Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.736
Like
8.785
Πόντοι
1.056
Σε τι περιοχή είναι? Κάπου είχε αναφερθεί αλλά δεν το βρίσκω.
Αμα δε βαριόσουν ρε τύπε να πατήσεις ενα γαμημένο κλικ στον υπολογιστή σου να διαβάσεις την σελίδα της στο Facebook, θα το έβρισκες. Οδός Νεοπτολέμου στο Παγκράτι.
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
78
Like
7.418
Πόντοι
17.436
Για ένα Massagio Hamman στο Κερατσίνι τι έχουμε; Βλέπω κάτι απίστευτα μωρά στο Tiktok
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.736
Like
8.785
Πόντοι
1.056
Ψαξτε ρε τεμπέληδες λίγο... πανω δεξια εχει αναζήτηση. Πριν 3 μέρες το συζητουσαμε το θεμα. Διαβάστε λίγες σελίδες πίσω. Ή βάλτε το μυαλο να δουλέψει... με 18€ το μασαζ σαν τι περιμένεις να παίξει;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.987
Κριτικές
34
Like
3.289
Πόντοι
4.365
Δοκιμαστηκε σήμερα μετά το μήνυμα του συναγωνιστή relaxya. Επιβεβαιώνω κι εγώ για φραπέ, κατά περίπτωση όμως. Ο χώρος είναι πολύ όμορφος και η φάση δείχνει άκρως επαγγελματική. Ωστόσο, αν νιώσει οκ αυτή θα το καταλάβεις. Σε μένα, ας πούμε, έβγαλε από μόνη της την πετσέτα από το πρώτο δευτερόλεπτο, αφού με ρώτησε (Σιγά μην έλεγα όχι!!!). Στο τέλος της το πρότεινα( φραπέ) και δέχτηκε με +20.

Στα του μασάζ. Ωραίο επαγγελματικό με ζεστό λάδι. Να σας πω την αλήθεια προτιμώ της Ιουλίας( πιο δυνατό και πιο οικονομικό!!), αλλά ήταν κάτι διαφορετικό. Αυτά!

Να πω κι εγώ.. Μετά τη συνεδρία αναγκάστηκα να πάω σε επαγγελματικο ραντεβού σαν λαδωμένος ποντικός. Ντουζ μόνο αγκαλιά με τη χέστρα! :confused:

Όσοι έχουν πάει ξέρουν τι λέω..

Κατά τ' άλλα ότι έχουν πει οι προλαλήσαντες
 
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
45
Like
50
Πόντοι
0
Σταμάτα να παρασύρεις και να διαφημίζεις.
Καλησπέρα συναγωνιστές. Σημερινή επίσκεψη στο empire με μασάζ στο τζακούζι που μου είπαν ότι είχαν σε προσφορά . Σαμπάνια κ μασαζακι εντός με το Ευακι, όπου με εψησε να περάσω και για μασάζ τζελ κάπως έτσι μοι το είπε . Ήταν ένα μίγμα τζελ σε μπολ που το έβαζε όλο πάνω μου και με αυτό έκανε μασάζ Καλαμάκι πολύ σπέσιαλ . Είναι στανταρακι για μένα πλέον .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Josex

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Καλησπέρα συναγωνιστές. Σημερινή επίσκεψη στο empire με μασάζ στο τζακούζι που μου είπαν ότι είχαν σε προσφορά . Σαμπάνια κ μασαζακι εντός με το Ευακι, όπου με εψησε να περάσω και για μασάζ τζελ κάπως έτσι μοι το είπε . Ήταν ένα μίγμα τζελ σε μπολ που το έβαζε όλο πάνω μου και με αυτό έκανε μασάζ Καλαμάκι πολύ σπέσιαλ . Είναι στανταρακι για μένα πλέον .
Για πες, αδυνάτισε κι άλλο η Εύα; :boobies:
Εγινε σαν τη φωτογραφία της που έχουν στο site ;
 
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
45
Like
50
Πόντοι
0
Για πες, αδυνάτισε κι άλλο η Εύα; :boobies:
Εγινε σαν τη φωτογραφία της που έχουν στο site ;
Έχει χάσει αρκετά κιλά στο έχω ξανά αναφέρει... Καλό θα είναι να πας να το δεις και εσύ από κοντά..
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
938
Κριτικές
5
Like
5.155
Πόντοι
1.326
Να πω κι εγώ.. Μετά τη συνεδρία αναγκάστηκα να πάω σε επαγγελματικο ραντεβού σαν λαδωμένος ποντικός. Ντουζ μόνο αγκαλιά με τη χέστρα! :confused:

Όσοι έχουν πάει ξέρουν τι λέω..

Κατά τ' άλλα ότι έχουν πει οι προλαλήσαντες
Άρα γενικά ψιλοπαιζει το ενδεχόμενο του φραπέ;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Έχει χάσει αρκετά κιλά στο έχω ξανά αναφέρει... Καλό θα είναι να πας να το δεις και εσύ από κοντά..
Από πότε εννοείς ότι έχει χάσει κιλά; Από πότε κάνεις τη σύγκριση; Εσύ τώρα τη γνώρισες υποτίθεται.


Στις 4 Ιούλη την πήρες πρώτη φορά:
Δοκιμή με Εύα από empire . Κοντά 20-21 μελαμψό, κωλαρα για χαστούκια , κάναμε τζακούζι , αν και στην αρχή ήθελα τζελ μασάζ στο κρεβάτι μασάζ πού είχα δει στο ινσταγραμ που κάναν , αλλά δεν είχε κενό για τέτοιο και χώθηκα αλλιώς . Το μωρό για φοβερό Καλαμάκι ακα. +40

Και στις 2 Ιουλίου ρωταγες για αυτή εδώ:
Καλησπέρα όπως ανέφερα και πιο πάνω... Πήγα από empire μασάζ και έκανα με μία Ελένη... Δεν παίχτηκε τίποτα βέβαια φοβερό μασάζ άξιζε... Αλλά από φραπέ τίποτα με πετσέτα μόνο.. έχετε κάποια γνώμη για αυτή την Εύα... Κι άμα προχωράει σε τίποτα άλλο..?

Για πες μας πόσα κιλά έχασε σε 8 μέρες.
Θα σου πω εγώ προμοτορα που πήγα πρόσφατα, τπτ δεν έχει χάσει.
 
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
45
Like
50
Πόντοι
0
Από πότε εννοείς ότι έχει χάσει κιλά; Από πότε κάνεις τη σύγκριση; Εσύ τώρα τη γνώρισες υποτίθεται.


Στις 4 Ιούλη την πήρες πρώτη φορά:


Και στις 2 Ιουλίου ρωταγες για αυτή εδώ:


Για πες μας πόσα κιλά έχασε σε 8 μέρες.
Θα σου πω εγώ προμοτορα που πήγα πρόσφατα, τπτ δεν έχει χάσει.
Ο μόνος προμοτορας είσαι εσύ που καραδοκεις για να απαντήσεις χωρίς να έχεις καν προσωπική άποψη . Λέω ότι έχει χάσει πολλά κιλά βάσει αυτών που λέγατε ότι είναι παν χοντρή , η κοπέλα που βλέπω εγώ δεν είναι καν χοντρή, είναι μία πολυ νέα κοπέλα 21 ετών μελαχρινή ψηλή ευχάριστη με καλό μασάζ και υπηρεσίες. Δεν καταλαβαίνω γιατί προσπαθείς να την κάψεις, όταν για τέτοιες κοπέλες όλοι ψάχνουμε . Μάλλον παίζει συμφέρον .
Τέλος οι προσωπικές αναφορές στο όνομα μου σε συνδέω με Κάιρο.
Όποιος θέλει ας δοκιμάσει να δει τελικά ποιος είναι ο προμοτορας.
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Φαίνεται περίεργο. ένα νέο προφίλ αφού ο παλιός υποστηρικτής σώπασε. και εκτός από εσάς κανένας με θετικές εμπειρίες στο κατάστημα.
Θα κάνω μια τέταρτη προσπάθεια να μοιραστώ τις εμπειρίες σας.
 

Serpiko1980

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
54
Like
137
Πόντοι
0
Να πω κι εγώ.. Μετά τη συνεδρία αναγκάστηκα να πάω σε επαγγελματικο ραντεβού σαν λαδωμένος ποντικός. Ντουζ μόνο αγκαλιά με τη χέστρα! :confused:

Όσοι έχουν πάει ξέρουν τι λέω..

Κατά τ' άλλα ότι έχουν πει οι προλαλήσαντες
Χαχαχα... καταλαβαίνω ακριβώς τι εννοείς φίλε. Πολύ στριμωγμα, αλλά βρέχεις όλο το μπάνιο και κανεις την δουλειά σου. Κι εγώ είχα ραντεβού μετά και δεν έπαιζε να πάω με τα λάδια...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.736
Like
8.785
Πόντοι
1.056
Ο μόνος προμοτορας είσαι εσύ που καραδοκεις για να απαντήσεις χωρίς να έχεις καν προσωπική άποψη . Λέω ότι έχει χάσει πολλά κιλά βάσει αυτών που λέγατε ότι είναι παν χοντρή , η κοπέλα που βλέπω εγώ δεν είναι καν χοντρή, είναι μία πολυ νέα κοπέλα 21 ετών μελαχρινή ψηλή ευχάριστη με καλό μασάζ και υπηρεσίες. Δεν καταλαβαίνω γιατί προσπαθείς να την κάψεις, όταν για τέτοιες κοπέλες όλοι ψάχνουμε . Μάλλον παίζει συμφέρον .
Τέλος οι προσωπικές αναφορές στο όνομα μου σε συνδέω με Κάιρο.
Όποιος θέλει ας δοκιμάσει να δει τελικά ποιος είναι ο προμοτορας.
τι λες ρε Μαλακάουβιτς... προμότορας ο Lion με χρόνια προσφοράς στο χώρο;. Ενω εσυ από την ώρα που γράφτηκες ή θα τσακώνεσαι με τον Κωστάκη στα τσοντοσινεμά ή θα μας λες παπαριές για το empire.
Φεύγει ο ένας προμότορας έρχεται άλλος αλλα σας παίρνουμε χαμπάρι ρε ηλιθιοι.. ούτε αυτό δεν μπορείτε να κάνετε σωστά.
 

george20p

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
16
Like
6
Πόντοι
0
Συγνώμη ρε παιδιά, μπήκα στο site του empire που λέτε, και θέλουν 60ε για μασάζ μια ώρα?
Και χωρίς να είναι σίγουρο το φραπεδάκι?.. Είναι δυνατόν?

Άκυρο, διάβασα παραπανω, στα 30 το έχουν, πηρα και τηλ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Poutsoxistis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
266
Like
875
Πόντοι
81
Παιδιά μην σκοτωνεστε.....υπάρχει ζωή και εκτός των φόρουμ.....και για γκόμενές και μηχανές και αυτοκίνητα κλπ....απλά κάποιοι τύποι,σαν και μένα ,σκοτώνουν τον χρόνο τους εδώ.....η ζωή είναι έξω....
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.987
Κριτικές
34
Like
3.289
Πόντοι
4.365
Συγνώμη ρε παιδιά, μπήκα στο site του empire που λέτε, και θέλουν 60ε για μασάζ μια ώρα?
Και χωρίς να είναι σίγουρο το φραπεδάκι?.. Είναι δυνατόν?

Άκυρο, διάβασα παραπανω, στα 30 το έχουν, πηρα και τηλ.

Ρίξε και μια ενημέρωση αν πας
 
Εγγρ.
19 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
184
Πόντοι
0
Από μασέρ έμαθα ότι δουλεύει ακόμα σε ταϊλανδέζικο στο Σύνταγμα. sawadee ή κάτι τέτοιο. Το κατάστημα δεν αναφέρεται πουθενά στο διαδίκτυο. ξέρετε τίποτα για αυτό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom