Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

papichulo1983

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2011
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
βασιλεως γεωργιου  τσιμισκη 36 ποιο ειναι ποιος οροφος  πως λεγεται το μαγαζι να ξερω ρε παιδια να παω εχει μια μαυρουλα λεει ενας συναγωνιστης τηλεφωνο δωστε
 

thegeopi

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σας κύριοι. Την περασμένη εβδομάδα επίσκεψη σε νέο ίδρυμα για μένα, Μαρτίου, απο αγγελιοφορο τηλέφωνο. Τέσσερις κοπέλες οι δυο μου άρεσαν, οι άλλες δυο η μια πολυ αδύνατη κ η άλλη πολυ γεμάτη αν κ γλυκεια κοπέλα. Προτίμησα την μια με τατου κ σκουλαρίκια, παντού σκουλαρίκια ρε παιδι. Πολυ ορεξατη στο δωμάτιο, αν είχε κ λίγο πιο μεγάλο βυζι..... Πέρασα καλα πάντως, την άλλη φορα θα δοκιμάσω κ την άλλη ξανθιά, σισυ νομίζω την λέγανε. Οι τιμές 40-60
 

thegeopi

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Απο αγγελία πάλι πήρα τηλ μια Πεπη, Μονή της στην καλαμαρια. Μόλις την είδα.....έφυγα τρέχοντας, ούτε κ γω το πίστευα ποσο γρήγορα μπορω να τρεξω.
Κάπου είδα κ μια αγγελία για στρατού με ευζωνων, ξέρει κανείς κάτι; Ανεξάρτητη λέει φοιτήτρια κ έτσι.
 

papnik012

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους!Κωλοκαιρος βεβαια,μας σαπισε παλι....Νεος στο φορουμ αυτο..Διαβασα πολλες σελιδες πριν και για να παρω μια ιδεα γενικη τι παιζει εδω....Νασται καλα ολοι οσοι κανουν χιουμορ..Πολυ γελιο κατα βαση αλλα οχι παντα!!!!τιποτα καινουργιο στα ανατ.μαγαζια παιζει?Ειμαι λιγο μπουχεσας και βαριεμαι να κατεβαινω κεντρο :grin:
 

stef2211

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα. Ένα που υπάρχει στην Ανδριανουπόλεως, στο τηλέφωνο είπε η γκόμενα, κοντά στην εκκλησία του Αγ. Παντελεήμονα, γνωρίζει κανείς κάτι;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
μαρτιου κ τετοιες τιμες δε νομιζω να εχει αλλο

 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα. Ένα που υπάρχει στην Ανδριανουπόλεως, στο τηλέφωνο είπε η γκόμενα, κοντά στην εκκλησία του Αγ. Παντελεήμονα, γνωρίζει κανείς κάτι;

εκεί είναι  η βρώμα  η εβίτα,κουρέψου,ξυρίσου,πλύσου όμως γιατί θα σε δουνε πολλές χιλιάδες μάτια σε όλον τον κόσμο :2funny:
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
δεν το σηκωνει το χει κλειστο πηρα κ γω το απογευμα επισκεψη απο κωλεττη βασιλη τιποτα 3 τεμαχια ενα μελαχροινο χοντρο μιλφονι μια 20 μελαχροινη καλουτσικια κ ενα καστανο μπαζο αυριο επισκεψη βασ. ολγας 126 εχει τιποτα καο εκει η τζαμπα θα παω ξερει κανεις συναγωνιστης τιποτα?

Αλλο ένα  μαγαζί  που διαφημίστηκε  από τους καλοθελητές  και τελικά  ήταν χώρος υγειονομικής ταφής απορριμάτων.
Πώς δουλεύουν τέτοια  ξόανα  σε αυτό το επάγγελμα.
μήνυση πρέπει να κάνουν στις μάνες τους που βγήκαν τόσο ασχημες.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Απο αγγελία πάλι πήρα τηλ μια Πεπη, Μονή της στην καλαμαρια. Μόλις την είδα.....έφυγα τρέχοντας, ούτε κ γω το πίστευα ποσο γρήγορα μπορω να τρεξω.
Κάπου είδα κ μια αγγελία για στρατού με ευζωνων, ξέρει κανείς κάτι; Ανεξάρτητη λέει φοιτήτρια κ έτσι.

Αυτη για να είναι τόσο ασχημη,μάλλον από Μαριάννα πρέπει να ξεκίνησε :lheel: :lheel:
Και είχε τέτοια επιτυχία,που αποφάσισε  να ανοίξει  μόνη της πανιά! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

thegeopi

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
geo_pi στο ρηλαξ πηγες?
Όχι φίλε μου, στην Μαρτίου πάνω απο Καραμανλή, οδός νεμεας, δεν ξέρω όνομα, δεν είχε, είπαν ότι μεταφέρθηκαν απο αλλού αλλα πρώτη φορα πέτυχα τον τύπο εκεί και τις κοπελες
 

tsakist

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Studio Royal στην Π.Μελά 33 πετσέτες και ξεφτίλα?βρε ούστ θέλετε και 25 ευρώ
 

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σας κύριοι, επίσκεψη σε Νάσια Παπάφη μιας κ ήμουν κόντα... μασάζ σαν χάδι, ωραίο παίξιμο αλλά κ πολύ πάρλα που σταματάει μόνο όταν της γεμίζεις το στόμα, την βρήκα κάπως βελτιωμένη στο κλαρινέτο, τιμή υπηρεσίας 50 γιούρο.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Καλησπέρα

γνωριζει κανεις από σας για καποιο Spa Princess στη Σοφούλη? Τώρα πρέπει να ανοιξε
 

koulith

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2012
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Νομιζω οτι εχει καιρο αν λεμε το ιδιο που ειναι 2 ταυλανδεζες και κανουν μονο μασαζ
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Οχι δεν ειναι αυτο στην Αιγαίου
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Μου  ηρθε sms με τηλέφωνο και διεύθυνση. Και δεν ξερω από που το πήρανε το νουμερο.
 

papnik012

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σας κύριοι. Την περασμένη εβδομάδα επίσκεψη σε νέο ίδρυμα για μένα, Μαρτίου, απο αγγελιοφορο τηλέφωνο. Τέσσερις κοπέλες οι δυο μου άρεσαν, οι άλλες δυο η μια πολυ αδύνατη κ η άλλη πολυ γεμάτη αν κ γλυκεια κοπέλα. Προτίμησα την μια με τατου κ σκουλαρίκια, παντού σκουλαρίκια ρε παιδι. Πολυ ορεξατη στο δωμάτιο, αν είχε κ λίγο πιο μεγάλο βυζι..... Πέρασα καλα πάντως, την άλλη φορα θα δοκιμάσω κ την άλλη ξανθιά, σισυ νομίζω την λέγανε. Οι τιμές 40-60

Καλησπερα.Ενδιαφερον το κοριτσι με το ταττοο και τα σκουλαρικια ακουγεται... :cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom