Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Επειδή με ενδιαφέρει κ σκέφτομαι να κάνω ένα σκάουτινγκ,οι κοπέλες όταν πήγες ήταν όμορφες?μασάζ σου έκαναν με αυτά τα βρακιά μίας χρήσης,μόνο με πετσέτα,η ούτε πετσέτα? παρατήρησες τπτ που να παραπέμπει σε πονηρό μαγαζί ή απλά αρμεγουν τα λεφτά των τουριστών κ πουλάνε Ακρόπολη κ λοιπές πίπες??
Δεν τις είδα όλες . Μόνο αυτή που πέρασε μαζί μου μια συμπαθητική ασιατισα. Φόρεσα μια χρήσης και πετσέτα και όταν γύρισα ρώτησα ευθέως αν μπορεί να παραμεριστεί με θετική απάντηση και φραπέ . Σίγουρα στο σημείο που είναι αρμεγουν τουρίστες όπως όλοι εκεί . Ωστόσο οι ασιατισες σχεδόν πάντα κάνουν με χέρι εκτόνωση . Οπότε παίζει αυτό. Στο σοαπι όμως δεν ξέρω τι γίνεται. Ρώτησα στο τηλ τι είναι και μου είπαν μασάζ με σαπούνι . Γενικά δεν δείχνουν ότι προχωράνε. Όμως μέσα στο δωμάτιο έπαιξε η ασιατισα. Αν πας στείλε πμ
 
  • Like
Αντιδράσεις: kapsa

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Καλημερα συναγωνιστες του φραπε. Επισκεψη Σαββατο μεσημερακι στο galaxy. Διαλεξα την Εμυ. Πρόγραμμα 1 ωρας. Πολυ γλυκο κοριτσι. Στο μασαζ μια χαρα ολα. Με ανακουφησε. Ανετη και στο Β μερος . Ελευθερα πιασιματα που εκαναν ωραιο τον φραπε. Δεν μου ζητησε χρηματα στο τελος αλλα εδωσα εγω 10 ευρω. Ο χωρος εχει αλλαξει και απο οτι μου ειπε η εντυπωσιακη Αριστουλα ( υπευθηνη ) σε λιγες μερες ολοκληρωνεται και το υπολοιπο κομμάτι του μαγαζιου στον κατω οροφο
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
87
Like
246
Πόντοι
20
Δεν τις είδα όλες . Μόνο αυτή που πέρασε μαζί μου μια συμπαθητική ασιατισα. Φόρεσα μια χρήσης και πετσέτα και όταν γύρισα ρώτησα ευθέως αν μπορεί να παραμεριστεί με θετική απάντηση και φραπέ . Σίγουρα στο σημείο που είναι αρμεγουν τουρίστες όπως όλοι εκεί . Ωστόσο οι ασιατισες σχεδόν πάντα κάνουν με χέρι εκτόνωση . Οπότε παίζει αυτό. Στο σοαπι όμως δεν ξέρω τι γίνεται. Ρώτησα στο τηλ τι είναι και μου είπαν μασάζ με σαπούνι . Γενικά δεν δείχνουν ότι προχωράνε. Όμως μέσα στο δωμάτιο έπαιξε η ασιατισα. Αν πας στείλε πμ
Ρε φίλε,λες ότι δεν δείχνουν να προχωράνε αλλά ότι την πρώτη φορά που πήγες σε κέρασαν φραπέ...δεν συμβαδίζουν αυτά τα 2...τεσπα εγώ θα επισκεφτώ μέσα στην εβδομάδα για soapy ή τζακουζι και ενημερώνω!να σε ρωτήσω,μόνο ασσιατισσες είχε γενικά?
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Καλημέρα κ καλή εβδομάδα, στο vip beauty στο Μεταξουργείο έχει ανανεωθεί το ροστερ? Ξέρει κανείς? Τελευταία φορά είχε μόνο την Ελένη και μια Πόπη αν θυμάμαι καλά...
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
176
Like
386
Πόντοι
21
Ρε φίλε,λες ότι δεν δείχνουν να προχωράνε αλλά ότι την πρώτη φορά που πήγες σε κέρασαν φραπέ...δεν συμβαδίζουν αυτά τα 2...τεσπα εγώ θα επισκεφτώ μέσα στην εβδομάδα για soapy ή τζακουζι και ενημερώνω!να σε ρωτήσω,μόνο ασσιατισσες είχε γενικά?
Το τζακουζι θα εχει πολυ ενδιαφερον γιατι δεν μπορει να σου πει να μπεις με εσωρουχο.Παντως αν μπαινει και η ιδια μεσα θα γινεται παιχνιδι.
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
176
Like
386
Πόντοι
21
Δεν τις είδα όλες . Μόνο αυτή που πέρασε μαζί μου μια συμπαθητική ασιατισα. Φόρεσα μια χρήσης και πετσέτα και όταν γύρισα ρώτησα ευθέως αν μπορεί να παραμεριστεί με θετική απάντηση και φραπέ . Σίγουρα στο σημείο που είναι αρμεγουν τουρίστες όπως όλοι εκεί . Ωστόσο οι ασιατισες σχεδόν πάντα κάνουν με χέρι εκτόνωση . Οπότε παίζει αυτό. Στο σοαπι όμως δεν ξέρω τι γίνεται. Ρώτησα στο τηλ τι είναι και μου είπαν μασάζ με σαπούνι . Γενικά δεν δείχνουν ότι προχωράνε. Όμως μέσα στο δωμάτιο έπαιξε η ασιατισα. Αν πας στείλε πμ
Φιλε επειδη γνωριζεις το μερος στο σαιτ εχει 2 τιμες για το τζακουζι μασαζ.70 και 110 ευρω.Ξερεις κατι?
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.138
Πόντοι
201
Πάμε divaniappolonthalasso που δουλεύει ο υπερπυραυλος με τις βυζάρες Αννετα,αλλά εκεί δύσκολο να παίζει ,όποιος ξέρει αν δουλεύει κ άλλου ας στειλει
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Ρε φίλε,λες ότι δεν δείχνουν να προχωράνε αλλά ότι την πρώτη φορά που πήγες σε κέρασαν φραπέ...δεν συμβαδίζουν αυτά τα 2...τεσπα εγώ θα επισκεφτώ μέσα στην εβδομάδα για soapy ή τζακουζι και ενημερώνω!να σε ρωτήσω,μόνο ασσιατισσες είχε γενικά?
Όταν λέω δεν δείχνουν ότι προχωράνε εννοώ ότι το μαγαζί δεν σε προϊδεάζει για κάτι τέτοιο ούτε το προσωπικό. Δείχνει πολύ επαγγελματικο . Όμως μέσα στο δωμάτιο κανονικά φραπές. Δεν γνωρίζω γιατί δεν είδα άλλη πέρα από.την δική μου . Ήταν κλειστές όλες οι πόρτες . Υποθέτω σε άλλους πελάτες θα ήταν .
 

franconero

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
74
Like
87
Πόντοι
0
sms στο insta. 60-80 ανάλογα με τη διάρκεια
Εστειλα μηνυμα στο ινστα και μου απαντησε αμεσως λεγοντας 70 ευρω για 1 ωρα και 30 λεπτα.Σε ερωτηση μου αν γινεται εκτονωση μου το ξεγραψε.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Φιλε επειδη γνωριζεις το μερος στο σαιτ εχει 2 τιμες για το τζακουζι μασαζ.70 και 110 ευρω.Ξερεις κατι?
Ρώτησα και σε αυτό τι διάφορα έχει , στο τηλ που έκανα για σοαπι ... Μου είπαν ότι στο 70€ είσαι μόνος στο τζακουζι και το δωμάτιο , ενώ με 110€ είναι η θεραπεύτρια να σου κάνει μασάζ . Εγώ αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι δεν λέμε τίποτα στο τηλ και ότι γίνεται ,γίνεται μέσα στο δωμάτιο και μόνο . Τηρούν σιγή ιχθύος μου φαίνεται. Αν πας ενημέρωσε με σε παρακαλώ ...
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
87
Like
246
Πόντοι
20
Ρώτησα και σε αυτό τι διάφορα έχει , στο τηλ που έκανα για σοαπι ... Μου είπαν ότι στο 70€ είσαι μόνος στο τζακουζι και το δωμάτιο , ενώ με 110€ είναι η θεραπεύτρια να σου κάνει μασάζ . Εγώ αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι δεν λέμε τίποτα στο τηλ και ότι γίνεται ,γίνεται μέσα στο δωμάτιο και μόνο . Τηρούν σιγή ιχθύος μου φαίνεται. Αν πας ενημέρωσε με σε παρακαλώ ...
Προφανώς και δεν θα πούνε τπτ στο τηλέφωνο.αδελφε σήμερα η αύριο θα κάνω την καταδρομική και σου λέω...η θεραπεύτρια βλεπονταν? επίσης σου ζήτησε τίποτα έξτρα?
 

pappous99

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2020
Μηνύματα
239
Like
194
Πόντοι
1


Ξέρει κανείς αν γίνεται παιχνίδι????
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: JOSSS

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
Καλημερα συναγωνιστες του φραπε. Επισκεψη Σαββατο μεσημερακι στο galaxy. Διαλεξα την Εμυ. Πρόγραμμα 1 ωρας. Πολυ γλυκο κοριτσι. Στο μασαζ μια χαρα ολα. Με ανακουφησε. Ανετη και στο Β μερος . Ελευθερα πιασιματα που εκαναν ωραιο τον φραπε. Δεν μου ζητησε χρηματα στο τελος αλλα εδωσα εγω 10 ευρω. Ο χωρος εχει αλλαξει και απο οτι μου ειπε η εντυπωσιακη Αριστουλα ( υπευθηνη ) σε λιγες μερες ολοκληρωνεται και το υπολοιπο κομμάτι του μαγαζιου στον κατω οροφο
καλημερα αδερφε,μηπως πετυχες μια καινουργια ελληνιδα?μου ειπε η Αριστουλα στο τηλ.οτι εχει φερει μια καλη που προχωραει σε εκτονωση
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.015
Like
960
Πόντοι
96

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
87
Like
246
Πόντοι
20
καλημερα αδερφε,μηπως πετυχες μια καινουργια ελληνιδα?μου ειπε η Αριστουλα στο τηλ.οτι εχει φερει μια καλη που προχωραει σε εκτονωση
Ναι,απλά να έχεις πιει 5-6 τσιπουρα πριν την δεις...
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Ναι,απλά να έχεις πιει 5-6 τσιπουρα πριν την δεις...
Eγω φιλε ειδα μια γλυκια κοπελα με ομορφο στηθος . ειναι λιγο γεματουλα. Ενταξει τωρα αυτα ειναι και γουστα.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Eγω φιλε ειδα μια γλυκια κοπελα με ομορφο στηθος . ειναι λιγο γεματουλα. Ενταξει τωρα αυτα ειναι και γουστα.
αν χωραει να περασει την πορτα του δωματιου,ενταξει,αλλιως το μασαζ θα γινεται στον καναπε που υπαρχει στην εισοδο
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
παιδια πισω απο το καινουργιο spa Εν Αθηναις ειναι το EMPIRE MASSAGE ,οποτε οποιος παει,μαλλον θα αντικρυσει τις γνωστες σαυρες με αποκριατικες μασκες,γι αυτο δεν φαινονται πουθενα τα προσωπα τους... καποιος κασκαντερ να παει να επιβεβαιωσει (η φωτο-screenshot απο τικ τοκ του Εν Αθηναις...)
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240206_190013.jpg
    Screenshot_20240206_190013.jpg
    316,6 KB · Εμφανίσεις: 61

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom