Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
761
Κριτικές
4
Like
1.468
Πόντοι
206
Πήγα προ ημερών galaxy , και για πρώτη φορά με υποδέχτηκε άλλη κοπέλα εκτός της Αριστουλας .

Νταρντανομουνοβα και μου βγήκαν τα μάτια με τους βυζους στο ντεκολτέ (πρέπει να με κατάλαβε γιατί χάζεψα σαν ηλίθιος )

Εκ των υστέρων είδα στο σάιτ είναι καινούργια στην ομάδα (Νταϊάνα) και σκέφτομαι για καταδρομική.
Μήπως κάποιος συναγωνιστής εχει δοκιμάσει στο μεταξύ ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Italian71

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2024
Μηνύματα
34
Like
114
Πόντοι
0
Πήγα προ ημερών galaxy , και για πρώτη φορά με υποδέχτηκε άλλη κοπέλα εκτός της Αριστουλας .

Νταρντανομουνοβα και μου βγήκαν τα μάτια με τους βυζους στο ντεκολτέ (πρέπει να με κατάλαβε γιατί χάζεψα σαν ηλίθιος )

Εκ των υστέρων είδα στο σάιτ είναι καινούργια στην ομάδα (Νταϊάνα) και σκέφτομαι για καταδρομική.
Μήπως κάποιος συναγωνιστής εχει δοκιμάσει στο μεταξύ ?
Δεν θα μας πεις φίλος πώς πέρασες στο galaxy???ποια πήρες τελικά... κόστος.... εντυπώσεις????
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
761
Κριτικές
4
Like
1.468
Πόντοι
206
Δεν θα μας πεις φίλος πώς πέρασες στο galaxy???ποια πήρες τελικά... κόστος.... εντυπώσεις????
Μια ώρα πολύ καλό μασαζ με ratu + φραπεδάκι στα 50 + έξτρα .
Ότι ακριβώς ζήταγε το ταλαιπωρημένο κορμί μου.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
3
Like
2.690
Πόντοι
441
Μια ώρα μασάζ 50 + έξτραδακι για φραπέ πολλά ?
Ενοειται ότι είναι πολλά, εκτός αν έχεις ευροδεντρο ή αν τα βρίσκεις στο δρόμο. Μαύρο κατάμαυρο από μένα στο galaxy έχω να πάω πάνω από 6 μήνες κ είμαι πολύ χαρούμενος για αυτό.
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
761
Κριτικές
4
Like
1.468
Πόντοι
206
Θα ήθελα να ακούσω εναλλακτικές και κόστη για παρομοιες υπηρεσιες.
Προσωπικά δεν το βρίσκω παράλογο .
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
193
Κριτικές
6
Like
275
Πόντοι
21
Πήγα προ ημερών galaxy , και για πρώτη φορά με υποδέχτηκε άλλη κοπέλα εκτός της Αριστουλας .

Νταρντανομουνοβα και μου βγήκαν τα μάτια με τους βυζους στο ντεκολτέ (πρέπει να με κατάλαβε γιατί χάζεψα σαν ηλίθιος )

Εκ των υστέρων είδα στο σάιτ είναι καινούργια στην ομάδα (Νταϊάνα) και σκέφτομαι για καταδρομική.
Μήπως κάποιος συναγωνιστής εχει δοκιμάσει στο μεταξύ ?

Πήγα προ ημερών galaxy , και για πρώτη φορά με υποδέχτηκε άλλη κοπέλα εκτός της Αριστουλας .

Νταρντανομουνοβα και μου βγήκαν τα μάτια με τους βυζους στο ντεκολτέ (πρέπει να με κατάλαβε γιατί χάζεψα σαν ηλίθιος )

Εκ των υστέρων είδα στο σάιτ είναι καινούργια στην ομάδα (Νταϊάνα) και σκέφτομαι για καταδρομική.
Μήπως κάποιος συναγωνιστής εχει δοκιμάσει στο μεταξύ ?
οπως σωστα ανεφερες προκειται για την Νταιανα η οποια εκτελει χρεη αναπληρωτριας οποτε λειπει η Αριστουλα εχω περασει τρεις φορες μαζι της με πολυ καλες εντυπωσεις(στο μασαζ το προσπαθει αρκετα και δεν περιοριζεται σε απλο χαδι)οσο αφορα το δευτερο μερος κερναει ωραια φραπεδια ενω σε αφηνει να παιζεις με τους τεραστιους βυζους της..
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.071
Like
2.968
Πόντοι
456
οπως σωστα ανεφερες προκειται για την Νταιανα η οποια εκτελει χρεη αναπληρωτριας οποτε λειπει η Αριστουλα εχω περασει τρεις φορες μαζι της με πολυ καλες εντυπωσεις(στο μασαζ το προσπαθει αρκετα και δεν περιοριζεται σε απλο χαδι)οσο αφορα το δευτερο μερος κερναει ωραια φραπεδια ενω σε αφηνει να παιζεις με τους τεραστιους βυζους της..
Για την καινούργια την Πένυ-κάτι μου θυμίζει όμως- δεν έχω δει κριτική εκτός αν μου διαφεύγει.
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
193
Κριτικές
6
Like
275
Πόντοι
21
Για την καινούργια την Πένυ-κάτι μου θυμίζει όμως- δεν έχω δει κριτική εκτός αν μου διαφεύ

Για την καινούργια την Πένυ-κάτι μου θυμίζει όμως- δεν έχω δει κριτική εκτός αν μου διαφεύγει.
καλο θα ειναι οποιος φιλος δοκιμασει να μας ενημερωσει
 

zefyrinho

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2023
Μηνύματα
41
Like
98
Πόντοι
0

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.988
Κριτικές
34
Like
3.297
Πόντοι
4.365

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom