Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

drdoom2

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Το προσπάθησα είναι λίγο ασαφή γενικά ο ένας λέει fb ο άλλος άλλα και τίποτα ξεκάθαρο γι'αυτό ρώτησα.
Μήπως μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει μέσα στο χάος
Sorry λάθος δεν μπερδευτικα σε αυτό. Αυτό μια χαρά πολύ ξεκάθαρο δεν μπόρεσα να βρω που είναι το τηλ και το ποσό
 
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
45
Like
50
Πόντοι
0
Δοκιμή με Εύα από empire . Κοντά 20-21 μελαμψό, κωλαρα για χαστούκια , κάναμε τζακούζι , αν και στην αρχή ήθελα τζελ μασάζ στο κρεβάτι μασάζ πού είχα δει στο ινσταγραμ που κάναν , αλλά δεν είχε κενό για τέτοιο και χώθηκα αλλιώς . Το μωρό για φοβερό Καλαμάκι ακα. +40
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
991
Like
894
Πόντοι
86
Δοκιμή με Εύα από empire . Κοντά 20-21 μελαμψό, κωλαρα για χαστούκια , κάναμε τζακούζι , αν και στην αρχή ήθελα τζελ μασάζ στο κρεβάτι μασάζ πού είχα δει στο ινσταγραμ που κάναν , αλλά δεν είχε κενό για τέτοιο και χώθηκα αλλιώς . Το μωρό για φοβερό Καλαμάκι ακα. +40
κόστος υπηρεσιών ?
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Moment Massage Ξέρετε πληροφορίες επικοινωνίας και αν προχωράει σε φραπεδάκι?
Υπάρχει κάποιο παρασύνθημα σαν το grace με το passion?
Το Moment έχει και σάιτ που έχουν το τηλ τους. Κόστος είναι 40 ευρώ η μια ώρα. Αν πεις για μισάωρο για 30 ευρώ ίσως και να πιάσει. Γενικά είναι ό,τι ναναι με την τιμή!! Το τιπ νομίζω είναι πάνω στον καθένα εκτός αν ζητήσει κάτι συγκεκριμένο η κοπέλα. Η εμπειρία λέει, από 10 μέχρι 20 ευρώ. Παρασύνθημα τίποτα... Σε ρωτάει σε κάποια φάση η κοπέλα στο δωμάτιο από μόνης της πριν ξεκινήσει το μασάζ ή κατά την διάρκεια. Σε περίπτωση που δεν ρωτήσει αυτή (πράγμα ψιλοαπίθανο), της το λες μόνος σου.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Quaresma καλησπέρα.

Θέλω να σε ρωτήσω κάτι:

Η Βίκυ είναι εμφανίσιμη?
Έχει ωραίο σώμα?
Ωραίο πρόσωπο?
Είναι εμφανίσιμη, ένα κορίτσι χωρίς κάποια ιδιαίτερη γοητεία αλλά είναι οκ.
Από σώμα, είναι αρκετά λεπτή με ωραίο κωλαράκι και μάλλον μικρό βυζάκι. Για κοπέλα, αρκετά ψηλή! Είναι κατηγορία για βόλεϋ.
Πρόσωπο απέχει από τη φωτό! Δεν θα βρεις την ίδια κοπέλα επι της ουσίας! χαχα
Παρόλα αυτά συμπαθητικό πρόσωπο. Ένα όμορφο μουτράκι.
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Δοκιμή με Εύα από empire . Κοντά 20-21 μελαμψό, κωλαρα για χαστούκια , κάναμε τζακούζι , αν και στην αρχή ήθελα τζελ μασάζ στο κρεβάτι μασάζ πού είχα δει στο ινσταγραμ που κάναν , αλλά δεν είχε κενό για τέτοιο και χώθηκα αλλιώς . Το μωρό για φοβερό Καλαμάκι ακα. +40
Μπήκε και η κοπέλα τζακούζι; Τι φορούσε; (εσύ φαντάζομαι γυμνός...)
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.988
Κριτικές
34
Like
3.297
Πόντοι
4.365
Δοκιμή με Εύα από empire . Κοντά 20-21 μελαμψό, κωλαρα για χαστούκια , κάναμε τζακούζι , αν και στην αρχή ήθελα τζελ μασάζ στο κρεβάτι μασάζ πού είχα δει στο ινσταγραμ που κάναν , αλλά δεν είχε κενό για τέτοιο και χώθηκα αλλιώς . Το μωρό για φοβερό Καλαμάκι ακα. +40

Στο βίντεο φαίνεται ένα μικρό υδρομασάζ.. αυτό εννοείς; κόστος;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.988
Κριτικές
34
Like
3.297
Πόντοι
4.365
Ένας φίλος πιο πριν έγραψε ότι δεν έχει καμία σχέση με τη φώτο, όπως και η Εύα, που πρακτικά είναι η Ηλιάνα που έστελνε το γραφειο παλιά και εχει αρκετά κιλά παραπάνω στην πραγματικότητα (θα την έλεγα οριακά χοντρή)

Για ποιον λες συναγωνιστή;
 
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
45
Like
50
Πόντοι
0
Μπήκε και η κοπέλα τζακούζι; Τι φορούσε; (εσύ φαντάζομαι γυμνός...)
Ναι εγώ γυμνός ναι βέβαια μπήκε τζακούζι... Με ένα μαγιό ήτανε.. ολόσωμο και η κολάρα απίστευτη...
 
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
45
Like
50
Πόντοι
0
Για ποιον λες συναγωνιστή;
Εγώ που έκανα με την Εύα δεν θα έλεγα ότι η κοπέλα είναι χοντρή...
Κανονικό σώμα με απίστευτη κολάρα... Δεν ξέρω άμα την λέγανε Ηλιάνα από αλλού εγώ σαν Εύα την πήρα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Josex

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Εγώ που έκανα με την Εύα δεν θα έλεγα ότι η κοπέλα είναι χοντρή...
Κανονικό σώμα με απίστευτη κολάρα... Δεν ξέρω άμα την λέγανε Ηλιάνα από αλλού εγώ σαν Εύα την πήρα..
Καλά,τι θεωρείς εσύ κανονικό σώμα είναι άλλη κουβέντα. Σε σχέση με τη φώτο που έχουν στο σάιτ τι έχεις να πεις; Ξέχασες να το αναφέρεις υποθέτω.
Όσοι την έχουν πάρει ως Ηλιαννα από το γραφείο καταλαβαίνουν τι γράφω κι αν έχει κανονικό σώμα ή οχι, όλα τα άλλα είναι να είχαμε να λέγαμε
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
45
Like
50
Πόντοι
0
Καλά,τι θεωρείς εσύ κανονικό σώμα είναι άλλη κουβέντα. Σε σχέση με τη φώτο που έχουν στο σάιτ τι έχεις να πεις; Ξέχασες να το αναφέρεις υποθέτω.
Όσοι την έχουν πάρει ως Ηλιαννα από το γραφείο καταλαβαίνουν τι γράφω κι αν έχει κανονικό σώμα ή οχι, όλα τα άλλα είναι να είχαμε να λέγαμε
Και το τι θεωρείς εσύ χοντρό και αδύνατο πάλι είναι ένα άλλο θέμα... Και ξαναλέω δεν την είχα πάρει σαν Ηλιάνα... Θα ανέβω από την πήρα το σώμα της ήταν κανονικό.....
 

Giannis Agiannis82

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
117
Πόντοι
0
Για ενα Aloha massage στην Νεα σμυρνη ξερουμε εαν αυτη η Xenia deligianni κανει κατι εξτρα?...Στο fb
και στο insta πληθωρικη και γυμνιστρια οπως δηλωνει.
 

Zeygariathens

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
54
Like
154
Πόντοι
0
Καλησπέρα σκέφτομαι να περάσω από Athens massage έχεις κάμεις εμπειρία ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom