Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Πήρα τηλ και το σήκωσε τηλεφωνήτρια. 50€ τα 30’ , 80€ τα 60’ . Χρειάζεται κάνα 2 μέρες πριν ραντεβού γιατί έχει πολύ κίνηση. Στα προγράμματα μέχρι και μπριζόλα με ή χωρίς μασάζ σε δικό της χώρο. Συγγνώμη αλλά ο πούτσος μου δεν μπορεί να περιμένει τόσο. Τα κασκαντεριλικια γίνονται στο άρπα κόλα.
Εντωμεταξύ επειδή κ γω πήρα τηλ για να δω τι παίζει, η τηλεφωνητρια είναι μια κοπελα που δούλευε κ αυτή στο vipbeauty η Αναστασία...
 

Captainpap

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
69
Πόντοι
0
sentire massage στον Αγιο Στέφανο έχουμε κάποια πληροφορία ;
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
358
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81

lezlove

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
300
Πόντοι
280
Επεκτάσου λίγο σε παρακαλώ στις άπειρες επιλογές σου τύπε μου.

Και να προσθέσω ότι όποιος έχει και λίγο χρόνο παραπάνω να ψάξει μπορεί να βρει και επιλογές που δεν υπάρχουν εδώ. Εγώ δυστυχώς δεν έχω αυτόν τον επιπλέον χρόνο
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
700
Like
481
Πόντοι
26
Μήπως σου έκανε ταντρα....???..αυτό έχει 80

Μασάζ γύρισμα μπροστά πέταμα οι βυζάρες στη μάπα κ φραπέ.
Αξίζει τελικά ; Είχα κλείσει και το ακύρωσα γιατί όπως την έκοψα νόμιζα ότι θα μείνω με το λάβαρο στο χέρι….
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Εν Αθήναις μασάζ κέντρο . Ήταν η πρώτη φορά που ξενέρωσα γιατί με καθυστέρησαν 15' και δεν είχα πολύ χρόνο . Τουλάχιστον μου χρέωσαν το αντίστοιχο. Σοαπι μασάζ το οποίο ήταν το καλύτερο ,μεχρι τώρα εκεί μέσα με νελις ή Έλις.... Φραπές με πολύ μαεστρία+30
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.276
Κριτικές
33
Like
29.156
Πόντοι
9.846
H Ελένη από vip beauty massage είναι εδώ.
Και μακάρι να ήταν σαν τις φωτογραφίες.... Προσθέστε + 15 κιλά από τη μέση και κάτω .... Κι επίσης το πρόσωπο της καμία σχέση με τη Μαίρη που ήταν στο Αχαρνών 85. Εκεί ήταν ροκ μουναρα για πολλά γαμησια. Τώρα έχει γίνει φλομπα. Βέβαια οι υπηρεσίες της έχουν παραμείνει πολύ καλές, άρα όποιος θέλει πάει. Έχει και αγγελία στους δίπλα με το πρόσωπο της, αλλά πάλι ξαναλέω οι φωτογραφίες της είναι 7-8 χρόνια πίσω. Παχυνε όπως η κάθε κλασσικη Ελληνίδα που έχει κάνει τρία παιδιά κι έχει δέσει τον γάιδαρο..... (μεταφορικά μιλάω, δεν έχει κάνει τρία παιδιά).
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Εν Αθήναις μασάζ κέντρο . Ήταν η πρώτη φορά που ξενέρωσα γιατί με καθυστέρησαν 15' και δεν είχα πολύ χρόνο . Τουλάχιστον μου χρέωσαν το αντίστοιχο. Σοαπι μασάζ το οποίο ήταν το καλύτερο ,μεχρι τώρα εκεί μέσα με νελις ή Έλις.... Φραπές με πολύ μαεστρία+30
αυτό το soapy , σκέτο, κάνει 100€
+30€ καφές =130€. άξιζε?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
αυτό το soapy , σκέτο, κάνει 100€
+30€ καφές =130€. άξιζε?
Για τον συγκεκριμένο μύστη που όποτε μπαίνει εδώ μέσα, μας γράφει συνέχεια για το soapy massage του Εν Αθήναις, σίγουρα αξίζει....

Happy Music Video GIF by DJ Mustard
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom