Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.248
Κριτικές
4
Like
2.874
Πόντοι
456
Κύμα ανατιμήσεων στα βασικά αγαθά ….
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να πηγαίνουμε με το δίκο μας λάδι τότε. Να ξέρουμε και τι βάζουμε πανω μας.....
Μπορείς να πας και με το λάδι που σε βαφτίσανε αν έχει κρατησει :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Trohalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
30
Like
144
Πόντοι
0
Galaxy... είχαμε δηλαδή. Και 50άρι και καθιερωμένο τιπ στα 20 πλέον..
Ωραίες οι παπάτζες περί ευχαρίστησης του πελάτη και τα συναφή, αλλά μόλις αποκτήσουν πελατεία και μυριστούν χρήμα πάνε περίπατο..
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Like
3.126
Πόντοι
456
Galaxy... είχαμε δηλαδή. Και 50άρι και καθιερωμένο τιπ στα 20 πλέον..
Ωραίες οι παπάτζες περί ευχαρίστησης του πελάτη και τα συναφή, αλλά μόλις αποκτήσουν πελατεία και μυριστούν χρήμα πάνε περίπατο..
Ναι, εν μέρει είναι λογικό όμως ,αφού καλύπτει ένα χώρο που συρρικνώθηκε σταδιακά με την επέκταση των μπριζολάδικων ,όποιοι τον δούνε και κινηθούνε κατάλληλα θα διαπιστώσουνε ότι υπάρχει ''ψωμί'',αλλά όχι σε αυτές τι τιμές και με τέτοιες κοπέλες ! π.χ εγώ καμία δεν έχω πάρει δεύτερη φορά ...
 

mani1982

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
25
Like
78
Πόντοι
0
Πολλά μάγκες το 40αρι ήταν έτσι κ έτσι τίμιο συν 10 Τώρα στα 50 συν 20 πάμε 70 πολλά για μασάζ μετρίου τύπου Όπως και οι κοπέλες το ίδιο
εγώ προσωπικά δεν πάω ξανά
γιατι τουλάχιστον το μασάζ να είχε ένα επίπεδο να πω οκ....
αλλά μέτριο μασάζ με φραπε Ούτε καν καλαμάκι πολλά τα 70
 

Μανωλης Κουρης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
327
Κριτικές
7
Like
833
Πόντοι
361
Στο galaxy πόσες κοπέλες είναι; δεν έχω καταλάβει ακόμα. Συνέχεια βλέπω διαφορετικά ονόματα
 

tarifas pirea

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
46
Κριτικές
5
Like
393
Πόντοι
20
Στο galaxy πόσες κοπέλες είναι; δεν έχω καταλάβει ακόμα. Συνέχεια βλέπω διαφορετικά ονόματα
αν μπεις στο site τους εχει φωτο κ απο κατω καποιες που δεν εχουν φωτο μονο γραφουν τα ονοματα τους...κανουν συχνες μεταγραφες κ μας μπερδευουν:grin::grin:
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
87
Like
246
Πόντοι
20
απο παρασκευη μου ειπε η αριστουλα εγινε η αυξηση...δυστυχως αν βαλεις κ τα tips στο τελος θα συμφερει μπριζολαδικο με 60...και ανδεν θες μπριζολα στον φραπεδιαζουν τουλαχιστον γυμνες
Έτσι ακριβώς,να πω ότι είχε κ ωραίες κοπέλες θα τα έδινα...επίσης δεν μπορείς να κάνεις ένα ντουζ σαν άνθρωπος!
 

PAPASTAUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
185
Κριτικές
6
Like
323
Πόντοι
281
Καλησπέρα μάγκες γνωρίζει κανείς αν παίζει κάτι παραπάνω από masaz στο massagio Αθήνα ?
Thanks
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.643
Πόντοι
19.505

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Massage galaxy τελικά κάνει φραπε η μαλακια; Επισης πρπεει να το πω από πριν στο τηλέφωνο; Οι κοπέλες που έχει είναι μόνο αυτές που δείχνει στο σάιτ; Η πρπεει να στειλψ μήνυμα σε βαιμπερ; Πρώτη φορά θα επισκεφτώ το συγκεκριμένη μαγαζί
 

Trohalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
30
Like
144
Πόντοι
0
Massage galaxy τελικά κάνει φραπε η μαλακια; Επισης πρπεει να το πω από πριν στο τηλέφωνο; Οι κοπέλες που έχει είναι μόνο αυτές που δείχνει στο σάιτ; Η πρπεει να στειλψ μήνυμα σε βαιμπερ; Πρώτη φορά θα επισκεφτώ το συγκεκριμένη μαγαζί
Κοπέλες είναι αυτές που έχει φωτό στο σαιτ και κάποιες ακόμα που τις αναφέρει ονομαστικά. Πάρε τηλ και κλείσε ραντεβού άμα κάποια από αυτές σου αρέσει, αλλιώς ρώτα ποια δουλεύει εκείνη την ώρα και πήγαινε στα τυφλά. Από κοντά, ειδικά αν πας πρώτη φορά, λες διακριτικά τι θέλεις (ο κόσμος το χει τούμπανο κι αυτοί κρυφό καμάρι). Θα κάνεις το μασάζ σου και με ένα εξτρα στην κοπέλα μέσα θα έχει και φραπέ. Αυτά για το galaxy.
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
87
Like
246
Πόντοι
20
Galaxy από εμένα πλέον είναι δεν...πήγα πάλι προχτές μου πασαραν μία θεία που ήταν ντυμένη σαν να γυρνούσε από την λαϊκή,μασάζ απλό χαιδεμα,φραπές χωρίς κανένα ενδιαφέρον...το πήγαν πλέον στα 50 κ έδωσα κ 15 τιπς... πανάκριβα δηλαδή για κακή εμφάνιση,κακό μασάζ κ αδιάφορο φραπέ.εν τώ μεταξύ λένε όλοι για τον χώρο ότι είναι ωραίος κλπ,με έβαλαν σε ένα δωμάτιο κ άκουγα συνεχώς τις ομιλίες από έξω της κυρίας της ρεσεψιόν λόγω κακής ηχομόνωσης ενώ δεν σε αφήνουν τις πιο πολλές φορές να κάνεις κ ένα μπάνιο σαν άνθρωπος...πάμε για άλλα...
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
52
Like
5.163
Πόντοι
7.636
Galaxy από εμένα πλέον είναι δεν...πήγα πάλι προχτές μου πασαραν μία θεία που ήταν ντυμένη σαν να γυρνούσε από την λαϊκή,μασάζ απλό χαιδεμα,φραπές χωρίς κανένα ενδιαφέρον...το πήγαν πλέον στα 50 κ έδωσα κ 15 τιπς... πανάκριβα δηλαδή για κακή εμφάνιση,κακό μασάζ κ αδιάφορο φραπέ.εν τώ μεταξύ λένε όλοι για τον χώρο ότι είναι ωραίος κλπ,με έβαλαν σε ένα δωμάτιο κ άκουγα συνεχώς τις ομιλίες από έξω της κυρίας της ρεσεψιόν λόγω κακής ηχομόνωσης ενώ δεν σε αφήνουν τις πιο πολλές φορές να κάνεις κ ένα μπάνιο σαν άνθρωπος...πάμε για άλλα...
50 η ωρα συν τα tips έξτρα ναι θεωρείται πολύ
Και άμα δεν είναι και εμφανισιμες...
 

OversizeX777

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2009
Μηνύματα
67
Κριτικές
8
Like
311
Πόντοι
20
Ρε τυποι να ρωτησω γιατι δεν καταλαβα χαθηκα καπου.
Στο galaxy ποσο παει η ωρα τι εξτρα εχει κλπ.
Παιζει μπριζολα εκει?
Δωστε λιγο φως καντε κατι
 

mamaya99

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
38
Like
53
Πόντοι
0
Στο Elenas day spa επέστρεψε πίσω πάλι το Μαράκι?Η Μαργαρίτα είναι ακόμη εκεί?
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Επισκεψη την Δευτερα στον galaxy-φραπε . Πηγα για 45 λεπτα την γνωστη προσφορα που εχει καθε Δευτερα με τα 30 ευρω. Μπαίνοντας μεσα βλεπω την Αλεξανδρα ( την ειχα παρει ξανα πριν 1,5 μηνα ) στον καναπε απεναντι. Φοραγε ενα φορεματακι στενο και κοντο . Με αναψε πολυ η θεα αυτη. Λεω στην Αριστουλα θελω την Αλεξανρα να μου στειλεις στο δωματιο. Αφου εκανα ενα ντουζακι μπηκα στο δωματιο με την πετσετα στην μεση. Σε 1 λεπτο μπαινει και το κοριτσι. Φυσικα με θυμηθηκε απο την προηγουμενη φορα. Μπρούμυτα εγω με πετσετα στο κρεβατι. Αφου ειπαμε 2 κουβεντες ξεκινησε το μασαζ . πολυ καλο. πολυ καλυτερο απο την προηγουμενη φορα. Μολις γυρισα μου εβγαλε μονη της την πετσετα. Μου λεει μας εμποδιζει και γελασαμε και οι 2. Με αφησε να την χαιδευω σε ολο το σωμα !!!!! τρελαθηκα... μεγαλη βελτιωση. Εβγαλε την ποδια απο πανω και μου εδωσε να πιπιλαω τα βυζια της. Φραπες σπεσιαλ... με λιγα φτυσιματα..... Τα πηρε στο στηθος αφου την εβαλα να γονατισει κατω.... Η εξελιξη της Αλεξανρδας στον φραπε τρομερη !!!!!! Μου αφησε υποσχεσεις για την επομενη φορα για καλαμακι... Παντως θα ξαναπαω συντομα αυτην την φορα. Ειχα σκοπο να αφησω 10 ευρω για την φραπεδια και αφησα 15 τελικα...
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
87
Like
246
Πόντοι
20
Επισκεψη την Δευτερα στον galaxy-φραπε . Πηγα για 45 λεπτα την γνωστη προσφορα που εχει καθε Δευτερα με τα 30 ευρω. Μπαίνοντας μεσα βλεπω την Αλεξανδρα ( την ειχα παρει ξανα πριν 1,5 μηνα ) στον καναπε απεναντι. Φοραγε ενα φορεματακι στενο και κοντο . Με αναψε πολυ η θεα αυτη. Λεω στην Αριστουλα θελω την Αλεξανρα να μου στειλεις στο δωματιο. Αφου εκανα ενα ντουζακι μπηκα στο δωματιο με την πετσετα στην μεση. Σε 1 λεπτο μπαινει και το κοριτσι. Φυσικα με θυμηθηκε απο την προηγουμενη φορα. Μπρούμυτα εγω με πετσετα στο κρεβατι. Αφου ειπαμε 2 κουβεντες ξεκινησε το μασαζ . πολυ καλο. πολυ καλυτερο απο την προηγουμενη φορα. Μολις γυρισα μου εβγαλε μονη της την πετσετα. Μου λεει μας εμποδιζει και γελασαμε και οι 2. Με αφησε να την χαιδευω σε ολο το σωμα !!!!! τρελαθηκα... μεγαλη βελτιωση. Εβγαλε την ποδια απο πανω και μου εδωσε να πιπιλαω τα βυζια της. Φραπες σπεσιαλ... με λιγα φτυσιματα..... Τα πηρε στο στηθος αφου την εβαλα να γονατισει κατω.... Η εξελιξη της Αλεξανρδας στον φραπε τρομερη !!!!!! Μου αφησε υποσχεσεις για την επομενη φορα για καλαμακι... Παντως θα ξαναπαω συντομα αυτην την φορα. Ειχα σκοπο να αφησω 10 ευρω για την φραπεδια και αφησα 15 τελικα...
Θεά η Αλεξάνδρα χαχαχα αποκλείεται να είσαι προμοτορας...
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Θεά η Αλεξάνδρα χαχαχα αποκλείεται να είσαι προμοτορας...
το αν ειμαι προμοτορας το ξερουν ολοι εδω μεσα φιλε μου... δεν ειμαι κανενα παιδακι να γραφω βλακειες. ψαξε λιγο στις ποιο πισω σελιδες να δεις τα post μου αν ειναι αληθινά η προμο...
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
87
Like
246
Πόντοι
20
το αν ειμαι προμοτορας το ξερουν ολοι εδω μεσα φιλε μου... δεν ειμαι κανενα παιδακι να γραφω βλακειες. ψαξε λιγο στις ποιο πισω σελιδες να δεις τα post μου αν ειναι αληθινά η προμο...
Ok μπορεί να σε αδίκησα,γούστα είναι αυτά έτσι κ αλλιώς...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom