Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Η Χρυσαυγη φιλε πεταει το βυζακι εξω κατα τη συνεδρια; Και πως της λες για το παρασυνθημα μιας και βλεπω πως το παιζει πιο επαγγελματικα; Καμια συμβουλη σε νεουδι του μασαζοτεμαχιου;
δεν χρειάζεται να πεις τιποτα.. το πάει μόνη της. το θέμα είναι αν εσένα θα σου αρέσει αυτη σαν εμφάνιση για να προχωρήσεις παρακάτω μαζί της
Κ εγώ σου λέω ότι το μασάζ σαν μασάζ πράγματι ήταν καλό κ με ωφελησε. Κ τα έξτρα ήταν ικανοποιητικά. Κ έμαθα κ τι πήγε λάθος με κάποιους που πήγαν κ μετα μου τα εχωσαν. Κύριοι με 20 ευρώ έξτρα στην κοπέλα δεν πηδάτε !! Αυτό μόνο.

Κ έβγαλες κ συμπέρασμα από ένα μήνυμά πριν 4 χρόνια που είχα για λίγο καιρό οικονομικό θέμα κ το χτύπησες τώρα. Πολύ έξυπνο. Κ κάτι τελευταίο. Κ εγώ πιστεύω ότι πολλοί εδώ μέσα ειδικά στις κριτικές με τα Σίτι τουρς είναι προμοτερς. Δεν κάθομαι όμως να τους τα χώσω ούτε να ψάχνω τα μηνύματα τους από το παρελθόν. Απλως τους προσπερνάω.
Αρα παραδέχεσαι ότι είσαι προμότορας αλλα δεν θέλεις να σου τα χώνουμε και θέλεις να σε προσπερνάμε.. οπότε καλά έγραψα εγώ μερικές μέρες πριν , να σε γράφουμε στα αρχίδια μας όταν προμοτάρεις το Empire
 
Τελευταία τροποποίηση:

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Έχει κάποιος να προτείνει μαγαζί και κοπέλα ; Σε προσωπικό μήνυμα αν είναι ..

Empire massage γνωρίζει κάποιος έστω και σε προσωπικό μήνυμα αν κάνει έξτρα;

Κανένα ωραίο μέρος για οικονομικό φραπέ και να βλέπετε έχετε να προτείνετε;

Μπορείς να μου στείλεις σε προσωπικό το σάιτ του Μομεντ γιατί είμαι νέος εδώ ;
Και τι τιμές παίζει

The moment massage γνωρίζουμε αν προχωράει σε κάτι παραπάνω ;

Μάγκες για οικονομικό φραπέ και γκόμενα που βλέπετε, ρίξτε καμία πρόταση
ρε Κιτσο, μας έχεις ζαλίσει τον έρωτα... ξεστραβώσου και διάβασε καμμια σελίδα παρα πίσω...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Αρα παραδέχεσαι ότι είσαι προμότορας αλλα δεν θέλεις να σου τα χώνουμε και να σε προσπερνάμε.. οπότε καλά έγραψα εγώ μερικές μέρες πριν , να σε γράφουμε στα αρχίδια μας όταν προμοτάρεις το Empire
Επίσης να μας πει πώς έμαθε τι έπαιξε με τα εξτρα των αλλων που παραπονέθηκαν :2funny:
Γιατί το να τα εκμυστηρεύθηκαν οι κοπέλες σε ενα random πελάτη λίγο δύσκολο.

@Maxitis, όχι φίλε, δε γίνεται να σε αγνοήσουμε αμα προμοτάρεις, ειδικά άμα γράφεις ανακρίβειες. Γιατί οταν γράφεις ότι έκανες ραντεβού με κοπελες γυμνασμένες και τα συναφή, και σου έκαναν μασάζ και εξτρά υψηλής ποιότητας, και με βάζεις στο τρυπάκι να πάω κι εγώ και να μην τα βλέπω αυτά, τοτε θα φας κραξίδι.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Επίσης να μας πει πώς έμαθε τι έπαιξε με τα εξτρα των αλλων που παραπονέθηκαν :2funny:
Γιατί το να τα εκμυστηρεύθηκαν οι κοπέλες σε ενα random πελάτη λίγο δύσκολο.

@Maxitis, όχι φίλε, δε γίνεται να σε αγνοήσουμε αμα προμοτάρεις, ειδικά άμα γράφεις ανακρίβειες. Γιατί οταν γράφεις ότι έκανες ραντεβού με κοπελες γυμνασμένες και τα συναφή, και σου έκαναν μασάζ και εξτρά υψηλής ποιότητας, και με βάζεις στο τρυπάκι να πάω κι εγώ και να μην τα βλέπω αυτά, τοτε θα φας κραξίδι.
Ο τυπος εκτιθεται σε καθε ευκαιρια. Κριμα. Τα γραφεια πρεπει να καταλαβουν οτι με τετοιους προμοτοτες, μονο δυσφημιση θα γινεται εις βαρος τους. Το πολυ το Κυριε Ελεησον το βαριεται κι ο παπας.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
496
Μια χαρά φάση είναι το empire εμένα μου άρεσε.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Μια χαρά φάση είναι το empire εμένα μου άρεσε.
εσένα σου αρέσει κι η γριά η Αννα η Σερβα που ειναι 70 χρονών... οπότε δεν προσμετράται σαν έγκυρη η άποψή σου
Παιδιά σας νικάω όλους... Άννα θέλω μασάζ Σέρβα 70 χρόνων παίζει να είναι...
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Λ233 Στερεό μασάζ, το κατάστημα είναι περισσότερο για όσους το χρειάζονται απολύτως. 30+20
 
Τελευταία τροποποίηση:

Rsexy

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
30
Like
72
Πόντοι
0
Με την Ελενη τι επαιξε. Εχω την εντυπωση οτι εχει βγαλει αγγελια ως ανεξαρτητη πλεον. Αξιζιε τον κοπο?
Η Ελένη έχει βγάλει αγγελία FB. Ζητάει έναν σκασμό λεφτά για ξενοδοχείο (120)
Με το 20 αρακι της Λένορμαν ήταν μια χαρα.
Για παραπάνω θα το σκεφτόμουν.
Εκπληκτική πίπα.
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Η Ελένη έχει βγάλει αγγελία FB. Ζητάει έναν σκασμό λεφτά για ξενοδοχείο (120)
Με το 20 αρακι της Λένορμαν ήταν μια χαρα.
Για παραπάνω θα το σκεφτόμουν.
Εκπληκτική πίπα.
Συγγνωμη αλλα 60 αναφερει στην αγγελια. Γιατι ζηταει 120? 120 για φουλ η πιπα?
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
358
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Η Ελένη έχει βγάλει αγγελία FB. Ζητάει έναν σκασμό λεφτά για ξενοδοχείο (120)
Με το 20 αρακι της Λένορμαν ήταν μια χαρα.
Για παραπάνω θα το σκεφτόμουν.
Εκπληκτική πίπα.
Ποια Ελένη; και μην πεις η πουτσα μου η καυλώμενη:-Ρ
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
εγω γουσταρω την ιδιοκτητρια που βρισκεται επι της υποδοχης ξερει κανεις αν προσφερει τις υπηρεσιες της?
πήγαινε να την ρωτήσεις Είναι πολύ ωραία. και μετά πες μας
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Μύστες, φτιάχνω μια πρόχειρη λίστα με εμπειρία ανά «θεραπεύτρια» για να κατευθύνουμε τους νέους και να ενημερωθούμε για τυχόν νέες προσθήκες.
1) στεφανια , περιοχή Πεύκη, μασάζ αρκετά καλό, τιμή από 40 και προσφέρει φραπέ και προχωράει μάλλον
2) Ιουλία, περιοχή περιστέρι, μασάζ καλό, προχωράει μέχρι φραπέ, τιμή 35
3) Μάγκυ, περιοχή πλατεία Αττικής, μασάζ μέτριο, προσφέρει φραπέ και πίπα με καλαμάκι, τιμή νομίζω 30, διορθώστε με αν κάνω λάθος
Ηλικία γύρω στα 55-60, σου βγάζουν τη πίστη τα σκυλιά που έχει στην είσοδο
4) tantra-Zoe, περιοχή Άρειος πάγος, μασάζ από 60 με φραπέ στο τελείωμα, νομίζω προχωράει παρακάτω απλώς εγώ δεν είχα πάρει ολόκληρο το μενού από επιλογή δική μου
5) *****, περιοχή Μαρούσι είναι 2 κοπέλες, χρυσα και Φρόσω
Φραπές από 30€ για μισή ώρα μασάζ, Χρυσα ξανθιά 35αρα, ο φραπές της αγγαρεία, Φρόσω παρόμοια ηλικία αλλά κοντό μαλλί, πολύ καλός φραπές, δείχνει να της αρέσει να ασχολείται
6) Ελίνα, περιοχή Άγιος Ελευθέριος, δουλεύει με δίκη της πελατεία πλέον, ξανθιά κοντό μαλλί και μεγάλο στήθος 5αρι, ηλικία πρέπει να είναι στα 50
Φραπές 30, σεξ 40, μασάζ χάδι με λίγο πασπάλισμα λαδιού, δεν ενδείκνυται για τους μασαζάκηδες
7) Μελίνα, περιοχή μετρό αργυρούπολης, 55 ετών, ξανθιά αδύνατη με ωραία φωνή αλλά τα σημάδια του χρόνου ειναι αποτυπωμένα στο κορμί της, μασάζ χάδι και φραπές από 50 αλλά πέφτει και 40, ούτε αυτή ενδείκνυται για τους μασαζάκηδες
8) Χρυσαυγή Μανωλάκη- γνωστή και ως Δρακουμέλ, περιοχή Μαρούσι με «γλυκιά ηχοθεραπευτική μελωδία και μασάζ 3 τεχνικών» προσφέρει μασάζ πολύ απαλό, ηλικία 50-55, μεγάλο στήθος, αεροπιπα και φραπές, τιμή 50€, έχει και δικό της site για φωτογραφίες και επικοινωνία
9) Αφροδίτη- περιοχή βόρεια
Έρχεται κατοικον με 50€ φουλ πρόγραμμα, ηλικία 50 ξανθιά αδύνατη

Προσθήκες και ενημερώσεις προγραμμάτων τιμών, θεραπευτριών δεκτές!!
Μπραβο φιλε... Πολυ καλη ενημερωση!!!
 

katalanos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
94
Like
103
Πόντοι
0
Η Δήμητρα που λένε κάποιοι συναγωνιστές για το empire είναι αυτή που ήταν παλιά στο Attica ? (έτσι μου είπε κάποιος σε pm αλλά δεν ξέρω αν είναι ράδιο αρβύλα). Επειδή εδώ και ένα χρόνο μένω επαρχία θα έρθω τις επόμενες μέρες στην Αθήνα για δουλειές ξέρει κάποιος αν γίνεται κάτι στο en relax ? Από ότι βλέπω έχει χαμάμ, σάουνα κλπ οπότε λίγο χλωμό για κάτι παραπάνω. Έψαξα στο forum αλλά οι πιο πολλές κριτικές είναι στα δεν....
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.046
Κριτικές
34
Like
3.801
Πόντοι
4.365
Μύστες, φτιάχνω μια πρόχειρη λίστα με εμπειρία ανά «θεραπεύτρια» για να κατευθύνουμε τους νέους και να ενημερωθούμε για τυχόν νέες προσθήκες.
1) στεφανια , περιοχή Πεύκη, μασάζ αρκετά καλό, τιμή από 40 και προσφέρει φραπέ και προχωράει μάλλον
2) Ιουλία, περιοχή περιστέρι, μασάζ καλό, προχωράει μέχρι φραπέ, τιμή 35
3) Μάγκυ, περιοχή πλατεία Αττικής, μασάζ μέτριο, προσφέρει φραπέ και πίπα με καλαμάκι, τιμή νομίζω 30, διορθώστε με αν κάνω λάθος
Ηλικία γύρω στα 55-60, σου βγάζουν τη πίστη τα σκυλιά που έχει στην είσοδο
4) tantra-Zoe, περιοχή Άρειος πάγος, μασάζ από 60 με φραπέ στο τελείωμα, νομίζω προχωράει παρακάτω απλώς εγώ δεν είχα πάρει ολόκληρο το μενού από επιλογή δική μου
5) *****, περιοχή Μαρούσι είναι 2 κοπέλες, χρυσα και Φρόσω
Φραπές από 30€ για μισή ώρα μασάζ, Χρυσα ξανθιά 35αρα, ο φραπές της αγγαρεία, Φρόσω παρόμοια ηλικία αλλά κοντό μαλλί, πολύ καλός φραπές, δείχνει να της αρέσει να ασχολείται
6) Ελίνα, περιοχή Άγιος Ελευθέριος, δουλεύει με δίκη της πελατεία πλέον, ξανθιά κοντό μαλλί και μεγάλο στήθος 5αρι, ηλικία πρέπει να είναι στα 50
Φραπές 30, σεξ 40, μασάζ χάδι με λίγο πασπάλισμα λαδιού, δεν ενδείκνυται για τους μασαζάκηδες
7) Μελίνα, περιοχή μετρό αργυρούπολης, 55 ετών, ξανθιά αδύνατη με ωραία φωνή αλλά τα σημάδια του χρόνου ειναι αποτυπωμένα στο κορμί της, μασάζ χάδι και φραπές από 50 αλλά πέφτει και 40, ούτε αυτή ενδείκνυται για τους μασαζάκηδες
8) Χρυσαυγή Μανωλάκη- γνωστή και ως Δρακουμέλ, περιοχή Μαρούσι με «γλυκιά ηχοθεραπευτική μελωδία και μασάζ 3 τεχνικών» προσφέρει μασάζ πολύ απαλό, ηλικία 50-55, μεγάλο στήθος, αεροπιπα και φραπές, τιμή 50€, έχει και δικό της site για φωτογραφίες και επικοινωνία
9) Αφροδίτη- περιοχή βόρεια
Έρχεται κατοικον με 50€ φουλ πρόγραμμα, ηλικία 50 ξανθιά αδύνατη

Προσθήκες και ενημερώσεις προγραμμάτων τιμών, θεραπευτριών δεκτές!!

Ωραίος τύπε, κάποιες επισημάνσεις μόνο..

1) είναι περιοχή Φιλοθέης, 40min και όχι "μάλλον", τα πάντα κάνει αρκεί να της κουνήσεις το χαρτί. Αν ακούσεις κάτι για χημείες και ανάστροφους ερμήδες μην μασήσεις, παπαριές είναι.
4) από 60 έως 80 τα πάντα εκτός ροδέλας
5) μάλλον επισκέφτηκες προ πενταετίας. Η Φρόσω έχει εξαφανιστεί. Το ελάχιστο τώρα νομίζω είναι 40€
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom