Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (6 μέλη και 45 επισκέπτες)

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Η κοπέλα  είναι η  Ξένια,όχι Κάτια.
Καταλάβατε,όσοι  ξέρετε.

Πραγματικά πολύ καλή ενημέρωση... εσύ που κόπτεσαι για την ενημέρωση στο σάιτ κάνεις μια ενημέρωση "για όσους ξέρουν"!!!

Σε τελική ανάλυση εγώ κατάλαβα... οι νέοι συναγωνιστές όμως @@ κατάλαβαν!
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Καλημέρα ... ακόμα 2 μερούλες και τελειώνει η αντιπαράθεση πιστεύω. Μετα τις εκλογές κάθε κατεργάρης στον χώρο του...  :s&m_2: :s&m_1: :s&m_3:  :2funny:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Καλημέρα ... ακόμα 2 μερούλες και τελειώνει η αντιπαράθεση πιστεύω. Μετα τις εκλογές κάθε κατεργάρης στον χώρο του...  :s&m_2: :s&m_1: :s&m_3:  :2funny:

:2funny:

Καλημερά mr.bean

Θα κάνουμε εσωτερικές εκλογές στο φόρουμ?
:2funny: :2funny: :2funny:
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
γιατί οχι ... θα χουμε κ χορηγούς τα ιδρύματα .  :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Alkinos μια ερώτηση ρε φίλε: Γιατί επιτρέπουμε σε έναν (κυρίως) να χαλάει το thread; Δεν μπορούμε να ζητήσουμε παρέμβαση να κλείσουν τα στόματα που έκαναν μπάχαλο την ενημέρωσή μας; Βαρέθηκα μάγκες γιατί τράβηξε καιρό τώρα το πράγμα. Αν δε βρεθεί λύση θα αποχωρήσω κι εγώ κι αρκετοί άλλοι απ' ότι το κόβω. Πιστεύω ότι Τζέκος κλπ. εκπροσωπούν μαγαζάτορες που δεν τους αρέσει το φόρουμ, γιατί δείχνει ότι τα κωλομάγαζά τους έχουν φόλες γκόμενες κι ενημερώνεται κόσμος. Ας το λύσουμε το πρόβλημα γιατί δεν αντέχεται πλεον η κατάσταση.       
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Και μεις ριχνουμε ρε παιδια κανενα καυγαδακι ποτε-ποτε διπλα, αλλα εσεις το παρακανατε  :grin:

Σας παρακολουθω καιρο, προσπαθωντας να "διεισδυσω" στο χωρο σας, και να διευρυνω τους οριζοντες μου  :grin:
αλλα για να ειναι τοσο εντονες οι αντιπαραθεσεις, "κατι σαπιο υπαρχει στο βασιλειο της Δανιμαρκιας"
Ειναι κι αυτα τα ερμα τα "κλειδια" που χρειαζονται...
Κριμα, κι ηθελα πολυ να με "υποδεχτουν" γυναικες ντυμενες, κι οχι με το στριγκακι...ετσι για αλλαγη
βρε αδερφε.

Αν δεν υπαρχουν συμφεροντα, τοτε κοψτε τους καυγαδες και συνεχιστε το  :knockinb:
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
όλοι και όταν λέμε όλοι εννοούμαι ΌΛΟΙ οι γκρινιάρηδες... να φύγουν , να παν αλλού!!!!  στο τόπικ της αθήνας...  :2funny:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Alkinos μια ερώτηση ρε φίλε: Γιατί επιτρέπουμε σε έναν (κυρίως) να χαλάει το thread; Δεν μπορούμε να ζητήσουμε παρέμβαση να κλείσουν τα στόματα που έκαναν μπάχαλο την ενημέρωσή μας; Βαρέθηκα μάγκες γιατί τράβηξε καιρό τώρα το πράγμα. Αν δε βρεθεί λύση θα αποχωρήσω κι εγώ κι αρκετοί άλλοι απ' ότι το κόβω. Πιστεύω ότι Τζέκος κλπ. εκπροσωπούν μαγαζάτορες που δεν τους αρέσει το φόρουμ, γιατί δείχνει ότι τα κωλομάγαζά τους έχουν φόλες γκόμενες κι ενημερώνεται κόσμος. Ας το λύσουμε το πρόβλημα γιατί δεν αντέχεται πλεον η κατάσταση.         

Φίλε graf, απάντηση, έχει απόλυτο δίκιο. Μπρούμε να τον διώξουμε.

Δεν θέλω να τον κάνω αναφορά για αποπομπή, εγώ, για 3 λόγους:

1ον) Γιατί το θέμα ξεκίνησε σε προσωπική ανάφορά στο άτομο μου ,
ότι τον παραπλάνισα χωρίς να έχουμε ανταλλάξει ούτε ένα p.m. για να
Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να τον αναφέρει κάποιος άλλος.
2ον) Γιατί δεν το έχω κάνει ποτέ και δεν θέλω να το κάνω,. Πες "ιδιοτροπία" μου.
3ον) Γιατί έχω μάθει να σέβομαι γενικά. Άρα εδώ μέσα σέβομαι τους παλαιότεροιυς.'Οταν λέει ο House oF Fun,  μην τον πειράζεται είναι ιδιόμορφος, δεν τον πειράζω έστω και αν βρίζει, έστω και αν χαλάει το φόρυμ μπάχαλο, έστω και αν ξέρω ότι κάνω λάθος.


Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να τον αναφέρει κάποιος άλλος.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Μήπως φίλε graf ασχολούμαστε πολύ με τον ΜΑΛΑΚΟ και αυτό του δίνει πρόφαση να γράφει?

Ας το σκεφτούμε όλοι έτσι.
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
νέα παρουσία δροσερή κ καταπληκτική σε όλα...  :uglystupid:
 

Συνημμένα

  • 281843_1679564167937_1802545577_1070337_6881517_n[1].jpg
    281843_1679564167937_1802545577_1070337_6881517_n[1].jpg
    59,2 KB · Εμφανίσεις: 35

alfistas1975

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
17
Like
6
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους εδς μεσα και καλο μηνα.εχω πολυ καιρο να μπω μεσα στο φορουμ και εχω χασει τα παντα.καμια ενημερωση που εχει πληθωρικες κυριες για μασαζ?
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
:2funny: το μόνο κακό mr.bean ότι το ταμείον είναι -, αλλά ελπίζουμε...... :thumbsup:

το ταμείο είναι πολύ μεγάλη κουβέντα φίλος αλλά από την άλλη όλο και κάτι θα κάνουμε για να περάσουμε καλά...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Σκέτη Παρακμή το θρεντ.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Το φιλαράκι σου , με τον "ιδιόμορφο" χαρακτήρα, μας είπες να μην ον πειράξουμε, να μην σε ακούγαμε House of Fun ?
Δεν μ αρέσει ν αναφαίρομαι προσωπικά σε κανέναν εδώ μέσα απλά νόμισα,μπορεί να κάνω και λάθος,πως πρόκειται για κάποιον που ξέρω.Φιλική συμβουλή να χαλαρώσετε αμφότεροι αν και το ξέρω πως είναι δύσκολο όταν μπαίνουν "στη μέση" μουνιά και λεφτά. Αυτό δεν υπονοεί κάτι για κανέναν, γενικό είναι.Τώρα που πέσαν κι οι τιμές σχετικά και πληθώρα από γυναίκες υπάρχει, βρήκατε να φαγωθείτε ρε παίχτες?
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
νέα παρουσία δροσερή κ καταπληκτική σε όλα...  :uglystupid:

έβαλες φωτογραφία για να  παραστήσεις  τον εξυπνάκια εδώ μέσα κύριε Ρόουαν Ατκινσον?
Το πεσμένο  βυζί  δεν το βλέπεις?
Το βλέπει  όμως η πείρα μου.

Σαν τα αρχίδια του παππού μου του Καπετάν Βάσου του ΕΛΑΣ είναι.Πολέμησε στο  Γράμμο.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Eυχαριστώ και πάλι  δημοσίως  όλους τους  χρήστες,παλιούς και νέους, για τα καλά λόγια μέσω πμ
Όπου όλοι με επιβεβαιώνουν  πλήρως  για  τα  γραφόμενά  μου,ιδίως  για  το γνωστό  χασαποπωλείο  της πόλης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom