Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Σημερινη επισκεψη στο Galaxy massage ( Λεωφόρος Αμφιθέας 161) . Μετα απο πολλα χρονια στο άθλημα αυτό πρώτη φορα εντυπωσιάστηκα τοσο και πηρα αφορμή να γραψω δυο λογια. Ο χωρος φανταστικος. Το δωματιο πεντακαθαρο. Η υπευθηνη πολυ ευγενικη κοπελα. Στο δωματιο περασα 1 ωρα ομορφα με την Μαρια. Πολυ καλο μασαζ η κοπελα. Και με ομορφο τροπο παιρνεις και τον φραπε σου..... Εγω σιγουρα θα ξαναπαω. θα δοκιμασω και αλλες κοπελες... Την στιγμη που πηγα ολες ηταν σε δωματιο... και περιμενε και αλλος πελατης εξω να μπει.. Σιγουρα θα ειναι το μερος της χαλαρωσης μου το Galaxy massage
 

v1273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
397
Κριτικές
7
Like
934
Πόντοι
361
Σημερινη επισκεψη στο Galaxy massage ( Λεωφόρος Αμφιθέας 161) . Μετα απο πολλα χρονια στο άθλημα αυτό πρώτη φορα εντυπωσιάστηκα τοσο και πηρα αφορμή να γραψω δυο λογια. Ο χωρος φανταστικος. Το δωματιο πεντακαθαρο. Η υπευθηνη πολυ ευγενικη κοπελα. Στο δωματιο περασα 1 ωρα ομορφα με την Μαρια. Πολυ καλο μασαζ η κοπελα. Και με ομορφο τροπο παιρνεις και τον φραπε σου..... Εγω σιγουρα θα ξαναπαω. θα δοκιμασω και αλλες κοπελες... Την στιγμη που πηγα ολες ηταν σε δωματιο... και περιμενε και αλλος πελατης εξω να μπει.. Σιγουρα θα ειναι το μερος της χαλαρωσης μου το Galaxy massage

ο φραπές με τι κόστος; Η Μαρία φαίνεται πολύ όμορφη εμφανισιακά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gkas1

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
776
Κριτικές
1
Like
3.543
Πόντοι
446
Σημερινη επισκεψη στο Galaxy massage ( Λεωφόρος Αμφιθέας 161) . Μετα απο πολλα χρονια στο άθλημα αυτό πρώτη φορα εντυπωσιάστηκα τοσο και πηρα αφορμή να γραψω δυο λογια. Ο χωρος φανταστικος. Το δωματιο πεντακαθαρο. Η υπευθηνη πολυ ευγενικη κοπελα. Στο δωματιο περασα 1 ωρα ομορφα με την Μαρια. Πολυ καλο μασαζ η κοπελα. Και με ομορφο τροπο παιρνεις και τον φραπε σου..... Εγω σιγουρα θα ξαναπαω. θα δοκιμασω και αλλες κοπελες... Την στιγμη που πηγα ολες ηταν σε δωματιο... και περιμενε και αλλος πελατης εξω να μπει.. Σιγουρα θα ειναι το μερος της χαλαρωσης μου το Galaxy massage
Η υπεύθυνη είναι και από κοντά τόσο καύλα;
Γιατί στη φωτό είναι απίστευτη ...
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
ο φραπές με τι κόστος; Η Μαρία φαίνεται πολύ όμορφη εμφανισιακά.
για τον φραπε εδωσα 10 ευρω. εμφανισιακα μια χαρα ειναι η κοπελα. Αλλα το βασικο που σε κερδιζει εκει ειναι ολο το μερος. ΧΩΡΟΣ ΥΠΟΔΟΧΗ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Η ΑΠΟΛΑΥΣΗ
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Η υπεύθυνη είναι και από κοντά τόσο καύλα;
Γιατί στη φωτό είναι απίστευτη ...
Η υπευθηνη ειναι αστερι . και σε ομορφια και σαν ατομο . μιλας ανετα μαζι της
 
  • Like
Αντιδράσεις: panbar

v1273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
397
Κριτικές
7
Like
934
Πόντοι
361
Η υπευθηνη ειναι αστερι . και σε ομορφια και σαν ατομο . μιλας ανετα μαζι της

πράγματι ο χώρος φαίνεται κορυφαίος. Πολύ καλές οι πληροφορίες σου. Θα το επισκεφθώ σύντομα
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Σημερινη επισκεψη στο Galaxy massage ( Λεωφόρος Αμφιθέας 161) . Μετα απο πολλα χρονια στο άθλημα αυτό πρώτη φορα εντυπωσιάστηκα τοσο και πηρα αφορμή να γραψω δυο λογια. Ο χωρος φανταστικος. Το δωματιο πεντακαθαρο. Η υπευθηνη πολυ ευγενικη κοπελα. Στο δωματιο περασα 1 ωρα ομορφα με την Μαρια. Πολυ καλο μασαζ η κοπελα. Και με ομορφο τροπο παιρνεις και τον φραπε σου..... Εγω σιγουρα θα ξαναπαω. θα δοκιμασω και αλλες κοπελες... Την στιγμη που πηγα ολες ηταν σε δωματιο... και περιμενε και αλλος πελατης εξω να μπει.. Σιγουρα θα ειναι το μερος της χαλαρωσης μου το Galaxy massage
πολυ ωραια !!! στο τηλεφωνο μου ειπαν με εσωρουχο ,εσυ ξεκινησες γυμνος? συννενοηθηκες απο την αρχη για τον φραπε?
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
35
Like
3.162
Πόντοι
5.355
Σημερινη επισκεψη στο Galaxy massage ( Λεωφόρος Αμφιθέας 161) . Μετα απο πολλα χρονια στο άθλημα αυτό πρώτη φορα εντυπωσιάστηκα τοσο και πηρα αφορμή να γραψω δυο λογια. Ο χωρος φανταστικος. Το δωματιο πεντακαθαρο. Η υπευθηνη πολυ ευγενικη κοπελα. Στο δωματιο περασα 1 ωρα ομορφα με την Μαρια. Πολυ καλο μασαζ η κοπελα. Και με ομορφο τροπο παιρνεις και τον φραπε σου..... Εγω σιγουρα θα ξαναπαω. θα δοκιμασω και αλλες κοπελες... Την στιγμη που πηγα ολες ηταν σε δωματιο... και περιμενε και αλλος πελατης εξω να μπει.. Σιγουρα θα ειναι το μερος της χαλαρωσης μου το Galaxy massage
Εκεί δεν ήταν το Empire massage?
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
πολυ ωραια !!! στο τηλεφωνο μου ειπαν με εσωρουχο ,εσυ ξεκινησες γυμνος? συννενοηθηκες απο την αρχη για τον φραπε?
Να σου πω πως εγινε. Με το εσωρουχο ειμουν μεσα. Μολις ηρθε η κοπελα στο δωματιο μιλησα μαζι της και το εβγαλα. Δεν ειπα τιποτα εξω στην υπεύθυνη . Με την κοπελα το κανονισα στο δωματιο. Και για τον φραπε μεσα με την κοπελα μιλησα .
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Στις μέγιστες υπηρεσίες που προσφέρει , στην αντιμετώπιση , στην ποιότητα και στις τιμές . Mε ρώτησαν αν θέλω καφέ, χυμό , νερό και στο τέλος με ρώτησαν να μου φτιάχνουν τσάι με διάφορες γεύσεις
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dim765

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2021
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Στις μέγιστες υπηρεσίες που προσφέρει , στην αντιμετώπιση , στην ποιότητα και στις τιμές . Mε ρώτησαν αν θέλω καφέ, χυμό , νερό και στο τέλος με ρώτησαν να μου φτιάχνουν τσάι με διάφορες γεύσεις
ποσο κοστισε ολο μαζι;
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Και καφέ με κέρασαν φραπέ με καλαμάκι αλλά είχα φέρει δικό μου καλαμάκι λαστιχένιο. Δεν συμφέρει πάντως εκτός αν φέρουν πιο πολλές κοπέλες και νεότερες σαν την Εύα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Και καφέ με κέρασαν φραπέ με καλαμάκι αλλά είχα φέρει δικό μου καλαμάκι λαστιχένιο. Δεν συμφέρει πάντως εκτός αν φέρουν πιο πολλές κοπέλες και νεότερες σαν την Εύα
Τέτοιες κοπέλες δυστυχώς δεν βρίσκονται εύκολα. Ήταν στανταράκι όσο δούλευε.
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071

Ξερουμε τιποτα για εδώ ;
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
χθεσινη επισκεψη στο Galaxy massage μετα απο οσα θετικα διαβασα απο φιλους ο χωρος απλα φανταστικος οπως και η ιδιοκτητρια(Αριστεα)πολυ ευγενικη και επικοινωνιακη πηρα προγραμμα μιας ωρας με 40 ευρω το οποιο ολοκληρωθηκε με φραπεδακι(+10),η συννενοηση εγινε με την κοπελα μεσα στο δωματιο
 

tsipirikos21

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
χθεσινη επισκεψη στο Galaxy massage μετα απο οσα θετικα διαβασα απο φιλους ο χωρος απλα φανταστικος οπως και η ιδιοκτητρια(Αριστεα)πολυ ευγενικη και επικοινωνιακη πηρα προγραμμα μιας ωρας με 40 ευρω το οποιο ολοκληρωθηκε με φραπεδακι(+10),η συννενοηση εγινε με την κοπελα μεσα στο δωματιο
Με ποια κοπέλα έγινε η συνεδρία?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom