Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

papnik012

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα. Ένα που υπάρχει στην Ανδριανουπόλεως, στο τηλέφωνο είπε η γκόμενα, κοντά στην εκκλησία του Αγ. Παντελεήμονα, γνωρίζει κανείς κάτι;

Μαλλον ειναιη εβιτα  φιλε.αν περασεις τσεκαρε μια ψιλη ξανθια κορμαρα Ελενα καινουργια
και μια τσεχα καστανη .Η αληθεια ειναι για μενα βεβαια ,οτι τελευταια δεν εχει πολλες ωραιες γυναικες
αλλα 2-3 παντα υπαρχουν :dancing:


 

papnik012

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα για το χαμαμ πισω απτο νταλιπη πηγε κανεις?

Λενε οτι ειναι κανονικο χαμαμ.(δε θα με χαλουσε καιενα χαμαμακι μετα απονα μαμησακι και μετα :sleeping:
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Τελικα για το χαμαμ πισω απτο νταλιπη πηγε κανεις?

Λενε οτι ειναι κανονικο χαμαμ.(δε θα με χαλουσε καιενα χαμαμακι μετα απονα μαμησακι και μετα :sleeping:

Εγώ έφαγα  σε μια καντίνα  πίσω από του Νταλίπη.Εκεί  στα μνήματα,καλή τους ώρα.
 

tsakist

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
τι εστί κοπέλα με όνομα Νάνσυ στην ευζωνων με β.όλγας....έκανε κανένας μαζί της...;έχει θαυμαστές έμαθα
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Μαλλον ειναιη εβιτα  φιλε.αν περασεις τσεκαρε μια ψιλη ξανθια κορμαρα Ελενα καινουργια
και μια τσεχα καστανη .Η αληθεια ειναι για μενα βεβαια ,οτι τελευταια δεν εχει πολλες ωραιες γυναικες
αλλα 2-3 παντα υπαρχουν :dancing:

Αστο το παιδί,οικογένεια έχει  μην δει την φάτσα  του στα SEVEN VIDEO CLUB με τίτλο "Η Εβίτα και η ξεκωλίτα".
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Εκανα σήμερα  μια βόλτα  σε 10 μαγαζιά.

Μύγες βαρούσανε.
Τελειώσαν τα μπερεκέτια εβίτες και εύες και μαριάνες.Και 2 φαλακροί από σέβεν .
ψυχή δεν υπήρχε πουθενά.
Να ΄δωσεις 100 ευρώ για να πας με Αλβανίδα στο Εντελβάις,σάπια και βρωμιάρα?

΄Πήρα προχθές μια μασατζού στο σπίτι(καθώς έλειπε η οικογένεια στα πεθερικά μου στα Σέρρας)
ΚΑΙ ξέρετε τί με πρότεινε?

Να ερχομαι να σου πλένω τα πιάτα!!!!!να κάνω ό,τι θες μου λέει,δεν έχει δουλειά.
και είναι και από τις γνωστές και σχετικά καλές.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Την έβαλα τελικά και έπλυνε 2-3 ποτήρια(με AVA PERLE) και μετά τα σήκωσα και τα κοίταξα στο φως.

Ιδέα δεν είχε από πλύσιμο πιάτων,μέσα στις δαχτυλιές ήταν τα ποτήρια.
Την λέω αστα πιάτα κοπέλα μου και συνέχισε την πίπα,γιατί  μόνο από κει μπορείς να  βγάλεις λεφτά!
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Δε σου μιλάει κανένας και συνεχιζεις

Πόσο ΜΑΛΑΚΟΣ είσαι ?

:2funny: :2funny: :2funny:
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Αυτη η μπουταρού η Κλειώ που ήταν στον βασιλη ν.εγνατίας  θα ενημερώσει κανείς  πού δουλεύει.
τέτοιος πάτος σπανίζει,10 στρέμματα εκτός σχεδίου  είναι.
 

phantomas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2010
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα;Καλημέρα; και από εμένα. Αν και δεν γράφω σχεδόν σας παρακολουθώ αρκετό καιρό.Μένω αρκετά εκτός Θεσ/νίκης και η μόνη περιοχή που με βολέυει είναι ανατολικά.Πρόσφατα επισκέφτηκα την Μαριάνα και σαν πρώτη φορά πήρα αυ΄τη που μου άρεσε πιο πολύ στο μάτι.Τελικά έκανα λάθος.Μετά την πρώτη φορά με ξενέρωσε απίστευτα και άναψε και τσιγάρο για να περάσει η ώρα να φύγει(όνομα δεν θυμάμαι).Επειδή όπως σας είπα το κέντρο είναι πολυ μακριά για μένα ξαναπήγα στο ίδιο μαγαζί και δοκίμασα μία μαυρομάλα που είχε και τατουάζ η οποία να πω την αλήθεια με τρέλανε(μαλλον ιόλη) είχε πολυ καλό :pipa2: και  :knockinb:. Από εκεί και πέρα έχασα τα ίχνη τους.οπώς αναφέρατε και πιο πάνω δεν απαντάει σε κανένα τηλέφωνο.Ένα ακόμη μαγαζί που δοκίμασα ήταν η Έυα(angel Spa).Πολύ ωραίο στήθος αλλά στο πρόγραμμα το κάνει λες και θέλει να τελειώσει μια δουλειά για να πάει να κάνει μια άλλη.την τελευταία φορά που πήγα είχε μια ψηλή μαυρομάλα την οποία πέτυχα πιο μετά στην Μαριάνα(όνομα δεν θυμάμαι) και μύριζαν οι μασχάλες,και τισ 2 φορές προσπάθησε να μου πει την ίδια ιστορία(δεν έχω δουλεψει ποτέ ελλάδα κ.α)χαμένα λεφτά(τουλάχιστον όταν είχε το υποκατάστημα :P στο πανόραμα είχες να κάνεις και άλλα πράγματα).Αυτά από μένα.Αν έχεται κανένα άλλο μαγαζι ανατολικά ενημερώστε με με ενα πμ. γιατί οπωσ είπε κάποιος κάποτε 'ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ' :rockon: :rockon: :rockon:
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
[quote author=tzekos78] Αλλά και η εύα καλή είναι,ωραία  κωλομέρια  έχει.(ΕΝτελβαις λεμε.)
Την μπανίζω όταν  βγαίνει από το  δωμάτιο  και  γυρίζει την  πλάτη.

Αλήθεια πολλές φορές  σκέφτηκα  "αντί να έρθει η (ας πούμε) Μαρία,δεν έρχεσαι εσύ μωρή καριόλα"?(για την Εύα)
αλλά ντράπηκα να της  το πω.
Κάτι μου λέει ότι πρέπει να είναι  πολύ βρωμιάρα  στο γαμήσι η Εύα
[/quote]
Εκανα σήμερα  μια βόλτα  σε 10 μαγαζιά.

Μύγες βαρούσανε.
Τελειώσαν τα μπερεκέτια εβίτες και εύες και μαριάνες.Και 2 φαλακροί από σέβεν .
ψυχή δεν υπήρχε πουθενά.
Να ΄δωσεις 100 ευρώ για να πας με Αλβανίδα στο Εντελβάις,σάπια και βρωμιάρα?
Τελικά τι έγινε; Εξέφρασες τους κρυφούς σου πόθους στην Εύα, ή ακόμα ντρέπεσαι;
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Εσύ τι ζορι τραβάς,μπας και είσαι  η εύα  και  ξύνεσαι  στην γκλίτσα  στου τσομπάνη? :think:
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Εσύ τι ζορι τραβάς,μπας και είσαι  η εύα  και  ξύνεσαι  στην γκλίτσα  στου τσομπάνη? :think:
Ζόρι; Η αλήθεια είναι ότι ζορίζομαι λίγο όταν κάποιος  φτύνει εκεί που θα 'θελε να φιλήσει, και υπέκυψα στον πειρασμό να σε αναδείξω ως λαμπρό παράδειγμα.
Ζητώ συγγνώμη απ' το forum  :offtopic:
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Ελα βρε δεν καίγομαι κιόλας
Η εύα έχει καλούτσικο σωματάκι και έχει  κάτι  το πρόστυχο.
Δεν είναι  καθόλου όμορφη(για να το πω κομψά),αλλά καλή θα ήταν  για ένα  "βρώμικο"/
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα περιμένω  αυτήν που θα μου πλύνει και τα πιάτα.
Είχα και  ένα παστίτσιο  και έχει κολλήσει  στο ταψί,να δούμε  θα  το πλένει  καλά :think: :think:
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
ρε τζεκο εισαι λιγο κουραστικος
χαλαρωσε λιγο
μας εχεις ζαλισει
:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

tomtsam

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
φιλαρακια προχθες εχασα τηλ μου μαζι με τα τηλ απο Μ λαδαδικα και ιπποκρατιο.αν μπορει κανεισ να μου τα στειλει ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom