Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
Ειναι περιπου 47χ ψηλη μεγαλο βυζι κρεμασμενο, σωμα σφιχτο και ποδαρες χωρις κυτταριτιδα κλασικο ρωσικο.
Αρνητικο ειναι το αγριο προσωπο με κοντο μαλλι.
Δεν εχω δοκιμασει αλλα εχω δει φωτογραφιες.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Ειναι περιπου 47χ ψηλη μεγαλο βυζι κρεμασμενο, σωμα σφιχτο και ποδαρες χωρις κυτταριτιδα κλασικο ρωσικο.
Αρνητικο ειναι το αγριο προσωπο με κοντο μαλλι.
Δεν εχω δοκιμασει αλλα εχω δει φωτογραφιες.
Που μπορούμε να τις δουμε και εμεις ? Και μια απορια φαινεται στις φωτογραφιες το σωμα αν αιναι σφικτο ?
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
Που μπορούμε να τις δουμε και εμεις ? Και μια απορια φαινεται στις φωτογραφιες το σωμα αν αιναι σφικτο ?
Νομίζω ημουνα σαφης στην περιγραφη...Φωτο αμα θελεις ζητα να σου στειλει.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Νομίζω ημουνα σαφης στην περιγραφη...Φωτο αμα θελεις ζητα να σου στειλει.
Γιατι θυμωσες δεν σε εβρισα , δεν είναι ντροπη να εχεις παει μαζι της , εγω θα την παρω και θα ανεβασω κριτικη.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ρε μην ασχολειστε η κάθε μια βαζει αγγελιες και μαλακιες
 

Busyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2014
Μηνύματα
54
Like
16
Πόντοι
0
Οχι, ασκληπιου. Ειχαν και αγγελιες groupon παλιοτερα και καπου ειχε παρει το ματι μου οτι κατι παραπανω επαιζε αλλα εχω φαει τον τοπο και δεν μπορω να το βρω.

Είχα πάει εγώ μία φορά με κουπόνι όπως τα λες...Χώρος μέτριος προς κακός..`η θεραπεύτρια ψηλή νταρντάνα με μικρό βυζί..Μασάζ κάτω του μετρίου με συνεχή ομιλία από μέρους της. Οταν λεμέ συνεχή μιλάμε με τρέλανε..Στο τέλος προσέφερε φραπέ χωρίς να το ζητήσω...Δεν τρελάθηκα για αυτό δεν ξαναπήγα. Πάντως ψαχνότανε αν θα το συνέχιζε το άθλημα
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
ψαχνω εδω και αρκετο καιρο μασαζ απο ταυλανδεζα που να φραπεδιαζει κι ολας  αλλα δεν εχω βρει τιποτα . ξερεις κανενας αν παιζει πουθενα κατι τετοιο? και να δωσω και μερικα παραδειγματα για οποιον θυματε, ροζα απο δεριγνυ ( αραγε να υπαρχει ακομα αυτο?), λακυ απο αισχυλου.
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.888
Κριτικές
9
Like
896
Πόντοι
426
ψαχνω εδω και αρκετο καιρο μασαζ απο ταυλανδεζα που να φραπεδιαζει κι ολας  αλλα δεν εχω βρει τιποτα . ξερεις κανενας αν παιζει πουθενα κατι τετοιο? και να δωσω και μερικα παραδειγματα για οποιον θυματε, ροζα απο δεριγνυ ( αραγε να υπαρχει ακομα αυτο?), λακυ απο αισχυλου.


μπακνανα 47 !
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
ψαχνω εδω και αρκετο καιρο μασαζ απο ταυλανδεζα που να φραπεδιαζει κι ολας  αλλα δεν εχω βρει τιποτα . ξερεις κανενας αν παιζει πουθενα κατι τετοιο? και να δωσω και μερικα παραδειγματα για οποιον θυματε, ροζα απο δεριγνυ ( αραγε να υπαρχει ακομα αυτο?), λακυ απο αισχυλου.
εκεί δεν έκανε μόνο η λάκυ... απλά ήταν κορίτσαρος για ταϊ...
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Που να είναι ρε παιδιά η Λάκυ.... Θυμάμαι μου την προξένευε η υπεύθυνη του μαγαζιου, γιατί ήθελε γάμο με Έλληνα ώστε να εξασφαλίσει παραμονή στην χώρα μας.
Το κακό είναι ότι με την τροπή και τις διαστάσεις που είχε πάρει το θέμα τότε, ακόμα και αν εχει βρεθεί από κάποιους, φοβάμαι ότι θα μείνει μυστικό για να μην έχουμε πάλι τα ίδια.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Που να είναι ρε παιδιά η Λάκυ.... Θυμάμαι μου την προξένευε η υπεύθυνη του μαγαζιου, γιατί ήθελε γάμο με Έλληνα ώστε να εξασφαλίσει παραμονή στην χώρα μας.
Το κακό είναι ότι με την τροπή και τις διαστάσεις που είχε πάρει το θέμα τότε, ακόμα και αν εχει βρεθεί από κάποιους, φοβάμαι ότι θα μείνει μυστικό για να μην έχουμε πάλι τα ίδια.
εμείς την "κάψαμε"... άντε να την βρεις τώρα...
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Είχα πάει εγώ μία φορά με κουπόνι όπως τα λες...Χώρος μέτριος προς κακός..`η θεραπεύτρια ψηλή νταρντάνα με μικρό βυζί..Μασάζ κάτω του μετρίου με συνεχή ομιλία από μέρους της. Οταν λεμέ συνεχή μιλάμε με τρέλανε..Στο τέλος προσέφερε φραπέ χωρίς να το ζητήσω...Δεν τρελάθηκα για αυτό δεν ξαναπήγα. Πάντως ψαχνότανε αν θα το συνέχιζε το άθλημα

Εκανα το λαθος και ζητησα να κανω μπανιο...πιο καθαρος μπηκα παρα βγηκα. Η βρωμια σε ολο της το μεγαλειο. Μια απιστευτη σκυλοοσμη και στην ιδια, οπως και τσιγαριλα. Οσο για αυτο που λες, πραγματικα δε βαζει γλωσσα μεσα. Το μασαζ πιο χαλια δε γινεται, η φραπεδια τραγικη (μια μαλακια με τσοντα θα ηταν καλυτερη και δε θα κοστιζε 40€). Αντι σεξουαλ σκηνικο και μαυρο μεχρι να φερει καμια αλλη κοπελα.
 

Busyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2014
Μηνύματα
54
Like
16
Πόντοι
0
Εκανα το λαθος και ζητησα να κανω μπανιο...πιο καθαρος μπηκα παρα βγηκα. Η βρωμια σε ολο της το μεγαλειο. Μια απιστευτη σκυλοοσμη και στην ιδια, οπως και τσιγαριλα. Οσο για αυτο που λες, πραγματικα δε βαζει γλωσσα μεσα. Το μασαζ πιο χαλια δε γινεται, η φραπεδια τραγικη (μια μαλακια με τσοντα θα ηταν καλυτερη και δε θα κοστιζε 40€). Αντι σεξουαλ σκηνικο και μαυρο μεχρι να φερει καμια αλλη κοπελα.

Τουλάχιστον εγώ πλήρωσα 20 ευρώ γιατί είχα πάρει κουπόνι..Πάντως αυτή την τιμή μου είπε ότι θα κρατούσε την επόμενη φορά..
 

lellos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2009
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Επίσκεψη πριν από αρκετές μέρες στη Φωτεινή, στη Λ. Θησέως δίπλα στα ΕΛΤΑ.
Όπως έχει γραφτεί και σε προηγούμενες σελίδες, η Φωτεινή ξεκαθαρίζει εξ αρχής οτι το πρόγραμμα περιλαμβάνει μόνο μασάζ με φραπέ.
Πήγα πρώτη φορά, άρα δεν γνωρίζω αν γίνεται κάτι παραπάνω αν σε γνωρίσει καλύτερα...
Από εμφάνιση είναι όπως έχει γραφτεί. Όποιος ψάχνει πιπίνια ή μοντέλα ας πάει αλλού.
Το διαμέρισμα και το μπάνιο πεντακάθαρο, το μασαζοκρέβατο πολύ άνετο και η Φωτεινή γνωρίζει καλά την τέχνη του μασάζ όπως είχα πληροφορηθεί. Άλλωστε για αυτό πήγα σαν πρωταρχικό σκοπό(για τα υπόλοιπα υπάρχουν και τα ανάλογα ιδρύματα).
Αφού είχα χαλαρώσει πολύ μετά το μασάζ, ο φραπές στο τέλος ήρθε λυτρωτικά και απολαυστικά. Γενικά η όλη εμπειρία πολύ θετική και VFM.
Κόστος συνεδρίας 45€, χρόνος παραμονής περίπου 1 ώρα και 10'.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Επίσκεψη πριν από αρκετές μέρες στη Φωτεινή, στη Λ. Θησέως δίπλα στα ΕΛΤΑ.
Όπως έχει γραφτεί και σε προηγούμενες σελίδες, η Φωτεινή ξεκαθαρίζει εξ αρχής οτι το πρόγραμμα περιλαμβάνει μόνο μασάζ με φραπέ.
Πήγα πρώτη φορά, άρα δεν γνωρίζω αν γίνεται κάτι παραπάνω αν σε γνωρίσει καλύτερα...
Από εμφάνιση είναι όπως έχει γραφτεί. Όποιος ψάχνει πιπίνια ή μοντέλα ας πάει αλλού.
Το διαμέρισμα και το μπάνιο πεντακάθαρο, το μασαζοκρέβατο πολύ άνετο και η Φωτεινή γνωρίζει καλά την τέχνη του μασάζ όπως είχα πληροφορηθεί. Άλλωστε για αυτό πήγα σαν πρωταρχικό σκοπό(για τα υπόλοιπα υπάρχουν και τα ανάλογα ιδρύματα).
Αφού είχα χαλαρώσει πολύ μετά το μασάζ, ο φραπές στο τέλος ήρθε λυτρωτικά και απολαυστικά. Γενικά η όλη εμπειρία πολύ θετική και VFM.
Κόστος συνεδρίας 45€, χρόνος παραμονής περίπου 1 ώρα και 10'.
ναι το πρόγραμμα μόνο αυτό περιλαμβάνει....
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Χουφτωμα δεχεται η Φωτεινη; Κανει μασαζ γυμνη η ντυμενη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom