν ασχοληθήκαμε με ένα ΜΑΛΑΚΟ.

Αντί μόνο να τον  :s&m_3: και ξανά να τον  :s&m_1:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Κύριοι... έλειψα καμμιά δεκαριά μέρες. Το γήρας εκτός της σοφίας φέρνει και άλλα προβλήματα... (εκτός από ακράτεια!)

Ξέρει κανένας κάποιο καλό μασάζ χωρίς πονηρούς σκοπούς για αποκατάσταση? Εγώ μόνο το SPa Prive ξέρω...
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Κύριοι... έλειψα καμμιά δεκαριά μέρες. Το γήρας εκτός της σοφίας φέρνει και άλλα προβλήματα... (εκτός από ακράτεια!)

Ξέρει κανένας κάποιο καλό μασάζ χωρίς πονηρούς σκοπούς για αποκατάσταση? Εγώ μόνο το SPa Prive ξέρω...

Καλώς τον dokimazo

Μπά! ! ! ΅Μασάζ χωρίς καλό  :fuck1:, έχει άλλωστε αξία?

Η Εύα κάτι  έχει στο Angles Spa,
αλλά θα πήγαινες με μια 60άρα, κακάσχημη , που κάνει καλό μασάζ με τους αγκώνες?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Βρε alkine να νιώσω καλύτερα είπα... όχι να με σακατέψουν...

Προς το παρόν μασάζ (σκέτο) ψάχνω... να νιώσω καλύτερα και βλέπουμε!
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Επίσκεψη στον Βασίλη τον Smile, Ανατολικά:


Η Βάνα, ξανθεία 35άρα, με το χαμόλελο στα χείλη, μπουτάρες, κολάρα με μπόλικα πιασήματα- χωρίς να θεωρήτε γεμάτη, με 2άρι καυλωτικό  με μητερή ρώγα :tits:, φυσιογνωμία καυλωτική για να αναστενάξουν τα   :knockinb:.


Η Ιόλη, μελαχρινή 26-28άρα, μπουτάρες, κολάρα με μπόλικα πιασήματα που εμένα προσωπικά μου αρέχουν ,με 2άρι  :tits2: , φυσιογνωμία γλυκιά, μακρί μαύρο μαλλί. Πολύ καλή  :pipa1:,  :fuck1: σε όλα.


Η Γιώτα 35αρα, ξανθεία, ο ορισμός της όμορφης γυναίκας, τέλεια πόδια, ωραίες γάμπες,  :tits:άρη στητό. Αυτό που μου αρέσει περισσότερο σε αυτήν την κοπέλα, είναι το χαμόγελο στα χείλη της και η άνεση στην επικοινωνία που απέκτησε τελευταία. Πάντα άψογα ντυμένη.


Η Ελπίδα, μικρή 22-25, όμορφη κοπέλα με τέλειο σώμα παρόλο που πήρε μερικά κιλάκια στην πριφέρεια. Άψογο 3άρη  :tits:, μακριά λευκά πόδια.


Η Βικτώρια, μικρή γύρω στα 22-24 με μάυρο μαλλί και μάυρη επιδερμίδα. Αδύνατη, ψηλή κοπέλα με μακριά πόδια.


Η Σιμόνε., Ρουμάνα, μετρίου αναστήματος με 2άρη :tits:, ωραία πόδια, αγέλαστη- μεγάλο μειονέκτημα για αυτήν την δουλειά.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Βρε alkine να νιώσω καλύτερα είπα... όχι να με σακατέψουν...

Προς το παρόν μασάζ (σκέτο) ψάχνω... να νιώσω καλύτερα και βλέπουμε!


Ήταν μια Μαρία, που είχε από ότι μου είπαν σπουδάσει το αντικείμενο και έκανε το καλύτερο κατά την γνώμη μου μασάζ στην πιάτσα. Αλλά πέρασε ένα μήνα και εξαφανίστηκε. Δυστυχώς.......
 

aplas1990

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2012
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην Παρέα. Νέος στο άθλημα και site.Έχω κάποιες λιγοστές εμπειρίες με κοπέλες κυρίως από τα γνωστά μαγαζιά που έχουν αγγελία. Τελευταία επίσκεψη στη Μαριάννα και πήρα την Ειρήνη. Ωραίο σώμα. Πολύ άνετη και φιλική στο δωμάτιο.
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα καη εβδομάδα σε όλους.

gepap, από ότι λένε οι συν :fuck1:, έχει το τηλέφωνο κλειστό, μάλλον μετακομίζει  :think:

Και το μωβ δωματιο τι θα γινει τωρα?Λοιπον περα απ την πλακα επειδη ειχα μια συζητηση με κοπελα που δουλευε εκει πριν λιγο καιρο και ανησυχησα αρκετα.Μπορει να λεει και μαλακιεσ αλλα δεν νομιζω απ τον τροπο και τισ λεπτομερειεσ που μου ειπε.Επειδη λοιπον το τελευταιο πραγμα που θελω εγω τουλαχιστον και νομιζω και οσοι εχουμε παιδια γυναικεσ σκυλια και τετοια ειναι να εχουμε μπλεξιματα καλο θα ναι να προσεχουμε.Γιατι απ οσο ξερω ενα μαγαζι που μετακονιζει συνεχωσ καποια προβληματα εχει εκει που ηταν καλο θα ναι να μην βρεθω εκει που παω να χαλαρωσω ξαφνικα καπου αλλου εστω για μαρτυρασ η εξακριβωση η δεν ξερω κι εγω τι αλλο.Οποιοσ καταλαβε χαιρομαι οποιοσ οχι λυπαμαι.Και για τα μαγαζια με τισ καμερεσ εννοειται πωσ πρεπει να προσεχουμε.Γιατι για μενα δεν θελω καν καμερεσ στην εισοδο ποσο μαλλον στα δωματια.Δεν θελω να ξερει κανενασ και να με καταγραφει που παω τι ωρα παω και τι ειναι εκει που παω.Ασ βρουν αλλο τροπο να βλεπουν ποιοσ μπαινοβγαινει στο μαγαζι τουσ.Σορρυ που μιλαω ετσι αλλα ανησυχησα αρκετα και θα σκεφτω σοβαρα που θα ξαναπαω να αφησω τα λεφτα μου
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην Παρέα. Νέος στο άθλημα και site.Έχω κάποιες λιγοστές εμπειρίες με κοπέλες κυρίως από τα γνωστά μαγαζιά που έχουν αγγελία. Τελευταία επίσκεψη στη Μαριάννα και πήρα την Ειρήνη. Ωραίο σώμα. Πολύ άνετη και φιλική στο δωμάτιο.
Ποτε πηγεσ φιλε?Τελικα ειναι ανοιχτο η κλειστο?Μετακομισε η οχι?Η απλα λογοσ να γινεται?
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Για δώσε εσύ περισσότερη ενημέρωση koulith, από αυτά που σου είπαν?
Έκανε ντου η Αστυνομία?  :think:
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Για δώσε εσύ περισσότερη ενημέρωση koulith, από αυτά που σου είπαν?
Έκανε ντου η Αστυνομία?  :think:

Φιλε μου ειπα και σ αυτα που εγραψα οτι οποιοσ καταλαβε καταλαβε.Λεπτομερειεσ δεν ειναι σωστο να λεγονται χωρισ αποδειξεισ.Και ξαναλεω οτι ειναι λογια μια κοπελασ που δεν μπορω να ξερω αν ειναι αληθεια ασχετα αν εμενα μου φανηκαν αληθινα.Προσωπικα ομωσ επειδη πιστευω οτι σκεφτηκα λογικα κατι δεν μου παει καλα.Μακαρι να κανω λαθοσ
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Βρε alkine να νιώσω καλύτερα είπα... όχι να με σακατέψουν...

Προς το παρόν μασάζ (σκέτο) ψάχνω... να νιώσω καλύτερα και βλέπουμε!
Φιλε ειδα διαφημιση αλλα δεν θυμαμαι που για ενα οασισ σπα καπου στο κεντρο.Κανονικο μασαζ φαινοταν.Αν το ψαξεισ και θελεισ πεσ να ξερουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom