Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

christos20041

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
23
Πόντοι
0
παιδια καλησπέρα, κανενα μασσατζιδικο στα βορεια προαστεια με full προγραμμα υπάρχει ;
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
843
Κριτικές
11
Like
1.485
Πόντοι
376
Συγκεκριμένα λες passion massage αλλά θα κάνεις γυμνός απλό μασάζ και θα αποφύγει να στον παίξει. Εάν δώσεις κάτι παραπάνω θα στον παίξει με τον δικό της τρόπο. Εγώ είχα δώσει 80€ μου τον έπαιξε 2 φορές και το ωραίο στο τέλος πήρα και απόδειξη
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.685
Πόντοι
456
Συγκεκριμένα λες passion massage αλλά θα κάνεις γυμνός απλό μασάζ και θα αποφύγει να στον παίξει. Εάν δώσεις κάτι παραπάνω θα στον παίξει με τον δικό της τρόπο. Εγώ είχα δώσει 80€ μου τον έπαιξε 2 φορές και το ωραίο στο τέλος πήρα και απόδειξη
Εγώ πριν 1.5 χρόνο περίπου που είχα πάει για πρώτη φορά είχα πει από το τηλέφωνο για passion για μισή ώρα με 30€, έφτασα και μια ξανθιά που ήταν να μου κάνει μου ζήτησε να ξαπλώσω γυμνός και την έπαιξε προς το τέλος την φραπεδιά της κανονικά χωρίς να πω ή να κάνω τίποτα περαιτέρω από μόνος μου.
Και μου έδωσαν και εμένα απόδειξη κανονικά στο τέλος!  :2funny:
 

mtts

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Like
16
Πόντοι
0
Εγώ πριν 1.5 χρόνο περίπου που είχα πάει για πρώτη φορά είχα πει από το τηλέφωνο για passion για μισή ώρα με 30€, έφτασα και μια ξανθιά που ήταν να μου κάνει μου ζήτησε να ξαπλώσω γυμνός και την έπαιξε προς το τέλος την φραπεδιά της κανονικά χωρίς να πω ή να κάνω τίποτα περαιτέρω από μόνος μου.
Και μου έδωσαν και εμένα απόδειξη κανονικά στο τέλος!  :2funny:
τελευταία εμπειρία πριν κανένα χρόνο και για εμένα , ακριβώς όπως τα λέει ο συνάδελφος, η ξανθιά έκανε τη δουλειά της χωρίς καμία υπόδειξη από εμένα, η τεχνική της μάλιστα ήταν άρτια - μάλλον δεν το έκανε σε εμένα πρώτη φορά γιατί είμαι ομορφάντρας
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Εγώ πριν 1.5 χρόνο περίπου που είχα πάει για πρώτη φορά είχα πει από το τηλέφωνο για passion για μισή ώρα με 30€, έφτασα και μια ξανθιά που ήταν να μου κάνει μου ζήτησε να ξαπλώσω γυμνός και την έπαιξε προς το τέλος την φραπεδιά της κανονικά χωρίς να πω ή να κάνω τίποτα περαιτέρω από μόνος μου.
Και μου έδωσαν και εμένα απόδειξη κανονικά στο τέλος!  :2funny:
έτσι ακριβώς...
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
2
Like
3.534
Πόντοι
456
Εγώ πριν 1.5 χρόνο περίπου που είχα πάει για πρώτη φορά είχα πει από το τηλέφωνο για passion για μισή ώρα με 30€, έφτασα και μια ξανθιά που ήταν να μου κάνει μου ζήτησε να ξαπλώσω γυμνός και την έπαιξε προς το τέλος την φραπεδιά της κανονικά χωρίς να πω ή να κάνω τίποτα περαιτέρω από μόνος μου.
Και μου έδωσαν και εμένα απόδειξη κανονικά στο τέλος!  :2funny:
που εγινε αυτο ρε αδερφια ?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.504
Πόντοι
1.056
Εγώ πριν 1.5 χρόνο περίπου που είχα πάει για πρώτη φορά είχα πει από το τηλέφωνο για passion για μισή ώρα με 30€, έφτασα και μια ξανθιά που ήταν να μου κάνει μου ζήτησε να ξαπλώσω γυμνός και την έπαιξε προς το τέλος την φραπεδιά της κανονικά χωρίς να πω ή να κάνω τίποτα περαιτέρω από μόνος μου.
Και μου έδωσαν και εμένα απόδειξη κανονικά στο τέλος!  :2funny:
Επιβεβαιώνω τα γραφόμενα του συναγωνιστή... Στο ******* Κοnstad1ne... στο Μαρουσι

ωπππ τι εγινε;;; λογοκρισια στο ονομα του μαγαζιου;;
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2014
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Εχει παει κανεις στο grace τωρα τελευταια;
οποιος θελει ας στειλει ενα πμ που θελω να ρωτησω κατι...
Ευχαριστω!
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
576
Κριτικές
22
Like
1.233
Πόντοι
1.076
Εχει παει κανεις στο grace τωρα τελευταια;
οποιος θελει ας στειλει ενα πμ που θελω να ρωτησω κατι...
Ευχαριστω!

νομιζω πως οι τιμες τους ειναι υπερβολικες για αυτο που προσφερουν...
για μασαζ κανονικο ειχα παει,ηταν καλα,αλλα για passion νομιζω δεν αξιζει,βρισκεις αλλου με πολυ λιγοτερα
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.504
Πόντοι
1.056
Δηλαδή έχεις βρει αλλού μασαζ με φραπέ, λιγότερο από 20€?
Αν μπεις στη σελίδα τους στο facebook, τόσο χρεώνουν το passion massage των 30'.
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
576
Κριτικές
22
Like
1.233
Πόντοι
1.076

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.566
Πόντοι
20.686
Πολυ ακριβοι οι φραπεδες.Μυκονος γιναμε.
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.685
Πόντοι
456
Δηλαδή έχεις βρει αλλού μασαζ με φραπέ, λιγότερο από 20€?
Αν μπεις στη σελίδα τους στο facebook, τόσο χρεώνουν το passion massage των 30'.
Δηλαδή δεν είναι 30€ τα 30' όπως ήταν; Είσαι σίγουρος ότι με 20ρικο στο μισάωρο θα πάρει ο οποιοσδήποτε και φραπεδάκι στο τέλος χωρίς περαιτέρω εξτραδάκι στην κοπέλα;
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.685
Πόντοι
456
Δηλαδή έχεις βρει αλλού μασαζ με φραπέ, λιγότερο από 20€?
Αν μπεις στη σελίδα τους στο facebook, τόσο χρεώνουν το passion massage των 30'.
Όντως έχεις δίκιο φίλε μου, μόλις τώρα τσέκαρα και γω το fb τους και λένε ξεκάθαρα ότι είναι 20€ η μισή ώρα passion massage. Το θέμα είναι όμως, περιλαμβάνει κανονικά φραπέ όπως ήταν και όσο χρεωνε 30€ το μισάωρο ή παπάρια;
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
687
Πόντοι
86
Παίδες που μπορώ πληροφορίες για εκείνη την Ιουλία που αναφέρθηκε μερικές σελίδες πριν; (περιοχή, τιμή κτλ.)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom