Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.385
Κριτικές
19
Like
9.800
Πόντοι
9.095
Ειναι εντελως εκφυλη απλα δεν ξερω αν δινει εστω φραπεδακι
Εγώ σου λέω δεν δίνει! Γιατί αν δεις το προφίλ της σε μια φωτογραφία καυχιεται την ηλικία της και αλλα.Τέτοιες γυναίκες φίλε δεν δίνουν το παραμικρό απλά βασίζονται στο παρουσιαστικό τους να στα αρπάξουν
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Εγώ σου λέω δεν δίνει! Γιατί αν δεις το προφίλ της σε μια φωτογραφία καυχιεται την ηλικία της και αλλα.Τέτοιες γυναίκες φίλε δεν δίνουν το παραμικρό απλά βασίζονται στο παρουσιαστικό τους να στα αρπάξουν
Σε αυτο εχεις απολυτο δικιο
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
Εγώ σου λέω δεν δίνει! Γιατί αν δεις το προφίλ της σε μια φωτογραφία καυχιεται την ηλικία της και αλλα.Τέτοιες γυναίκες φίλε δεν δίνουν το παραμικρό απλά βασίζονται στο παρουσιαστικό τους να στα αρπάξουν
συμφωνω !!το φραπεδακι το βλεπω δυσκολο
μην ριχνει κ κανα ξυλο φοβαμαι :p
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.018
Like
975
Πόντοι
96
Εγώ σου λέω δεν δίνει! Γιατί αν δεις το προφίλ της σε μια φωτογραφία καυχιεται την ηλικία της και αλλα.Τέτοιες γυναίκες φίλε δεν δίνουν το παραμικρό απλά βασίζονται στο παρουσιαστικό τους να στα αρπάξουν
Εγώ σου λέω δεν δίνει! Γιατί αν δεις το προφίλ της σε μια φωτογραφία καυχιεται την ηλικία της και αλλα.Τέτοιες γυναίκες φίλε δεν δίνουν το παραμικρό απλά βασίζονται στο παρουσιαστικό τους να στα αρπάξουν
Εγώ σου λέω δεν δίνει! Γιατί αν δεις το προφίλ της σε μια φωτογραφία καυχιεται την ηλικία της και αλλα.Τέτοιες γυναίκες φίλε δεν δίνουν το παραμικρό απλά βασίζονται στο παρουσιαστικό τους να στα αρπάξουν
...Όλες να στα αρπάξουν θέλουνε...κι κάθε μία ,απο ότι έχει,πουλάει.....
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Είχα περάσει πριν λίγες μέρες από την Ιουλία στο Περιστέρι. Ευγενική στο τηλέφωνο κανονίσαμε εύκολα το ραντεβού, το σπίτι της καθαρό,πετσέτες στο μπάνιο καθαρές αλλά όχι σφραγισμένες, στο μασάζ πολύ καλή το κατέχει, μου έκανε καμία ώρα μασάζ σε όλο το σώμα αρκετά δυνατό με χαλάρωσε την άλλη μέρα το σώμα μου ήταν σε πολύ καλή κατάσταση άρα έκανε καλή δουλειά με το μασάζ. Στο φραπέ είναι κάτω του μετρίου δε μου έβγαζε καθόλου καβλα αφού έκανε δύο λεπτά να μου σηκωθεί. Αν θα ξαναπήγαινα;
Η απάντηση είναι ναι, κάνει πολύ καλό μασάζ, είναι ευγενική κοπέλα, είναι καθαρός ο χώρος της πολύ σημαντικό αυτό, η τιμή είναι αρκετά καλή .
Παιδιά, είστε 100% μέσα στις πληροφορίες για Ιουλία, καλό δυνατό μασάζ, αλλά στο φραπέ, δεν βλέπει την ώρα να τελειώσει...
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
307
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Όταν είχε ξεκινήσει η Ιουλία δούλευε κατ' οίκον και την έβρισκα μαζί της που άλλαζε και φόραγε ένα σορτσάκι.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
χωρίς να γνωρίζω αν είναι του φραπάς ή του γαμάς....στο θυατείρων 27 νέα σμύρνη έχει πάει κανείς?
 

johnt7

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2006
Μηνύματα
66
Like
14
Πόντοι
0
Στο asian spa στην Καλλιθέα παίζει τίποτα έχει ανοίξει πρόσφατα γνωρίζει κανείς κατι
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.761
Πόντοι
19.505
Στο asian spa στην Καλλιθέα παίζει τίποτα έχει ανοίξει πρόσφατα γνωρίζει κανείς κατι

Πήγα, είχε 5 κοπέλες που μου έμοιαζαν με ινδές ή μπαγκλαντεσιανές, πολύ κοντές και πολύ αδύνατες.
Ο χώρος μεγάλος και καθαρός
Τα δωμάτια ευρύχωρα αλλά basic με ντουσιέρα
Στην είσοδο ο "υπεύθυνος" και ένας επιβλέπων-μεταφραστής πακιστανός.
25 ευρώ η ώρα, 30 ευρώ η ώρα με αιθέρια έλαια
Δεν έμεινα οπότε δεν ξέρω αν προχωράνε, μάλλον είναι στα δεν ή το πολύ πολύ φραπέ με αντάλλαγμα, έτσι το κόβω.
Πρέπει να πάει κασκαντέρ για να σιγουρευτούμε.
Πάντως οι κοπέλες δεν ήταν αξιόλογες
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Εάν είναι καθαρές καλές στην δουλειά τους και δίνουν φραπέ είναι ότι πρέπει με 30 ευρώ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom