Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Στο moment τι φαση παιζει; Σαλοναρουν και επιλεγεις ή οποια κοπελα ειναι διαθεσιμη;

Επισης βγαζουν καθολου ρουχα πριν τον φραπε;
Όχι δεν σαλοναρουν. Επιλέγεις μεταξύ των διαθέσιμων. Ρούχα, τουλάχιστον από τη δική μου εμπειρία, δεν βγάζει καμία. Ίσα ίσα που και το χουφτωμα είναι με το σταγονόμετρο και κατά βάση μόνο κωλί.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045

Poutsoxistis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
266
Like
875
Πόντοι
81
Δεν αρνήθηκα την προσφορά της. αλλά σίγουρα είναι επαγγελματίας μασέρ. Υποθέτω ότι επιλέγει σε ποιον θα το προσφέρει.



:cheesy: Δεν ήμουν ποτέ καλός στη χημεία.
Δεν νομίζω να έχει γίνει τέτοιου είδους προσφορά από την ταυλανδεζα....έχω κάνει πάνω από 30-40 μασάζ στην ταυλανδεζα συν αρκετούς φίλους που τους έστειλα εκεί για να κάνουν καταπληκτικό μασάζ.....και δεν ...όχι σαν κίνηση μονο...αλλά και σαν ιδέα γιατί σε καινούργιους πελάτες όπως εσύ λέει την διεύθυνση μισή ώρα πριν το ραντεβού.....γενικά είναι πολύ επιφυλακτική και πάρα πολύ προσεκτική στην περιοχή των γεννητικών οργάνων γιατί έτσι και αλλιώς τον πελάτη τον έχει γυμνό κατά την διάρκεια του μασάζ.....και με πετσέτα η χωρίς....ανάλογα αν θέλει να κάνει στρετσινγκ στους προσαγωγούς......να μην στιγματιζουμε επαγγελματίες μασέρ....δεν είναι όλες το ίδιο....οι αλλες ειναι πουτανομασατζουδες.....ευχαριστώ

Υγ1....απλά μην ξεχνάμε ότι οι ταυλανδεζες είναι συνηθισμένες στην όψη του γυμνου σώματος
Υγ2...συν την φήμη που υπάρχει παγκοσμίως για τα ταυλανδεζικα μασάζ στην χώρα τους.....αυτό τις κάνει ακόμα πιο προσεκτικές και πιο περίεργες σε αυτό το θέμα....
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Δεν νομίζω να έχει γίνει τέτοιου είδους προσφορά από την ταυλανδεζα....έχω κάνει πάνω από 30-40 μασάζ στην ταυλανδεζα συν αρκετούς φίλους που τους έστειλα εκεί για να κάνουν καταπληκτικό μασάζ.....και δεν ...όχι σαν κίνηση μονο...αλλά και σαν ιδέα γιατί σε καινούργιους πελάτες όπως εσύ λέει την διεύθυνση μισή ώρα πριν το ραντεβού.....γενικά είναι πολύ επιφυλακτική και πάρα πολύ προσεκτική στην περιοχή των γεννητικών οργάνων γιατί έτσι και αλλιώς τον πελάτη τον έχει γυμνό κατά την διάρκεια του μασάζ.....και με πετσέτα η χωρίς....ανάλογα αν θέλει να κάνει στρετσινγκ στους προσαγωγούς......να μην στιγματιζουμε επαγγελματίες μασέρ....δεν είναι όλες το ίδιο....οι αλλες ειναι πουτανομασατζουδες.....ευχαριστώ

Υγ1....απλά μην ξεχνάμε ότι οι ταυλανδεζες είναι συνηθισμένες στην όψη του γυμνου σώματος
Υγ2...συν την φήμη που υπάρχει παγκοσμίως για τα ταυλανδεζικα μασάζ στην χώρα τους.....αυτό τις κάνει ακόμα πιο προσεκτικές και πιο περίεργες σε αυτό το θέμα....
φίλε Διαβάστε το νήμα μέχρι το τέλος πριν σχολιάσετε μεμονωμένες αναρτήσεις. είσαι παραπληροφορημένος.
 

Poutsoxistis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
266
Like
875
Πόντοι
81
φίλε Διαβάστε το νήμα μέχρι το τέλος πριν σχολιάσετε μεμονωμένες αναρτήσεις. είσαι παραπληροφορημένος.
Δεν χρειάζομαι εσένα να με πληροφορησεις για την ταυλανδεζα αυτή....3+χρόνια την ξέρω
 

Poutsoxistis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
266
Like
875
Πόντοι
81
Βγάζετε την ανάρτηση εκτός πλαισίου. το σχόλιό σου δεν έχει νόημα.
Εγώ δεν σε κατάλαβα τι θες να πεις.....απλά μην στιγματιζουμε σοβαρές επιχειρήσεις γράφοντας ανακρίβειες....
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
320
Like
686
Πόντοι
81
Η φροσω έχει σταματήσει χρόνια.... Αυτή είναι η φαιη.. Είναι άλλη.. Απλά επειδή η φροσω ήταν καλή στο μασάζ μάλλον εκμευταλευτηκε.. Νομίζω έχει σταματήσει το 2018...
Και ομως στο Grace, η Φροσω η γνωστή η παλια εχει γυρισει.. Παω απο το 2016-17 εκει και τη γνωριζω και πριν κανα μηνα πηγα και εκανα μαζι της. Αυτη ειναι 100%... Τωρα γιατι σε καποιους παρουσιαστηκε με αλλο ονομα, δεν γνωριζω
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
3.541
Πόντοι
446
όντως ισχύει αυτό, αλλά μπορεί να το έχει κάνει κ "edit" στο ενδιαμεσο, άμα της την πέσανε τίποτα λιγούρια
Πάντως, δεν νομίζω κ η ίδια να γνωρίζει καλά τι σημαίνει Queer
Για να τραβήξει κλικ μου κάνει ..

(άσε που μόνο αν με πλήρωνε θα την άφηνα να μου κάνει μασάζ κ ας έχει κάνει 15 χρόνια μετεκπαίδευση στην Ταϋλάνδη)
Λοιπόν, έχω πάει στο συγκεκριμένο.
Είναι ένας άντρας (Νίκος αν θυμάμαι καλά) και η Ξένια (δεν ξέρω αν είναι μόνο συναίτεροι, ή αν είναι και ζευγάρι).
Επέλεξα αυτό το Lomi Lomi.
Στην αρχή σου λέει "αν θες μένεις ολόγυμνος". Το προτίμησα.
Καλό μασάς, δεν είναι του πεταματού. Όταν περνούσε κοντά στην "επικίνδυνη" ζώνη, υπήρχαν αγγίγματα, αλλά ήταν φυσιολογικά καθώς απλά δεν μπορούσε να τα αποφύγει. Όμως δεν μου έδωσε την εντύπωση ότι μπορεί να γίνει κάτι παραπάνω. Δεν ξέρω βέβαια, δεν "χώθηκα" κι εγώ. Πρώτη φορά εκεί, έπαιζε και ο άλλος απ' έξω, κώλωσα λίγο. Κόστος για μια ώρα 40€.

Η Ξένια είναι μια ευδιάθετη παρουσία, χαμογελαστή και ευγενική. Στο θέμα εμφάνισης, είναι λίγο "ατσούμπαλη", με χαλαρές καμπύλες (στήθος καλούτσικο αλλά όπως και το υπόλοιπο σώμα της αρκετά χαλαρό). Δεν είναι όμορφη (βέβαια, όλοι μας έχουμε "μπαζώσει", και χειρότερες μάλιστα) σε κερδίζει με την ευγένειά της, αλλά μέχρι εκεί.

Αν θα ξαναπήγαινα; Ίσως. Αν με κάποιο τρόπο μάθαινα ότι παίζει να προχωράει και παρακάτω (φραπεδάκι, αλλά όχι με επιπλέον κόστος) θα το δοκίμαζα. Το μασάζ της πάντως δεν το λες και κακό.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.731
Like
8.763
Πόντοι
1.056
φίλε Διαβάστε το νήμα μέχρι το τέλος πριν σχολιάσετε μεμονωμένες αναρτήσεις. είσαι παραπληροφορημένος.
Είσαι 1000% σίγουρος για αυτο που λες;; Γιατί αν παω και πεταξω τσάμπα το 40άρι, το κραξιμο που εχουν φάει οι άλλοι δεν θα είναι τίποτα μπροστά σε αυτό που θα φας εσυ
 

Poutsoxistis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
266
Like
875
Πόντοι
81
Είσαι 1000% σίγουρος για αυτο που λες;; Γιατί αν παω και πεταξω τσάμπα το 40άρι, το κραξιμο που εχουν φάει οι άλλοι δεν θα είναι τίποτα μπροστά σε αυτό που θα φας εσυ
Δεν θα το πετάξεις το 40αρι....αλλά ούτε και σπέρμα.....τα χει μπερδέψει εδώ ο φίλος μας......είναι πολύ καλή μασέρ όμορφη αλλά πολύ αυστηρή στο κομμάτι του τελειώματος.....άσε που την διεύθυνση όροφο θα την μάθεις τελευταία στιγμή πριν το ραντεβού....
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Απλώς βλέπω έναν άλλο νέο λογαριασμό που στοχεύει τους επικριτές του empire….
ασήμαντες δηλώσεις για μένα.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.985
Κριτικές
34
Like
3.283
Πόντοι
4.365
Πέρασμα από εμπαιρ χωρίς ραντεβού για αναγνώριση με μόνη διαθέσιμη Ελένη. Πρώτο φάουλ το μπάνιο κοινόχρηστο. Δεύτερο μου λάδωσε το σώβρακο αφού μου είπε να μην το βγάλω αρχικά. Χλιαρή διαμαρτυρία μου ότι θα έπρεπε να είχαν μίας χρήσης αν δεν άντεχε να βλέπει τη τσαπού και τελικά το γυρίσαμε σε μικρή πετσετούλα..
Δεν έγινε τίποτα αλλά το μέρος φαίνεται από μακριά ότι είναι φραπεδερί. Χαμηλή ποιότητα μασάζ και περάσματα από επίμαχα σημεία
Ο χώρος απλά καλός. Ίσως άλλη μία συνεδρία με Εύα για τη συλλογή και τέλος.
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Πέρασμα από εμπαιρ χωρίς ραντεβού για αναγνώριση με μόνη διαθέσιμη Ελένη. Πρώτο φάουλ το μπάνιο κοινόχρηστο. Δεύτερο μου λάδωσε το σώβρακο αφού μου είπε να μην το βγάλω αρχικά. Χλιαρή διαμαρτυρία μου ότι θα έπρεπε να είχαν μίας χρήσης αν δεν άντεχε να βλέπει τη τσαπού και τελικά το γυρίσαμε σε μικρή πετσετούλα..
Δεν έγινε τίποτα αλλά το μέρος φαίνεται από μακριά ότι είναι φραπεδερί. Χαμηλή ποιότητα μασάζ και περάσματα από επίμαχα σημεία
Ο χώρος απλά καλός. Ίσως άλλη μία συνεδρία με Εύα για τη συλλογή και τέλος.

η καλύτερη και πιο αξιόπιστη κριτική μέχρι σήμερα για το κατάστημα
 

Kitsoso

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
141
Πόντοι
0
Ξέρουμε κάποιο μαγαζί για καλαμάκι , και οικονομικό:
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
306
Like
355
Πόντοι
21
Όχι δεν σαλοναρουν. Επιλέγεις μεταξύ των διαθέσιμων. Ρούχα, τουλάχιστον από τη δική μου εμπειρία, δεν βγάζει καμία. Ίσα ίσα που και το χουφτωμα είναι με το σταγονόμετρο και κατά βάση μόνο κωλί.
Ανάλογα που θα πέσεις.............
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.731
Like
8.763
Πόντοι
1.056

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.985
Κριτικές
34
Like
3.283
Πόντοι
4.365
Είσαι σίγουρος ? Γιατί έχω κάνει μασάζ εκεί και ούτε με "φραπεδερι" μοιάζει , αλλά ούτε και δέχονται χωρίς ραντεβού , ακόμα και εμένα που έχω ξαναπάει. Έχω ρωτήσει για να περάσω έτσι αν έχουν χρόνο γιατί έχω δύσκολο πρόγραμμα αλλά μου είπαν χωρίς τηλέφωνο για ραντεβού δεν δέχονται πελάτες . Αλλά και ο χώρος είναι πολύ ωραίος , οχι καλός και η Ελένη κάνει θανάτου μασάζ. Έχουν και αποτρίχωση άρα υπάρχει μιας χρήσης αναγκαστικά . Οπότε πως όλα αυτά σε σένα ...

Τι σίγουρος και παπαριές ρε τύπε. Δεν έφτιαξα μαθηματική απόδειξη.. Όσο για το ραντεβού που λες, ένα μισαωράκι το περίμενα.

Χώρος πολύ ωραίος???? Λαγουμτζή, Στουρνάρη, Ελένης Λυκαβητού, Boudouir Σούτσου, Ανδρομεδα κλπ ΚΛΑΣΕΙΣ πιο πάνω
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Γιατί έχω κάνει μασάζ εκεί και ούτε με "φραπεδερι" μοιάζει
Εφόσον είσαι... τύπισσα, πώς θα καταλάβαινες αν πρόκειται για φραπεδερι ή οχι; Για δώσε μας κάποια hints
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.985
Κριτικές
34
Like
3.283
Πόντοι
4.365
Ναι αν το είχαν και 80-100 κάπως έτσι θα ήταν και ο χώρος .... Με 30€ ότι καλύτερο υπάρχει σε χώρο αλλά και γενικά πολύ καλός ! Η αναμονή από όσο ξέρω απαγορεύεται και γι αυτό πας μόνο και με ραντεβού... Αλλιώς πιο το νόημα "τυπε"? Εγώ τύπισσα πάντως .

Άκου τύπισα, αν είσαι μέσα για να ψαρέψεις πληροφορίες και να την πέσεις στον άντρα σου, έχω καλύτερη λύση..

Σταμάτα να του ζαλίζεις το πούτσο και τα αρχίδια μαζί, πέσε στα γόνατα και ξεκίνα τις πίπες

Πέρνα αύριο να σου δώσω κι άλλες συμβουλές...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom