Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

starsyn

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
202
Πόντοι
0
Όλες οι αγγελίες έχουν 99 το ύψος??!!
 

David 1975

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
97
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
0
Είχα περάσει πριν λίγες μέρες από την Ιουλία στο Περιστέρι. Ευγενική στο τηλέφωνο κανονίσαμε εύκολα το ραντεβού, το σπίτι της καθαρό,πετσέτες στο μπάνιο καθαρές αλλά όχι σφραγισμένες, στο μασάζ πολύ καλή το κατέχει, μου έκανε καμία ώρα μασάζ σε όλο το σώμα αρκετά δυνατό με χαλάρωσε την άλλη μέρα το σώμα μου ήταν σε πολύ καλή κατάσταση άρα έκανε καλή δουλειά με το μασάζ. Στο φραπέ είναι κάτω του μετρίου δε μου έβγαζε καθόλου καβλα αφού έκανε δύο λεπτά να μου σηκωθεί. Αν θα ξαναπήγαινα;
Η απάντηση είναι ναι, κάνει πολύ καλό μασάζ, είναι ευγενική κοπέλα, είναι καθαρός ο χώρος της πολύ σημαντικό αυτό, η τιμή είναι αρκετά καλή .
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Value for money. Αλλά πολύ άγχος για να βρείς ράντεβου. Το κρεβάτι που ήταν σπασμένο το έφτιαξε;
 

David 1975

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
97
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
0
Value for money. Αλλά πολύ άγχος για να βρείς ράντεβου. Το κρεβάτι που ήταν σπασμένο το έφτιαξε;

Δε δυσκολευτικα να την βρω, αν λες για το μασαζοκρεβατο δεν ήταν  σπασμένο.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Ποιο πιθανό είναι να φάτε ξύλο!! Το μαγαζί ανήκει στα δέν.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Πολύ καλές υπηρεσίες σαν μασάζ το προτείνω
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Είχα περάσει πριν λίγες μέρες από την Ιουλία στο Περιστέρι. Ευγενική στο τηλέφωνο κανονίσαμε εύκολα το ραντεβού, το σπίτι της καθαρό,πετσέτες στο μπάνιο καθαρές αλλά όχι σφραγισμένες, στο μασάζ πολύ καλή το κατέχει, μου έκανε καμία ώρα μασάζ σε όλο το σώμα αρκετά δυνατό με χαλάρωσε την άλλη μέρα το σώμα μου ήταν σε πολύ καλή κατάσταση άρα έκανε καλή δουλειά με το μασάζ. Στο φραπέ είναι κάτω του μετρίου δε μου έβγαζε καθόλου καβλα αφού έκανε δύο λεπτά να μου σηκωθεί. Αν θα ξαναπήγαινα;
Η απάντηση είναι ναι, κάνει πολύ καλό μασάζ, είναι ευγενική κοπέλα, είναι καθαρός ο χώρος της πολύ σημαντικό αυτό, η τιμή είναι αρκετά καλή .
Αν ειναι εύκολο στείλε πμ ή ανέβασε εδώ την αγγελία της Ιουλίας
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.385
Κριτικές
19
Like
9.800
Πόντοι
9.095
αδερφια ξερουμε τι παιζει στο ajna massage στα σεπολια??? ειναι μουναρος η τυπισα που το εχει
Και έλεγα δεν θα γράψει κάποιος για την Στέλλα.. χαχαχααχαχα
Ποιο πιθανό είναι να φάτε ξύλο!! Το μαγαζί ανήκει στα δέν.
οχι ε ?? και ειναι ολη μερα με βυζαρες εξω
Πολύ καλές υπηρεσίες σαν μασάζ το προτείνω
αν θελω αδερφε μ απλα μασαζ εχω αλλη επιλογη... Εδω μιλαμε για αυτη την καυλα αν κανει τιποτα...
Απο φωτο που εχω δει ναι...Αλλα μολις δεις το οπλο που ειναι εκει... θα καταλαβεις
ιδου η σελιδα του μασαζ απο εδω βλεπετε κ τη καυλα που λετε (μια νορμαλ κοπελα με φτιαγμενο βυζι για μενα αλλα περι ορεξεως...)
Η αποδοση για φολα ειναι υψηλη παρα για εστω μια φραπεδια ετσι οπως τη βλεπω
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
ιδου η σελιδα του μασαζ απο εδω βλεπετε κ τη καυλα που λετε (μια νορμαλ κοπελα με φτιαγμενο βυζι για μενα αλλα περι ορεξεως...)
Η αποδοση για φολα ειναι υψηλη παρα για εστω μια φραπεδια ετσι οπως τη βλεπω
Ειναι εντελως εκφυλη απλα δεν ξερω αν δινει εστω φραπεδακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom