Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Αυγ 2011
Μηνύματα
151
Like
0
Πόντοι
1
Ταγματασφαλίτης- κουκουλοφόρος- χαφιές της  Ασφάλειας,  παρακρατικός
Τα ζήσαμε στο πετσί   μας  εμείς οι αριστεροί το 60,τότε  που ψήφιζαν και  τα δέντρα.
Δυστυχώς  τα  ξαναζούμε  και  διαδικτυακά
ΤΖΕΚΟΣ Εγραψες μεγαλε . ΤΩΡΑ εισαι ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ πριν λιγες μερες ησουν χουντικος Τα γραπτα σου υπαρχουν  (οποιος παει στα γενικα /πολιτικη και θρησκεια  τι ηταν η 21 Απριλη σελις 29 )Ελεος θα με τρελλανεις. Χαζος εισαι ρε φιλε ?ΠΛΑΚΑ ΣΠΑΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. Τυπε ξυπνα
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
βρε ζόρια που τραβάτε εδώ μέσα...
οι μεν, δεν καταννοώ αν είστε αγαπούληδες ή παίρνετε μίζα
οι δε, δεν καταλαβαίνω τι σας νοιάζει αν λένε φούμαρα ή αν παρουσιάζουν τα μπάζα για μουνάρες ή αν πληρώνουν πολλά

υ.γ. από πάντα είστε το πιο άκυρο thread με πολύ μυστικοπάθεια και αλαζονεία...πραγματικά δεν καταλαβαίνω το λόγο...έχοντας δοκιμάσει λίγο από όλα σαν πελάτης cg,ct,μασαζ.πιατσες,μπουρδέλα μόνο σε σας βρίσκω τέτοιες μόνιμες φασαρίες

υ.γ. 2 και οι μεν και οι δε το παίζετε νταήδες μέσω pc αλλά στην πράξη συμπεριφέρεστε ίδια

χαλαρώστε...τα λεφτά σας δίνετε φροντίστε να τα γουστάρετε απλά...και σε περίπτωση που διαβάζει κάποιος ιδιοκτήτης/κοπέλα...τον γράφω στα @@ μου...με τον παρά μου γαμώ και την κυρά μου
 

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
102
Like
187
Πόντοι
1
Είναι πραγματικά απογοητευτικό να υπάρχουν τέτοιες αντιπαραθέσεις. Υπάρχει ένας βασικός λόγος που συμμετέχουμε όλοι σ'αυτό το foroum και δεν είναι άλλος από την ενημέρωση σε θέματα που δεν θα μπορούσαμε να μάθουμε πληροφορίες διαφορετικά.
Κάθε διαφορετική άποψη είναι θεμιτή όμως ο τρόπος και ο λόγος που ξοδεύει ο κάθε ένας από εμάς τα χρήματα του είναι καθαρά προσωπικός, ούτως ειπείν ''κάνε μια φορά κριτική και τέλος''.
Καλύτερα να σταματήσουν οι λογομαχίες άνευ περιεχομένου, είναι αν μη τι άλλο αντιενημερωτικές, ας επανέλθουμε στην βασική προτεραιότητα που είναι η πληροφόρηση. Πληροφόρηση σημαίνει σημαντικό περιορισμό των χρημάτων που ξοδεύουμε, κακά τα ψέμματα, είμαστε όλοι δούλοι της ηδονής και είμαι σίγουρος ότι είμαστε όλοι και δούλοι του χρήματος, άλλωστε το χρήμα και οι γυναίκες έχουν δεσμούς αίματος....
Φίλοι μου, μην κοιτάζετε τι κάνει λάθος ο διπλανός σας, κοιτάξτε πρώτα τι κάνετε εσείς λάθος και όταν είστε σίγουροι για τα δικά σας σφάλματα θα δείτε πιο καθαρά τον κόσμο γύρω σας.
Η μεγαλύτερη προσπάθεια είναι η υπομονή....
Μην απαντάς φίλε alkino, μην απαντά κανείς και για τίποτα, μόνο πληροφορηση. Κάποια στιγμή θα σταματήσουν όλοι. Φιλιά και υγεία σε όλους.
 

salonica28

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Η Μαριάννα τι λέει για όλα αυτά??
ΚΟΥΛΑ ΑΛΕΞΗ σε έδωσε κανένα διάγγελμα να το postαρεις για να λυθεί επιτέλους η παρεξήγηση????Και κάτι ακόμα .Εγώ την Εβίτα δεν την ξέρω .Οσο για της κάμερες που ακούγετε εδώ μέσα,ο πρώτος που το ανακοίνωσε ήσουν εσύ σε προηγούμενο σου Post.

GAGARIN αν και μέσα σε αυτούς που κράζεις είμαι και εγώ παραδέχομαι ότι εχεις απόλυτο δικιο.Απλώς είναι ξεκάθαρο ότι μερικά άτομα εδώ είναι καραστημένα και μας νομίζουν όλους για ηλίθιους.

Εννοείτε ότι δεν εννοώ τον Alkino32 ο οποίος θεωρώ ότι άδικα κατηγορήθηκε από κάποιον.

Και επειδή συγκρίνουν τις απόψεις μου με αυτές που είχε κάποιος KOKOMO θέλω να πω ότι δεν υπάρχει καμία απολύτως σχέση.Ο KOKOMO εβριζε εμάς που πηγαίνουμε και πληρώνουμε.Εγώ κράζω τους στημένους και αυτές που σε κανονικές συνθήκες δεν θα της πλησιάζε κανένας ,αλλά εκμετυαλευόμενες την ασχήμια τους βγάζουν και λεφτά κιόλας.Εγώ γενικά σε μασατζιδικο η μπουρδέλο στυλ Μαριάνας δεν ξαναπάω γιατί πολύ απλά έχω κάνει τα κονε μου με όποιες κοπέλες ήθελα και μπόρεσα και βρισκόμαστε εκτος δουλειάς :)
 

koulalex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
64
Like
22
Πόντοι
0
αγαπητή μου Salonikia28 διαβάζω χαλαρά αυτά που γράφεις και σε κάνω πολύ χάζι. Μόνο επειδή τα ναρκωτικά που παίρνεις σε χαλάνε σταμάτα τα, γιατί εγώ ποτέ δεν έγραψα ούτε για Εβίτα ούτε για κάμερες... Άντε τώρα κι εσύ να βρίσεις κανένα μασατζίδικο τράβα και μια  :cum: να ξεχαρμανιάσεις, εγώ θα πάω να πιώ ένα εσπρεσσάκι και εσύ κάτσε εδώ να  :s&m_1:
 

salesman

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
256
Like
16
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους.
σταματαω να λεω παρεα γιατι μονο αυτο δεν ειμαστε τελικα.
διαβαζω καθημερινα τι γραφεται εδω μεσα,καποιες φορες γελαω,καποιες νευριαζω.
η εμφανιση και οι υπηρεσιες καθε κοπελας ειναι εντελως υποκειμενικο πραγμα.περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.
εχω διαβασει ασχημες κριτικες για καποιες κοπελες με τις οποιες εγω ειμαι καθετα αντιθετος οπως και πολυ καλες κριτικες που με εκαναν να χασω τζαμπα χρονο και χρημα.
το αν εγω ειμαι μαλακας και τα ακουμπαω καθε τρεις και λιγο για να περναω καλα ειναι γουστο μου και καπελο μου.
εγω κανω 2 και 3 δουλειες,εγω οικονομαω,εγω τα σκορπαω οπως και οπου γουσταρω και δεν επιτρεπω σε κανεναν να με βριζει για τις επιλογες μου.
το αν κανω λαθος η οχι,ειναι καθαρα ΔΙΚΟ ΜΟΥ προβλημα.
και για να συνεχισω με κριτικες.
επισκεψη σε μαριαννα.
και οι τρεις κοπελες που ειδα ειναι παρα πολυ καλες κατα την ταπεινη μου αποψη.
και με την ειρηνη περασα πολυ ωραια και με την φοιβη περασα σουπερ.
ακομα δεν εχω περασει με την ηρω αλλα θα γινει και αυτο εν ευθετο χρονο.
 

salonica28

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε Σαλονικιε σπανια μπαινω εδω αλλα θα σου πω δυο πραγματακια. Καποτε υπηρχε στη Μαριαννα "η θεια απο το χωριο" ονοματι Κατια η οποια εκτος απο δυο ζευγαρια βυζους κατα τα αλλα πρωτα εμπαινε η μασχαλιλα στο δωματιο και μετα αυτη και μετα το απολυτο χαος. Οποιος επαιρνε δεν ξανα επαιρνε... Αυτη λοιπον πηγε στη Γιανννιτσων σε ενα μπουρδελο και διεπρεψε. Εκεινο το μαγαζι ειναι μπουρδελο με 30 ευρω γαμας και φευγεις. Αν ησουν σχετικος με τα μασατζιδικα θα ηξερες οτι τουλαχιστον τοση χλιδα μονο η Μαρια στα λαδαδικα εχει σε πολυ μεγαλυτερο βαθμο μεν αλλα στο ιδιο στυλ. Επισης αν αυτο ειναι μπουρδελο πολυτελιας οπως ισχυριζεσαι τοτε τα υπολοιπα μασατζιδικα τι ειναι ινστιτουτα φυσιοθεραπειας και ναοι του μασαζ; Για να ξερουμε σε ποιο φορουμ γραφουμε. Εσυ ο κοκομος κι ενας ακομη γραφεις προσωπικα για τη Μαριαννα και μου κανει εντυπωση με ποιο κριτηριο ξεχωριζεις τα μαγαζια σε μασατζιδικα και μπουρδελα;;; Και μη σου περασει απο το μυαλο οτι υπερασπιζομαι τη Μαριαννα. Η Εβιτα ειχε καμερες η Εφη κοροιδευε τον κοσμο με τις τιμες η Ευα παρακμη  η Μαριαννα εχει χωρο που μοιαζει με στουντιο του Βαρδαρη; Τελος παντων αυτες ηταν μερικες αποριες επειδη κατι δε μου εστρωσε η αν θελεις δε με βρισκει συμφωνο στα λεγομενα σου. Να με συγχωρησεις αν δεν ανταπαντησω σε μελλοντικα ποστ αλλα πιο πολυ ειμαι προς την πλευρα του παρατηρητη συνηθως παρα του αμεσα εμπλεκομενου. Καλο βραδυ σε ολους.....

Κοίτα επειδή έχω έναν μικρό εθισμό στα ναρκωτικά ,στον τζόγο και στις πουτάνες δεν νομίζω ότι αυτός είναι λόγος να με την λες.
Και να είσαι σίγουρη ότι είμαι ανδρας ,στην ουσία δεν έχω προσωπικό πρόβλημα με κανέναν αλλά εχω το κακό ελάτωμα να είμαι ενάντια σε όλα τα λαμόγια
 

salonica28

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους.
σταματαω να λεω παρεα γιατι μονο αυτο δεν ειμαστε τελικα.
διαβαζω καθημερινα τι γραφεται εδω μεσα,καποιες φορες γελαω,καποιες νευριαζω.
η εμφανιση και οι υπηρεσιες καθε κοπελας ειναι εντελως υποκειμενικο πραγμα.περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.
εχω διαβασει ασχημες κριτικες για καποιες κοπελες με τις οποιες εγω ειμαι καθετα αντιθετος οπως και πολυ καλες κριτικες που με εκαναν να χασω τζαμπα χρονο και χρημα.
το αν εγω ειμαι μαλακας και τα ακουμπαω καθε τρεις και λιγο για να περναω καλα ειναι γουστο μου και καπελο μου.
εγω κανω 2 και 3 δουλειες,εγω οικονομαω,εγω τα σκορπαω οπως και οπου γουσταρω και δεν επιτρεπω σε κανεναν να με βριζει για τις επιλογες μου.
το αν κανω λαθος η οχι,ειναι καθαρα ΔΙΚΟ ΜΟΥ προβλημα.
και για να συνεχισω με κριτικες.
επισκεψη σε μαριαννα.
και οι τρεις κοπελες που ειδα ειναι παρα πολυ καλες κατα την ταπεινη μου αποψη.
και με την ειρηνη περασα πολυ ωραια και με την φοιβη περασα σουπερ.
ακομα δεν εχω περασει με την ηρω αλλα θα γινει και αυτο εν ευθετο χρονο.
Την Ηρώ στην συνιστώ ανεπιφυλακτα!Είναι στανταράκι για μένα!!
Μπορείς να πεις άμα θέλεις ηλικίες που έχουν η Φοίβη και η Ειρήνη και σωματότυπο(χοντρές ή αδυνατες)

Μπορούμε να κάνουμε όλοι κριτικές και  να ενημερώνουμε με τον τρόπο που το κάνει το παλικάρι ο salesman?Εαν γίνει αυτό τότε το συγκεκριμένο forum θα έχει λόγω υπαρξης
 

tsakist

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Ινστιτούτο Μυοχαλάρωσης πάνω από το Seven....Β.ΌΛγας
Αφεντικά οι γνωστοι 2, ο ένας με άσπρη κάμπριο πόρσε (ΑΠΌ ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕ) που έχει κάτι μπουρουχες που ζητάνε 80 ευρώ για...... :pipa2:
πάτε καλά?
Στην Αθήνα είδατε τι έγινε...συλλαμβάνονται κάθε ημέρα γυναίκες με AIDS...κάποτε θα πρέπει να καταλάβουν κάποιες ότι και η ξεφτίλα έχει τα όρια της..και δεν μπορεί να θέλει να γίνει πλούσια σε 2 ημέρες
αλλιώς να πάει να δηλωθεί κανονικά και όχι να παίζει Κρυφτούλι
ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΗΛΙΘΙΕΣ ΟΛΕΣ
 

salonica28

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
KOULALEX αλλάζουμε την σειρά των γραμμάτων και βγαίνει  A E K O U L L A. το Χ με περισσεύει (πιθανον να είναι το σήμα του ακατάλληλου)


ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΑΕΚΟΥΛΑ ΠΟΛΥ ΚΟΛΟΠΑΙΔΟ Ο ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
 

salesman

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
256
Like
16
Πόντοι
1
Την Ηρώ στην συνιστώ ανεπιφυλακτα!Είναι στανταράκι για μένα!!
Μπορείς να πεις άμα θέλεις ηλικίες που έχουν η Φοίβη και η Ειρήνη και σωματότυπο(χοντρές ή αδυνατες)

Μπορούμε να κάνουμε όλοι κριτικές και  να ενημερώνουμε με τον τρόπο που το κάνει το παλικάρι ο salesman?Εαν γίνει αυτό τότε το συγκεκριμένο forum θα έχει λόγω υπαρξης
φοιβη,26-27 χρονων,κανονικο σωμα,163-165,55 περιπου κιλα,μελαχρινη,με 3 :tits:.
ειρηνη,19-20 χρονων,απιστευτο σωμα,168-172 50 περιπου κιλα,καστανη με 2+ :tits:
 

koulalex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
64
Like
22
Πόντοι
0

Κοίτα επειδή έχω έναν μικρό εθισμό στα ναρκωτικά ,στον τζόγο και στις πουτάνες δεν νομίζω ότι αυτός είναι λόγος να με την λες.
Και να είσαι σίγουρη ότι είμαι ανδρας ,στην ουσία δεν έχω προσωπικό πρόβλημα με κανέναν αλλά εχω το κακό ελάτωμα να είμαι ενάντια σε όλα τα λαμόγια

ειδες οτι τα παιρνεις μαζι με το σακουλακι και δεν καταλαβαινεις τι διαβαζεις? Καταρχιν εγω δε χτυπιεμαι να αποδειξω οτι ειμαι αντρας ειναι το ιδιο με το να μας λες οτι επειδη βριζεις τα ιδια μαγαζια καθε φορα δεν προμοταρεις καποια αλλα ή δεν κολωνεις να κραξεις καποιους αλλους. Δικο σου θεμα δε με αφορα οπως σου εχω ξαναπει δεν τραβαω κανενα ζορι ουτε να βρισω μαγαζι ουτε να διαφημισω μαγαζι.. Το οτι εκανα μια απλη αναφορα στις παπαριες που γραφανε κατα καιρους εσυ το καταλαβες οτι τα λεω σαν πληροφοριες? Δεν καταλαβαινεις και τι διαβαζεις και σε ποιους απευθυνεσαι μηπως να το ξαναδιαβασεις το πρωι πριν απο την πρωινη σου δοση???
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Πολύ στα  σοβαρά  το πήρατε  το θέμα  με τις  βρωμιάρες
Καταλαβαίνω  σας επηρέασε ο αγαπητικο-αλκίνος με τα μπουτάκια του και τις τρομερές λεκάνες  και τα εκπληκτικά  πηγούνια που βλέπει σε  όλες τις  κοπέλες,κυρίως  δε  στης  Μαριάνας, συνεργάτης  της οποίας  είναι άλλωστε.

Οσο για την εβίτα,οι  κάμερες  που έχει  είναι και θερμικές μάλιστα, δλδ βλέπουν και μέσα στο σκοτάδι,σαν αυτές των Αμερικανών στο Ιράκ.

Οποιος πάει σε αυτήν είναι ρουφιάνος και συνεργάτης αυτής της ρουφιάνας,που κατέδωσε  ως άλλος Αρτέμης Μάτσας  τα 2 μπουμπούκια της πόλης στην Ασφάλεια και έκτοτε  τα χάσαμε  οριστικά.
Ακόμη,όποιος επιθυμεί να συμβάλει στη δημιουργία εθνικής Αλβανικής μεινότητας στη χώρα μας,ας πηγαίνει στην Εύα Ενετλβάις,με απρόβλεπτες συνέπειες όμως για τα εθνικά μας  θέματα,με κίνδυνο να γίνουμε Κόσσοβο.
Υπάρχουν πληροφορίες πως το ρόστερ της Εύας Εντελβάις αποτελείται  από  2 Αλβανίδες,3 ΒορειοΗπειρώτισες,3 Ιταλίδες από το Δυρράχιο και 2 Ελληνίδες γεννημένες  στους Αγιους  Σαράντα.

Το δε τωρινό ρόστερ της Μαριάνας είναι πανομοιότυπο με τις φωτογραφίες των ιερόδουλων-φορέων του ΈΙΤΖ που δημοσίευσε η Ασφάλεια,ως προς την ποιότητα των κοριτσιών εννοώ,  ίσως  και λίγο  κατώτερο. :2funny:

εγώ πάντως σήμερα συνευρέθην με μπουμπούκι ονόματι Κάτια,κοκκινομάλλικο,μαυρισμένο,23 χρονών,γκοεμενάκι που άνετα το  κυκλοφορείς  από  Αχόι μέχρι και Μπουζιος,για να μην πω Αλυσίδα  και Κοκος!
Ωραία γκαβλόφατσα το μωρό αυτό,ιδίως δε το ΠΣΟΛΑΡΙΟΥΜ που απλωνόταν από άκρου εις άκρον του κορμιού  της  επέτεινε  την γκάβλα!
Για όσους ξέρουν,κατάλαβαν και το  μαγαζί.
Αυτά.

 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Κούλα,μακούς
Τί έπαθες Κούλα,καράφλιασες,το χέρι σου Κούλα βγήκε
πολύ κωλόπαιδο ο  Κυριάκος.
 

koulalex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
64
Like
22
Πόντοι
0
tzeko78 πολυ ζορι κι εσυ και το υβριδιο σου ο 28 ο ενας συμπληρωνει τον αλλο περνατε καλα μαζι ε!!! Αν και τωρα που το σκεφτομαι αναρωτιεμαι πως μπαινεις και γραφεις σαν τζεκος μετα βγαινεις και γραφεις σαν 28 ή εχεις δυο τερματικα διπλα-διπλα;;; λεω εγω τωρα και οποιος το καταλαβε καλο του κεφαλιου του.... :idiot: παω για το μεσημεριανο μου φρεντο πειτε τα εσεις τωρα
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Πολύ στα  σοβαρά  το πήρατε  το θέμα  με τις  βρωμιάρες
Καταλαβαίνω  σας επηρέασε ο αγαπητικο-αλκίνος με τα μπουτάκια του και τις τρομερές λεκάνες  και τα εκπληκτικά  πηγούνια που βλέπει σε  όλες τις  κοπέλες,κυρίως  δε  στης  Μαριάνας, συνεργάτης  της οποίας  είναι άλλωστε.

Οσο για την εβίτα,οι  κάμερες  που έχει  είναι και θερμικές μάλιστα, δλδ βλέπουν και μέσα στο σκοτάδι,σαν αυτές των Αμερικανών στο Ιράκ.

Οποιος πάει σε αυτήν είναι ρουφιάνος και συνεργάτης αυτής της ρουφιάνας,που κατέδωσε  ως άλλος Αρτέμης Μάτσας  τα 2 μπουμπούκια της πόλης στην Ασφάλεια και έκτοτε  τα χάσαμε  οριστικά.
Ακόμη,όποιος επιθυμεί να συμβάλει στη δημιουργία εθνικής Αλβανικής μεινότητας στη χώρα μας,ας πηγαίνει στην Εύα Ενετλβάις,με απρόβλεπτες συνέπειες όμως για τα εθνικά μας  θέματα,με κίνδυνο να γίνουμε Κόσσοβο.
Υπάρχουν πληροφορίες πως το ρόστερ της Εύας Εντελβάις αποτελείται  από  2 Αλβανίδες,3 ΒορειοΗπειρώτισες,3 Ιταλίδες από το Δυρράχιο και 2 Ελληνίδες γεννημένες  στους Αγιους   Σαράντα.

Το δε τωρινό ρόστερ της Μαριάνας είναι πανομοιότυπο με τις φωτογραφίες των ιερόδουλων-φορέων του ΈΙΤΖ που δημοσίευσε η Ασφάλεια,ως προς την ποιότητα των κοριτσιών εννοώ,  ίσως  και λίγο  κατώτερο. :2funny:

εγώ πάντως σήμερα συνευρέθην με μπουμπούκι ονόματι Κάτια,κοκκινομάλλικο,μαυρισμένο,23 χρονών,γκοεμενάκι που άνετα το  κυκλοφορείς  από  Αχόι μέχρι και Μπουζιος,για να μην πω Αλυσίδα  και Κοκος!
Ωραία γκαβλόφατσα το μωρό αυτό,ιδίως δε το ΠΣΟΛΑΡΙΟΥΜ που απλωνόταν από άκρου εις άκρον του κορμιού  της  επέτεινε  την γκάβλα!
Για όσους ξέρουν,κατάλαβαν και το  μαγαζί.
Αυτά.
Γαμημένο γήρας.Πάλι λάθος  έκανα στο όνομα,τελικά με τευτέρι  πρέπει να πηγαίνω στα μαγαζιά.
Η κοπέλα  είναι η  Ξένια,όχι Κάτια.
Καταλάβατε,όσοι  ξέρετε.
 

salonica28

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
tzeko78 πολυ ζορι κι εσυ και το υβριδιο σου ο 28 ο ενας συμπληρωνει τον αλλο περνατε καλα μαζι ε!!! Αν και τωρα που το σκεφτομαι αναρωτιεμαι πως μπαινεις και γραφεις σαν τζεκος μετα βγαινεις και γραφεις σαν 28 ή εχεις δυο τερματικα διπλα-διπλα;;; λεω εγω τωρα και οποιος το καταλαβε καλο του κεφαλιου του.... :idiot: παω για το μεσημεριανο μου φρεντο πειτε τα εσεις τωρα
Καλημέρα ΚΟΥΛΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!

Παντα έτσι στραβωμένη ξυπνάς? Να σε πω!θελεις να δωσουμε ενα ραντεβου σημερα στην μπουρδελομαριαννσ να τα πουμε απο κοντα?
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
...
Εννοείτε ότι δεν εννοώ τον Alkino32 ο οποίος θεωρώ ότι άδικα κατηγορήθηκε από κάποιον.
..

Kαλημέρα σε όλη την παρέα

Αγαπητέ salonica28, δεν θεωρώ ότι κατηγορήθηκα  :2funny:  :2funny: :2funny:
από έναν άνθρωπο με προβληματική συμπεριφορά, που έχει μαλώσει, αναίτια, κατά την γνώμη μου,  με όλο τον κόσμο εδώ μέσα όπως, ο tzekos 78. Δυστυχώς, δεν είμαι ψυχίατρος να τον βοηθήσω.
Γιατί απλούστατα, όπως έχω ξαναγράψει είμαστε όλοι γνωστοί, εδώ μέσα,  από τα γραφόμενα μας.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Καλημέρα ΚΟΥΛΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!

Παντα έτσι στραβωμένη ξυπνάς? Να σε πω!θελεις να δωσουμε ενα ραντεβου σημερα στην μπουρδελομαριαννσ να τα πουμε απο κοντα?

Γιατί αγαπητέ salonica28, άφησε το ...... ας κρατήσουμε ένα επίπεδο και μια ευγένεια μεταξύ μας.
Πίστεψε με, αξίζει τον κόπο......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom