Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
σα να λες πηγαινε ευα ή μαριάνα.Βρε καλά σε λέω προμότορα εγώ.καλά σε ψυλλιάστηκα

Λέγε ότι θες... Αλλά για να ξέρεις ούτε Εύα πάω, ούτε Μαριάννα... Επίσης για να μην λες...
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Και μονο που τις αναφέρεις,τις κάνεις γκρίζα διαφήμιση. :piss:
δεν πεταλώνουμε τζιτζίκια,τα είπαμε ξανά.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Πρώτα εσύ τις ανέφερες... τελικά δεν είναι να σου μιλάει κανένας... Δεν βγάζει άκρη...

Και αν ξανα-αναφερθείς σε μένα στον πληθυντικό και χωρίς αρνητικά σχόλια αλλιώς αναφορά κύριε. Οκ?

ΥΓ: Και να ξέρεις δεν υπάρχει "γκρίζα" διαφήμιση...
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
462
Πόντοι
21
Καλησπέρα φίλοι μου,
ευτυχώς ξαναγέμισε ο κουμπαράς.....
Πάω λοιπόν στο "μαγαζί" βλέπω τα κορίτσια και ακούω ένα όνομα ..ΦΟΙΒΗ.
Αμέσως θυμάμαι για μια Φοίβη (Βασίλη smile) που μιλούσατε όλοι με θαυμασμό αλλά δυστυχώς εγώ δεν είχα προλάβει γιατί έφυγε. ΄Ομως όχι δεν ήταν αυτή.
Αλλά τι κι αν δεν ήταν... το κορίτσι "λέει".
Το κράτησα αμέσως.
Πέρασα όμορφα. Χαμογελαστή, δεκτική και ήρεμη (παίζει ρόλο, μη μου πείτε όχι).

Ηρεμήστε...ηρεμήστε..
θέλετε περιγραφή το ξέρω.
Λοιπόν. Μια εξήγηση πρώτα:
Περιγραφή προσώπου, χρώματος μαλλιών, στυλ μαλλιών, τυχόν σημάδια, ύψος, κιλά, μέγεθος στήθους κ.λπ. δεν πρόκειται να γράψω (όλα μαζί) και παρακαλώ όλους μας να μην το κάνουμε. Στοχοποιούμε αμέσως την κοπέλα (εσύ tzekos βούλωσέ το, μη μιλάς)και δεν είναι πρέπον. Χρειάζεται σεβασμός. Κι αν μας περνάει από το μυαλό ότι δεν είναι καλές κοπέλες αυτές που κάνουν αυτή τη δουλειά, εμείς καλλίτεροι είμαστε που πάμε εκεί; (κάτι σαν το κλέφτη και τον κλεπταποδόχο δηλαδή).
Με υπολογιστές ασχολούμαστε και όλοι γνωρίζουμε ότι όσο περισσότερα στοιχεία βάζεις στην αναζήτηση τόσο πιο συγκεκριμένο γίνεται το προϊόν. Και ίσως φτάσεις σε μοναδικό. Λοιπόν κλείνει η (μεγάλη) παρένθεση.
Στα "αντικείμενα" του sex : Στήθος πολύ καλό 3+ με ανεπτυγμένη θηλή, Οπίσθια πανέμορφα και πεταχτά.
Και τώρα θέλετε να σας πώ στο "έργο" πως ήταν.
Τρεις λέξεις είναι υπεραρκετές: Με καίει ακόμη. (μεσαίο πρόγραμμα).

Επαναλαμβάνω : Φ ο ί β η .
Και είναι στη Μαριάννα (δυστυχώς για σένα tzekos. Και πούσε μην περάσεις απο ΄κει, θα φας ξύλο).
Κανένα παράπονο συναγωνιστές;
Να περνάτε όλοι καλά.
 
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Νατος,πετάχτηκε ολόρθος εν τω μέσω της νυκτός!
πόσα πήρες πες μας για να γραψεις αυτό το ηλίθιο-στημενο ποσταρισμα ρε τριγατε.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
462
Πόντοι
21
Σκεφτείτε να ήμουν ο παθολόγος (εκεί γδυνόμαστε όλοι για την εξέταση) της κοπέλας με την τεράστια ουλή και το τάδε στήθος και ύψος...
για σκεφτείτε..τι κάρφωμα... τι ξεμπρόστιασμα....
πόσο ανήθικο είναι...
(ας το έχει κατά νουν οποιος ξεκίνησε πρώτος αυτή την ιστορία.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
φαντάσου αντί για παθολόγο να πήγαινες για κολονοσκόπιση.
Υπάρχει ένας κίνδυνος,εκεί λένε.
Αν και στα 64 μου,δεν έχω κάνει ακόμα και ούτε πρόκειται.

Μπορεί να σου αρέσει τρίγατε και να θες κι άλλο.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
462
Πόντοι
21
:pipa1:
Νατος,πετάχτηκε ολόρθος εν τω μέσω της νυκτός!
πόσα πήρες πες μας για να γραψεις αυτό το ηλίθιο-στημενο ποσταρισμα ρε τριγατε.
Ένα μασαζάκι δώρο. Αλλά εσύ οσο και να παρακαλάς δε θα πάρεις ούτε κι αν πληρώσεις...αν περάσεις από ΄κει δεν το γλυτώνεις το ξύλο.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
462
Πόντοι
21
φαντάσου αντί για παθολόγο να πήγαινες για κολονοσκόπιση.
Υπάρχει ένας κίνδυνος,εκεί λένε.
Αν και στα 64 μου,δεν έχω κάνει ακόμα και ούτε πρόκειται.

Μπορεί να σου αρέσει τρίγατε και να θες κι άλλο.
Πόσο χυδαίος γίνεσαι.
Σε λυπάμαι.
Δεν ασχολούμαι πια μαζί σου.
Σε παραδίδω στην κρίση όλων των φίλων του forum.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Οι ηλίθιες απειλες σου το μονο που μπορούν να σου προσφέρουν είναι μια θέση δίπλα στην κόρη Άκη Τσοχατζόπουλου.
και μιας και το έθιξα,ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΥΡΙΟ Η ΒΙΚΥ ΣΤΑΜΑΤΗ.
δεν μπορεί να φυλακισθεί ένα τέτοιο πνεύμα. :pipa3:
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Νατος,πετάχτηκε ολόρθος εν τω μέσω της νυκτός!
πόσα πήρες πες μας για να γραψεις αυτό το ηλίθιο-στημενο ποσταρισμα ρε τριγατε.
Λοιπόν τζέκο: Σε βαρέθηκα.
Όσο συνεχίζεις να κατηγορείς τα μέλη του Φορουμ οτι αβαντάρουν συγκεκριμένα μαγαζιά τόσο περισσότερο με κάνεις να πιστευω οτι είσαι ιδιοκτήτης κάποιου μαγαζιού για το οποίο δεν γίνεται κάποια καλή αναφορά εδω μέσα.
Αν αυτό δεν ισχύει τότε αντί να κατηγορείς τους συναδέλφους που ενημερώνουν για τις επισκέψεις τους καλό θα ήταν να συνεισφέρεις και εσύ με κάποια ενημέρωση.
Σε τελική ανάλυση αν θεωρείς οτι κάποιοι διαφημίζουν συγκεκριμένα μαγαζιά, μην τους κατηγορείς αλλά διαφήμισε και εσύ το δικό σου. Δεν είναι κακό!
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Πόσο χυδαίος γίνεσαι.
Σε λυπάμαι.
Δεν ασχολούμαι πια μαζί σου.
Σε παραδίδω στην κρίση όλων των φίλων του forum.

Εσύ είσαι ντροπή των αντρών.
Καθισες κι εγραψες ένα ολόκληρο μυθιστόρημα για να μας πεις για την υπέροχη Φοίβη(που κόβω τον πούτσο μου είναι σαπιόφατσα) και να μας ακόμη για το υπέροχο μαγαζί τςη Μαριάννας.
Σκέψου,ποιος άντρας θα έλεγε στους φίλους του "γνώρισα σήμερα μια κοπέλα που είναι πολύ ήρεμη,φιλική και δεκτική"
ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ,κλιπάκι θα σε έκανε ο ΚΑΛΥΒΑΤΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΑΜΑΝ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
:pipa1:Ένα μασαζάκι δώρο. Αλλά εσύ οσο και να παρακαλάς δε θα πάρεις ούτε κι αν πληρώσεις...αν περάσεις από ΄κει δεν το γλυτώνεις το ξύλο.

Από πού,από το Αιγάλεω city και σας γαμάμε το σπίτι

Είχαμε κάνει κάτι εκδρομές τέλη 70,αρχές 80 με τον Μάκη τον Μανάβη και τον Νικόλα,πού να στα λέω
με τα πόδια διασχίσαμε Πατήσια,Ομόνοια και μετά βουρ για Αιγάλεω.Στο δρομο γινόταν το έλα να δεις.
1978,πηγαλιναμε για πρωτάθλημα αν θυμάμαι καλά.
:grin:

Υπάρχει η φήμη ότι ο Νικόλας σταμάτησε σε ένα μαγειρείο και έβαλε στην τσέπη του λίγο μουσακά,χύμα,για να τον φάει μετά τον αγώνα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Οποιοδήπποτε κακόβουλο σχόλιο απο εδω και πέρα για μένα προσωπικά,θα αναφέρεται στην διοίκηση του εν λόγω ιστοτόπου.
ετσι ειναι αμα εχεις τη ρουφιανια μεσα σου  :2funny: :2funny:

περιμενουμε με ανυπομονησια ριβιου απο την ανταγωνηστρια μου μαριαννα
 

salesman

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
256
Like
16
Πόντοι
1
Καλησπέρα φίλοι μου,
ευτυχώς ξαναγέμισε ο κουμπαράς.....
Πάω λοιπόν στο "μαγαζί" βλέπω τα κορίτσια και ακούω ένα όνομα ..ΦΟΙΒΗ.
Αμέσως θυμάμαι για μια Φοίβη (Βασίλη smile) που μιλούσατε όλοι με θαυμασμό αλλά δυστυχώς εγώ δεν είχα προλάβει γιατί έφυγε. ΄Ομως όχι δεν ήταν αυτή.
Αλλά τι κι αν δεν ήταν... το κορίτσι "λέει".
Το κράτησα αμέσως.
Πέρασα όμορφα. Χαμογελαστή, δεκτική και ήρεμη (παίζει ρόλο, μη μου πείτε όχι).

Ηρεμήστε...ηρεμήστε..
θέλετε περιγραφή το ξέρω.
Λοιπόν. Μια εξήγηση πρώτα:
Περιγραφή προσώπου, χρώματος μαλλιών, στυλ μαλλιών, τυχόν σημάδια, ύψος, κιλά, μέγεθος στήθους κ.λπ. δεν πρόκειται να γράψω (όλα μαζί) και παρακαλώ όλους μας να μην το κάνουμε. Στοχοποιούμε αμέσως την κοπέλα (εσύ tzekos βούλωσέ το, μη μιλάς)και δεν είναι πρέπον. Χρειάζεται σεβασμός. Κι αν μας περνάει από το μυαλό ότι δεν είναι καλές κοπέλες αυτές που κάνουν αυτή τη δουλειά, εμείς καλλίτεροι είμαστε που πάμε εκεί; (κάτι σαν το κλέφτη και τον κλεπταποδόχο δηλαδή).
Με υπολογιστές ασχολούμαστε και όλοι γνωρίζουμε ότι όσο περισσότερα στοιχεία βάζεις στην αναζήτηση τόσο πιο συγκεκριμένο γίνεται το προϊόν. Και ίσως φτάσεις σε μοναδικό. Λοιπόν κλείνει η (μεγάλη) παρένθεση.
Στα "αντικείμενα" του sex : Στήθος πολύ καλό 3+ με ανεπτυγμένη θηλή, Οπίσθια πανέμορφα και πεταχτά.
Και τώρα θέλετε να σας πώ στο "έργο" πως ήταν.
Τρεις λέξεις είναι υπεραρκετές: Με καίει ακόμη. (μεσαίο πρόγραμμα).

Επαναλαμβάνω : Φ ο ί β η .
Και είναι στη Μαριάννα (δυστυχώς για σένα tzekos. Και πούσε μην περάσεις απο ΄κει, θα φας ξύλο).
Κανένα παράπονο συναγωνιστές;
Να περνάτε όλοι καλά.
 
συμφωνω απολυτα και επαυξανω λεγοντας οτι και στο πληρες μενου
η κοπελα απλα ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Καθισες κι εγραψες ένα ολόκληρο μυθιστόρημα για να μας πεις για την υπέροχη Φοίβη(που κόβω τον πούτσο μου είναι σαπιόφατσα) και να μας ακόμη για το υπέροχο μαγαζί τςη Μαριάννας.
Τζέκο ετοιμάσου να τον κόψεις τώρα στα γεράματα!
 

cynorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
Μόλις επέστρεψα από sport bar στην περιοχή της Καλαμαριάς και πίσω από το Στρατόπεδο Νταλίπη είδα ένα μαγαζί καινούργιο "ΧΑΜΑΜ" γράφει από έξω. Ξέρει κανείς κάτι? Βρίσκεται πίσω από το Στρατόπεδο λίγο πιο πέρα από την Καντίνα....

Όποιος ξέρει κάτι για το παραπάνω ας γράψει σχόλιο.
Καλημέρες....
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Πήγα χθες στη νανσυ,και όπως  πήγα  έτσι  γυρισα.
Έλειπε η  κοπέλα η ψηλή  σοφία.Κρίμα ,και είχα να πάω στην Κασσάνδρου από την εποχή που ζούσε ο Γέρος της Δημοκρατίας.
Τί δρόμος κι αυτό ο χειρότερος  στην  πολη,πιο  στενος  και από  το μυαλο  του Αλκινου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom