Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

spy1312

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς να μου πει κανά καλό μασαζ με εκτόνωση στα νότια;
 

spy1312

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Λοιπόν, έχω πάει στο συγκεκριμένο.
Είναι ένας άντρας (Νίκος αν θυμάμαι καλά) και η Ξένια (δεν ξέρω αν είναι μόνο συναίτεροι, ή αν είναι και ζευγάρι).
Επέλεξα αυτό το Lomi Lomi.
Στην αρχή σου λέει "αν θες μένεις ολόγυμνος". Το προτίμησα.
Καλό μασάς, δεν είναι του πεταματού. Όταν περνούσε κοντά στην "επικίνδυνη" ζώνη, υπήρχαν αγγίγματα, αλλά ήταν φυσιολογικά καθώς απλά δεν μπορούσε να τα αποφύγει. Όμως δεν μου έδωσε την εντύπωση ότι μπορεί να γίνει κάτι παραπάνω. Δεν ξέρω βέβαια, δεν "χώθηκα" κι εγώ. Πρώτη φορά εκεί, έπαιζε και ο άλλος απ' έξω, κώλωσα λίγο. Κόστος για μια ώρα 40€.

Η Ξένια είναι μια ευδιάθετη παρουσία, χαμογελαστή και ευγενική. Στο θέμα εμφάνισης, είναι λίγο "ατσούμπαλη", με χαλαρές καμπύλες (στήθος καλούτσικο αλλά όπως και το υπόλοιπο σώμα της αρκετά χαλαρό). Δεν είναι όμορφη (βέβαια, όλοι μας έχουμε "μπαζώσει", και χειρότερες μάλιστα) σε κερδίζει με την ευγένειά της, αλλά μέχρι εκεί.

Αν θα ξαναπήγαινα; Ίσως. Αν με κάποιο τρόπο μάθαινα ότι παίζει να προχωράει και παρακάτω (φραπεδάκι, αλλά όχι με επιπλέον κόστος) θα το δοκίμαζα. Το μασάζ της πάντως δεν το λες και κακό.
επιβεβαιώνω , έχω πάει και γω, δεν παίζει κάτι παραπάνω!
 
  • Like
Αντιδράσεις: panbar

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
951
Κριτικές
10
Like
3.393
Πόντοι
736
Δοκιμαστηκε σήμερα μετά το μήνυμα του συναγωνιστή relaxya. Επιβεβαιώνω κι εγώ για φραπέ, κατά περίπτωση όμως. Ο χώρος είναι πολύ όμορφος και η φάση δείχνει άκρως επαγγελματική. Ωστόσο, αν νιώσει οκ αυτή θα το καταλάβεις. Σε μένα, ας πούμε, έβγαλε από μόνη της την πετσέτα από το πρώτο δευτερόλεπτο, αφού με ρώτησε (Σιγά μην έλεγα όχι!!!). Στο τέλος της το πρότεινα( φραπέ) και δέχτηκε με +20.

Στα του μασάζ. Ωραίο επαγγελματικό με ζεστό λάδι. Να σας πω την αλήθεια προτιμώ της Ιουλίας( πιο δυνατό και πιο οικονομικό!!), αλλά ήταν κάτι διαφορετικό. Αυτά!
Μυστη μου κόστος ;; Τι εννοείς κατά περίπτωση φραπέ ;; Δηλαδή πάω και άμα είμαι τυχερός ;;; Επίσης πως λεγόταν η κοπέλα π έκανε σε σενα ώστε να μη πάω στα τυφλά και ποσο έξτρα έδωσες για φραπέ …. Ευχαριστώ
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
951
Κριτικές
10
Like
3.393
Πόντοι
736
αδερφε εχω επισκεφτει το συγκεκριμενο 2 φορες,υπαρχουν 2-3 ασιατισες οι οποιες με ενα δωρακι 10-20 ευρω θα στον παιξουν,ενα απιστευτο χοντρο μπαζο με γυαλια ονοματι Κωνσταντινα(της εδωσα 5 ευρω γιαναμου τον παιξει ενω ζητουσε 20),και απο οτι εγραψε καποιος φιλος τελευταια παιζει και μια αφρικανη.Εκει πριν καναμηνα δουλευε και μια milf Ελληνιδα η οποια πηγαινε μεχρι πιπα (με το αντιστοιχο αντιτιμο)απο οτι ξερω η συγκεκριμενη εχει φυγει,οπως και ναχει αν πας ενημερωσε μας γιατιι προσωπικα με βολευει λογω του οτι μενω κοντα
Ρε μυστη μου ποτε είναι αυτές οι Κινέζες κ η Αφρικανή εγώ έχω πάει το τελευταίο 6μηνο 3-4 φορές που πέρναγα από εκεί κοντά πάντα μα πάντα ήταν η χοντρή με τα γυαλιά , έχω περάσει κ πρωί κ απόγευμα . Τελευταία φορά τσακώθηκα με την υποδοχή τη ξανθιά γιατί κτι ρώτησα για φραπέ και τα σχετικά κ έκανε σαν υστερική , τα έχω γράψει ακριβώς. Τέλος πάντων πες μου απλά γι Κινέζες κ Αφρικανή η εάν υπάρχει κάποια να μας τον παίξει εκτός χοντρής
 

Kouros1-2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
640
Like
2.134
Πόντοι
446
Στο grace στο Μαρούσι έκανε κανένας επίσκεψη να δώσει πληροφορίες;;;;
 

Nikos471

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
80
Like
242
Πόντοι
20
Ρε παιδιά διαβάζω πολύ καιρό τις δημοσιεύσεις για τα μασατζιδικα κλπ.εγω θα ήθελα μασαζακι έστω μέτριο με ωραία περάσματα καυλωτικα και στο τέλος φραπεδακι ή πίπα από κοπέλα που να είναι έστω σε νορμάλ επίπεδο ομορφιάς...όλη η φάση αυτή είναι φαντασίωση επειδή έχουμε νομίζω βαρεθεί μπορδελα στούντιο κλπ.δεν καταλαβαίνω γτ να έχεις αυτοσκοπό μπριζόλα,τραβά σε ένα στούντιο πιο φτηνά με πιο ωραία μουνια...από αυτά που έχω δει,λέω να επισκεφτώ en relax λόγω φάσης με υδρομασάζ κλπ,empire ή μομεντ.τι θα μου προτείνατε με κριτήριο έναν ωραίο χώρο με ωραίες κοπελίτσες κ ας πληρώσω κ κάτι παραπάνω?πήγα προχτές στο diamonds,όλο χοντρές και γριές,μασάζ καθόλου κατευθείαν να το αρπάξει στο στόμα,και γενικά θύμιζε φυλής η φάση και 60 ευρώ αντί για 50 που μπορούσα να πάω απέναντι στο Ισμήνης που έχει μουναρους...
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
5
Like
463
Πόντοι
301
Στο grace στο Μαρούσι έκανε κανένας επίσκεψη να δώσει πληροφορίες;;;;

Τελευταίες πληροφορίες ότι παίζει η Φαίη (παλίά Φρόσω), 40χρονη εμφανίσημη που κερνάει καλλιτεχνικό φραπέ και καλούτσικο μασάζ, ενώ αναφέρθηκε ότι έχει και μια πιτσιρίκα καινούρια 20χρονη που δίνει φραπέ αλλά δεν έχει γραφτεί ακόμη για αυτήν review από κανένα μέλος.
 

spy1312

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Μάγκες νέα σμύρνη παίζει τίποτα καλό;
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Όλοι μπορούν να το καταλάβουν ... Δεν είναι κάτι δύσκολο . Όταν είναι φραπεδερι δεν τα έχει 30€ το μασάζ μόνοι σας τα λέτε . Από 50... , Δεύτερον δεν χρειάζεται να κλείνεις ραντεβού, τρίτον υπάρχει αυτό που λέτε σαλοναρισμα , 4ον δεν θα έχει τόσο αυστηρό έλεγχο για να κάνεις ένα μασάζ δηλαδή οποιαδήποτε ραντεβού στοιχεία κλπ ούτε προφανώς αποδείξεις , τέταρτον που μάλλον οι γυναίκες μόνο προσέχουμε , δεν θα ειχε 100 διαφορετικά προϊόντα , ποιος ο λόγος να έχεις κρέμες προσώπου σώματος ποδιών χεριών , κεριά μασάζ κλπ αν χρειάζεσαι μόνο ένα λάδι ? Γιατί δεν νομίζω να ζητάτε να σας βάλουν όλα αυτά όταν πάτε για ένα τράβηγμα. Κοινή λογική.
Διαφωνώ σχεδόν σε όλα. Από την εμπείρια μου σε χώρους μασαζ, μου έχουν συμβει (αρκετές παραπάνω από 1 φορές) τα παρακάτω:

1) Εχω πάει σε Φραπεδερί με 30 ευρώ
2) Έχω πάει σε μαγαζιά που αναγκαστικά πρέπει να κλεισεις ραντεβού
3) Έχω πάει σε μαγαζιά που δεν υπάρχει σαλονάρισμα
4) Έχω πάει σε μαγαζιά που ξεκίνησα με 50ευρω cash από ΑΤΜ και με το πολύ μπλα-μπλα, ψήθηκα για 4hands με τζακούζι, οπότε την ρώτησα αν δεχεται κάρτες και είπε "ναι", οπότε πλήρωσα με κάρτα και πήρα απόδειξη, ΑΦΟΥ έδωσα και στοιχεια
5) Έχω πάει σε μαγαζί που έχει 2 ράφια με κρέμες, λάδια και κάθε φορά διαλέγω 10 λεπτά με τι θέλω να μου κάνει

Όλα αυτά δεν στα γράφω για να το παίξω "ιστορία". Τα παιδιά ξέρουν το ύφος μου και οτι ποτέ δεν γράφω υπερβολές. Απλά σου απάντησα γιατι το σχόλιο σου ήταν φουλ εκτός πραγματικότητας.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.985
Κριτικές
34
Like
3.283
Πόντοι
4.365
Διαφωνώ σχεδόν σε όλα. Από την εμπείρια μου σε χώρους μασαζ, μου έχουν συμβει (αρκετές παραπάνω από 1 φορές) τα παρακάτω:

1) Εχω πάει σε Φραπεδερί με 30 ευρώ
2) Έχω πάει σε μαγαζιά που αναγκαστικά πρέπει να κλεισεις ραντεβού
3) Έχω πάει σε μαγαζιά που δεν υπάρχει σαλονάρισμα
4) Έχω πάει σε μαγαζιά που ξεκίνησα με 50ευρω cash από ΑΤΜ και με το πολύ μπλα-μπλα, ψήθηκα για 4hands με τζακούζι, οπότε την ρώτησα αν δεχεται κάρτες και είπε "ναι", οπότε πλήρωσα με κάρτα και πήρα απόδειξη, ΑΦΟΥ έδωσα και στοιχεια
5) Έχω πάει σε μαγαζί που έχει 2 ράφια με κρέμες, λάδια και κάθε φορά διαλέγω 10 λεπτά με τι θέλω να μου κάνει

Όλα αυτά δεν στα γράφω για να το παίξω "ιστορία". Τα παιδιά ξέρουν το ύφος μου και οτι ποτέ δεν γράφω υπερβολές. Απλά σου απάντησα γιατι το σχόλιο σου ήταν φουλ εκτός πραγματικότητας.

Μην ασχολείσαι φίλε, τρολάκι είναι η αναμπελα. Πιθανόν να είναι το πουστράκι στην είσοδο του εμπαιρ που ψαρεύει για πληροφορίες...
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.596
Like
5.361
Πόντοι
2.306
Δεν μπορώ να καταλάβω πως κάποιοι βγάζουν αμέσως συμπέρασμα ότι η Annabel τρολαρει και είναι αγόρι? Δηλαδή δεν υπάρχει περίπτωση να είναι κοπέλα? Τα ίδια είχανε γίνει και με την Μαντώ όταν μπήκε πρώτη φορά στο σάιτ και τελικά έπεσαν έξω. Λοιπόν η Annabel είναι κορίτσι και δεν βλάπτει να δείχνουμε και λίγο σεβασμό ακόμα και αν δεν μας αρέσει ότι γράφει. Δεν είμαι φίλος της ούτε έχω κανένα όφελος απλά θέλω να ξεκαθαρίσω ότι κοπέλα είναι 100% αφού έχουμε κάνει και κουβέντα μαζί
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.985
Κριτικές
34
Like
3.283
Πόντοι
4.365
Ο ούτε να μιλάω δεν ξέρω έβγαλε κώλο μέσα απτά πληκτρολόγια ποια είμαι εγώ ή ποιος είναι αυτός στο empire.. τι έγινε μάγκα έφαγες κανένα στραποναρισμα και ένιωσες αντριλα απτήν Ελένη ??? Η κατευθείαν ανδρικό πετσί απτήν υποδοχή που έβγαλες και πόρισμα ? Χαχαζαχαχα ζώομαλλον δεν δεν σου άρεσε η απάντηση σε προηγούμενο ποστ ... Κάποιον σου θυμίζει...

Πουστραναμπελ κλωνάρι, τα κουβαδάκια σου και αλλού. Εδώ μιλάνε άντρες. Έχει και πουστροθρεντ μπόλικα εδώ μέσα αν ψήνεσαι
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.238
Like
16.336
Πόντοι
3.556
Πουστραναμπελ κλωνάρι, τα κουβαδάκια σου και αλλού. Εδώ μιλάνε άντρες. Έχει και πουστροθρεντ ΧΟΡΟΥ μπόλικα εδώ μέσα αν ψήνεσαι
ωπα ρε παιδια λίγος σεβασμός να πουμε τι σας πειραξε που χορεύει ο τυπος; :undecided::undecided::undecided:


Dance Speedo GIF
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.072
Πόντοι
10.336

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
516
Like
761
Πόντοι
86
λοιπον παιδια η annabel ειναι κοριτσι,γιστι ετυχε&μιλησαμε.μια χαρα μου φανηκε&συζητησιμη.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.596
Like
5.361
Πόντοι
2.306
Μάλλον εσύ ψήνεσαι να βάλεις κλοναρια στον κώλο σου . Απλά πρόσεξε μην πάρεις και την ρίζα μαζί γιατί θα πιάσεις ρίζα με ένα μόνο , ενώ εσύ θες εναλλαγές και μακριά γαϊδουρα μοναρχιδε
Έχουν βαλθεί να σε κάνουν άντρα με το ζόρι
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Έχουν βαλθεί να σε κάνουν άντρα με το ζόρι
Αδελφέ τι ρόλο βαράει η λεγάμενη; Κάνα happy end κάνει ή μπαίνει εδώ για να μας πρήζει τον πάπαρο και να το παίζει έξυπνη;
 

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
Επισκεψη στο Grace μαρούσι. Μασαζ μιας ωρας κοστος 60 ευρω.
Ειχα να το επισκεφθω χρονια καθως μετα τη Φροσω το πηρε εξ ολοκληρου πανω της η Χρυσα η οποια Χρυσα χαλασε και το ονομα του μαγαζιου που ειχε φτιαξει η Φροσω. Ροστερ : Φαιη (δεν ειναι η παλια Φροσω) , μια κατερινα και η Χρυσα.
Η φαιη ειναι μια κοπελα κοντα στα 40 οχι κατι το ιδιαιτερο απο εμφανιση δε σου βγαζει κατι το αισθησιακο (γουστα ειναι αυτα). Το μασαζ της αρκετα καλο και ο φραπες της επιτελους σπαει αυτη τη μαυριλα του Φραπε της χρυσας καθως η Φαιη κερναει υπεροχο τελειωμα. Σαν μασαζ και τελειωμα μοιαζει αρκετα με της φροσως (εκτος μονο απο οτι η Φροσω εκανε αρκετα περασματα και σπαταλαγε χρονο στην ευρυτερη περιοχη οταν ησουν μπρουμυτα εν αντιθεση με τη Φαιη που δεν περασε καθολου)ωστοσο η ιδια μου ειπε οτι ειναι καποιους μηνες εδω και δεν ειχε ξαναερθει. Επισης δε μοιαζει κθολου με τη Φροσω. Τη κατερινα δεν την ειδα οποτε δεν εχω εικονα.(Αν ηταν βεβαια η κοπελα που ηταν στη γραμματεια μιλαμε για ΟΠΛΟ)
το gracce μονο με ραντεβου παιιζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom