Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.015
Like
960
Πόντοι
96
Να σου πω πως εγινε. Με το εσωρουχο ειμουν μεσα. Μολις ηρθε η κοπελα στο δωματιο μιλησα μαζι της και το εβγαλα. Δεν ειπα τιποτα εξω στην υπεύθυνη . Με την κοπελα το κανονισα στο δωματιο. Και για τον φραπε μεσα με την κοπελα μιλησα .
αν δεν της το είπες τότε, τής το λές τώρα..

 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.582
Like
4.758
Πόντοι
456
δουλεύει μόνη σε δικό της μέρος, μασάζ μέχρι και φραπέ, ξέρει κάποιος; εμπειρία; Login • Instagram
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.152
Πόντοι
5.595
δουλεύει μόνη σε δικό της μέρος, μασάζ μέχρι και φραπέ, ξέρει κάποιος; εμπειρία; Login • Instagram
Ψαξε στο φορουμ για Μαντζαρου Κολωνακι, Ειρηνη. Μια φορα της μιλησα στο τηλεφωνο, πολυ ιστορια, πολλες αοριστιες, κατι για καρμα,ταντρα,αποσυμφορηση ενεργειας και τρια αυγα Τουρκιας. Τοτε ζηταγε 40 και δεν πηγα, τωρα που ζηταει 60, ουτε απ'εξω.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Στις μέγιστες υπηρεσίες που προσφέρει , στην αντιμετώπιση , στην ποιότητα και στις τιμές . Mε ρώτησαν αν θέλω καφέ, χυμό , νερό και στο τέλος με ρώτησαν να μου φτιάχνουν τσάι με διάφορες γεύσεις
Δεν άλλαξε τίποτα απτους προκατόχους . Μόνο ότι έχουν ασιατισες και όχι Ελληνίδες όπως οι προηγούμενες. Συνεχίζουν με καλές υπηρεσίες όπως διαπίστωσα. Απλά ας επιστέψει το body to body γιατί σε έναν τέτοιο χώρο και εφοσον έχει ασιατισες πρέπει να υπάρχει.
 

tsipirikos21

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
δουλεύει μόνη σε δικό της μέρος, μασάζ μέχρι και φραπέ, ξέρει κάποιος; εμπειρία; Login • Instagram
Απο εμφάνιση οτι βλέπεις στα σόσιαλ, μασαζ μετριο με κανα 20 λεπτο τυπου μασαζ προστατη και τελειωμα στο τελος με φραπε. Τιμη 50 δηλωνει για παλιους πελατες.Δεν ξερω αν το εχει παει 60.
 

Φορτηγατζής

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
687
Πόντοι
361
χθεσινη επισκεψη στο Galaxy massage μετα απο οσα θετικα διαβασα απο φιλους ο χωρος απλα φανταστικος οπως και η ιδιοκτητρια(Αριστεα)πολυ ευγενικη και επικοινωνιακη πηρα προγραμμα μιας ωρας με 40 ευρω το οποιο ολοκληρωθηκε με φραπεδακι(+10),η συννενοηση εγινε με την κοπελα μεσα στο δωματιο
Φίλε πως τς το είπες δηλ? πχ το κανει συγκεκριμένη η όλες??
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
Φίλε πως τς το είπες δηλ? πχ το κανει συγκεκριμένη η όλες??
φιλε αυτο ερχεται μονο του στην διαρκεια της συνεδριας,την ρωτησα αν μπορω να βγαλω το εσωρουχο και μου απαντησε θετικα,η κοπελαλεγοταν Μαριτα(αν θυμαμαι καλα)πιθανον απο Ασια
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.638
Κριτικές
78
Like
7.480
Πόντοι
17.436
φιλε αυτο ερχεται μονο του στην διαρκεια της συνεδριας,την ρωτησα αν μπορω να βγαλω το εσωρουχο και μου απαντησε θετικα,η κοπελαλεγοταν Μαριτα(αν θυμαμαι καλα)πιθανον απο Ασια

μια που έχουν και στο σαιτ;
 

Φορτηγατζής

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
687
Πόντοι
361
Απο εμφάνιση οτι βλέπεις στα σόσιαλ, μασαζ μετριο με κανα 20 λεπτο τυπου μασαζ προστατη και τελειωμα στο τελος με φραπε. Τιμη 50 δηλωνει για παλιους πελατες.Δεν ξερω αν το εχει παει 60.
Δηλ κάνει φραπέ αυτή η γιαγιά;; Δεν πάμε καλά...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Like
3.126
Πόντοι
456
φιλε αυτο ερχεται μονο του στην διαρκεια της συνεδριας,την ρωτησα αν μπορω να βγαλω το εσωρουχο και μου απαντησε θετικα,η κοπελαλεγοταν Μαριτα(αν θυμαμαι καλα)πιθανον απο Ασια
Μαρία από Νεπάλ ,η πρώτη στο σάιτ
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
34
Like
3.839
Πόντοι
4.365
Συνάδελφοι το galaxy δουλεύει μόνο με ραντεβού ή βλέπουμε και τις κοπέλες επιτόπου και διαλέγουμε;
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Συνάδελφοι το galaxy δουλεύει μόνο με ραντεβού ή βλέπουμε και τις κοπέλες επιτόπου και διαλέγουμε;
και τα 2 φιλε. αρκει να ειναι ελευθερες αν πας χωρις ραντεβου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Josex

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Αυτή η Μαρία από Νεπάλ δούλευε και κάπου αλλού; Γιατί μου είπε πως με θυμόταν από άλλο μαγαζί στο κέντρο
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
Αυτή η Μαρία από Νεπάλ δούλευε και κάπου αλλού; Γιατί μου είπε πως με θυμόταν από άλλο μαγαζί στο κέντρο
ναι φιλε στην Λενορμαν δουλευε εκει ειχα συνευρεθει μαζι της
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Like
3.126
Πόντοι
456
Τι έλεγε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι έλεγε η Μαρία ?
Μαρία ,μέτρια εμφάνιση δεν αφήνει χέρι όμως ,εξαιρετικό μασάζ ,εύκολα πήρα και φραπεδάκι +20 από μόνος μου στο τέλος , θα ξαναπήγαινα για το μασάζ γιατί αξίζει!
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
Μαρία ,μέτρια εμφάνιση δεν αφήνει χέρι όμως ,εξαιρετικό μασάζ ,εύκολα πήρα και φραπεδάκι +20 από μόνος μου στο τέλος , θα ξαναπήγαινα για το μασάζ γιατί αξίζει!
τωρα η μαρια ειναι στο galaxy. 2 φορες εχω κανει μαζι της ωραιο μασαζ και ωραιο φραπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom