Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (5 μέλη και 15 επισκέπτες)

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
241
Like
327
Πόντοι
21
Στα masazaki έχει πάρει κάποιος κάτι παραπάνω τι παίζει ή μόνο μασάζ;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.070
Like
2.966
Πόντοι
456
Από μασέρ έμαθα ότι δουλεύει ακόμα σε ταϊλανδέζικο στο Σύνταγμα. sawadee ή κάτι τέτοιο. Το κατάστημα δεν αναφέρεται πουθενά στο διαδίκτυο. ξέρετε τίποτα για αυτό;
Για ποιά αναφέρεσαι ;
 

xxppaadd

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2015
Μηνύματα
20
Like
73
Πόντοι
0
Μπορείς να περιγράψεις αυτή τη Φαίη;
Γιατί εγώ όταν πήγα ένα μήνα πριν ως Φρόσω μου συστήθηκε αδυνατουλα με κοντό μαλλί
30€/30 λεπτά με φραπέ καλό
Η φροσω έχει σταματήσει χρόνια.... Αυτή είναι η φαιη.. Είναι άλλη.. Απλά επειδή η φροσω ήταν καλή στο μασάζ μάλλον εκμευταλευτηκε.. Νομίζω έχει σταματήσει το 2018...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Josex
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Καλημερα περασμα την προηγουμενη βδομαδα απο εμπιρε για να δω και εγω ο ιδιος τι παιζει με το συγκεκριμενο μαγαζι μιας και πολλα εχουμε ακουσει.
τισ 2 πρωτες φορες περασμα με ευα καλουτσικο μασαζ + φραπε και καλαμακι στη συνεχεια ,να πω οτι ψιλοψαχνοταν γενικα και η ιδια..το περιεργο ειναι οτι δεν μ ζητησε λεφτα αφησα εξτρα εγω απο μονος μ στην υποδοχη ενα 20αρι.
3 φορα με βικυ οπου εχουμε αρκετα καλυτερο μασαζ..αλλα δεν εδειξε να ειναι ανοιχτη σε κατι αλλο για πιο μετα αν και εγω ο ιδιος δεν το επιδιωξα οσο θα επρεπε..δεν το αποκλειω παντως γτ υπηρχαν καποια μικρα δειγματα απλα δεν ηθελα να παρεξηγξθω
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Josex

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.987
Κριτικές
34
Like
3.289
Πόντοι
4.365
τρεχωω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


προχωραει να φανταστω σε φραπε ε?

Ρώτησα αν κάνει πασιον και μου είπαν ναι.. μου ήρθε να μπω στο καπάκι για δεύτερο γύρο :2funny:
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.876
Πόντοι
6.585
Πουθενα δε δηλώνει γυμνίστρια αλλα στο instagram δηλώνει Queer Για ψαξε λίγο να δεις τι σημαίνει αυτό.
όντως ισχύει αυτό, αλλά μπορεί να το έχει κάνει κ "edit" στο ενδιαμεσο, άμα της την πέσανε τίποτα λιγούρια
Πάντως, δεν νομίζω κ η ίδια να γνωρίζει καλά τι σημαίνει Queer
Για να τραβήξει κλικ μου κάνει ..

(άσε που μόνο αν με πλήρωνε θα την άφηνα να μου κάνει μασάζ κ ας έχει κάνει 15 χρόνια μετεκπαίδευση στην Ταϋλάνδη)
 

leonidas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
278
Κριτικές
1
Like
1.041
Πόντοι
201
(άσε που μόνο αν με πλήρωνε θα την άφηνα να μου κάνει μασάζ κ ας έχει κάνει 15 χρόνια μετεκπαίδευση στην Ταϋλάνδη)
Γιατί είσαι τόσο αυστηρός?
Θα μπορούσε κάποιος συνάδελφος εδώ να έχει γράψει:

Εκπληκτική !

Κάθε φωτο και καλύτερη!

Κάθε μέρα και πιο sexy!

Θεϊκό κορμί!

Θεικο πρόσωπο!

Θεϊκό άγγιγμα

Η ιερεια του αισθησιασμου!

Η κορυφαία μασσεζ της Ελλαδας!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.736
Like
8.785
Πόντοι
1.056
Γιατί είσαι τόσο αυστηρός?
Θα μπορούσε κάποιος συνάδελφος εδώ να έχει γράψει:

Εκπληκτική !

Κάθε φωτο και καλύτερη!

Κάθε μέρα και πιο sexy!

Θεϊκό κορμί!

Θεικο πρόσωπο!

Θεϊκό άγγιγμα

Η ιερεια του αισθησιασμου!

Η κορυφαία μασσεζ της Ελλαδας!
ξεχασες το "Βασίλισσα της Ταντρα" :2funny::2funny:
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Επίσκεψη στο moment στο Κουκάκι με μια Βραζιλιάνα. Δεν έμαθα ποτέ το όνομα της δυστυχώς. Πήγα για Αλέξια αλλά ήταν πιασμένη. Πήγα να φύγω, αλλά ο chief εκεί μου είπε να περάσω με τη Βραζιλιάνα που κάνει κ αυτή πολύ καλό μασάζ... Όπως κ έγινε, αλλά ζήτησα μισάωρο με 30 ευρώ.

Όντως το μασαζάκι καλό και πριν την λήξη του μάτς, με ρώτησε η κοπέλα αν ήθελα happy ending. Θετική απάντηση από πλευράς μου και με ενημερώνει απευθείας πως στοιχίζει 20 ευρώ (???). Είπα οκ και ξεκίνησε να μου ετοιμάζει το Nescafé μου με old school τεχνική τακατάκα...

Ήταν απλά οκ φάση, τίποτα σπουδαίο. Δεν θα ξανά πήγαινα για δύο λόγους. Πρώτον η κοπέλα δεν μου άρεσε και ιδιαίτερα και επίσης δεν ειχε αυτήν την τσαχπινια που χρειάζεται ο φραπές. Δεύτερον, έλεος με αυτό το μαγαζί με τα λεφτά. Από πότε ζητάνε συγκεκριμένα λεφτά για τον φραπέ;; Επειδή πήρα το μισάωρο, είπαν θα τα πάρουν από αλλού τα υπόλοιπα για να συμπληρώσουν την ώρα.
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
306
Like
355
Πόντοι
21
Επίσκεψη στο moment στο Κουκάκι με μια Βραζιλιάνα. Δεν έμαθα ποτέ το όνομα της δυστυχώς. Πήγα για Αλέξια αλλά ήταν πιασμένη. Πήγα να φύγω, αλλά ο chief εκεί μου είπε να περάσω με τη Βραζιλιάνα που κάνει κ αυτή πολύ καλό μασάζ... Όπως κ έγινε, αλλά ζήτησα μισάωρο με 30 ευρώ.

Όντως το μασαζάκι καλό και πριν την λήξη του μάτς, με ρώτησε η κοπέλα αν ήθελα happy ending. Θετική απάντηση από πλευράς μου και με ενημερώνει απευθείας πως στοιχίζει 20 ευρώ (???). Είπα οκ και ξεκίνησε να μου ετοιμάζει το Nescafé μου με old school τεχνική τακατάκα...

Ήταν απλά οκ φάση, τίποτα σπουδαίο. Δεν θα ξανά πήγαινα για δύο λόγους. Πρώτον η κοπέλα δεν μου άρεσε και ιδιαίτερα και επίσης δεν ειχε αυτήν την τσαχπινια που χρειάζεται ο φραπές. Δεύτερον, έλεος με αυτό το μαγαζί με τα λεφτά. Από πότε ζητάνε συγκεκριμένα λεφτά για τον φραπέ;; Επειδή πήρα το μισάωρο, είπαν θα τα πάρουν από αλλού τα υπόλοιπα για να συμπληρώσουν την ώρα.
Θυμάσαι αν την κοπέλα που λες την λένε Σάρα?? Μια μαυρουλα πιτσιρίκα?
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
354
Like
42
Πόντοι
1
Στο moment τι φαση παιζει; Σαλοναρουν και επιλεγεις ή οποια κοπελα ειναι διαθεσιμη;

Επισης βγαζουν καθολου ρουχα πριν τον φραπε;
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Κάτι μου λέει ότι η Αλεξία εχει φύγει αλλά δεν το λένε στο μαγαζί.. Η Σάρα μέχρι που έφτασε?
Ω ρε μαλακια... Κρίμα γιατί Αλεξία είναι πολύ καλή σ' αυτό που κάνει! Πολύ καλό καβλακι. Επίσης της πηγαίνει η φάση με το κορωνοιο κ τη μάσκα, καθώς ανεβαίνει level φορώντας την !! :buck2::buck2::buck2:

Βέβαια από κορμάκι, μασαζακι και φραοεδάκι παίρνει όντως άριστα!! Το χει η κοπέλα!

Η Σάρα μόνο φραπεδάκι έπαιξε. Τίποτα άλλο. Μάλιστα, τα πονηρά περάσματα ξεκινήσανε αρκετά αργά, λίγο πριν περάσουμε στο 2ο γύρο κι ας ήμουν χωρίς πετσέτα καθόλη τη διάρκεια του μασάζ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom