Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.896
Like
9.554
Πόντοι
1.056
Ρε παιδιά, πήγα στο ασιατικό της Συγγρού το moments και νιώθω ότι με γδύσανε. 40 € για μια ώρα και μετά +10 στην κοπέλα και +10 στην αφεντικίνα για έναν φραπέ της κακιάς ώρας.
το ενα επιπλέον 10αρικο το καταλαβαίνω. Τα παίρνει η κοπέλα σαν πουρμπουαρ για τον φραπέ.
Η αφεντικίνα όμως γιατί +10; Ποιός ο λόγος;
 

biribiri

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
8
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα χυστες,έχουμε τηλέφωνο φωτεινής από Καλλιθέα;
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.814
Κριτικές
30
Like
20.727
Πόντοι
8.815
Ρε παιδιά, πήγα στο ασιατικό της Συγγρού το moments και νιώθω ότι με γδύσανε. 40 € για μια ώρα και μετά +10 στην κοπέλα και +10 στην αφεντικίνα για έναν φραπέ της κακιάς ώρας. Μόνο το μασάζ άξιζε από την Ταϊλανδέζα που ήταν επιπέδου hotel spa και ο χώρος ήταν καθαρότατος και κυριλέ. Η Νεπαλέζα εν τω μεταξύ πολύ μέτρια σε εμφάνιση αντιθέτως με την Ταιλανδέζα που ήταν όμορφη.
Η φραπεδιά μου θύμισε της Ιουλίας από Περιστέρι που κοίταζε το ταβάνι. Δεν ξαναπάω με τίποτα.
Ο τιμοκατάλογος που μου είπε ήταν ο εξής:
45 λεπτά απλό μασάζ στα 30 €
60 λεπτά απλό μασάζ στα 40 €
Φραπές +20 €
σκεφτομουν να παω σε καποια φαση,ειχα παρει και τηλεφωνο να ρωτησω που ειναι. ριχνω χοντρο μαυρο και δεν προκειται να παω ποτε μετα απο αυτο που διαβαζω εδω. ευχαριστω φιλε!
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.115
Κριτικές
2
Like
3.552
Πόντοι
456
Ρε παιδιά, πήγα στο ασιατικό της Συγγρού το moments και νιώθω ότι με γδύσανε. 40 € για μια ώρα και μετά +10 στην κοπέλα και +10 στην αφεντικίνα για έναν φραπέ της κακιάς ώρας. Μόνο το μασάζ άξιζε από την Ταϊλανδέζα που ήταν επιπέδου hotel spa και ο χώρος ήταν καθαρότατος και κυριλέ. Η Νεπαλέζα εν τω μεταξύ πολύ μέτρια σε εμφάνιση αντιθέτως με την Ταιλανδέζα που ήταν όμορφη.
Η φραπεδιά μου θύμισε της Ιουλίας από Περιστέρι που κοίταζε το ταβάνι. Δεν ξαναπάω με τίποτα.
Ο τιμοκατάλογος που μου είπε ήταν ο εξής:
45 λεπτά απλό μασάζ στα 30 €
60 λεπτά απλό μασάζ στα 40 €
Φραπές +20 €
εγω οταν πηγα να μπω ,για καλη μου τυχη ,εβγαινε μια χοντρουλα που εχουν στο σαιτ.μπορει μασαζ να ξερει αλλά δε νομιζω οτι θα μπορουσα να εχω το τελος που ζηταω με την εν λογω κυρια.λουης λεμε ....
 

johnt7

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2006
Μηνύματα
66
Like
14
Πόντοι
0
Να ρωτήσω και εγώ για το  moments πως κανονίζεται η φραπεδιά το κανονίζεις εξω στην υποδοχή η με την κοπέλα
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
157
Κριτικές
2
Like
127
Πόντοι
1
[quote author=johnt7 link=undefined date=undefined]Να ρωτήσω και εγώ για το  moments πως κανονίζεται η φραπεδιά το κανονίζεις εξω στην υποδοχή η με την κοπέλα[/quote]

Με την υποδοχή εγώ το κανόνισα.
Αλλα πολυ ντεκαβλε φαση, δεν θα ξαναπάω όυτε με τα 30+10 που έδωσα στις αρχές.... Μονο θετικό ο καθαρος και ωραίος χωρος και ισως η ευκολη προσβαση απο συγγρου φιξ μετρό.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.896
Like
9.554
Πόντοι
1.056
Που ειναι τα υπόλοιπα μηνυματα;. Βαζω στην αναζήτηση να βρω πληροφορίες για το Asian angels που ειναι στη Θησεως. Μου εμφανιζει μια απαντηση στη σελίδα 185 και όταν μπαινω εδω για να διαβασω, οι σελίδες είναι μόνο 182.

Τι μπουρδελο αλλαγες κανατε γαμω το φελέκι μου;
 

panoskimos81

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Γνωρίζετε αν η Φωτεινή (θησέως Καλλιθέα) κάνει κάτι άλλο πέρα από φραπέ?
Έχει κάποιος κάποια εμπειρία για κάτι παραπάνω?
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.530
Πόντοι
206
Καλησπέρα.
Γνωρίζετε αν η Φωτεινή (θησέως Καλλιθέα) κάνει κάτι άλλο πέρα από φραπέ?
Έχει κάποιος κάποια εμπειρία για κάτι παραπάνω?


Οχι δεν κανει. Ο φραπες της ομως εχει εμπειρια 30 χρονων τουλαχιστον :wink:
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.115
Κριτικές
2
Like
3.552
Πόντοι
456
καλημερα σας.μπορει καποιος να μου στειλει πληροφοριες για την φωτεινη στην καλλιθεα σε π.μ ?(ηλικια, τιμες, τηλεφωνο ) ευχαριστω πολυ.
 

rriot46

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς για Εύα (από Παλαιολόγου νέα Σμύρνη)? Άκουσα ότι είναι Άγιο Δημήτριο πλέον.... αξίζει συνφορουμιτες? Είχε δοκιμάσει κανείς?
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Αδέρφια μας διαβάλουν.
Αμφισβητούν την αξιοπιστία μας.
exotic.JPG
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.615
Like
28.102
Πόντοι
5.006
Γνωρίζει κανείς για Εύα (από Παλαιολόγου νέα Σμύρνη)? Άκουσα ότι είναι Άγιο Δημήτριο πλέον.... αξίζει συνφορουμιτες? Είχε δοκιμάσει κανείς?
Τα ίδια μαν δεν αλλάζει τίποτα ..τσάμπα λεφτά..
 

Rsexy

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
30
Like
72
Πόντοι
0
Καλησπέρα αδέλφια. Σήμερα θέλω να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία μου στο έλαιο κατάστημα στην οδο Λένορμαν ονόματι oiseau Libre, ελληνιστί ελεύθερο πουλί.
Κατά καιρούς ως θαμών είχα τα τυχερά μου στο κατάστημα, με ευχάριστες ή λιγότερο ευχάριστες εμπειρίες.
Την προηγούμενη εβδομάδα επισκέφθηκα τον εν λόγω οικο λόγω ξεραΐλας στα υπόλοιπα καταστήματα.
Έχει στάνταρ φραπέ στην τιμή των 20€ με μια παχουλή Φιλιππινέζα .
Στα του μασαζ είναι αρκετά καλη
Στην φραπεδια διεκπεραιωτική.
Αυτά από εμένα εύχομαι να βοήθησα.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.896
Like
9.554
Πόντοι
1.056
Επεσε και αυτο το κάστρο... Πολλοι συναγωνιστές στο παρελθόν είχαν αναφέρει οτι αυτο το μαγαζί ήταν αυστηρά στα ΔΕΝ
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Παιδιά,κατά λάθος είδα τις πρώτες σελίδες αυτού του φόρουμ. Λέγανε για φραπεδιερες Νέα Σμύρνη,Ομήρου. Ξέρει κανένας αν ισχύει ακόμα; Επειδή μένω στα πέριξ με ενδιαφέρει η περιοχή. Δεν ήξερα ότι υπάρχουν τέτοια ωραία πράγματα στην περιοχή.
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Μήπως πρόσεξες τι ημερομηνία είχαν οι αναρτήσεις των πρώτων σελίδων;
Τώρα το είδα...προ αμνημονεύτων ετών. Αλλά ρε παιδιά αυτά δεν εξαφανίζονται...το πολύ πολύ να έχουν εμφανιστεί πιο εκσυγχρονισμένα...χαχαχα....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Παιδιά,κατά λάθος είδα τις πρώτες σελίδες αυτού του φόρουμ. Λέγανε για φραπεδιερες Νέα Σμύρνη,Ομήρου. Ξέρει κανένας αν ισχύει ακόμα; Επειδή μένω στα πέριξ με ενδιαφέρει η περιοχή. Δεν ήξερα ότι υπάρχουν τέτοια ωραία πράγματα στην περιοχή.
Εφόσον μένεις στα πέριξ φίλε υπάρχουν πολλά μασατζίδικα και όχι μόνο " φραπεδιέρες " όπως Φραντζή και Συγγρού 2-4-7, Συγγρού 108, Καλλιρόης 48, Συγγρού 40-42 ,και πολλά άλλα που προσφέρουν όλα και είναι κοντά σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom