Νέα

Μαρλέν - Lido

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serfeeer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

serfeeer

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2011
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
αν δεν κανω λαθος αυτο ειναι...ειναι Γαλλιδα
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
τι να σου πω φιλος μαλλον δεν εχει φατσοβιβλιο.....
 

Vi

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια αυτη ποια ειναι δουλευει στο lido???? :grin: :grin:
 
OP
OP
S

serfeeer

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2011
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια αυτη ποια ειναι δουλευει στο lido???? :grin: :grin:

το μονο σιγουρο ειναι οτι δουλευε στο lido για να ειναι μεσα στις φωτο απο την εκθεση...κι εμενα δεν μου λεει κατι παντος...μαλλον δεν δουλειι πια εκει...οι φωτος ειναι τραβιγμενες απο την εκθεση erotica του 2010 νομιζω
 

Vi

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
πρεπει να ειναι απο τις καλυτερες που κυκλοφορουν :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: υπαρχει τροπος επικοινωνιας????
 

Vi

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
για συναντηση εξω ενοω....
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Δεν ειναι Γαλλιδα, Μαροκινή ειναι. Το ονομα ειναι MARLENE SAUVE οπως το λεει στη sexaloniki
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ωραια και που καταλιγουμε?Καμια βυζιτα κανει?εμας αυτο μας ενδιαφερει εδω μεσα.....
 
OP
OP
S

serfeeer

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2011
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ειναι Γαλλιδα, Μαροκινή ειναι. Το ονομα ειναι MARLENE SAUVE οπως το λεει στη sexaloniki

''Αργα μεν αλλα τελικα ποτε δεν ειναι αργα,αποφασισα να δω τι γραφουν για την περιβοητη φιλη(πλεον)Μαρλεν.Ακουγα απο ενα φιλο-εργοδηγο στην τοτε(εποχη)δουλεια μου οτι πολλα γραφονται και ακουγονται για τη Μαρλεν στο σαιτ εδω(απο το ενα αυτι εμπαιναν απο το αλλο εβγαιναν).Αν και ο λογαριασμος μου υπηρχε πριν απο χρονια,ποτε δε τον ειχα επεξεργαστει,γι αυτο και εμενα και στην αμαθια.Αν και η Μαρλεν σημερα που μιλαμε ειναι (εργαζομενη στην αθηνα στο λιντο παλας)μαλλον γαλλια με το γιο της και απολαμβανουν τις διακοπες τους,εγω τελικα αποφασισα να μιλησω για τις λασπολογιες που δεχτηκε εδω μεσα απο αρκετους ανιδεους(προεδρος,stefan00)και αλλους που βαριεμαι να ψαχνω τετοια ωρα.Ασ τα παρουμε ολα απο την αρχη,η κοπελα ειναι απο γαλλια(εκει γεννηθηκε)στις (νομιζω 5 νοεμβριου 1977)ο μπαμπας της ειναι απο αλγερια και η μανα της απο ενα μικρο χωριο κοντα στη μαρσαλια,εχει ενα παιδι(αγορι) 9 η 10 χρονων το οποιο μενει σε μονιμη βαση στη γαλλια με τον πατερα του γιατι ειναι χωρισμενη.Καθε καλοκαιρι η Μαρλεν του κανει τις διακοπες και περνανε λιγο καιρο μαζι συν τα διαφορα δωρα και λεφτα που στελνει κατα καιρους.Τωρα στα δικα μας,η Μαρλεν ειναι υγιεστατη(ορισμενοι χαλαστικαν)μαζι καθε 6 μηνες πηγαιναμε και διναμε αιμα στο Α.Χ.Ε.Π.Α(Αδερφε.Χριστιανε.Εδω.Πεθαινεις.Ανετα),μαζι καθε βραδυ τα πιναμε σε γνωστα μπαρακια της πολης με αποτελεσμα εκεινη να σουρωνει για να μπορει να ανταπεξελθει στη δουλεια της οπως ελεγε,αλλα και γιατι δεν τους διναν ποτα στο πλατινουμ,καλιγουλα,ιγκουανα.Πρεζονι,δεν ειναι,δεν εχει παρει τιποτα οσο την ξερω εγω,περιπου 6-7 χρονια,να μου πει κανεις για την Εμα,θα συμφωνησω μαζι του,σκετο κοκακι.Σχετικα με την ασθενεια της φταιει η ιδια και μονο.Ειχε παθει ανεπαρκια νεφρων απο το πολλυ πιωμα με αποτελεσμα να μην μπορει να παει στην τουαλετα(και για τους 2 λογους)και επαθε τυμπανισμο.Νοσηλευτικε στο Παπαγεωργιου και χαρις εμενα και ενος ακομα ατομου μπορεσε να ζησει αφενος και να επιβιωσει αφετερου.Σχετικα με την απαξιωση των αλλων κορασιδων,εγινε γιατι ειχε μαλωσει με τη μια σε φαση μπουνιες και τα σχετικα και ειχαν χωριστει σε 2 στρατοπεδα τοτε τα κοριτσια.Στο λαιβ σοου δε θυμαμαι ποιος επαιρνε μερος για να σας απαντησω.Ελπιζω να καλυψα μερικους αν οχι ολλους.MARLENE HADJEL φιλια εκει στην αθηνα ''





Αυτο ειναι το ποστ ενος τυπου σε αλλο θρεντ για την Μαρλεν που λεει οτι την ξερει και προσωπικα...
 
OP
OP
S

serfeeer

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2011
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ωραια και που καταλιγουμε?Καμια βυζιτα κανει?εμας αυτο μας ενδιαφερει εδω μεσα.....

Το θεμα ειναι οτι η γκομενα ειναι σαν να μην υπαρχει εκτος lido...εδω στο ονομα δεν μπορουμε να καταληξουμε...ρε παιδες κανενας  δεν τοτεσταρε το κοριτσι ωστε να μας διαφωτισει κι εμας?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Το κοριτσι δεν εχει facebook,δεν κατεχει καθολου απο pc,οποιος πραγματικα θελει να κανει κατι ας παει στο λιντο και απλα ας της το ζητησει.Εγω ειμαι ο τυπος απο Θεσσαλονικη που την ξερει καλα.Οποιος θελει ας της πει οτι ο φιλος σου ο Τασος απο θεσσαλονικη μας εχει πει για σενα και θα δειτε πως θα περασετε!!!!!!!!  :pipa1: :pipa2: :kissass: :tits2: :tits: :knockinb: :pipa1: :zfuck: :fuck1: :fuck2: κανει τα παντα και της αρεσει το αναλ παρα πολυ.
Καλα να περασετε φιλοι απο Αθηνα και δωστε της φιλια πολλα απο το μερος που την αναδειξε και απο μενα!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Το κοριτσι δεν εχει facebook,δεν κατεχει καθολου απο pc,οποιος πραγματικα θελει να κανει κατι ας παει στο λιντο και απλα ας της το ζητησει.Εγω ειμαι ο τυπος απο Θεσσαλονικη που την ξερει καλα.Οποιος θελει ας της πει οτι ο φιλος σου ο Τασος απο θεσσαλονικη μας εχει πει για σενα και θα δειτε πως θα περασετε!!!!!!!!   :pipa1: :pipa2: :kissass: :tits2: :tits: :knockinb: :pipa1: :zfuck: :fuck1: :fuck2: κανει τα παντα και της αρεσει το αναλ παρα πολυ.
Καλα να περασετε φιλοι απο Αθηνα και δωστε της φιλια πολλα απο το μερος που την αναδειξε και απο μενα!!!

το πρόβλημα είναι απλά ότι δεν βλέπεται η τύπισσα!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

ναι την είδα και εγώ. Μάλιστα επειδή δεν είχα μία και ήμουν πολύ φορτωμένος με φλόκια ανέβηκα πάνω και της τον έδωσα στο τσαμπέ για να ...ξεσκάσουν...τα υγρά μου..καλή πίπα δεν λέω αλλά πολύ σκατόσωμα έχει η κοντοστούπα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom