Νέα

Μασατζίδικα που «φραπάς»!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.504
Πόντοι
1.056
Όντως σε στήνει, όντως δεν χαλαρωνεις γιατι κατα τη διαρκεια του μασαζ ακους καυγαδες μανας και κόρης στα ρωσικά. Είναι όμως πραγματικά vfm, γιατι μασαζ με φραπεδιά διάρκιας μιας ωρας, μερικες φορες και λίγο περισσότερο σε καθαρό χώρο , με τιμή μόνο στα 30€ δεν παίζει πουθενά αλλού αυτή τη στιγμή.
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
2 φορες εχω παει στην Ιουλια και η προσφατη ηταν και η τελευταια.45' αναμονη στο πεζοδρομιο (και τις δυο φορες), η γιαγια με την κορη να μιλανε σε καποιο αλλο δωματιο, ειχα ξενερωσει απο τη ζωη μου ηδη και μεσα σε ολα αυτα χτυπησαν 4 τηλεφωνα στα οποια απαντησε σε ολα. Οσο και αν ειναι value for money, σιγουρα δεν ειναι value για τη ψυχικη μου υγεια.
 

mtts

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Like
16
Πόντοι
0
Όντως σε στήνει, όντως δεν χαλαρωνεις γιατι κατα τη διαρκεια του μασαζ ακους καυγαδες μανας και κόρης στα ρωσικά. Είναι όμως πραγματικά vfm, γιατι μασαζ με φραπεδιά διάρκιας μιας ωρας, μερικες φορες και λίγο περισσότερο σε καθαρό χώρο , με τιμή μόνο στα 30€ δεν παίζει πουθενά αλλού αυτή τη στιγμή.
Σωστή η επισήμανση συνάδερφε όντως πολύ καλή τιμή για μασάζ + φραπέ
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
2 φορες εχω παει στην Ιουλια και η προσφατη ηταν και η τελευταια.45' αναμονη στο πεζοδρομιο (και τις δυο φορες), η γιαγια με την κορη να μιλανε σε καποιο αλλο δωματιο, ειχα ξενερωσει απο τη ζωη μου ηδη και μεσα σε ολα αυτα χτυπησαν 4 τηλεφωνα στα οποια απαντησε σε ολα. Οσο και αν ειναι value for money, σιγουρα δεν ειναι value για τη ψυχικη μου υγεια.

Πολυ καλα τα λεει ο φιλος
Ευγε φιλε για το σχόλιο
 

pipakias

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Επειδή τελευταία ψάχνομαι λίγο με φάσεις edging handjobs, ήθελα να ρωτήσω μήπως κάποιος συναγωνιστής έχει να προτείνει κάποια κοπέλα που να "το'χει" με φραπέ πολύ αργό και πολύ μεγάλης διάρκειας
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Επειδή τελευταία ψάχνομαι λίγο με φάσεις edging handjobs, ήθελα να ρωτήσω μήπως κάποιος συναγωνιστής έχει να προτείνει κάποια κοπέλα που να "το'χει" με φραπέ πολύ αργό και πολύ μεγάλης διάρκειας

Μια πρώτη σκέψη είναι για Βίκυ - Στεφανία που πληρεί την επιθυμία σου . Τηλέφωνο και πληροφορίες στο προφίλ της .Δοκίμασε
 
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
57
Like
128
Πόντοι
0
Καλησπέρα.

1.Ξέρει κάποιος μασατζούδες που να προσφέρουν φραπέ πάνω από 55 χρονών?
2.Μπορεί κάποιος να μου στείλε το τηλέφωνο της θείας Ελένης?

Ευχαριστώ
 

papardol

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
Συναγωνιστή δοκίμασε Κρίτωνος 17-19 πίσω απο το Κάραβελ.Για μασατζούδες ανω των 55
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
825
Κριτικές
4
Like
1.255
Πόντοι
206
Επειδή τελευταία ψάχνομαι λίγο με φάσεις edging handjobs, ήθελα να ρωτήσω μήπως κάποιος συναγωνιστής έχει να προτείνει κάποια κοπέλα που να "το'χει" με φραπέ πολύ αργό και πολύ μεγάλης διάρκειας
Δοκίμασε τη Ναταλία στη Γλυφάδα στο χωρο της magic massage
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Καλησπέρα.

1.Ξέρει κάποιος μασατζούδες που να προσφέρουν φραπέ πάνω από 55 χρονών?
2.Μπορεί κάποιος να μου στείλε το τηλέφωνο της θείας Ελένης?

Ευχαριστώ
Μπράβο, πρέπει να φροντίζουμε την τρίτη ηλικία!
 

mtts

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Like
16
Πόντοι
0
Επειδή τελευταία ψάχνομαι λίγο με φάσεις edging handjobs, ήθελα να ρωτήσω μήπως κάποιος συναγωνιστής έχει να προτείνει κάποια κοπέλα που να "το'χει" με φραπέ πολύ αργό και πολύ μεγάλης διάρκειας
Νομίζω ότι στο προφίλ αυτό ταιριάζει και η Irini που κάνει μασάζ στο κολωνάκι, στη Μαντζάρου.
 

mtts

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Like
16
Πόντοι
0
Αυτή σηκωνει τα τηλεφωνα? Γιατι οσες φορες πηρα δεν το σηκωσε ποτε.
δύσκολη επικοινωνία, ενώ μου στέλνει μηνύματα για ραντεβού στο viber όταν καλώ δεν απαντάει, δεν ξέρω αν έχει βαρύ πρόγραμμα  και δεν προλαβαίνει
 

Georgeflover

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!!αυτή η Ναταλία τι λέει ρε παιδιά από εμφάνιση;;
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.623
Πόντοι
2.660
Εγώ να κάνω μία χαζή ερώτηση ???

Γιατί να πας σε μασατζίδικο που μόνο "φραπάς" όταν υπάρχουν μασατζίδικα που γαμάς ?????
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301
Εγώ να κάνω μία χαζή ερώτηση ???

Γιατί να πας σε μασατζίδικο που μόνο "φραπάς" όταν υπάρχουν μασατζίδικα που γαμάς ?????

Έχεις ακούσει την παροιμία 'Αν πιάσει η μαλακία, τύφλα να 'χει το γαμήσι'?
Μερικές φορές το combo ποιοτικό μασάζ με καλλιτεχνικό φραπέ είναι εφάμιλλο σε απόλαυση με το σεξ. Άσε που οι ωραίες 20χρονες στα ινστιτούτα δεν κάνουν ούτε καλό μασάζ ούτε καλό φραπέ και είναι μόνο για σεξ μισάωρου προγράμματος.
 

mtts

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Like
16
Πόντοι
0
Εγώ να κάνω μία χαζή ερώτηση ???

Γιατί να πας σε μασατζίδικο που μόνο "φραπάς" όταν υπάρχουν μασατζίδικα που γαμάς ?????
δικαιολογημένη η απορία, μεγαλύτερος βαθμός βαρύτητας στο μασάζ για εμένα κάτι που στα τελευταία μαγαζιά  που αναφέρεις είναι τις περισσότερες φορές σε δεύτερη μοίρα χωρίς να αποκλείεται, με το ανάλογο τίμημα βεβαίως αφού σε αυτά τα μαγαζιά η ώρα της κοπέλας κοστολογείται τουλάχιστον στα 50 με 60 το λιγότερο.
Οπότε όταν θέλω καλύτερο μασάζ και απλώς και μια χαλάρωση από την ένταση της ημέρας τα μαγαζιά με φραπέ είναι ο φθηνότερος δρόμος. 
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
825
Κριτικές
4
Like
1.255
Πόντοι
206
δύσκολη επικοινωνία, ενώ μου στέλνει μηνύματα για ραντεβού στο viber όταν καλώ δεν απαντάει, δεν ξέρω αν έχει βαρύ πρόγραμμα  και δεν προλαβαίνει
Είναι λιγο δυσκολη η επικοινωνια αλλα προσπαθησε ή στειλε της μηνυμα και θα σου απαντησει
 

mtts

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Like
16
Πόντοι
0
Είναι λιγο δυσκολη η επικοινωνια αλλα προσπαθησε ή στειλε της μηνυμα και θα σου απαντησει
θα επιδιώξω ξανά ραντεβού αν και είχα αποφασίσει να μη δώσω άλλη ευκαιρία.
θεωρείς ότι είναι μέσα στο προφίλ μου - καλό μασάζ 1ωρα + φραπέ σε δικό της καθαρό χώρο  μέχρι 50 ευρώ, ανεξαρτήτου ηλικίας εμφάνισης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom